Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jmcharakterek

Z nami od: 13 grudnia 2011 o 23:55
Ostatnio: 28 lutego 2024 o 16:22
Wiek: 49
Płeć: mężczyzna
Exp: 44
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 18 z 32 (14 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 20693
  • Komentarzy: 261
  • Punktów za komentarze: 198
  • Obserwuje: 0 osób
 
Moderator, Administrator

Ściana

Rowerzysta organoleptycznie bada twardość pojazdu – Czy to jest reguła, że jak rowerzysta założy obcisłe gacie nagle staje się jednostką niezdolną do logicznego myślenia?
0:16
Oto Fiat 126p, czyli poczciwy maluszek – Kto w mim jechał obojętnie czy jako kierowca, czy jako pasażer niech daje mocne! Zobaczymy ile nas jest
Źródło: https://mklr.pl/

Chcieli sprzedać tanie auto - niestety trafili na kupców - Januszów (12 obrazków)

Źródło: https://mklr.pl/

Ignorancja czy głupota? Selfiki i sweet focie z obozu zagłady w Oświęcimiu i innych obozów zagłady (20 obrazków)

Jeśli masz takiego wielorasowca,to dziś przytul go szczególnie mocno, albo pójdź z nim na długi spacer niezależnie od pogody – Pokaż jak bardzo ci na nim zależy, bo on zawszekocha cię bezwarunkowo. A jeśli zastanawiasz się nad psiakiem, to może właśnie dziś jest ta chwila, by pójść do schroniska i przygarnąć jednego z nich?
Plaga pożarów wysypisk śmieci w Polsce – Poniżej pożary wysypisk (choć pewnie nie wszystkie), które miały miejsce tylko w kwietniu i w maju 2018. Przypadek? 06.04 - Dębina07.04 - Sąspowa07.04 - Piotrowo Pierwsze07.04 - Dąbrówka Wielkopolska07.04 - Murzynowo08.04 - Dąbrówka Wielkopolska10.04 - Łęki12.04 - Kietrz12.04 - Oświęcim14.04 - Zasieki15.04 - Jastrzębie Zdrój15.04 - Mielenko Drawskie16.04 - Rybnik18.04 - Siemianowice Śląskie20.04 - Piotrków Trybunalski22.04 - Łaszew23.04 - Pleszew25.04 - Pysząca27.04 - Opole29.04 - Bierutów29.04 - Serniki05.05 - Police06.05 - Lublin12.05 - Gorlice13.05 - Radom23.05 - Warszawa24.05 - Olsztyn26.05 - Zgierz27.05 - Trzebinia27.05 - Kostrzyca28.05 - Jelenia Góra28.05 - Wszedzień
Źródło: Foto ze strony http://wmeritum.pl/
Na zdjęciu kluczyk do Porsche 917 – Otwory zostały wywiercone w celu redukcji masy auta. Czy wsiadając do tego samochodu w ubraniu kierowca ma odczuwać wyrzuty sumienia, że niweczy walkę inżynierów o każdy gram?
Co się z tymi ludźmi dzieje? – 7 kwietnia, koło godziny 18:00 poszliśmy z żoną i Piesełem na spacer. Taki normalny, 5 kilometrów, bo Pieseł lubi takie spacery. Przy okazji mieliśmy za zadanie kupić małemu boczku na grilla.Jeżdżę na wózku inwalidzkim, co będzie ważne w dalszej części historii. Odwiedziłem Lidla po drodze - masakra, pandemonium. Ludzi tłumy. Boczku, jak pani powiedziała, nie mają od 10 rano, bo promocję mieli i się ludzie rzucili.Poszliśmy dalej do Biedry. Ochroniarz powiedział, że to samo - zrobili promocję boczku na grill i ludzie rano po 10 paczek wynosili. Na szczęście były jeszcze 2 paczki boczku wędzonego, jakoś na grilla się nada.Wziąłem 1 paczkę i będziemy kombinować. Co się z tymi ludźmi dzieje? Wystarczy magiczne zdanie promocja i wybierają wszystko jak leci? Ale co z lodówkami, że takie puste? Aha, no tak. Wolna niedziela. Kolejki do kas sporawe.Pani kasjerka powiedziała mi, żebym pojechał do kasy obok z pierwszeństwem dla wózków inwalidzkich i szerszej, bo tu się mogę nie zmieścić, gdyż wąsko jest. Mówię, że dziękuję, postoję, bo już widziałem wzrok dwóch szalonych madek w kolejce obok i słyszałem ich komentarze, że wszyscy sprawiedliwie stoją. Kasjerka zadzwoniła po ochroniarza, ten mnie wziął do kasy obok i szybko uciszył dwie mocno plujące się panie w kolejce. Powiedział im "Nie chcecie stać w kolejce? Jazda po wózki inwalidzkie, nogi wam połamię gratis. Nie będziecie musiały stać". Przycichły w trymiga.
Źródło: Foto moje własne
Prawdziwa opona typu All Seasons – Slick na upalne lato, środkowe rowki odprowadzające na deszcz, lamele na zimę, a druty jako kolce na lód!
Na zdjęciu widzimy trzy podstawowe dźwignie do obsługi samochodu – Po lewej to wyciskacz sprzęgła, w środku spowalniacz, a po prawej akcelerator. Może to i śmiesznie brzmi, ale tak to trzeba opisywać na Facebooku. Bo za zdanie: "Na zdjęciu widzimy trzy podstawowe pedały do obsługi samochodu, czyli pedał sprzęgła po lewej, pedał hamulca w środku i pedał gazu po prawej." dostałem miesięcznego bana prowadząc fanpage motoryzacyjny. To już zaczęło mnie przerażać...
Ten koleś wjechał na wózku nad Morskie Oko. I zrobił to bez korzystania z bryczek – Wiem to, bo ten koleś na wózku, to ja. Droga na szczyt zajęła mi ponad 5 godzin. W chwilach zwątpienia na najcięższych podjazdach pomagała mi żona, a także obcy ludzie (dziękuję serdecznie za okazaną bezinteresowną pomoc). Niemniej jednak udowodniłem sobie, że się da i zdobyłem swój własny szczyt
Źródło: Kopiowanie tylko za wiedzą i zgodą autora
Taka obsługa –

Bieszczady Zmieniają światopogląd

Zmieniają światopogląd –

10 życiowych porażek (11 obrazków)

Źródło: http://kalika.pl
Wszystkiego najlepszegotatusiu! –
Pozdrawiam Pana policjanta – W niedzielny późny wieczór, około godziny 00:00 na parkingu sklepu Kaufland, wraz z kolegami, bawiliśmy się w "drift" na śniegu.Długo nie czekaliśmy na radiowóz, standardowa procedura.- Dzień dobry, poproszę dokumenty Pana i auta.- Proszę bardzo, a w jakim celu?- W celu kontroli, dostaliśmy telefon, że się tutaj ślizgacie.- Ale Panie władzo lepiej tu niż na ulicy.- No oczywiście, że tak.- I co? dostane mandat? -Mandat?! Nie, tylko spiszemy, ale miejscówkę musicie zmienić.- A to proszę bardzo. Po około 15 minutach przychodzi Pan policjant wręcza mi dowód i mówi:- Tak jak mówiłem, miejscówkę musicie zmienić bo następny patrol może nie być taki miły.- Jasna sprawa Panie władzo, a poleca Pan jakąś?- Z tego co wiem to na Bemowie kiedyś się bawili i gdzieś pod Legionowem ale jak jest teraz to nie wiem.- Dzięki, sprawdzimy.Pan policjant wsiadł do kijanki po czym odjechał i pozawracał na rękawie.Jednak są na tym świecie policjanci, którzy pozostali ludźmi.
Źródło: Hokeyteam z http://Motokiller.pl

Niechcący

Niechcący – konkurencja po mistrzowsku zdemotywowała samą siebie
Źródło: Podane na obrazku

Uwaga oszust

Uwaga oszust – Proszę o przekazanie jak największej ilości osób

1