Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
Podany Demotywator nie istnieje.
Nudne wieczory dawniej były nie do pomyślenia – Która gra była twoją ulubioną? GRA LOGIKE..MINIBIERKIDOMINOewex.pl
Możecie skorzystać z mojego lajfaku –  9100#12手12654354.

Polska to nie kraj, to stan umysłu (21 obrazków)

Zagłosuj

Czy korzystasz ze sztucznej inteligencji (chatGPT, Gemini, Grok itp.)?

Liczba głosów: 1 055

Najlepsze komentarze

Kobiety podczas okresu – Mężczyźni tego nie zrozumieją JAK TO WYGLĄDA:JAK SIĘ CZUJĘ:

Gdyby nie zdjęcia, ubezpieczyciele w życiu by nie uwierzyli, że doszło do takich wypadków (17 obrazków)

Rosyjska tenisistka zmienia barwy – Daria Kasatkina postanowiła porzucić rosyjski paszport i przesiąść się na kangura – została obywatelką Australii.Popularna tenisistka, znana ze swoich krytycznych wypowiedzi wobec Kremla, od dawna mieszkała i trenowała poza Rosją.Teraz oficjalnie ogłosiła: „Australia to mój nowy dom” – i już nie chodzi tylko o pogodę.Z nowym obywatelstwem otwierają się przed nią nowe sportowe drzwi, a może i nowa karta w życiu prywatnym.Cóż, jak to mówią – kto raz spróbuje Vegemite’a, ten nie wraca.
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ci artyści tworzą przepiękne murale 3D, które cieszą oko przechodniów (17 obrazków)

Każda matka ma nadzieję, że jej córka poślubi lepszego człowieka niż ona – I jest przekonana, że jej syn nigdy nie znajdzie tak dobrej żony jak jego ojciec 2.
Częściowe zaćmienie Słońca widoczne dziś w Polsce – Dziś, 29 marca, mieszkańcy całej Polski mogą obserwować częściowe zaćmienie Słońca. Zjawisko rozpocznie się około 11:50, osiągnie maksimum około 12:28, a zakończy po 13:00. Największe przesłonięcie tarczy słonecznej, sięgające 16,5%, będzie widoczne w północno-zachodnich regionach kraju, zwłaszcza w Świnoujściu. Aby bezpiecznie podziwiać to zjawisko, konieczne jest użycie specjalnych okularów ochronnych lub szkła spawalniczego o stopniu przyciemnienia co najmniej 14. Następne częściowe zaćmienie Słońca w Polsce będzie miało miejsce 12 sierpnia 2026 roku
Źródło: www.wprost.pl
Badania pokazują, że nasze ciałasą najsłabsze między 3 a 4godziną nad ranem – Wtedy też najczęściej dochodzi do śmierci w trakcie snu. Strzeż się, może i tobie zostało niewiele czasu... THE HIDDEN LACLE181happy tank. I am, afterhowever, I gained noThey all wemed likeyd. Unfortunately, IVwe few pages wired mywal at the wond anddaru m. I thought, Comewww.mained alone Kayla andwww.Only then did Megમાં પાત્રો તે પ્રો. પંચમ ker
 
Color format