Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

aluna1213

Z nami od: 29 września 2012 o 0:13
Ostatnio: 16 lutego 2019 o 9:44
Płeć: kobieta
Exp: 43
Jest obserwowana przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 32 z 97 (61 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10040
  • Komentarzy: 79
  • Punktów za komentarze: 5
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Pieskie życie

Pieskie życie –
poczekalnia

Walentynki, Walentynki...

Walentynki, Walentynki... –
poczekalnia

Czy to nie dziwne, że kiedy w czasie pokoju człowiek zabija człowieka, zwykle trafia na wiele lat do więzienia, a podczas wojny im więcej ludzi uśmierci, tym większa jego chwała?

Czy to nie dziwne, że kiedy w czasie pokoju człowiek zabijaczłowieka, zwykle trafia na wiele lat do więzienia, a podczas wojnyim więcej ludzi uśmierci, tym większa jego chwała? –
poczekalnia

"Ludzie rodzą się, aby nauczyć się żyć dobrym życiem - jak kochanie wszystkich przez cały czas i bycie miłymi, prawda? Cóż, psy już wiedzą, jak to zrobić, więc nie muszą zostać tak długo jak my."

"Ludzie rodzą się, aby nauczyć się żyć dobrym życiem - jak kochanie wszystkich przez cały czas i bycie miłymi, prawda? Cóż, psy już wiedzą, jak to zrobić, więc nie muszą zostać tak długo jak my." – Odpowiedź 6-letniego dziecka na pytanie "DLACZEGO PSY ŻYJĄ KRÓCEJ NIŻ LUDZIE?"

Kiedy jesteś nerwusem, ale pracujesz nad sobą....

Kiedy jesteś nerwusem,ale pracujesz nad sobą.... –
archiwum

"Kiedy władze zaczynają mówić o patriotyzmie, to znaczy że będą kraść"

"Kiedy władze zaczynają mówić o patriotyzmie, to znaczy że będą kraść" – Michaił Sałtykow-Szczedrin1826 - 1889

Plan na dzisiaj: do południa - nic po południu - wolne...

Plan na dzisiaj:do południa - nicpo południu - wolne... –
archiwum

Winston Churchill miał algorytm - jak na herbatce gość zaczynał pieprzyć o honorze, ojczyźnie albo umiłowaniu Boga, to kamerdyner miał jasny znak, żeby przeliczyć srebrne łyżeczki.

Winston Churchill miał algorytm - jak na herbatce gość zaczynał pieprzyć o honorze, ojczyźnie albo umiłowaniu Boga, to kamerdyner miał jasny znak, żeby przeliczyć srebrne łyżeczki. – Najwyższa pora zacząć przeliczać łyżeczki w kraju....bo od 2015 nic tylko takie gadanie właśnie słyszymyObyśmy w pustym domu się nie obudzili.....
archiwum

Stracisz ją, kiedy zorientuje się, że była dla Ciebie opcją,podczas gdy Ty byłeś dla niej priorytetem. Stracisz ją,jeśli dasz jej mgliste obietnice na jutro,a jutro nigdy nie nadejdzie.

Stracisz ją, kiedy zorientuje się, że była dla Ciebie opcją,podczas gdy Ty byłeś dla niej priorytetem.Stracisz ją,jeśli dasz jej mgliste obietnice na jutro,a jutro nigdy nie nadejdzie. – Stracisz ją, gdy jej nie docenisz i pozwolisz na to, by ktoś inny traktował ją tak jak na to zasługuje.
archiwum

A jednak można oddzwonić......:D

A jednak można oddzwonić......:D –
archiwum

Prawda uniwersalna

Prawda uniwersalna – Znalezione w sieci
archiwum

Nic dodać, nic ująć....

Nic dodać, nic ująć.... –

Tam powinno być "Oczami człowieka", bo to lekcja dla wszystkich...

Tam powinno być "Oczami człowieka", bo to lekcja dla wszystkich... –  Rafał Wicijowski Oczami mężczyznyLekcja 1Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży. Nie traćmy go na kiepski seks, nieszczęśliwe związki i wszystkie gówniane znajomości
archiwum

Jakieś pomysły co to jest...?

Jakieś pomysły co to jest...? – Moda XXIII w na Marsie ??
archiwum

Prawdziwego dżentelmena poznasz nie tylko po czynach jego....

Prawdziwego dżentelmena poznasz nie tylko po czynach jego.... – I jak tu nie kochać współczesnego kolorytu....?

Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na tych, którzy nie potrafią ich przyrządzać...

Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na tych, którzy nie potrafią ich przyrządzać... –

Chciałabym się z tym nie zgodzić...

Chciałabym się z tym nie zgodzić... –  9 NAJGROŹNIEJSZYCH StóW UŻYWANYCH PRZEZ KOBIETY i. Dobrze - to wyraz. którego kobiety używają. by zakonczyć klótnię kiedy mają rację, a ty powinieneś się zamknąć. 2. Pięć minut - jeżeli się ubiera. to oznacza pól godziny. Pięć minut to pięć minut tylko wtedy. gdy dostałeś pięć minut oglądania meczu zanim zabierzesz się za zmywanie naczyń. 3. Nic -cisza przed burzą. "Nic" zawsze oznacza coś i musisz być na to gotowy Kłótnie zaczynające się od "Nic" najczęściej konczą się stawem "dobrze'. 4. Proszę! śmiało! - to prowokacja. a nie pozwolenie. Dobra rada brzmi - nie rób tego! 5. Głośne westchnienie - to nie wyraz. ale niewerbalne stwierdzenie. często blędnie rozumiane przez mężczyzn. Oznacza. że ona sądzi iż jesteś idiotą i zastanawia się dlaczego traci swój czas kłócąc się z tobą o nic (patrz pkt. 3) 6. W porządku - jedno z najniebezpieczniejszych stwierdzeń. Oznacza, że kobieta potrzebuje porządnie sobie przemyśleć jak cię boleśnie ukarać. abyś zaplacil za swój błąd. 7. Dziękuję -nie zadawaj pytań i nie mdlej z wrażenia. Jeśli powie "Dziękuję bardzo" - to jest to czysty sarkazm. 8. Jak chcesz - alternatywny sposób powiedzenia - p•••dol się! 9. Zostaw to. już to zrobiłam - bardzo niebezpieczne stwierdzenie. Oznacza. ke parę razy o coś cię prosiła. a i tak musiała to zrobić sama. Ty jej najczęściej zadajesz potem pytanie: "co się dzieje kochanie?". a ona odpowiada "nic" (dalej patrz pkt. 3)

Kto ma "sierść" za domownika ten zrozumie...

Kto ma "sierść" za domownika ten zrozumie... –  Patrz! Bierze kolejnego kęsa

Rodziny się nie wybiera, ale człowiek może sobie przynajmniej wybrać psa

Rodziny się nie wybiera, ale człowiek może sobie przynajmniej wybrać psa –
archiwum

Kobiety są z natury żołnierzami Afrodyty,bogini miłości i piękna. To jedyna armia,której ulegają mężczyźni-nie tylko ze skrywaną potrzebą odwetu,ale i z prawdziwą radością i ochotą.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kobiety są z natury żołnierzami Afrodyty,bogini miłości i piękna.To jedyna armia,której ulegają mężczyźni-nie tylko ze skrywaną potrzebą odwetu,ale i z prawdziwą radością i ochotą. – Obraz "Narodziny Wenus" Alexandre Cabanel Rok powstania: 1875