Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Teepee74

Z nami od: 15 lipca 2014 o 11:30
Ostatnio: 6 stycznia 2017 o 22:35
Wiek: 36
Exp: 62
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 24 z 127 (103 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 29605
  • Komentarzy: 325
  • Punktów za komentarze: 484
  • Obserwuje: 13 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Oto w jaki sposób KOD postrzega rzeczywistość. Oświadczenie KOD po zajściu w którym minister edukacji została zaatakowana przez zwolenników organizacji: – "Pikieta miała przebieg POKOJOWY. Potwierdzają to nagrania video jeleniogórskich mediów. Łącznie 7 osób, w tym DZIEWCZYNKA i dwie kobiety, wznosiło okrzyki "Zalewska, demolka" i "Dobra zmiana jest załgana". Członkowie KOD-u NIE BLOKOWALI minister drogi do samochodu,SKANDOWALI JEDYNIE ww. hasła. Pomimo tego jedna z KODerek została ODEPCHNIĘTA przez obecnego na miejscu mężczyznę, ma SINIAKI na ciele, zniszczoną kurtkę. Posiadane przez nas informacje mogą wskazywać, że był to funkcjonariusz policji w cywilu. Wyjaśnieniem tego incydentu powinna zająć się jeleniogórska policja. Jeśli fakty się potwierdzą, OCZEKUJEMY WYCIĄGNIĘCIA KONSEKWENCJI wobec policjanta, który złamał procedury, nie ujawnił iż jest funkcjonariuszem i NARUSZYŁ NIETYKALNOŚĆ cielesną DEMONSTRUJĄCEJ."
archiwum
Gdy już nie wiem który raz czytam, jakie to miliony dostali Elbanowscy, a oni muszą udowadniać, że ich nie dostali to przypomina mi się pewien kawał: – - Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.- Jak to, co się stało?- No nie, po prostu nie przychodź.- Ale co się stało, do cholery?- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.- Chyba nie myślisz, że to ja?...- Nie, nie! Pieniądze się znalazły... ale niesmak pozostał!
Przeglądam sobie wiadomości – Czyli dzień jak co dzień widziany przez Polkę mieszkająca w Szwecji Życzę wszystkim Wam dobrego dnia- Oglądam sobie telegazete i dziwujesię co dzieje się w Szwecji tylko podczas jednej nocy. Wiodą tu ludzieurozmaicone Zycie. Chciałabym żeby wszyscy Ci co tak pragną przyjmowaćuchodźców, choć przez chwilę zastanowili się nad swoim stanowiskiem. WMalmo spłonęło 15 samochodów, jeden autobus i jedna budująca siębiblioteka. Ludzi z domów trzeba było ewakuować. Kolo 30 osób w wieku do25 lat ( uzbrojonych w noze, kije bejsbolowe, maczety itd.) obrzucalo policjękoktajlami molotowa w Orebro (40 km ode mnie). W Sztokholmie jednemupoderznieto gardlo , drugiego uderzono nozem w brzuch. Eksplozja, któraponiszczyla domy mieszkalne w pobliżu Norrkoping. Strzelanina wJohaneshov to tez Sztokholm. Nie wiadomo jak poważnie osoba jestposzkodowana. W Visby równiez atak nozownika. Około 20 osóbuczestniczyło w zdarzeniu- I to tylko tyle w ciągu jednej nocy. Niektóre ońaryw bardzo złym stanie.
archiwum
Osoby wierzące w pisowski spisek  mający na celu zrobienie z dziennikarzy TVN24 i ich widzów IDIOTÓW informujemy, – że PiS nic nie musiał robić.
archiwum
Mocny argument! –
archiwum
Hoża bis? – Kogo tym razem zrobią winnym? Nieboszczyka czy ministerstwo finansów?
archiwum
Szkoła w liczbach. –
archiwum
Gimnazja – ledwo je pokończyli, a już są za ich likwidacją.
archiwum
Literatura grozy i horroru? – Aaaa nie, to tylko dziennikarstwo uprawiane przez Gazetę Wyborczą.
archiwum
Marzenia Barbary. – Żeby tylko ludzie byli naiwni.
archiwum
Reforma edukacji z 1939 roku. – Niby dawno, a jakoś brzmi znajomo.
Dobra robota chłopaki! – Policja dziękuje za 9 dni pracy na ŚDM. Dla tych którzy ich wspierali i docenili ich pracę
archiwum
Mówili: idź na dziennikarstwo. –
archiwum – powód
Podziękowania pielgrzymów dla Policjantów podczas ŚDM. –
archiwum
TVN vs. POLICJA – "Przedstawiamy nagranie ukazujące policjantów, którzy... nakryli pracowników TVNu na podkładaniu piwa do śmietnika.W głowie mi się to nie mieści, co właśnie zobaczyłem i co usłyszałem od policjantów. Wiemy jacy potrafią być dziennikarze, ale to się nadaje do wykluczenia tych panów z zawodu dziennikarzy.Szczecińscy policjanci zatruli się podczas ŚDM - kilku z nich wylądowało pod kroplówką. Pełnili służby po kilkanascie godzin, spali po kilka godzin. Znosili upał, brak wody, deszcz, fatalne warunki zakwaterowania, żarcie, które urąga wszelkim standardom ale poniższe nagranie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. (...)Policjant, który nagrał ten film telefonem na własne oczy widział, jak pracownicy TVNu podrzucają butelki po piwie oraz kilka produktów spożywczych, których nie mieli w racjach żywnościowych. (...) Jesteśmy po prostu zażenowani" - Zohan PMF
archiwum
Jak z papieża Franciszka lewaka zrobiono. – Czyli jeśli ksiądz rozgrzeszy mordercę to znaczy, że pośrednio daje przyzwolenie na mordowanie? Co tam się przejmować 5 warunkami spowiedzi. Jakimś tam żalem za popełniony grzech czy mocnym postanowieniem nie popełniania go więcej. Lewacka logika tego nie ogrania, bo nie pasuje do ich tezy.
archiwum
To już trzeba być prawdziwym burakiem żeby w to uwierzyć. – Zdjęcie zostało usunięte ale zanim to zrobiono wielu uwierzyło, że jest prawdziwe.
Że też nikt z "ekspertów z telewizji"na to nie wpadł... –
archiwum
Gdy kolejny raz słyszę argument, że szkoły nie pomieszczą uczniów... – to zastanawiam się co się stało z szkolnymi budynkami po 1999 roku.
archiwum
Minister edukacji odgraża się... – zapowiadając,  że  przywrócić  znaczenie i renomę egzaminowi maturalnemu.