Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Excray

1 / 5
Excray

[demot] @jeykey1543 Demoty to od jakiegoś czasu mega lewackie bagno. Pewnie kupił to po cichu jakiś szorosz.

6 / 8
Excray

[demot] @haqr LOL. Jak trzeba mieć nawalone pod deklem, aby pod filmem o hipku urządzać rajdy na KK. Smutne te twoje bezużyteczne życie jest.

20 / 24
Excray

[demot] @FenrirIbnLaAhad Stara śpiewka syfiarzy, leni i brudasów: "wszędzie jest tak samo".

-3 / 7
Excray

[demot] Skądże znowu! TVP to idealne medium reklamowe dla sprzedawców garnków po 10kPLN, nowych złotych lokat na 30% i odkurzaczy za 8kPLN.

0 / 2
Excray

[demot] Grochowa, fasolowa, pieczarkowa, brokułowa, barszcz biały, barszcz czerwony, krupnik - bohaterów jest wielu.

-1 / 7
Excray

[demot] 1933 Stolica Apostolska wzywa wszystkich duchownych i biskupów niemieckich do przeciwdziałania nienawiści rasowej. Kardynał Faulhaber wygłasza głośne "kazania adwentowe" w których odrzuca propagandę antysemicką. Następuje podpisanie (przygotowanego już w latach 20-tych) konkordatu pomiędzy Niemcami a Watykanem. Hitler zagroził - w wypadku niepodpisania - zamknięciem wszystkich szkół katolickich. Papież miał tez nadzieję iż konkordat przyczyni się do zapobieżenia utworzenia aryjskiego "Niemieckiego Kościoła Narodowego". Niestety, choć szkół nie zamknięto, jednak tak dalece zastraszono rodziców, iż bali się wysyłac do nich dzieci. W rezultacie np. w Bawarii (land katolicki) w 1937 roku będzie objętych szkolnictwem katolickim tylko 3% dzieci (wcześniej było 65%). Dzień po Kristallnacht (Nocy Kryształowej) Bernard Lichtenberg (proboszcz katedry berlińskiej) modli się za Żydów - zginie za to w Dachau. L'Osservatore Romano publikuje obszerne sprawozdanie z "nocy krysztalowej". http://analizy.biz/marek1962/piusxii.htm

3 / 5
Excray

[demot] Od razu widać, że podrobiona recepta. Żaden lekarz nie napisałby tak ładnie.

10 / 16
Excray

[demot] @Robsta76 Wczoraj przekazałem pieniądze na WOŚP. Ale wcześniej dostałem je od pracodawcy, więc się nie liczy.

-1 / 1
Excray

[demot] @AIkanaro O to chodzi, że jesteś głupi jak but. Jak typowy ateista.I wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia. Jak typowy głupek.

-1 / 7
Excray

[demot] @AIkanaro To skoro nie znasz podstaw, to po co się wypowiadasz. Durnia chciałeś z siebie zrobić? Udało ci się.

3 / 3
Excray

[demot] Brawo! Trzeba od najmłodszych lat uczyć dzieciaki, gdzie jest ich miejsce w molochu. Żarcie z maka, netfliks na telewizorze, ajfon w dłoni, kredyt w banku na kawalerkę w warszawie i człowiek jest na swoim miejscu i czuje się spełniony. Już nie musi myśleć, wpasował się w system.

8 / 12
Excray

[demot] To może i dobrze, że się wycofują. Bo obecnie produkowane nisko profilowe sanki plastikowe są o niebo lepsze od tych starych klasycznych sanek z płozami. Posiadam jedne i drugie i dzieciaki się biją o to kto będzie jeździć na tych saneczkach plastikowych bo są o niebo lepsze. A i ja wolę te sanki, bo łatwiej się je ciągnie. Także sentymenty do kosza niech wygrywa lepsze..

4 / 4
Excray

[demot] @ddarek Na jednym kadrze facet wjeżdża na stopach w towarzystwo. Gdyby to było puszczone wstecz, to wyglądałoby to wielce osobliwie - sunąc przyspieszałby. Więc nie.

0 / 2
Excray

[demot] LOL. Jeszcze kilka dni temu 99 na 100 krzyczało, że się nie zaszczepi, a teraz wielka afera: "jak to oni, się przed nas wepchnęli". Po prosty cyrk.

5 / 7
Excray

[demot] Świadczy jedynie o twojej nieznajomości reguł rządzących na giełdach, a w szczególności jednej: "kupuj plotki, sprzedawaj fakty".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1041 42 następna »