Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik3001

Z nami od: 9 lipca 2009 o 21:59
Ostatnio: 3 sierpnia 2020 o 0:55
Płeć: mężczyzna
Exp: 289
Jest obserwowany przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 171 z 865 (693 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 70346
  • Komentarzy: 2397
  • Punktów za komentarze: 1849
  • Obserwuje: 12 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

To zdjęcie wstrząsnęło światem

To zdjęcie wstrząsnęło światem – Sęp i mała dziewczynka. Tego zdjęcia się nie zapomina. Po raz pierwszy zostało opublikowane w magazynie New York Times w 1993 roku. W 2020 roku nadal budzi emocje. Sudańska dziewczynka szła do punktu żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wycieńczona z głodu i odwodniona przykucnęła na ziemi. Moment ten zauważył sęp, który z niewielkiej odległości obserwował dziecko, prawdopodobnie czekając na jego śmierć

Oto następca Poloneza

Oto następca Poloneza – Jak donosi auto-swiat.pl - to nowy niezwykły koncept z Fabryki Samochodów Osobowych Syrena w Kutnie, model inspirowany jednym z najsłynniejszych aut dawnej FSO, czyli Polonezem. Na tym jednak nie koniec. W planach są także następcy takich klasyków jak Ogar czy Warszawa.Zaznaczmy jednak, że jest to jeszcze model koncepcyjny inspirowany Polonezem, gdyż producent stara się dopiero o prawo do wykorzystania nazwy. Oprócz Poloneza na liście znalazły się: Warszawa, Mikrus, Ogar czy dostawcza Nysa
archiwum

Dodge M4S Turbo Interceptor

Dodge M4S Turbo Interceptor – Auto z 81 roku V max ponad 200mil/h a U NAS WTEDY
Źródło: Www.dodge.com
archiwum

Mistrz....

Mistrz.... – Drugiego planu
Źródło: Vogue. Com
archiwum

No włašnie...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
No włašnie... – Jak pytam się
Źródło: SB. Pl
archiwum – powód

Projekt ustawy ws. Halloween w Sejmie. Przewiduje grzywnę i areszt za świętowanie

Projekt ustawy ws. Halloween w Sejmie. Przewiduje grzywnę i areszt za świętowanie – Marszałek Sejmu Elżbieta Witek nadała bieg ustawie piętnującej świętowanie Halloween. Jej autorem jest anonimowy obywatel, wpłynęła w formie petycji. Zgodnie z proponowanymi zapisami proszenie tego dnia o cukierki może skończyć się aresztem."Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności"

Zastanawia mnie jedno: jak ona w to weszła?!

Zastanawia mnie jedno: jak ona w to weszła?! –
archiwum – powód

Zmarł Grant Imahara z "Pogromców Mitów". Miał 49 lat

Zmarł Grant Imahara z "Pogromców Mitów". Miał 49 lat – Specjalista od robotyki zmarł nagle, najprawdopodobniej z powodu tętniaka mózgu. Znany był głównie jako współprowadzący "Pogromców Mitów", ale także z programu "The White Rabbit Project" na Netfliksie.Od 1999 zajmował się walkami robotów, co było jego pasją przez kolejne 19 lat. Grant pracował także przy tworzeniu efektów specjalnych, m.in. w serii filmów "Gwiezdne Wojny" i "Matrix". Do obsady "Pogromców Mitów" dołączył w 2005 roku i spędził na planie tego programu 9 lat.
Źródło: Komputer Świat. Pl

Letni humor

Letni humor –  Heniek!! Co robisz?Czytam z ruchu warg!
Źródło: Www.widac.com.pl
archiwum

Justyna Pochanke odchodzi z TVN. "Nie pożegnałam się na antenie i dobrze"

Justyna Pochanke odchodzi z TVN. "Nie pożegnałam się na antenie i dobrze" – Justyna Pochanke nie poprowadzi już programu "Fakty TVN", o czym poinformowali przedstawiciele stacji. Dziennikarka odchodzi po 19 latach współpracy z Grupą TVN. "Nie pożegnałam się na antenie i dobrze" - powiedziała, dziękując widzom za uznanie.Justyna Pochanke kończy pracę w TVN i TVN24 z końcem czerwca. Informację przekazało mediom biuro prasowe stacji, potwierdzając zakończenie współpracy z dziennikarką. Jak wynik z komunikatu, to dziennikarka złożyła wypowiedzenie.
Źródło: Onet.pleyada.pl
archiwum

Mieszane uczucia

Mieszane uczucia – Kontenstacia????
Źródło: Własne I TVN.
archiwum

Warszawa

Warszawa – Takie tam
Źródło: Widać. Pl

Puścił bąka przy policjantach. Został skazany na 20 godzin prac społecznych

Puścił bąka przy policjantach. Został skazany na 20 godzin prac społecznych – Sąd we Wrocławiu wydał wyrok, zgodnie z którym Aleksander B. ma odbyć 20 godzin prac społecznych. Został skazany za "oddanie gazów" przy policjantach, którzy go legitymowali - donosi "Gazeta Wrocławska". Podczas legitymowania mężczyzna puścił bąka, a przez policjantów zostało to uznane za "nieobyczajny wybryk". Sprawa trafiła do sądu
archiwum

Ostry cień mgły..

Ostry cień mgły.. – Kolejna odsłona
archiwum

Ostry cień mgły...

Ostry cień mgły... – Kolejny poziom
Źródło: Wlasny

Szkoda chłopa

Szkoda chłopa –  Małżeństwo poszło spać, po chwili mąż szturcha żonę, ale ona mówi żeby poczekał, bo dziecko nie śpi. Sytuacja powtarza się kilka razy, aż mąż z niecierpliwością mówi: - Chce mi się bardzo pić. tda to żona: * - To idź do kuchni i się napij! I 64 Poszedł do kuchni ale patrzy, że nie ma nigdzie k nic do picia, więc zagląda do lodówki - jest szampan. Otwiera szampana a tu oczywiście korek z trzaskiem wyskakuje. Żona krzyczy teatralnym szeptem :'11 - Co ty tam wyrabiasz Na to z drugiego pokoju głos dziecka: - Nie dałaś mu dupy, to się zastrzelił!
Źródło: Www.humor.naDzis.pl
archiwum

Wybory

Wybory – Życiowe i nie tylko
Źródło: Www.zycie.pl
archiwum

Niezręczny moment: Duda i Trzaskowski wpadli na siebie pod drzwiami Bosaka, niosąc mu prezenty

Niezręczny moment: Duda i Trzaskowski wpadli na siebie pod drzwiami Bosaka, niosąc mu prezenty – Kandydaci na prezydenta Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski spotkali się dziś w dość niezręcznej sytuacji. Obaj znaleźli się w tym samym czasie w okolicy domu Krzysztofa Bosaka, obaj mieli przy sobie podarunki.
archiwum – powód

Kilka faktów z

Kilka faktów z – Życia
Źródło: Www.niwiem.pl
archiwum

Jeszcze chwila

Jeszcze chwila – Ale zawsze