Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik3001

Użytkownik otrzymał bana za: Dostałeś bana na 1 dzień za: (Spam w komentarzach) i przedłużenie na 7 dni za: Spam w komentarzach
Ban wygasa: 2019-02-21 00:44:16

Ściana

poczekalnia

PRZESTROGA DLA...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
PRZESTROGA DLA... – Facetów
Źródło: Takie tam
archiwum

Jak na zdjęciu

Jak na zdjęciu – Lato
Źródło: Życie dawne
archiwum

Bartłomiej M. w areszcie. Tak powitali go współwięźniowie

Bartłomiej M. w areszcie. Tak powitali go współwięźniowie – Czołem, panie ministrze! - taki okrzyk mieli wznieść osadzeni w tarnowskim więzieniu, gdy pojawił się tam były rzecznik MON. Jak twierdzi obrońca Bartłomieja M. Luka Szaranowicz, przebywający od tygodnia w areszcie polityk ma się dobrze.
archiwum

Gucci przeprasza za kobiecy sweter, który "przypomina czarną twarz"

Gucci przeprasza za kobiecy sweter, który "przypomina czarną twarz" – Marka Gucci została oskarżona o rasizm po tym, jak wypuściła na rynek sweter z zaciąganym na twarz golfem, który kupującym kojarzył się z czarnoskórą kobietą. Po lawinie krytycznych komentarzy włoska firma wystosowała oficjalne przeprosiny.Model "Balaclava" pochodzi z wiosennej kolekcji znanej na całym świecie marki Gucci i można go mieć w swojej szafie za 890 dolarów (czyli ok. 3,4 tys. złotych).
Źródło: Kobieta onet.pl
archiwum – powód

Motocykliści nie zegną już tablic rejestracyjnych

Motocykliści nie zegną już tablic rejestracyjnych – Motocykle są wyposażone tylko w jedno miejsce na tablice rejestracyjne. Mieści się ono z tyłu – zazwyczaj nad kołem, pod ogonem bądź na błotniku. Już ten fakt ułatwia życie motocyklistów-piratów. Dodatkowo starają się oni chronić swoje maszyny przed radarami wykonującymi zdjęcia od tyłu za pomocą odginania tablic rejestracyjnych. Nowelizacja Kodeksu Drogowego wprowadzi w tej kwestii zmiany. Motocykle mają być wyposażane w nowe, odporne na deformacje tablice rejestracyjne. W przypadku próby wygięcia dochodziłoby do pęknięcia. Ma to uniemożliwić motocyklistom zginanie tablic.
archiwum

Muzeum kiełbasy nie powstanie na terenie byłego obozu koncentracyjnego. Interweniował minister

Muzeum kiełbasy nie powstanie na terenie byłego obozu koncentracyjnego. Interweniował minister – Na terenie filii byłego obozu koncentracyjnego Buchenwald miało powstać muzeum... pieczonej kiełbasy. Plany wywołały falę krytyki i ostatecznie władze lokalne zdecydowały, że placówka powstanie w innym miejscu.Buchenwald. Jednym z eksponatów muzeum jest wielka armata z kiełbasą w środku.
archiwum

Dzień Świstaka 2019.

Dzień Świstaka 2019. – Dzień Świstaka przypada już dziś! Miliony ludzi na całym świecie będą obserwowały zachowanie świstaka Phila w mieście Punxsutawney w Pensylwanii. Jeśli uroczy gryzoń zobaczy swój cień, czeka nas jeszcze sześć tygodni zimy!Dzień Świstaka to autentyczne wydarzenie, celebrowane w małym miasteczku w USA. Skąd pomysł, aby ze świstaka zrobić pogodynkę? Dziwaczne święto obchodzono po raz pierwszy w USA 2 lutego 1887 roku w miejscowości Punxsutawney. Zwyczaj obserwowania świstaków, aby przepowiedzieć koniec zimy, miał przypłynąć do USA wraz z niemieckimi imigrantami, którzy przybyli do Ameryki w XVII i XVIII wieku. Zabawne święto zyskało ogromną popularność po premierze filmu " Dzień świstaka " w 1993 roku z Andie McDowell i Billem Murrayem.

Nie żyje gwiazdor "Co ludzie powiedzą?". Clive Swift miał 82 lata

Nie żyje gwiazdor "Co ludzie powiedzą?". Clive Swift miał 82 lata – Polscy widzowie kojarzą go z roli potulnego męża Hiacynty Bucket w serialu BBC. W swoim dorobku miał jednak ponad 100 innych wcieleń. Aktor miał dwóch synów i czterech wnuków. W 2017 r. pochował jedyną córkę. Z żoną, pisarką Margaret Drabble, rozwiódł się w 1975 r. po 16 latach małżeństwa
Źródło: Wp.pl teleshow
archiwum

Uratowali i co dalej

Uratowali i co dalej – Jak żyć
Źródło: Wiocha
archiwum – powód

MODLĄ SIĘ ZA ZENKA MARTYNIUKA! TAK ŹLE JESZCZE NIE BYŁO

MODLĄ SIĘ ZA ZENKA MARTYNIUKA! TAK ŹLE JESZCZE NIE BYŁO – Zenek Martyniuk (49 l.) przechodzi bardzo trudne chwile. Fani artysty postanowili wesprzeć go modlitwą.Dowiadujemy się, że członkowie fan-clubu disco polo postanowili wesprzeć swego idola modlitwą.Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu" - mówi Artur Wróbel, prezes fan-clubu, w rozmowie z "Super Expressem".Spotkania modlitewne w intencji lidera Akcentu rozpoczęły się w styczniu, gdy do mediów zaczęły docierać niepokojące informacje.
Źródło: Super expres

W "Świecie według Kiepskich" będzie nowy Paździoch. Ryszard Kotys zniknie z serialu?

W "Świecie według Kiepskich" będzie nowy Paździoch. Ryszard Kotys zniknie z serialu? – W nowych odcinkach, które pojawią się na antenie już na wiosnę, zadebiutuje nowa, bardzo istotna postać. Janusz Marian Paździoch będzie synem Mariana Paździocha. Widzowie mogą odetchnąć z ulgą, bo i Mariana Paździocha w nowym sezonie nie zabraknie
archiwum

URODZENI 30 Stycznia

URODZENI 30 Stycznia – NaJlEpSzEgO
Źródło: Kto jeszcze WPISYWAĆ się prosze
archiwum

Antoni Macierewicz: ojciec Tadeusz Rydzyk poręczył za Bartłomieja M.

Antoni Macierewicz: ojciec Tadeusz Rydzyk poręczył za Bartłomieja M. – - Wiele osób mówiło mi, że zna Bartłomieja M. i trudno im wyobrazić sobie, aby był on nieuczciwy. Rozmawiałem w tej sprawie m. in. z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, który za niego poręczył – mówił TV Republika były szef MON Antoni Macierewicz.
Źródło: Onet wiadomosci
archiwum

Przerażające! W urzędzie gminy znaleziono karton z ludzkimi kośćmi

Przerażające! W urzędzie gminy znaleziono karton z ludzkimi kośćmi – Na początku stycznia w czasie prac porządkowych w Urzędzie Gminy Kostomłoty Rutynowe porządki w urzędzie gminy na Dolnym Śląsku przybrały nieoczekiwany przebieg. W jednym z kartonów, które mogłyby pomieścić dokumenty i inne pisma, znaleziono... ludzkie kości. Do kogo należy szkielet i jak się znalazł w urzędzie? To wyjaśni śledztwo prowadzone przez prokuraturę.
Źródło: Gazeta roland
archiwum

Dreamliner LOT-u uziemiony w Meksyku

Dreamliner LOT-u uziemiony w Meksyku – Uziemiony dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT w Meksyku - donosi RMF FM. Przez poważną awarię samolotu do kraju z wakacji nie może wrócić ponad 250 turystów. Samolot o 8 rano w sobotę miał wylądować w Warszawie.Naprawa potrwa nawet dobę, bo zepsuł się moduł zasilania głównego komputera.
Źródło: Interia.pl
archiwum

Sipowicz szuka nowej Kory

Sipowicz szuka nowej Kory – Fani w Polsce są podekscytowani. Na scenę muzyczną wraca zespół Maanam, który szykuje trasę ku czci zmarłej legendarnej wokalistki Olgi Sipowicz (†67 l.). Kamil Sipowicz (66 l.) zakopał topór wojenny z muzykami i dogadał się w sprawie koncertów. Ofiarą tego zjednoczenia padła wokalistka, która była zastępczynią Kory. Odeszła z niesmakiem od kolegów. I teraz trwają poszukiwania nowej wokalistki, która zastąpi niezapomnianą Korę.
Źródło: Kora przysłała z kosmosu swoje przyzwolenie – wyznał niedawno Sipowicz.
archiwum

Dariusz Kordek oburzony. "Żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom"

Dariusz Kordek oburzony. "Żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom" – Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza prezydent Andrzej Duda ogłosił żałobę narodową. W czasie jej trwania od godz. 17.00 w piątek (18 stycznia) do godz. 19.00 w sobotę (19 stycznia) nie odbywały się żadne imprezy masowe, koncerty i spektakle. Aktor Dariusz Kordek w mediach społecznościowych postanowił wyrazić swoje oburzeni tym faktem.Kochani, kolejna żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom! W zeszłym tygodniu odwołano Cudowną Terapię w Wejherowie, w Warszawie i Bodo Musical w Nowej Soli. Współczuję wszystkim osieroconym, ale beztroska polityków w ustalaniu zasad życia publicznego jest wyrazem ich przekonania o swojej wszechwładzy! Nie ma na to zgody!" - napisał na Facebooku Dariusz Kordek.
Źródło: Www.onet kultura.pl
archiwum – powód

"39 i pół" wraca na ekrany. Tomasz Karolak wynegocjował gwiazdorską stawkę za udział w produkcji.

"39 i pół" wraca na ekrany. Tomasz Karolak wynegocjował gwiazdorską stawkę za udział w produkcji. – Jako że tytuł był już nieadekwatny, teraz serial będzie nazywał się "50 i co?". TVN wiąże z tym projektem duże nadzieje, Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych Biorąc pod uwagę, że zaplanowano 30 dni zdjęciowych w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, łatwo wyliczyć, że Karolak zainkasuje niemal 250 tys. zł.
Źródło: Teleshow wp.pl
archiwum – powód

Napisy z filmu o małpach w trakcie transmisji pogrzebu prezydenta Gdańska.

Napisy z filmu o małpach w trakcie transmisji pogrzebu prezydenta Gdańska. – W trakcie transmisji z pogrzebu Pawła Adamowicza na kanale TVP3 wyświetlały się napisy do audiodeskrypcji z filmu przyrodniczego. Telewizja Polska wyjaśnia, że natychmiast po stwierdzeniu błędu został on naprawiony.Na dole ekranu wyświetlało się m.in. "Stado pawianów musi trzymać się razem", "Najwyraźniej pora opuścić to miejsce", "Małpy rozchodzą się" i "Stado pawianów powiększyło się o nowych członków".
Źródło: Krainy niezwykłych przeobrażeń”,presserwis
archiwum

Kto wiedział

Kto wiedział – Logo Toyoty zawiera w sobie wszystkie litery z nazwy.
Źródło: Toyota