Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik3001

Z nami od: 9 lipca 2009 o 21:59
Ostatnio: 12 listopada 2018 o 22:04
Exp: 144
Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 91 z 556 (459 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 30768
  • Komentarzy: 1224
  • Punktów za komentarze: 537
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód

Luksusowy grzyb za ponad 350 tysięcy złotych. Trafi do Chin

Luksusowy grzyb za ponad 350 tysięcy złotych. Trafi do Chin – Kilogram w cenie auta. Ten przysmak osiąga rekordowe ceny85 tysięcy euro czyli około 364 tysięcy złotych - tyle za białą truflę o wadze 880 gramów zapłacił młody biznesmen z Hongkongu na aukcji w Piemoncie na północy Włoch. Licytację przeprowadzono przy pomocy łącz satelitarnych.Za 100 gramów tego szlachetnego grzyba trzeba zapłacić 250 euro, czyli ponad tysiąc złotych. Przed rokiem cena ta sięgała 450 euro -
Źródło: Tvn24 bis
poczekalnia

OŚWIADCZENIE DO...

OŚWIADCZENIE DO... – Psiej grypy
Źródło: Onet/wp
poczekalnia

Ojczyzna polszczyzna

Ojczyzna polszczyzna – Słownik polsko polski
Źródło: Miodek
poczekalnia

Jak mówią ANGLICY

Jak mówią ANGLICY – 'no comment'
Źródło: Mpk wAUbrzych
poczekalnia

JAK NA ZDJĘCIU

JAK NA ZDJĘCIU –
Źródło: Widać
poczekalnia

Wałęsa deklaruje wypłacenie 250 tys. nagrody. Szuka świadka

Wałęsa deklaruje wypłacenie 250 tys. nagrody. Szuka świadka – Były prezydent opublikował apel na swoim profilu na Facebooku. "Wyznaczam 250 000zł nagrody ( które zamierzam wypłacić przy pomocy moich sympatyków) dla świadka który brał udział w perfidnej prowokacji wrabiającej mnie w agenturalną działalność i dostarczy niepodważalnych dowodów wykazujących kto za tym stoi" - napisał.Wałęsa dodał, że jego zdaniem stoją za tym bracia Kaczyńscy. "Wykorzystując panią Kiszczak i podrobione przez SB dokumenty, przy pomocy takich ludzi jak Gwiazda, Cenckiewicz i Wyszkowski próbują na siłę zrobić ze mnie agenta i wmówić Polakom kłamstwa na mój temat" - czytamy we wpisie.
archiwum

Zadośćuczynienie dla prezesa Amber Gold... za długo przebywa w areszcie

Zadośćuczynienie dla prezesa Amber Gold... za długo przebywa w areszcie – Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zaproponował polskiemu rządowi ugodę i zapłatę zadośćuczynienia dla b. prezesa Amber Gold Marcina P. za przewlekłe stosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Marcin P. jest w areszcie od sierpnia 2012 r. Skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu wniósł dwa lata temu.Adwokat dodał, że proponowana przez Europejski Trybunał Praw Człowieka kwota zadośćuczynienia dla twórcy Amber Gold wynosi niecałe 8 tysięcy euro.

ŻARCIK na poprawę nastroju

ŻARCIK na poprawę nastroju –  Policjant zatrzymuje pojazd imówi do kierowcy.Siódmy raz pana zatrzymuję isiódmy raz gubi pan ładunek!A ja siódmy raz panupowtarzam, że jest zima, a tenpojazd to piaskarka...
archiwum – powód

Od kuriera do kierowcy z kolumny Beaty Szydło.

Od kuriera do kierowcy z kolumny Beaty Szydło. – "Rzeczpospolita" ustaliła, że kierowca Służby Ochrony Państwa, który spowodował kolizję z udziałem rządowego samochodu z Beatą Szydło, wcześniej pracował pięć lat w firmie kurierskiej. - Mówił, że nie czuje się na siłach, ale zapewnili go, że da radę - (dwa lata służby).
Źródło: Wiadomości gazeta.pl

Takie powinno być oznakowanie

Takie powinno być oznakowanie – Wyszło szydło z worka
archiwum

Siusiak dla pań

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Siusiak dla pań – Przydatne tak nie pisz
Źródło: Ceneo

Johnny Depp nie pojawi się w nowej serii filmów "Piraci z Karaibów"

Johnny Depp nie pojawi się w nowej serii filmów "Piraci z Karaibów" – Według amerykańskich mediów Disney przygotowuje się do restartu serii "Piraci z Karaibów". Jak donosi serwis DailyMail TV, nowe produkcje powstaną bez udziału Johnny'ego Deppa.- Depp stworzył tę rolę, połączył się z nią i stali się jednością. To również jego najbardziej popularna rola w karierze - Jack Sparrow będzie zawsze kojarzony z Deppem
Źródło: Łonet
archiwum

Kolizja kolumny rządowej. W aucie Beata Szydło

Kolizja kolumny rządowej. W aucie Beata Szydło – W Imielinie w województwie śląskim doszło do kolizji kolumny rządowej. W jednym z samochodów była Beata Szydło. Według pierwszych informacji podanych przez SOP w kolizji nie brały udziału inne pojazdy niż te jadące w kolumnie. Później okazało się, że rządowe auta uderzyły w pojazd cywilny.77-latek jechał samochodem po Imielinie. Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, gdyż pasami chciało przejść dziecko. Wtedy mężczyzna poczuł uderzenie w tył auta. Za samochodem jechała bowiem dwupojazdowa kolumna rządowa - kierowcy Służby Ochrony Państwa nie zdążyli wyhamować i zderzyli się z jadącym przed nimi autem. W jednym z samochodów w kolumnie była Beata Szydło.Doszło do zderzenia, trzy samochody są uszkodzone Kierowca, który spowodował kolizje rządowej kolumny w Imielinie najprawdopodobniej będzie ukarany mandatem. Policja ustala teraz kto zawinił.
Źródło: Rmf
archiwum

To koniec YouTube’a dla Europejczyków?! Szefowa portalu mówi to wprost. Wszystko przez ACTA2!

To koniec YouTube’a dla Europejczyków?! Szefowa portalu mówi to wprost. Wszystko przez ACTA2! – Susan Wojcicki, szefowa platformy wideo YouTube, mówi wprost: jeżeli przepisy dotyczące ACTA 2 wejdą w życie serwis najprawdopodobniej uniemożliwi publikowanie filmów Europejczykom. „Ta regulacja stanowi zagrożenie zarówno dla Waszej możliwości utrzymywania się, jak i możliwości dzielenia się swoim głosem ze światem” – pisze Wojcicki w swoim liście skierowanym do internautów.
Źródło: wMeritum.pl
archiwum

DIETA CUD....

DIETA CUD.... – ŻRESZ  ILE WLEZIE I CZEKASZ NA CUD
Źródło: Życie
archiwum

Dobra wiadomość dla fanów "Titanica". Już wkrótce transatlantyk wypłynie w rejs

Dobra wiadomość dla fanów "Titanica". Już wkrótce transatlantyk wypłynie w rejs – Legendarny statek już za cztery lata wyruszy w rejs.W pierwszą podróż transatlantyk ma wyruszyć w 2022 r. z Dubaju, a zakończy swój rejs w angielskim mieście Southampton po dwóch tygodniach.Zapewne fani filmu Camerona pamiętają, że bohaterowie dramatu pochodzili z różnych klas. W Titanicu II – również ten podział będzie obowiązywał i najbogatsi będą odseparowani od pasażerów z klasy ekonomicznej.

WODNY PATROL

WODNY PATROL –
archiwum – powód

Już nigdy nie wejdę do jeziora

Już nigdy nie wejdę do jeziora – - To nie żart ani fotomontaż. Po wyłowieniu ryby zmierzyliśmy i zważyliśmy ją specjalistycznym sprzętem. Potem wypuściliśmy do wody. Miała ponad 2,6 metra długości.Wyciąganie suma na brzeg trwało kilkanaście minut. Pan Szymon przyznaje, że na szczęście akurat łowił z kolegami. Gdyby był sam, wyciągnięcie ponad 100-kilogramowego giganta mogłoby okazać się niemożliwe.
Źródło: Wp.pl

Jak jeden but może zepsuć rodzinne zdjęcie

 –

Z BMW wydobywał się gaz. Zawiodła domowa instalacja LPG

Z BMW wydobywał się gaz.Zawiodła domowa instalacja LPG – W Poniedziałek 15 października na jednej z ulic Świdnika z BMW ulatniał się gaz. Policjanci wyjaśniają, kto podłączył domową butlę do samochodowej instalacji.W poniedziałek 15 października przed godziną 21 na ul. Niepodległości w Świdniku przechodzień wyczuł woń gazu. Zadzwonił na numer alarmowy i wezwał służby. Okazało się, że w zaparkowanym przy ulicy BMW jest nieszczelność instalacji gazowej. Ale różniła się ona od zwykłej, ponieważ w bagażniku auta była domowa butla z gazem. Była ona podłączona do instalacji samochodowej