Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik3001

Z nami od: 9 lipca 2009 o 21:59
Ostatnio: 19 stycznia 2020 o 22:24
Płeć: mężczyzna
Exp: 240
Jest obserwowany przez: 11 osób
  • Demotywatorów na głównej: 146 z 763 (615 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 55806
  • Komentarzy: 2013
  • Punktów za komentarze: 1305
  • Obserwuje: 10 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Hołowni odmówiono udzielenia komunii świętej. "Za poglądy, które pan głosi"

Hołowni odmówiono udzielenia komunii świętej. "Za poglądy, które pan głosi" – Szymon Hołownia podzielił się z internautami sytuacją, jaka dotknęła go w jednym z warszawskich kościołów. Kandydatowi na prezydenta odmówiono udzielenia świętej komunii.Pytam: »Dlaczego?«. Ksiądz, nadal odwrócony do innych, odpowiada: »Nie. Sumienie mi nie pozwala. Za poglądy, które pan głosi«. Odpowiadam mu: »Ale które? I przecież nie wie ksiądz nic o moim sumieniu, motywacjach, nie rozmawiał ksiądz ze mną, nie zna mnie ksiądz, nie jest moim spowiednikiem«. Na ten dialog patrzy cały kościół. Nie odpuszczam, stoję. Minutę, dwie, trzy. Ksiądz ) grozi mi publicznie palcem, po czym wzdycha i udziela komunii kręcąc głową, po czym znów grozi mi palcem jak dwuletniemu dziecku" - opisał sytuację Hołownia.

Udało się kupić ciężarówkę dla Irańczyka. Fardin Kazemi wróci do domu Scanią R500

Udało się kupić ciężarówkę dla Irańczyka. Fardin Kazemi wróci do domu Scanią R500 – Po kilku tygodniach spędzonych w Polsce Irańczyk Fardin Kazemi nareszcie wróci do domu ciężarówką zakupioną ze środków pozyskanych w internetowej zbiórce. To Scania R500 z 2013 roku.Scania R500 z 2013 roku z przebiegiem 630 tysięcy km. Pojazd jest wyposażony m.in. w retarder, silnik V8, zautomatyzowaną przekładnię Opticruise i skórzaną tapicerkęFardin Kazemi odebrał ciągnik w Radzyniu Podlaskim, skąd uda się do Częstochowy po naczepę Schmitz Cargobull, także zakupioną w wyniku zbiórki, a następnie całym zestawem uda się do Iranu.Na razie bez ładunku, lecz już za kilka tygodni Scania ze sławnym Irańczykiem za kierownicą i naczepą pełną bakalii powinna znów pojawić się w Polsce.
archiwum

Kuba Rozpruwacz był Polakiem? Nowa poszlaka

Kuba Rozpruwacz był Polakiem? Nowa poszlaka – Znaleziony w Australii list sprzed ponad stu lat uprawdopodabnia tezę, że słynnym londyńskim mordercą kobiet był Polski Żyd Aaron KosminskiAaron Kośmiński (urodzony jako Aron Mordke Kozminski w Kłodawie) - pochodzący z Polski imigrant i golibroda - to jedna z osób już wcześniej typowanych jako sprawca brutalnych morderstw londyńskich kobiet z 1898 roku. Jego winy jednak nigdy nie udowodniono. W 1891 roku Kośmiński trafił do szpitala psychiatrycznego z podejrzeniem schizofrenii i spędził tam resztę życia.
archiwum

Nagły zwrot ws. Irańczyka. Sankcje USA wstrzymały zakup ciężarówki

Nagły zwrot ws. Irańczyka. Sankcje USA wstrzymały zakup ciężarówki – Na zakup ciężarówki dla Fardina Kazemiego w krótkim czasie udało się zebrać 250 tys. zł. Jeszcze w czwartek Irańczyk płakał z radości, oglądając swojego nowego DAF-a. W piątek okazało się, że ze względu na sankcje USA, akurat tej ciężarówki organizatorzy akcji Fardinowi kupić nie mogą.Grupa DBK, która od początku nam pomagała, dostała oficjalny zakaz sprzedaży auta pod groźbą, że jeśli je sprzedadzą, stracą autoryzację DAF-a. Sprawa zrobiła się medialna, może ktoś gdzieś zadał za daleko jedno pytanie i centrala się wystraszyła, gdyż płacili już karę za dostarczenie przez europejskich dealerów 63 nowych aut dla kontrahentów z Iranu W chwilę po tym jak Polacy dowiedzieli się o tej komplikacji, uruchomili plan awaryjny. Z miejsca zgłosili się z pytaniami do ambasady USA. Sami jednak przyznają, że "prawdopodobnie nic już to nie da". Chcieli pokazać, jak krzywdząca dla zwykłego człowieka jest w tym wypadku polityka.
Źródło: Www.wp.pl

A koszulka ta sama

A koszulka ta sama –
Źródło: Www.niewiem.pl
archiwum

Jak w tytule

Jak w tytule – Też tak macie
Źródło: Www.widac.pl
archiwum

S.T.O.P

S.T.O.P – Kto za
Źródło: Www.widac.com

Myjnia z podświetleniem, dzięki czemu piana wygląda jak lawa:

 –
Źródło: Www.niewiem. Pl
archiwum

Mikołaj zna adresy dziewczynek....

Mikołaj zna adresy dziewczynek.... – Tych grzecznych i tych niegrzecznych
Źródło: Www.ckm.pl
archiwum

WAŁBRZYCH ku Pamięci.....

WAŁBRZYCH ku Pamięci..... – wszyscy jedziemy na tym samym wózku od strachu ratuje nas tylko defekt mózgu
Źródło: Własne
archiwum

KitKat m.i.Japan

KitKat m.i.Japan – Smakuje tak samo tylko kolor opakowania i te domki
Źródło: Wałbrzych Toyota własne

Ja go chyba znam... z bajki

Ja go chyba znam... z bajki –
Źródło: Www.niewiem.com

Pippi po latach

Pippi po latach –  Kiedyś było jakoś fajniej
Źródło: Www.widac.pl
archiwum

To prawomocny wyrokPiotr Najsztub potrącił starszą kobietę. Został uniewinniony

To prawomocny wyrokPiotr Najsztub potrącił starszą kobietę. Został uniewinniony – Znany dziennikarz Piotr Najsztub w 2017 uderzył autem w staruszkę. Nie miał ważnego prawa jazdy oraz przeglądu technicznego.- Biegli stwierdzili, że nie ma dowodów obiektywnych, które pozwoliłyby na rekonstrukcję zdarzenia. Śladów nie zabezpieczono tak, jak trzeba. Biegli musieli się zatem opierać na pewnych założeniach - ocenił sędzia Piotr Bojarczuk z Sądu Okręgowego w Warszawie. Zaznaczył także, iż starsza kobieta powinna zachować większą ostrożność.
archiwum

już ZACIERAM...

już ZACIERAM... – Ręce....
Źródło: Www.własne.pl

Siostry uwagaaaa.... Mgła!

Siostry uwagaaaa.... Mgła! –

Będą droższe mandaty? Maksymalna kwota ma wynieść nawet 1500 zł

Będą droższe mandaty? Maksymalna kwota ma wynieść nawet 1500 zł – Maksymalny mandat, jaki policjant może nałożyć na kierowcę, wynosi 500 zł. Kwota ta jest stała od 16 lat i - jak donoszą media - w końcu może się to zmienić.Jak informuje RMF FM, podniesienie maksymalnej kwoty, jaką może wynieść mandat , ma być jedną z pierwszych rzeczy, którymi zajmie się nowy rząd.

Rzadkie zdjęcie, zarejestrowano moment przybycia kota na powierzchnię Ziemi: I tak to jakoś było... Miauuuuuu....

I tak to jakoś było... Miauuuuuu.... –
Źródło: Www.z życia wzięte.pl

Najbogatszy Polak wybuduje w Polsce pierwszą elektrownię atomową

Najbogatszy Polak wybuduje w Polsce pierwszą elektrownię atomową – Michał Sołowow chce zbudować elektrownię atomową w Polsce w ciągu 10 lat we współpracy z GE Hitachi Nuclear Energy. Ma to być pierwszy tego typu obiekt w Polsce, a do tego prywatny.Będzie ona mieć moc 300 MW

USA. Armia rezygnuje z… dyskietek. Przez lata ten system był niezawodny

USA. Armia rezygnuje z… dyskietek. Przez lata ten system był niezawodny – Skoro działa, to po co wymieniać - z takiego założenia przez lata wychodziła amerykańska armia. W końcu jednak postanowiono odłożyć dyskietki. Nośnik powoli przechodzi do historii.Kilka lat temu dowiedzieliśmy się, że w amerykańskim ministerstwie obrony wciąż są w użyciu zakupione w latach 70. komputery IBM series/1. A co za tym idzie, do zapisywania i przenoszenia danych ciągle używano dyskietek. Powód? Bardzo prosty - system był niezawodny i bezpieczny.Badacze uznali, że nawet w warunkach zniszczenia 90 proc. węzłów sieci, wiadomości między wciąż czynnymi węzłami byłyby przekazywane w ciągu max. 15 sekund. Dlatego do systemu informatycznego SACCS (Strategic Automated Command Control System) armia miała zaufanie. "Nie możesz zhakować czegoś, co nie ma numeru IP" - tłumaczono.Czasami jednak trzymanie się "sprawdzonych" rozwiązań ma swoje poważne wady. Przekonała się o tym NASA, która kilka lat temu szukała chętnych do pracy biegłych w językach programowania popularnych w latach 50.Te były niezbędne, by móc obsługiwać sondy sprzed kilkudziesięciu lat. Ludzie, którzy odpowiadali za oprogramowanie od jakiegoś czasu cieszą się swoimi zasłużonymi emeryturami. A żaden z "współczesnych" programistów nie radził sobie ze starymi kodami