Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik3001

15 zdjęć o dramaturgii większej niż w niejednym filmie (16 obrazków)

archiwum – powód
Pomnik króla Artura znajdujący się przed zamkiem w Kornwalii –
archiwum
Maseczki z Chin, które przyleciały antonowem, mają fałszywy certyfikat – KGHM wydała miliony publicznych pieniędzy na chińskie maseczki z podrobionymi certyfikatami - stwierdza "Gazeta Wyborcza". Jak podaje gazeta, firma, która figuruje w dokumentach opublikowanych przez prezesa KGHM jako producent maseczek, zajmuje się produkcją papieru. A certyfikat ze znakiem CE wydała włoska firma Ente Certificazione Macchine (ECM). Tyle że ECM nie ma prawa wydawania takich certyfikatów.O tym, że chiński sprzęt, który w blasku fleszy przyleciał 14 kwietnia do Polski największym transportowym samolotem świata, może nie być bezpieczny, pisał "Newsweek". Według ustaleń tygodnika żadna partia sprowadzonego z Chin wyposażenia nie przeszła w Polsce testów. "Wydając miliony na maseczki i przyłbice, zaufano dokumentacji dostarczanej przez chińskich producentów. Podobnie postąpili Holendrzy i Finowie –potem musieli spisać na straty całe partie chińskiego sprzętu, a wysoko postawiony urzędnik podał się do dymisji" - czytamy w tekście "Newsweeka".
Lotnisko Okęcie, wcześnie rano. Kontroler daje zgodę na start rejsowego samolotu.Tymczasem nieopodal pasa startowego dziadek dorabia sobie, kosząc trawę tradycyjną kosą. Deszczyk lekko mży, nad łąką mgła jak mleko, – więc dziadek zarzucił na głowę kaptur od płaszcza. Widząc zbliżający się samolot, odchodzi w bok, staje, przewiesza kosę przez ramię. Za chwilę mija go przyspieszający samolot. Dziadek macha wolną ręką do pasażerów.Samolot wystartował. Pilot zgłasza wieży:- Wieża, każcie dziadkowi następnym razem chociaż kosę w trawie położyć, bo nam mało pasażerowie przez okna nie powyskakiwali!
archiwum
Na warszawskiej Woli w jednym z lokali wyborczych jednemu z głosujących na głowę spadło godło – Trudno o czytelniejszy znak "co Ty chcesz robić z tym krajem, człowieku?"
Ze szczęścia –  W INDIACH MYSZ WESZŁA DO BANKOMATU I ZJADŁA 18000 TYŚ DOLARÓW PO CZYM ZDECHŁA
Przyznać się twardziele,który płakał przez kobietę? –
Kompletna rodzina –
0:19
archiwum
Gdy somsiad ładuje elektryka –
0:06
archiwum
Taka prawda – Wszystkim nie dogodzisz
Źródło: Www.życie.pl
 –
archiwum
Dreamliner LOT-u uziemiony w Meksyku – Uziemiony dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT w Meksyku - donosi RMF FM. Przez poważną awarię samolotu do kraju z wakacji nie może wrócić ponad 250 turystów. Samolot o 8 rano w sobotę miał wylądować w Warszawie.Naprawa potrwa nawet dobę, bo zepsuł się moduł zasilania głównego komputera.
Źródło: Interia.pl
archiwum
Kto pamięta? –

20 zabawnych zdjęć wilczarzy irlandzkich. Są niewiarygodnie zachwycające i piękne (19 obrazków)

archiwum
Płacili 10 tys. zł na powitanie. Jak Czesi werbowali Polaków do ryzykownej pracy – Czesi czekali na polskich KASKADERÓW
Źródło: Wp.pl
archiwum
Miała zbyt bujny biust, by grać 8-latkę. Ale większym problemem były liliputy – Pijani w sztok maciupcy aktorzy, prostytucja na planie i faszerowanie amfetaminą głównej aktorki. Kulisy jednego z najważniejszych filmów wszech czasów., na planie filmu dochodziło do nieprawdopodobnych historii, które dziś skończyłby się w sądzie.POLECAM ŹRÓDŁO POCZYTAĆ
archiwum
"Murzyn z Głowna" -tekst Jan Brzechwa.Dziś już ciężko wyobrazić sobie taki występ w TV.Raz, że poprawność polityczna.Dwa, że murzyn już nikogo nie dziwi, nawet w Głownie. – "...Nikt takich czarnych nie widział tu lic,Szli tedy ludzie ze wszystkich ulic,Bowiem dziwiło ich niewymownie,Że nagle Murzyn zjawił się w Głownie....Trzej kolejarze wyszli z gospody,Bo jeszcze takiej nie znali mody,I rzekł z nich jeden, najbardziej krępy:"Pewno przyjechał cyrk na występy."Syn milicjanta przez okno darł się,Że tacy chyba żyją na Marsie..."
Wąchock – Sołtys zwija asfalt
No jakby nie patrzeć sam wszedłdo kontenera –
0:15
A teraz przypomnijmy sobie, jakich emocji na mundialu dostarczyli nam piłkarze –
Źródło: gloswielkopolski.pl