Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
archiwum

Policjanci z Opola poszukują kobiety, która wyłudziła 40 tys. zł metodą „na wnuczka”. Oszustwo miało miejsce kilka dni temu w Opolu. Do 78-latki zadzwoniła kobieta podająca się za jej wnuczkę. Poprosiła o pożyczenie pieniędzy, które musi wpłacić na kaucję

Policjanci z Opola poszukują kobiety, która wyłudziła 40 tys. zł metodą „na wnuczka”. Oszustwo miało miejsce kilka dni temu w Opolu. Do 78-latki zadzwoniła kobieta podająca się za jej wnuczkę. Poprosiła o pożyczenie pieniędzy, które musi wpłacić na kaucję – ponieważ spowodowała wypadek. Przekonała, że jeśli nie wpłaci pieniędzy trafi do więzienia.78-latka uwierzyła kobiecie i przekazała jej 40 tys. zł, które wypłaciła z banku.
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…