Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

vlkplzn

Użytkownik otrzymał bana za: spam w komentarzach
Ban wygasa: 2021-06-21 15:28:20

Ściana

archiwum
Zdjęcie dla mediów, w trosce o dziatki – Znajdź podobieństwa i różniceSamo trzymanie pióra w ręce nie wystarczy, by pracować
Pozazdrość zdrowia i płodności –
archiwum – powód
Reklama atestowanej maseczki SS – Skuteczność zarażenia 100%
archiwum
Trudy i poświęcenia Janusza w delegacji służbowej – A dzieci bez ferii...
archiwum – powód
Te maseczki 'SS' to jakieś zatrute są? – Dystans społeczny zachowany. Jak nic Lempart ma ze 3 metry.
archiwum
Jak ekologia to ekologia – Zafoliowano biletomaty
archiwum – powód
O mniejszościach w UE będzie :) – I stoja tukej, chocioż we Warszawie godajom, że Ślonzoków i Ślonzoczek niy ma, że niy ma prawa być ślonskij godki, że niy ma ślonskij nacyje. A to niy ma gańba być ze myńszości. To niy ma ganba godać po ślonsku. Je prawie na opach.
Europejska Stolica Kultury... –  Wrocław. Petent na kolanach składa podpis. Urząd tłumaczy: stażystka nie zdążyła zareagować
archiwum
Boża Krówka – 700 Mzł do zwrotu. Tylko polski chłop dalej stratny.
Wrocław na podium - przegrał tylko z dwoma azjatyckimi miastami.Prezydent Sutryk pracuje nad lepszą pozycją na podium – 3 miejsce w świecie jeśli chodzi o SMOG go nie zadowala i to nie mając przemysłu - czapki z głów."Osoby mające problemy z oddychaniem powinny ograniczyć wyjścia na świeże powietrze" Wrocław na smogowym podium. Zająłtrzecie miejsce na świecie podwzględem zanieczyszczenia powietrzaKarolina Kijek, Marcin Hołubowicz 13 grudnia 2020| 15:031 ZDJĘCIESmog we Wroclawiu. Transport samochodowy zajmuje drugiemiejsce w tworzeniu pyłu, a pierwsze, gdy chodzi o tlenki azotu(TOMASZ PIETRZYK)W niedzielę rano stolica Dolnego Śląskaznalazła się na trzecim miejscu na świeciew rankingu miast dotyczącymzanieczyszczenia powietrza. Gorzej byłotylko w dwóch miastach w Azji.
archiwum
Sposób na Lempart i jej błyskawice? – Stoperan :)Umarłem jak to zobaczyłem. "Weź Stoperan, nie pozwól burzy się rozszaleć."
archiwum
Prezydent Wrocławia "odleciał" do ciepłych krajów – To jest domek dla dzikich kotów w projekcie za 57 tys. zł. Fachowcy mówią tak: "Żaden kot wolno żyjący, nawet znający człowieka, nie będzie się afiszował na otwartym terenie, ponieważ ma instynkt małego drapieżnika, nie samobójcy. Żaden kot nie będzie siedział w nieocieplonej ptasiej dziupli bez drugiego otworu dającego możliwość ucieczki, niezabezpieczonej przed opadami atmosferycznymi. Również proszę o odpowiedź, czy ta wesoła twórczość dzieje się za publiczne pieniądze?"
archiwum
W dzisiejszych czasach, każdy każdemu jest coś dłużny. – I tak się kręci
archiwum – powód
Chyba chodziłem do niepoprawnej politycznie szkoły – Według Sowy i Przyjaciół,  bazując na orzeczeniach unijnych, ośmiornica toRYBA
Kapsle – Całe dnie zabawy!Najlepsze były po Pepsi z racji na swoją masę
archiwum
Zielony Wrocław – Tak wyglądają parki kieszonkowe we Wrocławiu.Po 2 bańki za sztukę
archiwum
Dania, eksperymenty na mniejszościach – W 1951 r. w wioskach Inuitów na Grenlandii pojawili się duńscy urzędnicy i wytypowali 22 dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zostały one przetransportowane do Danii. Najpierw w obawie przed chorobami trafiły na kwarantannę do wioski dziecięcej, a później do rodzin zastępczych. Miały nauczyć się języka duńskiego oraz kultury, a następnie wrócić na Grenlandię. Do ojczyzny ostatecznie powróciło 16 dzieci, zamiast jednak do rodzin, za którymi tęskniły - trafiły one do domu dziecka w Nuuk, gdzie wciąż zakazywano im mówić w rodzimym języku. Dzieci miały zostać wykształcone i stanowić przyszłą elitę Grenlandii, mającą ułatwić Danii kontakty i kontrolę nad wyspą. W eksperymencie brały udział także organizacje: Duński Czerwony Krzyż oraz duński oddział Save the Children.
archiwum
W Holandii nie lubią biedronek – Jak to dobrze, że Polska jest "zacofana" przynajmniej nie strach z domu wyjść.
archiwum
Słowianie i Hunowie – Lepiej ich nie drażnić
archiwum
Wrocław nocą – Prezydenci Wrocławia, Gdańska czy Opola wyłączają 1 grudnia światło na znak protestu.Więcej w źródle