Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lampowy

Z nami od: 17 marca 2012 o 22:11
Ostatnio: 14 lutego 2018 o 19:26
Płeć: mężczyzna
Exp: 23
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 83 (71 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 10861
  • Komentarzy: 5
  • Punktów za komentarze: -12
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Takie czasy,że nawet po śmierci musisz musisz ładnie wyglądać.

Takie czasy,że nawet po śmierci musisz musisz ładnie wyglądać. – Dobry PR,to podstawa.
archiwum

Powrót kolejek linowych w polskie ręce,część majątku kolejek linowych przejdzie na własność Skarbu Państwa

Powrót kolejek linowych w polskie ręce,część majątku kolejek linowych przejdzie na własność Skarbu Państwa – PKL zostały sprywatyzowane w 2013 r. za rządów PO-PSL .PKL jest bezpośrednio kontrolowana przez luksemburską spółkę Altura.
archiwum

Oświadczenie J. Kaczyńskiego. "Odmawiam podpisania"

Oświadczenie J. Kaczyńskiego. "Odmawiam podpisania" – Można ? Można!!
archiwum

Paulina Młynarska, która znana jest z walki o prawa kobiet, napisała do Melanie Trump list. Odniosła się w nim do seksistowskiej postawy Trumpa i szukała powodów, dla których Melania związała się z kimś takim, jak on.

Paulina Młynarska, która znana jest z walki o prawa kobiet, napisała do Melanie Trump list. Odniosła się w nim do seksistowskiej postawy Trumpa i szukała powodów, dla których Melania związała się z kimś takim, jak on. – A kim ty kurna jesteś?
archiwum

Smog to wina deweloperów i "nowych warszawiaków"? "To nie palone śmieci, to zabudowania, które niszczą kliny napowietrzające

Smog to wina deweloperów i "nowych warszawiaków"? "To nie palone śmieci, to zabudowania, które niszczą kliny napowietrzające –
archiwum

Długi spacer? Ocipiałeś??

Długi spacer?Ocipiałeś?? – Zimno jest tak,że ekshibicjoniści opowiadająco mają pod spodem,zamiast pokazywać.
archiwum

Jeśli grupa posłów uniemożliwia pracę Sejmu Rzeczypospolitej,to może należałoby odebrać im mandaty i przeprowadzić wybory uzupełniające.

Jeśli grupa posłów uniemożliwia pracę Sejmu Rzeczypospolitej,to może należałoby odebrać im mandaty i przeprowadzić wybory uzupełniające. – By na ich miejsce przyszli ludzie którym zależy na Polsce,a nie na interesikach.

Rośnie liczba ofiar mrozu w Polsce, a w ośrodkach dla uchodźców są wolne miejsca

Rośnie liczba ofiar mrozu w Polsce, a w ośrodkach dla uchodźców są wolne miejsca – Dlaczego utrzymujemy obcych, a nie troszczymy się o swoich?
archiwum

Fakt – Ringer Axel Springer Gazeta Wyborcza – Agora Super Express – ZPR Media Rzeczpospolita – Gremi Business Communication Przegląd Sportowy – Ringer Axel Springer

Fakt  –  Ringer Axel Springer Gazeta Wyborcza – Agora Super Express – ZPR Media Rzeczpospolita –   Gremi Business CommunicationPrzegląd Sportowy – Ringer Axel Springer – Wolne ,nie nasze media,a szybkie nie mogą być?
archiwum

Jak Ja poszedłbym do pracy,po pracy i siedział tam całe noce, to wywaliliby mnie ,podejrzewając chorobę psychiczną i dodatkowo obciążając kosztami. Taka sytuacja.

Jak Ja poszedłbym do pracy,po pracy i siedział tam całe noce,to  wywaliliby mnie ,podejrzewając chorobę psychiczną i dodatkowo obciążając kosztami.Taka sytuacja. –
archiwum

1 lipca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały wszystkie swoje udziały Scripps Networks Interactive 20 czerwca 2016: Moskwa. Ivan Rodionov i Igor Pozhitkov, nabyli 80% akcji od Scripps Networks Interactive.

1 lipca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały wszystkie swoje udziały Scripps Networks Interactive20 czerwca 2016:Moskwa. Ivan Rodionov i Igor Pozhitkov, nabyli 80% akcji od Scripps Networks Interactive. – Firma chcąc wejść na rynek Rosji, sprzedała 80%udziałów, bo tak stanowi prawo w Rosji.I o jakie wolne media walczymy hę?
archiwum – powód

Księżniczka Leia nie żyje. Smutne,ale czy ogłoszono żałobę w Leju?

Księżniczka Leia nie żyje.Smutne,ale czy ogłoszono żałobę w Leju? –
archiwum

Święta, święta i po świętach.

Święta, święta i po świętach. –
archiwum

Zwolenniczko aborcji na życzenie.

Zwolenniczko aborcji na życzenie. – Jesteś w ciąży.Co się urodzi: słoń,owca,koń?Nie!Urodzisz CZŁOWIEKA.Chcesz dokonać aborcji,kogo zabijesz?CZŁOWIEKA!

Rodzice 13-letniego chłopca nie zgodzili się, aby wziął udział w wycieczce do meczetu. Mieli prawo? Okazuje się, że - według niemieckich urzędników - nie. Po donosie nauczyciela, małżonków ukarano grzywną!

Rodzice 13-letniego chłopca nie zgodzili się, aby wziął udział w wycieczce do meczetu. Mieli prawo? Okazuje się, że - według niemieckich urzędników - nie. Po donosie nauczyciela, małżonków ukarano grzywną! – Po(pa)prawność przechodzi w absurd

Sławomir Nowak został szefem ukraińskiego odpowiednika GDDKiA i przyjął obywatelstwo Ukrainy Na pytanie, czy zrzekł się polskiego obywatelstwa odpowiedział: - Nie, oczywiście nie.

Sławomir Nowak został szefem ukraińskiego odpowiednika GDDKiA i przyjął obywatelstwo UkrainyNa pytanie, czy zrzekł się polskiego obywatelstwa odpowiedział: - Nie, oczywiście nie. – Ukraińskie prawo nie pozwala na posiadanie drugiego obywatelstwa. Ktoś tu kłamie w żywe oczy
archiwum

Jedna z osób odpowiedzialnych za organizację Luxury Motor Show została aresztowana . Powodem było to, że kobiety widoczne na zdjęciu znalazły się na terenie strefy przeznaczonej tylko dla mężczyzn

Jedna z osób odpowiedzialnych za organizację Luxury Motor Show została aresztowana . Powodem było to, że kobiety widoczne na zdjęciu znalazły się na terenie strefy przeznaczonej tylko dla mężczyzn – Niech parasolki pojadą do Arabii Saudyjskiej i tam walczą o prawa kobiet ...
archiwum

Niemiecka Fundacja Konrada Adenauera przeznaczyła ponad 22 tys. na pokrycie kosztów . Cala reszta kwoty, czyli prawie 55 tys., było finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat, dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.

Niemiecka Fundacja Konrada Adenauera przeznaczyła ponad 22 tys. na pokrycie kosztów .Cala reszta kwoty, czyli prawie 55 tys., było finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat, dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. – To łapówka, potrzebny prokurator!