Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Każdy Polak, któremu na sercu leży dobro Ojczyzny, złapie się za głowę gdy zobaczy, co Żydzi wyprawiają w swoim muzeum, które mieści się w Warszawie. Ba! W muzeum, które powstało i istnieje dzięki pieniądzom polskiego podatnika: Jeśli kilkadziesiąt tysięcy Polaków, narodu mającego najwięcej Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, muzeum POLIN określa jako "nieliczni", to jaką grupę uznaliby za liczną?

Jeśli kilkadziesiąt tysięcy Polaków, narodu mającego najwięcej Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, muzeum POLIN określa jako "nieliczni", to jaką grupę uznaliby za liczną? – Czy naprawdę ktoś wierzy, że w jakimkolwiek kraju liczby ludzi ratujących życie Żydom, za co grozi kara śmierci, szłyby w miliony? Postawy Polaków wobec tragedii Żydów były zróżnicowane. Nieliczni decydowali się ryzykować życie i ratować Żydów. Wielu, skupionych na trudach codzienności okupacyjnej, nie interesowało 9 się ich losem. Zdarzało się także, że Polacy wydawali Żydów Niemcom lub sami ich mordowali. of Powstanie w getcie warszawskim wywoływało or rozmaite reakcje po stronie aryjskiej.

Hipsterstwo wymyka się spod kontroli:

 –

Tak wygląda najlepiej zarabiająca prostytutka na świecie: 20-letnia Alice Little cieszy się ze swojej pracy i uważa prostytucję za najlepsze zajęcie w jej życiu

20-letnia Alice Little cieszy się ze swojej pracy i uważa prostytucję za najlepsze zajęcie w jej życiu –

Z pewnością jego szukała:

 –  potted: Myślenice i okolice 7 godz. Polub tę stronę Witam serdecznie, szukam chłopaka z kaloryferem na brzuchu O chce trochę schudnąć i potrzebuję motywacji a przystojny wysportowany chłopak który chodzi na siłownię na pewno odpowiednio mnie zmotywujeLubię to!  Udostępnij może być?

Nigdy nie zapominaj usunąć całego śniegu z samochodu

Nigdy nie zapominaj usunąćcałego śniegu z samochodu –
0:09

Taki TIR wyruszył w drogę w USA:

 –

Kwintesencja polskiej Ekstraklasy

Kwintesencja polskiej Ekstraklasy – Akcja z meczu Jagiellonia Białystok (aktualny lider) - Arka Gdynia (9 miejsce) Kwintesencja polskiej Ekstraklasy – Akcja z meczu Jagiellonia Białystok  (aktualny lider) - Arka Gdynia (9 miejsce)

15 dziwnych statystyk, na które nigdy byś nie wpadł (17 obrazków)

Ups, prawie zapomniałem...

Ups, prawie zapomniałem... –
0:03

14 najdziwniejszych rzeczy, które ludzie próbowali sprzedać (15 obrazków)

Klątwa

Klątwa –  Mamo, przepraszam za to, jak się, zachowywałem będąc dzieckiem. Czy teraz zdejmiesz klątwę, którą rzuciłaś życząc mi , bym miał dzieci takie jak ja sam?

Daj mocne, jeśli pedałowałeś takim pelikanem

Daj mocne, jeśli pedałowałeśtakim pelikanem –

Dziadek z poczuciem humoru

Dziadek z poczuciem humoru –
0:14

Pudelek pojechał po całości:

 –  Nowa dziewczyna byłego męża aktualnej żony byłego męża Dody staje się jej kopią?! 14.03.2018 17:00 Roxi Gąska na premierę "Pitbulla" wybrała tą samą kreację, którą wcześniej miała na sobie była żona nowego męża byłej żony Jacka.

Tymczasem u weterynarza:

 –

Koleś zaparkował na chodniku w Bytomiu. Dostał takiego karniaka:

 –  Chodnik

Już niedługo

Już niedługo –

Jak trollować ludzi

Jak trollować ludzi –
0:14

To nie są Indie ani Japonia, to tylko jedna stacja metra w Meksyku. Nazywana jest 10 kręgiem piekła

To nie są Indie ani Japonia, to tylko jedna stacja metra w Meksyku. Nazywana jest 10 kręgiem piekła –

Rosyjskie płytki do łazienki:

 –