Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

swietyczlowiek

Z nami od: 16 listopada 2020 o 9:09
Ostatnio: 2 stycznia 2023 o 16:51
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 39
O sobie:

Jam Jest Jedyny Święty i Niepokalany Człowiek, Moja Matka jest Dziewicą, a Ojciec Prawidłowym Prawiczkiem. Powstałem Bez Grzechu. Sama Czystość, Świętojebliwośc i Cnota!

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 45 (38 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3407
  • Komentarzy: 1152
  • Punktów za komentarze: 1748
  • Obserwuje: 10 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Chyba wymknęła się jakaś kolejna "teoria spiskowa" – Wcale tu nie widzę żadnej ukrytej sublimalnej propagandy...
archiwum
Wszystkiego najlepszego chrześcijanom z okazji Obrzezania Pańskiego! I szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich! – Obrzezanie Pańskie – wydarzenie opisane w Nowym Testamencie w Ewangelii Łukasza, święto chrześcijańskie.Jezus został obrzezany osiem dni po urodzeniu; nadano mu wówczas także imię. Na pamiątkę tego wydarzenia w Kościele katolickim 1 stycznia obchodzi się Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi.
archiwum
Nie jestem średnio statystyczną książką – Lubię czytać ludzi
archiwum
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki. – Autor książki to Klaus Martin Schwab (ur. 30 marca 1938 w Ravensburgu) – niemiecki inżynier i ekonomista. W 1971 roku założył Światowe Forum Ekonomiczne, w którym pełni funkcję prezesa zarządu.
Altannik lśniący lubaltannik fioletowy(łac.Ptilonorhynchus violaceus) – Altannik ma słabość do koloru niebieskiego, ptaki hodowane w niewoli wraz z innymi gatunkami, zabijają czasem małe niebieskie ptaszki, by ozdobić nimi altankę. Koło altanek altannika znajdowano już srebrne monety, okulary, zegarek na łańcuszku, kule z broni i puste naboje.
archiwum
Wesołych Świąt! – Niech będzie pokój!
archiwum
Przykład na pogardliwą nazwę to nadawanie stróżom prawa miana „psów”. Skąd się wzięło to określenie? – Według jednych źródeł, takim mianem nazywały ich sfery przestępcze, bo szli ich śladem i tropili niczym psy gończe. Ale istnieje też inne, bardziej zabawne wytłumaczenie: milicjanci (a dzisiaj policjanci) to psy, bo wyją, jak jadą. Co ciekawe, można zaryzykować nazwanie policjanta psem i nie ponieść z tego tytułu kary.
archiwum
Oddam – Za darmo.
archiwum
Jezus powiedział: Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. – No to do dzieła, chrześcijanie. Wesołych świąt ! Amen
archiwum
Słowa Pana Jezusa (Mt 15,21-28) "Przecież zostałem posłany tylko do owiec, które zginęły z domu Izraela" – Szalom
archiwum
Sprzedam grzejnik – Zabytkowy
archiwum
Protesty rolników w Holandii. – Wojsko ma bronić rząd przed farmerami. Holenderskim rolnikom skończyła się cierpliwość, a ich protesty przestały być pokojowe. Puszczają nerwy i stalowe ogrodzenia. Żeby dostać się do jednego z urzędów rolnicy użyli ciągnika z ładowaczem. Gospodarze w Holandii walczą o złagodzenie wyśrubowanych norm emisji azotu.
archiwum
Każdy broni takie wartości – Jakie uważa za ważne
archiwum
Wesołych Świąt – Oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
archiwum – powód
Duda – Oczami Ukraińców
archiwum
Gwiazda „Toddlers & Tiaras”, Kailia Posey , zmarła 1 maja , poinformowała jej mama na Facebooku. Miała 16 lat. – wielu ją znało i kojarzyło z memów...:(((
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Włochata Maryja Magdalena – tak, włochata i puchata. Przytulna!
archiwum
Rosa Boża – Złoty deszcz
archiwum
Sukces naukowców! W końcu udana fuzja jądrowa! – Amerykańscy naukowcy z National Ignition Facility w Lawrence Livermore National Laboratory w Kalifornii (USA) po raz pierwszy przeprowadzili reakcję syntezy jądrowej, która dała więcej energii, niż potrzeba było do jej przeprowadzenia – poinformowały amerykańskie mediaRekordowej syntezy dokonano, działając na plazmę zawierającą izotopy wodoru światłem największego lasera na świecie. Zużywając 2,1 megadżula (MJ) energii - uzyskano 2,5 megadżula (dla porównania – wartość opałowa litra benzyny to nieco ponad 40 megadżuli). Jako pierwszy poinformował o tym „Financial Times”.Według zapowiedzi amerykańskiego Departamentu Energii, opublikowanej przez CNN, sekretarz ds. Energii USA Jennifer Granholm ogłosi we wtorek „wielki przełom naukowy”.
archiwum
Oddasz swój samochód na wypadek wojny? – puk puk