Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 12 kwietnia 2011 o 0:06
Ostatnio: 29 marca 2021 o 20:31
Exp: 1616
Jest obserwowany przez: 230 osób
  • Demotywatorów na głównej: 958 z 977 (19 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 535930
  • Komentarzy: 135
  • Punktów za komentarze: -60
  • Obserwuje: 0 osób
 
Nie ma to jak nazwać rzeczy po imieniu –  Poranny.pl Białystok - Komenda Powiatowa Policji w Sokółce, - Komenda Powiatowa Policji w Wysokiem Mazowieckiem, - Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie. aj też: Nabór psów do służby w policji Policja Białystok - rekrutacja
Źródło: poranny.pl
Tylko dla panów! –
Telewizja i Internet jest bogatym źródłem informacji – Mam już nr. prywatnego telefonu  do Korwina- Mikke,teraz mogę sprawdzić pocztę Beaty Kempy...Co następne?
Istnieje przekonanie, że łatwiej psa nauczyć – niż człowieka zmusić
Postaw pudełko na ziemi – A każdy kot i każde dziecko na pewno do niego wlezie
Współczesne święta – Nastawione na porządki, na robienie dobrego wrażenia, na zapraszanie gości, bo wypada, na wydawanie pieniędzy i na pośpiech. Lista zakupów kończy wtedy, gdy stół ugina się pod ciężarem potraw, które i tak koniec końców wylądują w koszu na śmieci, bo się zepsują. Bo za dużo. Choinka będzie ubrana w bombki z supermarketu....A TERAZ ZAMKNIJ OCZY..... pomyśl o świętach z dzieciństwa: o ręcznie robionych ozdobach, o nastawianiu radia by leciały kolędy, o potrawach, które jadłeś zwykle raz do roku i na które czekałeś...Zastanów się: czy teraz jesteś szczęśliwy?
Wyluzuj – a poczujesz się szczęśliwszy
Właśnie tak – oddalają się twoje marzenia Właśnie tak – oddalają się twoje marzenia
Opady śniegu tuż tuż – więc przygotuj się na zmiany Opady śniegu tuż tuż – więc przygotuj się na zmiany
Pewne rzeczy – nigdy się nie zmieniają
Reklama piwa EB z roku 1998 – byłaby dzisiaj zabroniona
Przed wyborami okazuje się – że dla naszych  radnych  nie ma rzeczy niemożliwych
Pijesz alkohol nad wodą? – Tak?Obejrzyj
Zdjęcia z wakacji – muszą zachwycać oryginalnością
Małego Abramka wywalili ze szkoły - żydowskiej oczywiście - za brak postępów w nauce i nieposłuszeństwo.Przenieśli do go innej szkoły - też żydowskiej.Po kilku miesiącach i z tej wyleciał z tych samych powodów.Do kolejnej - to samo. – Po jakimś czasie w mieście nie została już ani jedna żydowska szkoła, w której by już Abramka nie znali, został więc umieszczony w katolickiej.Po tygodniu dyrektor szkoły wzywa tatę Abramka i oznajmia mu, jakim wspaniałym chłopcem jest Abramek - grzecznym, bystrym i w ogóle najlepszym uczniem w szkole.Tate po powrocie do domu pyta zbaraniały Abramka: - Abramek, co się z tobą stało? Mówią mi, że jesteś najlepszym uczniem, nie chuliganisz, no wzór cnót. Co oni z Tobą zrobili?- Rozumiesz Tato, pierwszego dnia taki pan w czarnym ubraniu zaprowadził mnie do ciemnego pokoju, w którym wisiał jakiś pan przybity do krzyża i powiedział: "Abramek, to jest Jezus Chrystus. On też był Żydem". I wtedy zrozumiałem, że to nie przelewki!
Brazylia kontra Niemcy – 1:7 Brazylia kontra Niemcy – 1:7
Każdy chce  go znaleźć – a ci, którzy znaleźli, zazwyczaj nie wiedzą o tym
Są chwile – w których nawet drapieżnik potrzebuje pomocy
Gdy Anglik – jest twoim współlokatorem
Gdy znasz swoją przyszłość – i nie potrafisz jej zmienić