Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kazzmmiirr

Z nami od: 6 września 2017 o 22:10
Ostatnio: 1 maja 2019 o 23:15
Exp: 13
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 44 (35 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5525
  • Komentarzy: 44
  • Punktów za komentarze: -47
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

A tymczasem politycznie zaangażowane Janusze i Grażyny

A tymczasem politycznie zaangażowane Janusze i Grażyny – po raz kolejny osiągają dno, tym razem masowo hejtując Roksanę Węgiel, czternastoletnią piosenkarkę, za zdjęcie z parą prezydencką, które wstawiła na swój Instagram. roxie_wegiel.ObserwujPuławyfp _wegielki roxie Ożeszkurłagdzie się szlajasz Węgiel6 godz. 485 polubieńOdpowiedzWyświetl odpowiedzi (11)zoska private Obciach, ja bym siewstydzila wrzucic takie zdjecie dointernetu a wgl z nimi zrobiczdjecie6 godz. 407 polubieńOdpowiedzWyświetl odpowiedzi (51)kirssien Porażka... Od małegouczyć PiSowskiego komunizmu6 godz. 288 polubieńLiczba polubień: 119 5266 GODZ. TEMUDodaj komentarz.Opublikujmckubeq I po co Ci takie zdjęcia? jbasti22b Jak może robić sobiezdjęcia osoba co łamiekonstytucje nie wstyd ci6 godz. 27 polubieńOdpowiedzMało hejtu ostatnio dostałaś?Internet nie zapomina :)6 godz. 161 polubieńn.szewczyk14 Teraz cię jeszczebardziej nie lubię XDOdpowiedz5 godz. 11 polubieńOdpowiedzWyświetl odpowiedzi (12)dominiaa h Ja bym nigdy z nimnie zrobila zdj a co dopierowstawiła do internetu LOL HAHAkajetan_kopras Nie lubie ich,jescze tylko brakuje spotkania zKaczyńskim królem" polski6 godz. 61 polubieńOdpowiedz6 godz.112 polubień
archiwum

Tymczasem Konfederacja otrzymała wsparcie ze wschodu

Tymczasem Konfederacja otrzymała wsparcie ze wschodu –
archiwum

To jest Sławek. Sławek jest geniuszem.

To jest Sławek. Sławek jest geniuszem. – Wywalczył dla strajkujących miesiąc bez pensji
archiwum

Co jest hejtem a co nie?

Co jest hejtem a co nie? – Odpowiada Sławomir Krawczyk, członek Rady Krajowej partii .Nowoczesna
archiwum

Branie dzieci jako zakładników - to się chyba nazywa "terroryzm"?

Branie dzieci jako zakładników - to się chyba nazywa "terroryzm"? – Szef Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz ocenił, że z powodu protestu nauczycieli przeprowadzenie matur jest zagrożone. Pytany przez dziennikarzy o możliwość nieklasyfikowania uczniów odpowiedział, że "tam, gdzie rady pedagogiczne podejmują uchwały o nieklasyfikowaniu, siłą rzeczy nie będzie klasyfikacji uczniów w tym czasie".
archiwum

Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke – i jego odważna teza w temacie historii Niemiec
archiwum

Podrzucenie kukułczego jaja

Podrzucenie kukułczego jaja – PO - robisz to dobrze.
archiwum

Feminizm po szwedzku

Feminizm po szwedzku – „Kiedy na ciebie patrzę, nie jestem w stanie powiedzieć, czy jesteś gwałcicielem, czy nie, i dlatego zakładam, że wszyscy mężczyźni są gwałcicielami – i dlatego wszyscy mężczyźni powinni ponieść zbiorową odpowiedzialność”Domniemanie niewinności, zakaz karania jednej osoby za czyny drugiej czyli elementy które występują w europejskim prawodawstwie od czasów starożytnego Rzymu? Jak widać w Szwecji o tym nie słyszeli.
Źródło: twitter
archiwum – powód

Najlepsze podsumowanie strajku nauczycieli

Najlepsze podsumowanie strajku nauczycieli –
archiwum

A teraz przeczytaj po niemiecku tytuł filmu

A teraz przeczytaj po niemiecku tytuł filmu –
archiwum

W 1942 r. polski okręt uratował brytyjskie miasto

W 1942 r. polski okręt uratował brytyjskie miasto – 4 maja 1942 r. formacja niemieckich bombowców przeprowadziła nalot na wyspę Wight na południowym wybrzeżu Anglii.W porcie w największym mieście wyspy - Cowes - stał ORP "Błyskawica", który miał przejść generalny remont. Gdy informacja o niemieckich bombowcach dotarła do Wojciecha Franckiego, dowódcy polskiego okrętu, zdecydował on o tym, aby natychmiast zamontować z powrotem zdemontowane uzbrojenie i odeprzeć nalot. W mieście znajdowało się kilkanaście tysięcy osób - mieszkańców i uchodźców.Wbrew wyraźnemu zakazowi brytyjskiej admiralicji, okręt postawił zasłonę dymną nad miastem i otworzył ogień z wszystkich dział do nadlatujących bombowców. Niemcy nie mogąc namierzyć osłoniętych dymem stanowisk artylerii przeciwlotniczej ani celów, zrzucili bomby "na ślepo". Zginęło tylko 70 osób.W Polsce epizod ten jest prawie nieznany. Tymczasem na wyspie Wight do dziś co roku obchodzi się rocznicę tego wydarzenia.  W Cowes działa także Towarzystwo Przyjaciół ORP "Błyskawica".
archiwum

Jadą, jadą chłopcy Chłopcy chodnikowcy

Jadą, jadą chłopcyChłopcy chodnikowcy – Roztrącają pieszych,Bo tak im się spieszy!
Źródło: teresin24.pl
archiwum

Walka ze smogiem

Walka ze smogiem – poziom: Warszawa
Źródło: stronka TOK FM
archiwum

taka prawda

taka prawda –
archiwum

Gdy twierdzisz, że nie walczysz o zemstę za urojone krzywdy

Gdy twierdzisz, że nie walczysz o zemstę za urojone krzywdy – Ale tak naprawdę walczysz o zemstę za urojone krzywdy
archiwum

Łzy "Arizony"

Łzy "Arizony" – USS Arizona był amerykańskim pancernikiem. Został zatopiony podczas japońskiego ataku na Pearl Harbor. Jedna z bomb zrzuconych przez Japończyków trafiła w magazyn czarnego prochu, służącego do wystrzeliwania samolotów z katapult okrętowych (którego to magazynu w czasie wojny nie przewidywano w tym miejscu). Wybuch i pożar który spowodował, zabiły 1177 osób z załogi "Arizony".Wrak pancernika nie został wydobyty. Po dziś dzień sączący się z niego olej widoczny jest na powierzchni wody. Nazywa się go ,,łzami Arizony" - okrętu który "opłakuje" swoją poległą załogę.
archiwum

"Strajk to nie wszystko. Mamy w ręku potężny oręż jakim jest promocja uczniów"

"Strajk to nie wszystko. Mamy w ręku potężny oręż jakim jest promocja uczniów" – Szef ZNP Sławomir Broniarz stwierdził, że "za promocję uczniów do wyższych klas czy ukończenie przez nich szkół odpowiadają Rady Pedagogiczne. Gdyby te podjęły decyzję o wstrzymaniu promocji, wszyscy polscy uczniowie nie zdaliby do kolejnej klasy lub szkoły, a rekrutacja na studia zostałaby wstrzymana".- Chcielibyśmy, żeby rząd miał tego świadomość – dodał w wywiadzie radiowym Broniarz. Czy branie zakładników w postaci dzieci (uczniów) jest zdaniem ZNP etyczne?Czym różni się takie uderzanie w niewinnych "cywili", od terroryzmu? Środki może inne, forma przemocy może się różnić ale jest to przemoc a ofiarami będą niewinni uczniowie.Jeśli jesteś za delegalizacją Związku Nauczycielstwa Polskiego i ukaraniem Broniarza - kliknij MOCNE.
archiwum

Kiedy ktoś chce uczyć przedszkolaki o masturbacji

Kiedy ktoś chce uczyć przedszkolaki o masturbacji –
archiwum

Warszawianki w tym roku dostaną prezent od feministek na Dzień Kobiet

Warszawianki w tym roku dostaną prezent od feministek na Dzień Kobiet – Prezentem tym będą korki.
archiwum

Argumentacja tych, którzy szkalują żołnierzy wyklętych

Argumentacja tych, którzy szkalują żołnierzy wyklętych – Dokładnie tak wygląda