Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kazzmmiirr

Z nami od: 6 września 2017 o 22:10
Ostatnio: 28 sierpnia 2020 o 20:13
Exp: 22
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 12 z 61 (48 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9604
  • Komentarzy: 66
  • Punktów za komentarze: 3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Na obrazku fragment mojego demotywatora, który znalazł się na głównej.Podpis nie jest jednak mojego autorstwa. – W żadnym wypadku nie napisałbym że "#metoo zrobił wiele dla kobiet na całym świecie". Wręcz przeciwnie, napisałem że jest to hucpa, na co wskazuje ilość członkiń tego ruchu oskarżonych o przemoc wobec mężczyzn czy molestowanie. Że to ruch który się skompromitował.Moderatorze który to zrobiłeś - wiedz że jesteś skończonym chamem, tak perfidnie przerabiając czyjś przekaz. Nawet cofnąć się tego nie da bo demot na głównej nie może być edytowany. Pieprz się! Czekam na bana pod pretekstem "combosa" czy jakimkolwiek innym.
Feministyczna logika – Branża pornograficzna i prostytucja są okej - "to normalna praca", "sexworking"Ale za to praca modelek już jest zła, to "uprzedmiotowienie kobiet"
archiwum
Coraz więcej wskazuje na to, że ruch #metoo będzie jedną z największych kompromitacji dekady –  Męski Głos 2 godz. O Sprawa Deppa i Heard ciągnie się już od 4 lat. Co więcej, z początku to ona oskarżyła jego o przemoc domową. Ale wkrótce okazało się, że prawda jest zupełnie inna, a prawdziwą ofiarą przemocy jest Depp. https://czerwonapigulka.plizona-johnnego-deepa-oskarzyla-g.../ Teraz prawnicy Deppa doszukali się kolejnych dowodów (do tej pory łącznie 87 nagrań i 17 świadków) - nagrania rozmów z gabinetu terapeutycznego, podczas których Amber Heard przyznała się do używania przemocy fizycznej wobec aktora. Całe nagranie wyciekło do sieci (trwa ok. godzinę wraz z komentarzem) https://youtu.beiaca0KWoHtqQ Wiecie, co jest najśmieszniejsze? Amber Heard na początku była niemal twarzą #metoo, wszyscy jej wierzyli, że jest maltretowana przez Deppa, że jest biedną ofiarą. W końcu słodka blondyneczka nie jest w stanie zrobić krzywdy nikomu. Przysłuchajcie się chociaż fragmentowi nagrania. Dopiero w gabinecie można się przekonać, jaka w rzeczywistości była Amber Heard. Kolejny raz okazuje się, że #metoo to ruch dla psychopatek i mitomanek, szukających atencji, poklasku i przede wszystkim pieniędzy - mówiąc to, oczywiście mam na myśli Asię Argento.
archiwum

lewica

lewica –
archiwum
Zachodnie media lubią promować multikulturalizm – Jednym z elementów promowanych przez zwolenników multi-kulti są związki międzyrasowe, w szczególności w konfiguracji białej kobiety z czarnym mężczyzną. Często media przedstawiają taki związek jako ideał nowoczesności.No, chyba że ktoś zasugeruje to Żydówce. Wtedy to już rasizm, antysemityzm i wszystko co najgorsze.
archiwum
oto krótki poradnik: – 1. Miej w nosie prawo, po co komu coś takiego jak kodeks drogowy;2. Miej w nosie innych ludzi i zasady współżycia społecznego;3. Chwal się w internecie jak bardzo masz wszystkich w dupie;4. Dziw się że wszyscy nie znoszą rowerzystów;5. Oczywiście nie przyznaj się samemu przed sobą że jesteś temu winny Ty i Twoje działania;6. Krzycz w mediach jacy to rowerzyści są dyskryminowani i niezrozumiani przez większość.
archiwum
...z reguły kończy się właśnie tak. –
archiwum
Nowa retoryka radykalnej lewicy – "Kryzys klimatyczny spowodował [tu wstaw dowolną rzecz której nie lubimy]"
archiwum
Jan Mencwel jest znanym warszawskim politykiem i "aktywistą miejskim", prezesem organizacji Miasto Jest Nasze, domagającej się, w imię ekologii, "ograniczenia ruchu aut w mieście"... – ...poprzez likwidowanie parkingów, rozszerzenie strefy płatnego parkowania na 2/3 Warszawy i zwężanie ulic co ma zmusić kierowców do przesiadki w komunikację zbiorową. Organizacja twierdzi też, że każdy może cały rok jeździć do pracy rowerem.Jak się okazało, ten znany ekolog, twierdzący, że jeździ tylko komunikacją zbiorową, jeździ zwalczanym przez siebie samochodem - i to 30-letnim Saabem, nie spełniającym w żaden sposób norm ekologicznych. Korzysta też z darmowego parkowania (mimo iż sam twierdzi, że darmowych miejsc parkingowych nie powinno być w mieście w ogóle)
Ekologia - coraz częściej służy celom tylko i wyłącznie polityki, a nie dbaniao planetę... –  Pawel Rabiej@PawelRabiejZ perspektywy dotkniętej ogniem #Australia, gdzie dziśjestem mogę powiedzieć jedno. Nie ma dziś gorszejzarazy w cywilizowanym świecie niż ci, którzykwestionują konieczność dbania o naszą planetę i jejochronę Jędraszewski, idź do diabła, tam jest twojemiejsce.2:44 PM - 26 gru 2019 - Twitter for iPhone56346podań dalejPolubieńJan Śpiewak @JanSpiewak - 57 sW odpowiedzi do @PawelRabiejI dlatego leciał Pan do Australi biznes klasą tysiące kilometrów i emitowałsetki kilogramów dwutlenku węgla do atmosfery, żeby nam to powiedzieć?
Co to? Ferrari? Lamborghini? – Nie. To polski prototyp samochodu sportowego - FSO 1300 Coupe z 1974 roku. Bardzo nowoczesny jak na swoje czasy samochód, który niestety nie został wdrożony do produkcji seryjnej ponieważ nie udało się pozyskać z zagranicy silnika na tyle mocnego, aby samochód mógł stać się sukcesem eksportowym. 3 zbudowane prototypy służyły jako demonstratory technologii i do testowania zastosowanych w nich nowych rozwiązań.
archiwum
To tylko sportowy Polonez Caro z pakietem stylistycznym firmy Orciari – Przewijaj dalej.
archiwum
A tymczasem w Warszawie... – ...prezydent realizuje politykę "antysmogową" opierającą się na uniemożliwieniu jeżdżenia samochodem po mieście. Zgodnie z założeniami, po zwężeniu kluczowych ulic powstałe korki zmuszą kierowców do porzucenia aut i przesiadki na rowery lub do komunikacji publicznej.Jednocześnie uwięzione w korkach auta będą emitować do powietrza spaliny, a także cząstki stałe ze ścierania opon i klocków hamulcowych przy hamowaniu.Jest to wybitnie logiczne. Bogota realizując podobną politykę za czasów burmistrza Penalosy stała się najbardziej zakorkowanym miastem świata. Czy Warszawa strąci ją z pierwszego miejsca w rankingach?
archiwum
Niemiecki czołg Tygrys - postrach żołnierzy alianckich w czasie II Wojny Światowej – Był nie tylko bardzo skuteczny, ale jak się okazuje również... bardzo drogi. Jego produkcja zużywała bardzo dużo zasobów, dużo palił, potrzebował specjalnego sprzętu do naprawy (np. dźwigów do podnoszenia wieży), ponieważ sprzęt używany do napraw lżejszych czołgów Pz 3 i Pz 4 nie nadawał się do obsługi Tygrysa. Zróżnicowanie parku maszyn powodowało niekończące się problemy z dostępnością części zamiennych. Generał Guderian powiedział kiedyś o tych czołgach: "batalion Tygrysów ma siłę dywizji pancernej, ale kosztuje tyle, co dwie dywizje".
archiwum
Gdy ekologia wejdzie za mocno... – ...i zmieniasz się w fanatyka kipiącego nienawiścią."Antyludzie"? Serio, pseudoekologu jeden?
archiwum
 – Właściciel strony z memami pt. "Typowy miejski aktywista" próbował zgłosić Facebookowi, że internetowy hejter próbuje go ośmieszać, tworząc do złudzenia podobną stronę i wypisując głupoty w dyskusjach, a także zamieszczając wpisy na poziomie rynsztoka.Facebook poinformowany o sprawie... usunął oryginalną stronę, a podróbka stworzona przez hejtera dalej istnieje.O sprawie "Typowy miejski aktywista" poinformował na Twitterze.
archiwum
Lewica (głównie sympatycy Razem) w ostatnich tygodniach stosuje zaczerpnięty z Zachodu tekścik "ok boomer" wobec starszych rozmówców – Pomijam fakt, że gadający głodne kawałki o tolerancji lewicowcy dopuszczają się dyskryminacji ze względu na wiek. Ironiczny tekst "ok boomer" znaczy bowiem mniej więcej tyle co "co ty możesz wiedzieć staruchu".Zabawniejsze jest jednak, że w Polsce... nie ma boomerów. "Baby boomers" czyli pokolenia urodzone w USA w latah 50. i 60. nie mają odpowiednika w Polsce. Gdy amerykańscy boomerzy korzystając z ożywienia gospodarczego w USA realizowali "amerykański sen", zarabiali z łatwością pieniądze, kupowali mieszkania i fajne samochody - ich polscy rówieśnicy mogli zarobić co najwyżej pałą od ZOMO, stali w kolejkach po podstawowe produkty i marzyli o używanym Maluchu.Razemki kopiując tekścik z Zachodu (że niby starsi mieli tak łatwo a obecni prekariusze tak trudno) zupełnie nie przejmują się tym, że w Polsce nie ma on racji bytu. Może by tak warto zacząć myśleć i wymyślić coś swojego, a nie tylko bezmyślnie kopiować wszystko z Zachodu?
Źródło: kompozycja własna
archiwum
Gdy myślisz, że powiedziałeś w życiu coś głupiego, – to musisz wiedzieć, że co byś nie palnął, to młodzieżówka Razem przebija to bez trudu o kilka długości.
W powszechnej opinii Polska w 1939 r. przegrała z niemieckimi dywizjami pancernymi, zaś sama czołgów nie posiadała. Nic bardziej mylnego! – Polska w 1939 r. znajdowała się na 7 miejscu, jeśli chodzi o liczbę sprzętu pancernego na świecie. W chwili wybuchu wojny obronnej 1939 roku w Wojsku Polskim znajdowało się łącznie 987 egzemplarzy różnego rodzaju wozów bojowych. Wśród można wymienić łącznie 312 czołgów lekkich (132 7TP, 102 Renault FT, 50 Renault R-35 i 38 Vickers E), 574 czołgów rozpoznawczych (ok. 294 TK-3 i 280 TKS) oraz 101 samochodów pancernych (90 wz. 34 i 11 wz. 29 Ursus). Przed II RP plasowały się jedynie ZSRR z ok. 10 tys., Niemcy z ok. 3,5 tys. czołgów (z czego 1000 zdobyto w trakcie podboju Czechosłowacji), Francja z ok. 3,3 tys., Japonia z ok. 1,2 tys., Wielka Brytania z ok. 1,15 tys. i Włochy z ok. 1 tys. egzemplarzy wozów bojowych
A tymczasem politycznie zaangażowane Janusze i Grażyny – po raz kolejny osiągają dno, tym razem masowo hejtując Roksanę Węgiel, czternastoletnią piosenkarkę, za zdjęcie z parą prezydencką, które wstawiła na swój Instagram. roxie_wegiel.ObserwujPuławyfp _wegielki roxie Ożeszkurłagdzie się szlajasz Węgiel6 godz. 485 polubieńOdpowiedzWyświetl odpowiedzi (11)zoska private Obciach, ja bym siewstydzila wrzucic takie zdjecie dointernetu a wgl z nimi zrobiczdjecie6 godz. 407 polubieńOdpowiedzWyświetl odpowiedzi (51)kirssien Porażka... Od małegouczyć PiSowskiego komunizmu6 godz. 288 polubieńLiczba polubień: 119 5266 GODZ. TEMUDodaj komentarz.Opublikujmckubeq I po co Ci takie zdjęcia? jbasti22b Jak może robić sobiezdjęcia osoba co łamiekonstytucje nie wstyd ci6 godz. 27 polubieńOdpowiedzMało hejtu ostatnio dostałaś?Internet nie zapomina :)6 godz. 161 polubieńn.szewczyk14 Teraz cię jeszczebardziej nie lubię XDOdpowiedz5 godz. 11 polubieńOdpowiedzWyświetl odpowiedzi (12)dominiaa h Ja bym nigdy z nimnie zrobila zdj a co dopierowstawiła do internetu LOL HAHAkajetan_kopras Nie lubie ich,jescze tylko brakuje spotkania zKaczyńskim królem" polski6 godz. 61 polubieńOdpowiedz6 godz.112 polubień