Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Gardner

Z nami od: 15 czerwca 2019 o 15:35
Ostatnio: 19 października 2019 o 20:37
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 3 z 22 (12 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 3568
 • Komentarzy: 11
 • Punktów za komentarze: 26
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Nowa upolityczniona, "tęczowa" aktualizacja gry dla dzieci The Sims 4 Jawna lewacka indoktrynacja w grach - jak najbardziej. A co, gdyby zamiast tęczy były symbole katolickie? Lewactwo by się gotowało.

Jawna lewacka indoktrynacja w grach - jak najbardziej. A co, gdyby zamiast tęczy były symbole katolickie? Lewactwo by się gotowało. –
poczekalnia

"Wściekły atak na dziennikarza pod Sejmem RP! Z cyklu argumenty lewicy"

"Wściekły atak na dziennikarza pod Sejmem RP! Z cyklu argumenty lewicy" –
poczekalnia

Dorosłość

Dorosłość –
poczekalnia

Rowerzyści

Rowerzyści –

Palące kobiety Czy tylko ja uważam, że nawet najpiękniejszej kobiecie całkowicie odbiera to atrakcyjność?

Czy tylko ja uważam, że nawet najpiękniejszej kobiecie całkowicie odbiera to atrakcyjność? –
poczekalnia

MOCNE słowa Bosaka (Konfederacja) o lewicy "Istotą lewicowości w sferze płciowej jest całkowite zanegowanie chrześcijaństwa i deprawacja udająca pedagogikę"

"Istotą lewicowości w sferze płciowej jest całkowite zanegowanie chrześcijaństwa i deprawacja udająca pedagogikę" – Wszystko to ma powiązanie z obywatelskim projektem "Stop pedofilii" z zamiarem zakazu prowadzenia zajęć z edukacji seksualnej w szkołach.Sprawę skomentował Krzysztof Bosak: "oto istota różnicy zdań między konserwatystami a lewicą w kwestii edukacji seksualnej: przekazywanie wiedzy o seksualności nie jest tym samym, co zachęcanie małoletnich do praktyk seksualnych."Dodał, że: "Prawidłowa edukacja polega na zachęcaniu małoletnich do wstrzemięźliwości seksualnej" ocenił, mówiąc, że lewica jest przeciwnego zdania.
poczekalnia

Poznaj ciekawą osobę na jesień Napisz coś o sobie i zostaw e mail

Napisz coś o sobie i zostaw e mail – Raz się żyje, warto spróbować.
poczekalnia

Interwencja Grzegorza Brauna ws. polskiej flagi w TVP Rzeszów

Interwencja Grzegorza Brauna ws. polskiej flagi w TVP Rzeszów – Brawo! Właśnie takich zdecydowanych, odważnych ludzi potrzebujemy w polskim sejmie.

Już niedługo zacznie się grobing i cmentarny pokaz mody

Już niedługo zacznie się grobing i cmentarny pokaz mody – "20zł za znicz?! Co jasram pieniędzmi?!Wpierw do kościoła, później pańskie skórkiLedwo żeśmy przy stole wielkanocnym siedzieli
poczekalnia

Konfederacja chce unieważnić wybory parlamentarne zapowiadają unieważnienie ich i przeprowadzenie powtórnych

zapowiadają unieważnienie ich i przeprowadzenie powtórnych – "W związku z tym, że zwłaszcza telewizja rządowa dopuściła się rozlicznych manipulacji, połamania prawa wyborczego, dopuściła się tak naprawdę największego zamachu na wolne, demokratyczne wybory, jakie były po roku 1989, dlatego w tej sprawie będziemy interweniować" - powiedział poseł Robert Winnicki.Według liderów partii TVP dopuściło się manipulacji na odbiorcach poprzez "zamilczenie" Konfederacji, a ponadto nie wywiązywanie się z prawomocnego wyroku sądowego."Jesteśmy przekonani, że gdyby Telewizja Polska wykonała swoje nałożone wyrokiem sądowym obowiązki, to wynik Konfederacji byłby znacząco lepszy". - komentował mecenas Michał Wawer.
archiwum

Grzegorz Braun TOTALNIE ZAORAŁ dziennikarza TVP

Grzegorz Braun TOTALNIE ZAORAŁ dziennikarza TVP – Akcja od 10:35 do 10:58. Warto zobaczyć.
archiwum

A skoro wybory - spot wyborczy "Polskiej Partii Uczciwości"

A skoro wybory - spot wyborczy "Polskiej Partii Uczciwości" – Żeby trochę odsapnąć od gęstej atmosfery politycznej, coś na wesoło
archiwum

Przewodniczący Rady Miasta Adam Opałka niszczy materiały wyborcze Konfederacji

Przewodniczący Rady Miasta Adam Opałka niszczy materiały wyborcze Konfederacji – Szczyt żenady. Jak widać nie tylko wiodąca partia widzi w Konfederacji poważnego rywala. Pytanie tylko, czy to są ci poważni ludzie, którym mamy zaufać i oddać władzę nad naszym krajem w ręce? Na razie cały czas pokazują się od najgorszej - wręcz dziecinnej - strony. Jedynie na spotach wyborczych i w telewizji ukazują się jako praworządni, godni następcy obecnego rządu. Jeżeli odwalają takie akcje, na miarę czwartej klasy szkoły podstawowej, to ja dziękuję.
archiwum

Ktoś chętny?

Ktoś chętny? –
archiwum

Piątka Konfederacji - co myślicie?

Piątka Konfederacji - co myślicie? – Dzisiaj odbyła się konwencja programowa Konfederacji, na której mogliśmy poznać ich program, tzw piątkę Konfederacji. Partia - niesłusznie pomijana w mediach "głównego ścieku" - czy ma rację czy nie, powinna dostać możliwość pokazania się przed Polakami i zaprezentowania swoich racji. Tym czasem jest kompletnie pomijana przez "królujące" na ekranach stacje - a raczej partie - a nawet totalnie ignorowana. Przykładem tego może być chociażby fakt, że Konfederację pominięto w odczytywaniu wylosowanych numerów list komitetów. Na wsensie.pl czytamy: "W programie w Polsat News poinformowano jednak tylko o czterech ogólnopolskich komitetach według kolejności wylosowanych list, pomijając listę nr cztery – Konfederację."Dajmy Polakom szansę poznać inne partie, a nie tylko "bandę czworga". Nawet jeżeli nie zgadasz się z Konfederacją, warto obejrzeć ten 2-minutowy spot.

Coś w tym jest...

Coś w tym jest... – muszynianka trzaskowianka
archiwum

Art. 137. KK

Art. 137. KK – § 1.  Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
archiwum

15-letni Kuba stanął naprzeciw paradzie równości w Płocku z krzyżem w ręku

 – Ogłaszał tym obrazę uczuć religijnych. Oprócz tego modlił się do Matki Bożej, musiała Interweniować policja. Stwierdził, że mimo młodego wieku zdaje sobie sprawę z całej sytuacji i jej powagi. DROGA, POLSKA MŁODZIEŻY - WIELKI SZACUNEK.

Warszawska strefa relaksu czy porażki?

Warszawska strefa relaksu czy porażki? – Inwestycja warta blisko milion złotych spotkała się z falą krytyki ze strony mieszkańców stolicy. Twierdzą, że są to zmarnowane pieniądze, które mogłyby być przeznaczone - chociażby - na obiecywane żłobki, a nie na coś, co zniknie za dwa miesiące z przyjściem jesieni. Plac Bankowy leży w sercu Warszawy, a zlikwidowanie parkingu samochodowego - który dotychczas był - jest niemałym utrudnieniem. Ale jak widać, relaks pośród spalin z centrum jest promowany przez rządzących. A Wy, co myślicie? Miejsce to zostało przeze mnie niedawno odwiedzone i no cóż... Szału nie ma.
archiwum

"Miejcie oczy z tyłu głowy..."

"Miejcie oczy z tyłu głowy..." –