Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

xor82

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2019-11-17 17:12:45

Ściana

archiwum

No i stało się!

No i stało się! – Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości dokąd zmierza Świat "terroryzowany" przez rożne grupy wpływów (lobby)? Zgodnie ze starym powiedzeniem - "daj komuś palec, a weźmie całą rękę" - kolejna grupa zaburzeń seksualnych (a może i nawet osobowości) została usunięta z listy. Wszystko zaczęło się w latach 70-tych od wykreślenia z niej homoseksualizmu. Wtedy odbyło się to pod presją różnorakich środowisk LGBT. Widocznie to było dla nich za mało. Jak myślicie, co będzie następne? Swoją drogą czy, gdy ktoś poczuje się żyrafą lub słoniem to znaczy, że wszystko jest nim ok?

I oto nam mówią, że pasza GMO to nic takiego...

I oto nam mówią, że pasza GMO to nic takiego... –  SKRZYDŁO WOŁOWE KG
archiwum – powód

Gdy brakuje ci konsekwentności w przekonaniach.

Gdy brakuje ci konsekwentności w przekonaniach. –

- Gdzie się tak spieszysz? - Na cmentarz

- Gdzie się tak spieszysz?- Na cmentarz – Polacy w drodze "na groby".

Jeżeli to pamiętacie

Jeżeli to pamiętacie – To mieliście zajebiste dzieciństwo

"Kopciuch" na drodze

"Kopciuch" na drodze – Jednostka wybitna, ponadprzeciętna. Stać ją na tuning auta, nowe "fele", a na katalizator i filtry jakoś zabrakło kasy. Czy policja wreszcie weźmie się za egoistów, którzy trują nas na drogach? Czy też byliby takimi ignorantami, gdyby wydech mieli z przodu auta? Ciekawe ilu oburzonych "kopciuchów" ujawni się w tej dyskusji

Jeżeli to pamiętacie

Jeżeli to pamiętacie – To mieliście zajebiste dzieciństwo
archiwum

Powstanie Warszawskie i alianci. Krótka historia.

Powstanie Warszawskie i alianci. Krótka historia. – Mało kto wie, ale podczas, gdy Polacy wykrwawiali się na ulicach Warszawy w walce z hitlerowcami i ich sojusznikami, to w obozie tzw. aliantów trwały spory o pomoc Powstańcom. Najbliżej, a więc mająca największą możliwość manewru, była Armia Czerwona, stojąca biernie na drugim brzegu rzeki, przyglądając się walkom. Pomimo próśb i depesz z Zachodu Stalin nie zgadzał się na zrzut zaopatrzenia i udostępnienie lotnisk dla alianckich samolotów, żeby wspomóc Powstanie. Rosjanie na pierwszą pomoc zdecydowali się dopiero we wrześniu, gdy nasi żołnierze już dostatecznie wykrwawili się z Niemcami. Przez wiele lat po wojnie w Bloku Wschodnim, a często również i teraz (przede wszystkim w Rosji) nazywa się Armię Czerwoną "wyzwolicielami". Jednak czy ich postawa wobec Polaków podczas Powstania była godna określenia "wyzwoliciele"? Czy gdyby ludzie mieniący się wyzwolicielami ruszyli nam na pomoc to Powstanie mogłoby zakończyć się sukcesem?
archiwum

Powstanie Warszawskie - po stronie wroga

Powstanie Warszawskie - po stronie wroga – Mało kto wie, ale Powstanie Warszawskie to nie tylko zbrojna walka naszych rodaków z okupantem niemieckim. Po stronie hitlerowców w Powstaniu brali udział także ich sojusznicy z międzynarodowych dywizji i oddziałów SS. Jednym z takich ugrupowań była np. Rosyjska Wyzwoleńcza Armia Ludowa (RONA) przekształcona następnie w brygadę SS-RONA. Podczas Powstania formacja ta "wsławiła" się m. in. tzw. rzezią Ochoty. Ich bestialstwo było na tyle wielkie, że dochodziło do paradoksalnych sytuacji kiedy to niemieccy żołnierze SS zgłaszali skargi na RONA za "zbytnią brutalność". Tylko skąd w nie-niemieckiej dywizji tyle nienawiści do Polaków?
archiwum

Pytanie czemu Polacy wraz z politykami mają takie uniżenie również wobec wschodu?

Pytanie czemu Polacy wraz z politykami mają takie uniżenie również wobec wschodu? –

Drogowy Nosaczu

Drogowy Nosaczu – Jeśli już musisz jechać brawurowo narażając swoje, a przede wszystkim w swojej ignorancji cudze życie, to podczas wypadku postaraj się wjeżdżać do rowu albo uderzyć w drzewo na poboczu, zamiast w inne auto.W swoich ostatnich chwilach zrób chociaż jeden uczynek dla ludzi - nie skazuj ich na kilkugodzinne korki poprzez blokowanie drogi. My też mamy swoje sprawy do załatwienia

Antyszczepionkowcu!

Antyszczepionkowcu! – A czy ty już zaszczepiłeś swojego psa czy nadal uważasz, że wścieklizna to też spisek lub można się uodpornić?
archiwum

Mijają dokładnie 4 lata od bestialskiego zestrzelenia pasażerskiego Boeinga linii Malaysia Airlines.

Mijają dokładnie 4 lata od bestialskiego zestrzelenia pasażerskiego Boeinga linii Malaysia Airlines. – Do tej pory główni sprawcy tej tragedii, czyli pro-rosyjscy separatyści i sojusznicza Rosja, która dostarczyła im system rakietowy, nie ponieśli żadnych konsekwencji. Jednocześnie "grają na nosie" reszcie cywilizowanego świata. Jak długo będzie jeszcze trwała bezkarność Rosji i jej sojuszników?
archiwum

"Pryndzyj tam, pryndzyj, wyprzedzaj tym lewym pasem! Przekrocz dozwolonom prendkość, bo ja mam szybsze auto i mi siem spieszy!"

"Pryndzyj tam, pryndzyj, wyprzedzaj tym lewym pasem! Przekrocz dozwolonom prendkość, bo ja mam szybsze auto i mi siem spieszy!" – Czyli wasze metody na drogowe ścierwo, które siedzi na zderzaku i miga światłami, żebyś jeszcze bardziej przyspieszył(a), a najlepiej zjechał(a) z drogi do rowu lub w sznur aut po prawej, bo teraz "król szos" jedzie. Uwagi w komentarzach :)
archiwum

Chorwacja?

Chorwacja? – Ciekawe od kogo biorą gaz?
archiwum

Rowerzyści na drogach

Rowerzyści na drogach – I tyle w temacie...
archiwum

Typowy "cebulak" po meczu Niemcy - Korea

Typowy "cebulak" po meczu Niemcy - Korea – Ciekawe ilu nie zawstydzi się i będzie miało odwagę "dać mocne" :)

A w czwartek kibicujemy biało-czerwonym!

A w czwartek kibicujemy biało-czerwonym! –
archiwum

... i najkrótsze z możliwych podsumowanie meczu Polska - Senegal

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
... i najkrótsze z możliwych podsumowanie meczu Polska - Senegal – A jeszcze wczoraj tak szydzono z przegranych...
archiwum – powód

Zarys dni wolnych w Polsce. Większość to święta religijne.

Zarys dni wolnych w Polsce. Większość to święta religijne. – Większość świąt państwowych w Polsce ma podłoże religijne/kościelne. Teraz rozumiem dlaczego wielu Polaków twierdzi, że jesteśmy swoistą "kolonią obcego państwa". Wszak Kościół to namiestnicy państwa Watykan.