Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

xor82

Z nami od: 8 grudnia 2012 o 9:49
Ostatnio: 13 listopada 2018 o 17:44
Płeć: mężczyzna
Exp: 104
O sobie:

IT

Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 33 (16 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4595
  • Komentarzy: 5752
  • Punktów za komentarze: 2454
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

„Naród nasz jak lawa. Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa. Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi..."

„Naród nasz jak lawa.Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa.Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi..." – Dzicz w akcji.
poczekalnia

Jeżeli kojarzysz ten obrazek

Jeżeli kojarzysz ten obrazek – To miałeś wesołe dzieciństwo.
poczekalnia

"Orient Express"

"Orient Express" – Wersja nowoczesna.
poczekalnia

Jeżeli kojarzysz ten obrazek

Jeżeli kojarzysz ten obrazek – To miałeś wesołe dzieciństwo.
poczekalnia

Jeżeli kojarzysz ten obrazek

Jeżeli kojarzysz ten obrazek – To miałeś wesołe dzieciństwo.
poczekalnia

Jeżeli kojarzysz ten obrazek

Jeżeli kojarzysz ten obrazek – To miałeś wesołe dzieciństwo. Jeżeli kojarzysz ten obrazek – To miałeś wesołe dzieciństwo.

I oto nam mówią, że pasza GMO to nic takiego...

I oto nam mówią, że pasza GMO to nic takiego... –  SKRZYDŁO WOŁOWE KG
archiwum – powód

Gdy brakuje ci konsekwentności w przekonaniach.

Gdy brakuje ci konsekwentności w przekonaniach. –

- Gdzie się tak spieszysz? - Na cmentarz

- Gdzie się tak spieszysz?- Na cmentarz – Polacy w drodze "na groby".

Jeżeli to pamiętacie

Jeżeli to pamiętacie – To mieliście zajebiste dzieciństwo

"Kopciuch" na drodze

"Kopciuch" na drodze – Jednostka wybitna, ponadprzeciętna. Stać ją na tuning auta, nowe "fele", a na katalizator i filtry jakoś zabrakło kasy. Czy policja wreszcie weźmie się za egoistów, którzy trują nas na drogach? Czy też byliby takimi ignorantami, gdyby wydech mieli z przodu auta? Ciekawe ilu oburzonych "kopciuchów" ujawni się w tej dyskusji

Jeżeli to pamiętacie

Jeżeli to pamiętacie – To mieliście zajebiste dzieciństwo
archiwum

No i stało się...

No i stało się... – Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości dokąd zmierza Świat "terroryzowany" przez rożne grupy wpływów (lobby)? Zgodnie ze starym powiedzeniem "daj komuś palec, a weźmie całą rękę", kolejna grupa zaburzeń seksualnych (a może i nawet osobowości) została usunięta z listy. Wszystko zaczęło się w latach 70-tych od wykreślenia - pod presją różnorakich środowisk LGBT- homoseksualizmu z listy zaburzeń. Widocznie to było dla nich za mało. Jak myślicie - co będzie następne? Swoją drogą czy, gdy ktoś poczuje się żyrafą lub słoniem to znaczy, że wszystko jest nim ok?
archiwum

Powstanie Warszawskie i alianci. Krótka historia.

Powstanie Warszawskie i alianci. Krótka historia. – Mało kto wie, ale podczas, gdy Polacy wykrwawiali się na ulicach Warszawy w walce z hitlerowcami i ich sojusznikami, to w obozie tzw. aliantów trwały spory o pomoc Powstańcom. Najbliżej, a więc mająca największą możliwość manewru, była Armia Czerwona, stojąca biernie na drugim brzegu rzeki, przyglądając się walkom. Pomimo próśb i depesz z Zachodu Stalin nie zgadzał się na zrzut zaopatrzenia i udostępnienie lotnisk dla alianckich samolotów, żeby wspomóc Powstanie. Rosjanie na pierwszą pomoc zdecydowali się dopiero we wrześniu, gdy nasi żołnierze już dostatecznie wykrwawili się z Niemcami. Przez wiele lat po wojnie w Bloku Wschodnim, a często również i teraz (przede wszystkim w Rosji) nazywa się Armię Czerwoną "wyzwolicielami". Jednak czy ich postawa wobec Polaków podczas Powstania była godna określenia "wyzwoliciele"? Czy gdyby ludzie mieniący się wyzwolicielami ruszyli nam na pomoc to Powstanie mogłoby zakończyć się sukcesem?
archiwum

Powstanie Warszawskie - po stronie wroga

Powstanie Warszawskie - po stronie wroga – Mało kto wie, ale Powstanie Warszawskie to nie tylko zbrojna walka naszych rodaków z okupantem niemieckim. Po stronie hitlerowców w Powstaniu brali udział także ich sojusznicy z międzynarodowych dywizji i oddziałów SS. Jednym z takich ugrupowań była np. Rosyjska Wyzwoleńcza Armia Ludowa (RONA) przekształcona następnie w brygadę SS-RONA. Podczas Powstania formacja ta "wsławiła" się m. in. tzw. rzezią Ochoty. Ich bestialstwo było na tyle wielkie, że dochodziło do paradoksalnych sytuacji kiedy to niemieccy żołnierze SS zgłaszali skargi na RONA za "zbytnią brutalność". Tylko skąd w nie-niemieckiej dywizji tyle nienawiści do Polaków?
archiwum – powód

Impreza integracyjna użytkowników Demotywatorów

Impreza integracyjna użytkowników Demotywatorów – Komentujcie pisemnie lub obrazkami, jak by wg was wyglądała i jak by się mogła potoczyć? :)
archiwum

Pytanie czemu Polacy wraz z politykami mają takie uniżenie również wobec wschodu?

Pytanie czemu Polacy wraz z politykami mają takie uniżenie również wobec wschodu? –

Drogowy Nosaczu

Drogowy Nosaczu – Jeśli już musisz jechać brawurowo narażając swoje, a przede wszystkim w swojej ignorancji cudze życie, to podczas wypadku postaraj się wjeżdżać do rowu albo uderzyć w drzewo na poboczu, zamiast w inne auto.W swoich ostatnich chwilach zrób chociaż jeden uczynek dla ludzi - nie skazuj ich na kilkugodzinne korki poprzez blokowanie drogi. My też mamy swoje sprawy do załatwienia

Antyszczepionkowcu!

Antyszczepionkowcu! – A czy ty już zaszczepiłeś swojego psa czy nadal uważasz, że wścieklizna to też spisek lub można się uodpornić?
archiwum

Mijają dokładnie 4 lata od bestialskiego zestrzelenia pasażerskiego Boeinga linii Malaysia Airlines.

Mijają dokładnie 4 lata od bestialskiego zestrzelenia pasażerskiego Boeinga linii Malaysia Airlines. – Do tej pory główni sprawcy tej tragedii, czyli pro-rosyjscy separatyści i sojusznicza Rosja, która dostarczyła im system rakietowy, nie ponieśli żadnych konsekwencji. Jednocześnie "grają na nosie" reszcie cywilizowanego świata. Jak długo będzie jeszcze trwała bezkarność Rosji i jej sojuszników?