Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wichniak2

Z nami od: 6 czerwca 2013 o 1:29
Ostatnio: 26 września 2020 o 23:05
Wiek: 45
Płeć: mężczyzna
Exp: 82
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 23 z 186 (158 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 21725
  • Komentarzy: 1429
  • Punktów za komentarze: 2242
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Dramatyczny tytuł na pierwszej stronie

Dramatyczny tytuł na pierwszej stronie – okazało się że Jerzy Brzęczek ma gorączkę...

Wkrótce zmiana czasu

Wkrótce zmiana czasu – Znowu dowiemy się jak to gospodarka zyska, kiedy przesuniemy wskazówki w jedną lub drugą stronę. Lekarze zaś przypomną, że rozregulowanie zegara biologicznego jest niedobre i prowadzi do zawałów. Unia Europejska zaś przypomni, że ich parlament pracuje by został wprowadzony już raz na zawsze jeden czas, trwają jedynie spory czy ma to być czas zimowy czy letni i tak co pół roku szykują nam taką szopkę
Źródło: Salvador Dali
archiwum

Piątka dla zwierząt

Piątka dla zwierząt – to bubel, bo nie zapobiega okrucieństwu restauratorów którzy wrzucają np. żywe raki do wrzątku, nie zakazuje pracy koniom ciągnącym wozy z leniwymi turystami do Morskiego oka, wreszcie nic nie robi z często bezsensownym cierpieniem zwierząt laboratoryjnych czy na uczelniach. Krok jednak ogólnie w dobrym kierunku bo demaskuje zwyrodnialców którzy zasiadają w Sejmie.
Źródło: rak
archiwum – powód

Cała ta ustawa o ochronie zwierząt to jakiś cyrk

Cała ta ustawa o ochronie zwierząt to jakiś cyrk – Do tej pory PiS przepychał nocą każdą kontrowersyjną ustawę, teraz ma prawdopodobnie większość konstytucyjną wobec garstki zagorzałych obrońców krwawego biznesu. Sama ustawa to oczywiście bubel który ma wywołać zamieszanie i na tym się skończy. Przy okazji dyskusji mogłem zweryfikować swoje zdanie o posłach Bosaku i Korwin Mikke, ten ostatni z mentalnością dziewiętnastowiecznego robotnika powinien już przejść na emeryturę. Wstyd mi że kiedyś na niego głosowałem i o mało co na Bosaka.
Źródło: Sejm
archiwum

Spór o LGBT. Księża zbierają podpisy pod projektem ustawy fundacji Kai Godek.

Spór o LGBT. Księża zbierają podpisy pod projektem ustawy fundacji Kai Godek. – Co najmniej w 113 parafiach w Polsce prowadzona jest zbiórka podpisów pod projektem ustawy, która zakłada zakaz organizowania w Polsce zgromadzeń propagujących związki osób tej samej płci. Firmuje ją fundacja Życie i Rodzina, założona przez antyaborcyjną aktywistkę Kaję Godek. W odpowiedzi wpłynie projekt ustawy o zakazie organizacji procesji Bożego Ciała i wszyscy będą szczęśliwi
archiwum

Agresywne orki atakują żeglarzy

Agresywne orki atakują żeglarzy – W Hiszpanii nasilają się ataki orek. W ostatnim czasie ssaki te uszkodziły pływające po wodach Półwyspu Iberyjskiego statki, a kilku marynarzy i żeglarzy odniosło obrażenia. Naukowcy nie są w stanie wytłumaczyć agresywnego zachowania tych zwierząt.Wreszcie jakiś optymistyczny artykuł, jutro o drapieżnych ptakach które dziobią samoloty a pojutrze o niedźwiedziach które przepędzają grzybiarzy. Przyroda budzi się do życia.

Polskie lasy toną w śmieciach

Polskie lasy toną w śmieciach – Ustawa śmieciowa miała to załatwić, skoro problem jest coraz większy trzeba pomyśleć dlaczego ludzie wolą jechać, że śmieciami do lasu niż do pszoku. Poza tym karać śmieciarzy okrutnie. Na przykład zobowiązaniem do zebrania z lasów 20 ton śmieci i ogromną karą finansową. W zamian mamy zaśmiecone lasy i żenujące akcje typu "zabierz pięć cudzych śmieci z lasu"
archiwum

Jasnowidza z Człuchowa

Jasnowidza z Człuchowa – powinni wziąść na etat do redagowania alertów rcb. Wiarygodność taka sama a facet na swoim kanale po prostu się marnuje.
archiwum – powód

Rolnik stracił 400 tysięcy

Rolnik stracił 400 tysięcy – Czytam artykuł i nie mogę uwierzyć, jak to możliwe? Chyba że przy okazji "zgubił" login i hasło...

Zakaz lotów nad domem Zbigniewa Ziobry

Zakaz lotów nad domem Zbigniewa Ziobry – Powinien być rozszerzony o zakaz osiedlania się w promieniu 200 km od jego domku, ludzi wysiedlić. Teren otoczyć murem i drutem kolczastym. On sam powinien już stamtąd nie wychodzić i pracować zdalnie, wszystko dla jego bezpieczeństwa OnetWiadomościSzczególna ochrona Zbigniewa Ziobry. Zakaz lotów nad domem ministraStrefa zamknięta dla ruchu lotniczego w promieniu 600 m od domu. Kilkanaście kamer na terenie posiadłości. Opancerzona limuzyna eskortowana przez dwa inne samochody. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro jest chroniony lepiej niż premier - pisze "Gazeta Wyborcza".

Takie pytania rodzą się chyba z nudy, nieróbstwa lub braku poważniejszych zmartwień

Takie pytania rodzą się chyba z nudy, nieróbstwa lub braku poważniejszych zmartwień –  Co należy zrobić ze starymi kalendarzami, na których jest wizerunek Papieża?
Źródło: Telewizja publiczna
archiwum

100% recyclingu oznacza chyba że

100% recyclingu oznacza chyba że – powstał z surowców wtórnych i można go odzyskać do wytworzenia nowego. W przypadku papieru toaletowego recycling ogranicza się chyba do 50% chyba że się mylę?
Źródło: Dwuwarstwowy papier toaletowy
archiwum

Polub koronawirusa

Polub koronawirusa – Koronawirusy ogólnie nie są groźne, są z nami od dawna (odkryto je około 60 lat temu) ale przecież były też wcześniej i będą z nami do naszego końca. Czasami oczywiście powodują różne dolegliwości nawet kończące się też śmiercią, takie jest po prostu życie i nie jest możliwe by normalnie bez nich żyć, nie oszukujemy się. Na zdjęciu rodzina koronawirusów tata, mama, syn i córka.
archiwum

Ciągle mało

Ciągle mało – Ja wiem że bardzo ciężko pracował na swój sukces i ma to odzwierciedlenie w zarobkach, jednak dąsanie się na odwołanie plebiscytu na pracownika roku jest już śmieszne. To nie jest do szczęścia potrzebne.
archiwum

Jest gorąco i można napić się piwa

Jest gorąco i można napić się piwa – Trzeba tylko uważać, by spożywanie nie zakończyło się tragedią.
Źródło: Spacer
archiwum

Wynagrodzenia dla polityków

Wynagrodzenia dla polityków – nie powinny być określone ani ograniczone. Każdy polityk; poseł, senator, minister, Prezydent powinien dostawać tyle ile chce bez żadnych ograniczeń. Co miesiąc publikowano by ile "zarobił" W trakcie kampanii wyborczej była by publikowana całość tyle ile wziął plus wyszczególnione jego dokonania oraz jego program na kolejną kadencję. Mogło by się okazać że wielu ma potrzeby takie jak Messi, Ronaldo i Lewandowski w jednym ale to by dało do myślenia kto nami rządzi, to była by cena swoistego eksperymentu społecznego.
archiwum

To są tematy zastępcze

To są tematy zastępcze – i nikt nigdy ich nie rozwiąże. Zajmijcie się zarabianiem pieniędzy, wypoczynkiem - są wakacje i sezon urlopowy. Zajmijcie się tym na co macie realny wpływ, szkoda życia na pierdoły.
Źródło: obrazki z wyszukiwarki
archiwum

Nie tylko aktywiści

Nie tylko aktywiści – Normalni ludzie także. PiS po wyborach będzie już jawnie ochraniał "swoich"
archiwum

Żaden z tych kandydatów

Żaden z tych kandydatów – nie interesuje się losem maltretowanych zwierząt, nawet tych które służyły naszemu państwu pracując np. w policji i na ich "emeryturze" są pozostawione same sobie, nie dostają ani grosza i najczęściej schorowane kończą w schroniskach. Ani wcześniej PO ani teraz PiS nie widzą potrzeby zapewnienia im godnego dożycia czyli pokrycia kosztów leczenia, wyżywienia i zakwaterowania.
archiwum

To jest apel do sędziów i prokuratorów Zróbcie coś do cholery z oprawcami maltretującymi zwierzęta!

Zróbcie coś do cholery z oprawcami maltretującymi zwierzęta! – Kodeks karny daje szerokie pole do działania