Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wichniak2

Z nami od: 6 czerwca 2013 o 1:29
Ostatnio: 5 sierpnia 2021 o 9:26
Wiek: 46
Płeć: mężczyzna
Exp: 137
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 36 z 264 (218 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 32176
  • Komentarzy: 2175
  • Punktów za komentarze: 4709
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Policjant szuka śladów stłuczki – Chyba znalazł, z resztą nieważne, kogo to obchodzi. Należy się 250zł mandatu.
Źródło: Stop Drogówka TV4 3 sierpnia 2021
poczekalnia
A ludzie niech giną dalej... – Dwupasmówka, często ograniczenie do 70 czasem do 50km/h. Obszar niezabudowany wąska jednojezdniowa droga i mamy 90km/h po chwili 50 i za chwilę znowu 90 i tak w kółko. Ograniczenia od czapy tylko po to by budżet państwa zarobił. Nie jeżdżę dużo i raczej przepisowo, nie zbieram mandatów. To co się dzieje na drogach to jest horror. Policji nie ma praktycznie w ogóle a jeśli jest to wyłapuje drobne wykroczenia by ratować budżet państwa. Niewiele się robi by poprawić bezpieczeństwo, liczy się tylko łatwy zysk a ludzie niech giną bo kogo to obchodzi.
Zbuduj miasto na pustyni – Dziw się, że są tam burze piaskowe Fala miała 100 metrówwysokości. Przerażającenagranie z ChinMałgorzata Duży | 28.07.2021 10:30Mieszkańcy chińskiego miasta przeżyli chwile grozy(Twitter)Na nagraniu widać niesamowite, ale iprzerażające widoki. Ściana piasku, któraprzeszła przez Dunhuang w północnychChinach w niedzielę, wywołała niemałychaos. Policja wstrzymała ruch uliczny,zalecając kierowcom, by przeczekali burzę.
poczekalnia
To na górze to normalna powódź, na dole to "zmiany klimatu". – Człowiek zmienia klimat zmieniając bieg rzek, budując osiedla na bagnach, tworzy tamy zalewając suche do tej pory tereny i ogranicza rzeki wałami. Potem wielkie zdziwienie że woda jest tam gdzie była zawsze. Segregacja odpadów i budowa aut elektrycznych. To jest odpowiedź człowieka na "zmiany klimatu"?
poczekalnia
Minister Błaszczak zaprezentował niewidzialne czołgi i okręty. One istnieją. – Bezzałogowe, najnowocześniejsza technika. Kupione za gotówkę z nadwyżki budżetowej.
poczekalnia
Rakieta o napędzie elektrycznym – Żeby było ekologicznie. A co, tu ekologia nie obowiązuje?
archiwum – powód
Dzieci na covid raczej nie chorują? – Zdrowe, pięcioletnie dziecko, więc rodzice pojechali z dzieckiem które nie miało żadnych objawów choroby do szpitala a ono zmarło oczywiście na covid. No i jeszcze było niezaszczepione gwoli wyjaśnienia. Logiczne?
poczekalnia
Minister Edukacji Przemysław Czarnek – Przynajmniej ma stałe poglądy. Można nie zgadzać się z jego prymitywnymi wizjami ale przynajmniej wiadomo czego się po nim spodziewać i gdy PiS odejdzie w niebyt to on także. Inaczej ma się sprawa z obiema paniami, za odpowiednią kwotę obrażą kogo trzeba i będą wychwalać tego kto aktualnie płaci niezależnie kto rządzi będziemy je oglądać do usr*nej śmierci.
archiwum
Podnieść nieco limity prędkości (zlikwidować patologię bezsensownych ograniczeń) – Karać bezwzględnie za wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, za drastyczne przekraczanie prędkości, jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków, w przypadku kolizji ZAWSZE uznawać takiego kierującego za winnego. Zabierać uprawnienia na 5 do 10 lat plus ogromny mandat płacony w ratach przez kilka lat. Za jazdę po odebraniu uprawnień 10 lat bezwzględnej odsiadki. Nagradzać zaś kierowców, którzy jeżdżą bezpiecznie. To wszystko da się zrobić, trzeba tylko chcieć.
Źródło: Tragiczny wypadek w którym zginęli rodzice tego dziecka
Po co opozycja chce wygrać wybory jak już wszystko obsadzone... – Pieniędzy z Unii nie będzie a tylko Glapiński wie jak uruchomić drukarkę
archiwum
Majątek Jeffa Bezosa wynosi około 666 mld zł, budżet Polski to 404 mld zł – ale to tylko budżet roczny, majątek Polski jest dużo większy. Nie jest tak źle, chociaż uwzględniając długi...
archiwum
Gareth Southgate – Podobno jeśli Anglia wygra euro, nazwą jego nazwiskiem południową bramę na Wembley.
archiwum
Ten problem gdy Italia idzie na mistrza a Anglia ma kupiony finał – Czy w finale w niedzielę znowu będzie kontrowersyjnie?
archiwum
Jakieś meble by sobie chociaż kupili – Kupę gruzu obsypali jednodolarówkami i szpanują. Jak można żyć w takim pustostanie, trzeba tam MOPS wysłać bo małemu dziecku może się krzywda dziać. Zimno tam mają, mogli by chociaż tymi pieniędzmi w piecu napalić, jak mają piec.
Źródło: Jakieś głupkowate reklamy, ściema zwykła.
archiwum
Nie żyje Raffaella Carra ikona włoskiej muzyki, miała 78 lat – Marek Molak bezbłędnie zaśpiewał jej piosenkę "A far l'amore comincia tu" w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
archiwum
tylko i wyłącznie po to by wyjechać za granicę na urlop. – Czyż to nie jest jakaś zbiorowa paranoja?
archiwum
Dla takich zawodników powinno być specjalne miejsce w piekle – za symulowanie faulu w polu karnym.
archiwum
No, my też przecież domagamy się powtórki meczu ze Słowacją ;) – I że Szwecją w sumie też. No i żeby te zrabowane skarby oddali jedni i drudzy :)
archiwum
Spis Powszechny – Po co to komu w dzisiejszych czasach?
archiwum
Watykan "ukarał" sprawa więc zamknięta... – "Ukarani" Facet, który już wtedy był na łożu śmierci 97 lat, kolejny 75 lat, 83 lata, 68 i 70 lat. Ukarani zakazem uczestnictwa w celebracjach i spotkaniach publicznych, mają wnieść jakieś opłaty, mają nakazaną pokutę i modlitwę i pewnie cała reszta nie doczeka pochówku w katedrach. Jeden z nich zaczął już pokutę i został sołtysem. Przecież takimi działaniami Papież Franciszek doskonale udaje że robi coś z problemem pedofili wśród duchownych, tu potrzeba radykalnych działań, niestety Papież ma też 84 lata i chyba nie ma już sił. Szkoda.