Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

wichniak2

Z nami od: 6 czerwca 2013 o 1:29
Ostatnio: 2 marca 2021 o 18:02
Wiek: 46
Płeć: mężczyzna
Exp: 103
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 29 z 223 (184 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 27449
  • Komentarzy: 1659
  • Punktów za komentarze: 2986
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Dziwne, same reklamy i jakaś propaganda – To ma być ta telewizja publiczna za dwa miliardy?
archiwum – powód
Totalna opozycja – Nie mogli pogodzić się z faktem że wojna była w pewnym sensie przegrana.
poczekalnia
Wprawdzie Andrzej Duda nie nadużywa wpływów politycznych, on tylko na nartach jeździ ale i tak będzie miło gdy go kiedyś zamkną. – Nam to nic nie da ale będzie lżej na sercu.
poczekalnia
Z okazji 70 lecia połączenia Bielska i Białej – wykonano aluminiowe atrapy przęseł mocując je do jezdni, konstrukcja nawiązuje do historycznego wyglądu mostu z 1897 roku. Most został zniszczony w 1945 roku i odbudowany bez przęseł. Koszt inwestycji 287 000zł
poczekalnia
Zakaz wchodzenia dzieciom na zamarznięte zbiorniki wodne i rzeki? – Zbyt często kończy się to tragedią.
archiwum
Telewizje informacyjne dla wszystkich za darmo!!! – Każdy będzie miał nieskrępowany wybór. To jest nasze prawo.
To, że wtedy 100% widzów oglądało Telewizję PiSowską nie oznacza przecież że tych widzów było więcej... –
Źródło: #telewizja
archiwum
Opodatkujmy ich diety i przekażmy na służbę zdrowia – Bardzo fajnie to brzmi, prawda?
Źródło: Rzadko spotykany widok, pełnej sali sejmowej
archiwum
Art. 19 Konstytucji PRL – Praca jest prawem, obowiązkiem i sprawą honoru każdego obywatela.
Źródło: Zorza 3.10.1982
archiwum
Podobnie działają serwisy internetowe – https://wiadomosci.wp.pl/nietypowe-okladki-media-mowia-jednym-glosem-6606484863384224g
Źródło: TVN Polsat oprócz TVP
archiwum
Masz kryzys wiary? Wprowadzimy obowiązek wiary... – (...) Podczas noworocznej mszy w katedrze Chrystusa Króla, do członków MEN zaapelował arcybiskup metropolita katowicki Wiktor Skworc. Duchowny zaproponował, by religia oraz etyka stały się przedmiotami obowiązkowymi.
archiwum
Kiedy wracasz do kraju by zostać męczennikiem – Za 32 miesiące nikt nie będzie kojarzył że był taki człowiek. Pamięta ktoś jeszcze Borysa Niemcowa?
Źródło: .
archiwum
Jestem pewien, że Danuta Holecka wpłaciła na WOŚP okrągłą sumkę – ale anonimowo, bo oficjalnie nie może się do tego przyznać odkąd zakład pracy w którym pracuje został przejęty przez "dobrą zmianę" Jacka Kurskiego.
archiwum
Nie rozumiem aktualnej interpretacji TK dotyczącej aborcji – Dziecko z gwałtu, dziewczynka ze zdjęcia akurat nie pochodzi z gwałtu ale takie dzieci które mogą bez problemu dorastać i są całkowicie zdrowe w świetle prawa można legalnie zabić i wszystko jest ok, natomiast dziecko bez narządu niezbędnego do życia musi być urodzone, choć umiera chwilę po narodzinach i takiej ciąży nie wolno usunąć. Po prostu nie rozumiem. Nie pojmuję takiego toku myślenia.
Źródło: Przypadkowe zdjęcie poglądowe
archiwum
Właściwie to dobrze że rządzą teraz – Każde pokolenie musi przeżyć jakąś totalitarną traumę, myślę że i tak mamy dużo szczęścia w porównaniu do innych czasów, że nie ma jakiejś wojny tylko żyjemy w mrocznych czasach PiSu i koronawirusa. Za kilkanaście lat odbudujemy gospodarkę, przywrócimy normalność i dopiero kolejne pokolenia będą przerabiać to co my albo nawet będą miały dużo gorzej.
Źródło: Apel poległych
archiwum
To zadowolenie – kiedy nawet radni PiSu są profesjonalni i nie zabijają pieszych, kiedy prowadzą po alkoholu. Nikt nie zginął.
Panie Zbyszku, dlaczego ten człowiek jeszcze jest na wolności? – Został skazany prawomocnym wyrokiem przez sąd, czekamy aż znowu kogoś zabije? Być może tym razem człowieka? Onet > Wrocław"Krew będzie się lała dokońca mojego życia".Groźby 23-latkaskazanego za zabicie psa
Wydadzą dziesiątki, może setki tysięcy złotych i to tylko na początek. Po co? – Żeby sprowadzić do kraju umierającego Polaka, który nie ma szans na jakiekolwiek życie. Przedłużą mu cierpienie, to pochłonie kolejne tysiące tylko po to, by stworzyć propagandową akcję, by pokazać, ile znaczy "życie" dla PiSu. Kraj, w którym trzeba organizować społeczne zbiórki na leczenie ciężko chorych dzieci, które mogły by później jeszcze długo żyć, tylko że NFZ ma takich małych obywateli głęboko w poważaniu. Bestialstwo w najczystszej postaci Wiceministersprawiedliwości:paszport dyplomatycznydla Polaka w śpiączcekwestią godzin
archiwum
Ta satysfakcja kiedy ścigasz się z Rydzykiem na czynienie zła i wygrywasz – i będziesz robił to dalej bo władza na to pozwala
Zawsze te podwójne standardy... – Kiedy aktorów wpisano jako personel niemedyczny, choć nim nie byli, a było to niezbędne, żeby się mogli zaszczepić, podniósł się wielki szum w państwowych mediach.Kiedy natomiast dzieci minister Emilewicz wpisano jako zawodników, chociaż nimi nie byli, to wszystko jest w porządku. Kiedy jest afera w PO albo SLD, to państwowe media mają używanie. A kiedy w PiSie wybucha afera, to wszystko jest w porządku, albo się o tym w ogóle nie mówi.Zresztą już setki tysięcy dawek leżą w magazynach, i to jest OK. Natomiast 200 osób zaszczepiło się i końca tej "afery" nie widać. Gdzie jest granica zaślepienia wyborców PiSu, którzy trzymają w szachu resztę społeczeństwa? Czy może PiS wygra kolejne wybory i już nawet nie będzie nam wolno się odezwać?
Źródło: znane twarze