Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

szeropinjon

Z nami od: 15 stycznia 2014 o 22:33
Ostatnio: 3 grudnia 2020 o 21:45
Wiek: 35
Exp: 49
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 12 z 147 (134 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 12629
  • Komentarzy: 939
  • Punktów za komentarze: 1320
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Ja dałem się zepsuć za pieniądze, i chcę żeby wszyscy byli tacy jak ja

Ja dałem się zepsuć za pieniądze, i chcę żeby wszyscy byli tacy jak ja – Typowe PO. Straszenie, straszenie i jeszcze raz straszenie wyjściem z Unii, brakiem pieniędzy, zniewoleniem przez Rosję byleby tylko się nie okazało, że jednak Unia liczy się z Polską a PO i tak w sumie nic nie znaczy.
archiwum

Współczesny mężczyzna...

Współczesny mężczyzna... – Wydaje mu się, że jest mężczyzną sukcesu bo stawia kolesiostwo i karierę na pierwszym miejscu.Do tego dobiera sobie żoneczkę, która świetnie dopasowuje się do tego schematu i dobrze wygląda. I potem wszyscy się dziwią dlaczego jest tylu homoseksualistów, pseudofeministek i rozwodów.
archiwum

Dlaczego Jan Paweł II nie był jasnowidzem...

Dlaczego Jan Paweł II nie był jasnowidzem... – i nie przewidział, że biskupi amerykańscy nie udzielili mu rzetelnych informacji. I dlaczego nie był jasnowidzem i nie przewidział, że biskup Theodore McCarrick go okłamuje. Niech rzucają w niego kamieniami Ci co mają mniej na sumieniu niż on.Bo zazwyczaj kamieniami rzucają w niego Ci co nie umieją moralnie żyć i przeszkadza im wiara katolicka, która na pierwszym miejscu stawia moralność.

Ciekawe jakby wyglądał świat, gdyby wszyscy ludzie na ziemi przestali się martwić o pieniądze

Ciekawe jakby wyglądał świat, gdyby wszyscy ludzie na ziemi przestali się martwić o pieniądze –
archiwum – powód

Strategia partii...

Strategia partii... – Przylizać się temu, kto zaoferuje więcej hajsu.
archiwum – powód

Czemu weto?

Czemu weto? – Bo Polska nie będzie sprzedajną kobietą lekkich obyczajów.Zasady moralne zawsze na pierwszym miejscu.Tego się u nas nie da kupić za pieniądze.
archiwum – powód

Gdyby Jezus przyszedł ponownie dzisiaj...

Gdyby Jezus przyszedł ponownie dzisiaj... – To co miałbyś mu do powiedzenia na swój temat?

Korporacja...

Korporacja... – System przekształcania ludzi na produkt przynoszący jak największe dochody kosztem pozbawienia ludzi wolności, normalności, przywiązania do rodziny i moralności
archiwum – powód

Na prawdę uważasz, że to jest twoje ciało...

Na prawdę uważasz, że to jest twoje ciało... –
archiwum

Ludzie narzekają na kościół i kler...

Ludzie narzekają na kościół i kler... – A sami nie widzą własnych wad. Dlaczego tylko kler jest problemem a dużo bardziej zdemoralizowane społeczeństwo już nie. Ilu znam ludzi co wytykają wady innych a sami są dużo bardziej nieznośni dla otoczenia.
archiwum

Gdyby Jezus przyszedł ponownie dzisiaj

Gdyby Jezus przyszedł ponownie dzisiaj – To na pewno nie uczestniczyłby w strajkach kobiet, walczyłby o to, żeby pary homoseksualne nie mogły adoptować dzieci. Złapałby się za głowę gdyby zobaczył całą tą demoralizacje społeczeństwa.
archiwum – powód

Nie zabijam, nie chcę żeby zabijano, nie strajkuję...

Nie zabijam, nie chcę żeby zabijano, nie strajkuję... – Dziecko nigdy nie było i nie będzie własnością żadnej z matek. Aborcja to zabójstwo najsłabszej istotki jaka może tylko istnieć. Aborcja to nie żaden zabieg chirurgiczny, to okrucieństwo w czystej postaci.
archiwum – powód

Jak dla mnie to pierwszy kompetentny premier, wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Jak dla mnie to pierwszy kompetentny premier, wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. – Potrafi się wygadać, wzbudza zaufanie, zachowuje się kompetentnie i odważnie, nie popełnia jakiś głupich gaf. Wreszcie Polska ma godnego premiera, którego już od dawna potrzebowała. Na prawdę ludzie wolą rządy PO z Ewą Kopacz na czele, która sobie kompletnie nie radziła.Dla mnie wybór Ewy Kopacz na stanowisko premiera oznaczał kalectwo umysłu ówczesnej partii rządzącej.
archiwum

Dlaczego nikt się nie skupia na dobrych księżach

Dlaczego nikt się nie skupia na dobrych księżach – Ilu jest księży którzy wypruwają sobie żyły, żeby służyć innym pomocą i dlaczego nikt ich nie zauważa. W swoim życiu raczej spotkałam się w większości przypadków z mądrymi księżami od których dostałam wiele cennych życiowych wskazówek. Oczywiści spotkałam się też z księżmi którzy mnie denerwowali swoim światopoglądem ale czy to ma oznaczać, że mam przez to przekreślić całą resztę która jest w większości dobra. Na pewno w swoim życiu spotkałam dużo więcej złych lewaków niż złych księży czy ludzi wierzących.
archiwum – powód

Jakby ludzie potrafili żyć nie mając nic na sumieniu to PIS by im nie przeszkadzał

Jakby ludzie potrafili żyć nie mając nic na sumieniu to PIS by im nie przeszkadzał – A że ludzie nie potrafią przetrwać, żeby się nie sprostytuować prowadzi do tego, że PIS jest największym przekleństwem.Mainstreamowa tchórzliwa prostytucja łamiąca zasady moralności zawsze się będzie wkurzała na PIS która jest dla nich bezustannym wyrzutem sumienia. Niestety żyjemy w bardzo zepsutym świecie w którym powoli zło jest dobrem a dobro złem.A PIS sprawia, że Ci ludzie tak naprawdę czują przegrani poprzez to, że PIS jasno deklaruje, że dobro jest dobrem a zło złem.
archiwum

To że jesteś bogaty, dobrze wyglądasz, masz wysokie stanowisko i piękną żonę...

To że jesteś bogaty, dobrze wyglądasz, masz wysokie stanowisko i piękną żonę... – Nie oznacza automatycznie, że wygrałeś życie. Możesz być dużo bardziej przegrany niż człowiek żyjący skromnie ale dobrze
archiwum – powód

Uderzające podobieństwo pomiędzy Targowicą a działaniami PO, środowisk lewicowych i samozwańczej elity w Unii Europejskiej

Uderzające podobieństwo pomiędzy Targowicą a działaniami PO, środowisk lewicowych i samozwańczej elity w Unii Europejskiej – Konfederacja targowicka – spisek magnacki zawiązany w nocy z 18 na 19 maja 1792 w Targowicy, w porozumieniu z cesarzową Rosji Katarzyną II, pod hasłami obrony zagrożonej wolności przeciwko reformom Sejmu Czteroletniego i Konstytucji 3 maja, uznany za symbol zdrady narodowej.Łudząco jest to podobne do spisku PO, środowisk lewicowych i samozwańczej elity w porozumieniu z Unią Europejską pod hasłami obrony zagrożonej wolności przeciwko reformom Wymiaru Sprawiedliwości.
archiwum – powód

Wybranie Bidena w Stanach oznacza...

Wybranie Bidena w Stanach oznacza... – Powrót do sztuczności i mainstreamu, odejście od wartości. Powrót do prezydentury skupiającej się przede wszystkim na kreowaniu dobrego wizerunku a nie na skutecznym i dobrym działaniu. Coś na kształt PO w Polsce czyli dużo pięknego gadania, mało działania.
archiwum – powód

Według niemieckich mediów działających w Polsce...

Według niemieckich mediów działających w Polsce... – Podczas strajku kobiet nie było żadnych strat i wszystko jest ok i w porządku. No ale jeśli chodzi o przemarsz  Marszu Niepodległości to straty są ogromne i w ogóle jak tak można to nie do pomyślenia.
archiwum

Tymczasem w Brukseli...

Tymczasem w Brukseli... – Odbyły się targi handlu żywym towarem, dzieci traktuje się tu jak produkt. I to Bruksela śmie się wtykać w praworządność w Polsce. To jakiś kompletny absurd