Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

szakaaal87

Z nami od: 1 września 2020 o 22:10
Ostatnio: 13 listopada 2022 o 14:57
Płeć: kobieta
Exp: 6
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 15 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2750
  • Komentarzy: 10
  • Punktów za komentarze: 1
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

I jak ja mam zrobić z tego mema? –  Minister Przemysław Czarnek wręczył powołania członkom Zespołu do spraw wypracowania rozwiązań w zakresie kreowania i testowania technologii kosmicznych w warunkach polarnych.
archiwum
Jakbym przewalił prawie 300 baniek plnów to sam chętnie poszedłbym na 2,5 letni odpoczynek... – co jest nie tak z tym światem?
archiwum
Jak dam znać do UOKiK, że podmiot gospodarczy narusza zbiorowe interesy konsumenta to UOKiK zgarnia 40 baniek po to bym teraz mógł pójść do sądu ... – co jest nie tak z tym krajem?!
archiwum
Odkąd pamiętam trafiamy do grupy śmierci! – Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor, a potem "już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata"
archiwum
o tak działają sankcje XD – rubel urósł +40% do tego co był wart przed wojną
Źródło: www.google.com/finance/
archiwum
a skrót meczu trwa 2 minuty... – To tak jak bym pracował 11min w ciągu 8h dnia pracy XD
Co poszło nie tak? – Korporacje zamieniły szklaną butelkę wielorazowego użytku na plastikową jednorazowego użytku, żebym segregował śmieci i płacił więcej za ich wywóz, aby ratować planetę...
Źródło: brak
archiwum
Trollować to trzeba umieć – Na przejściu granicznym w Świnoujściu ulica Wojska Polskiego przechodzi w ulicę Świńskie Pyski
archiwum
A.b.c. polskiej polityki ma juz 21 lat – a ciągle aktualne ...
Po co nam rząd? – Lepiej sami się organizujemy, niż oni organizują nam służbę zdrowia, szkolnictwo, wojsko czy bankowość ...
archiwum
A ja tam się cieszę z porażki Naszych – Przynajmniej nie będzie pompowania balonika z wizją na Mistrzostwo Świata, a potem odśpiewywanie hymnu kończącego występy reprezentacji „Już za 4 lata …”
Źródło: Fot. Kirill Kudryavtsev / AP Photo
Uff... jak dobrze, że mamy Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (PGW WP), organy administracji rządowe i samorządowe – Dzięki temu grupa strażaków i mieszkańców mogła nasypać piasek do worków i zbudować tymczasowy zbiornik retencyjny... Tymczasowy zbiornik retencyjny na potoku Malinówkaśroda, 1 września 2021 r.W nocy z wtorku, 31 sierpnia, na środę, 1 września, na potoku Malinówka przy ul. Blacharskiej został utworzony tymczasowy zbiornik retencyjny. Akcja trwała do godz. 3 rano. Dzięki temu zatrzymano znaczne ilości wody, które mogły zagrozić mieszkańcom Bieżanowa i okolic.
archiwum
Pjoter, czyma prosto! jak czyma? – Tato, przecie czymam.
Źródło: gal anonim
archiwum
Afganistan – jak to się stało?
Źródło: washingtonpost.com

1