Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

kot_schroodingera

Z nami od: 20 października 2013 o 9:58
Ostatnio: 8 marca 2021 o 23:02
Wiek: 2023
Exp: 42
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 17 z 234 (217 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 21965
  • Komentarzy: 209
  • Punktów za komentarze: -14
  • Obserwuje: 63 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód
Prawidłowy kwiatek dla Polek na 8 Marca – Panowie, zastanowiliście się chociaż, za co tak naprawdę dziękować Polkom?Współczesne Polki nie dorastają do pięt Polkom z XIX wieku.Kiedyś Polki to były twarde kobitki: mąż na zesłaniu a tu trzeba gospodarstwo ogarnąć, dziećmi się zaopiekować (i jeszcze wpoić im jakieś wartości a nie tylko posadzić przed telewizorem, komputerem czy smartfonem).A i same, w tych ciężkich warunkach, w wolnym czasie douczały się (na ile zaborcy dopuszczali).I dawały radę. Bo to były prawdziwe Polki (ale takie prawdziwe, nie z soc-sieci).I co z tego zostało we współczesnych Polkach?Jedno jest pewne: nowej Skłodowskiej z nich nie będzie.
Źródło: internet
Batman.Miliarder, który broni mieszkańców Gotham przed zorganizowaną przestępczością... – ...której by nie było, gdyby bogacze jak on, nie byli tak pazerni i chciwi, a zamiast tego godnie płacili swoim pracownikom. Zamiast robić z nich zdesperowanych biedaków
Źródło: internet
W piątek popsuła mi się karta bankomatowa.W banku powiedzieli, że wyrobienie nowej zajmie kilka dni. – Całe szczęście, że miałem trochę gotówki.Gdybym nie miał gotówki - umarłbym z głodu.Karta pada - zdychasz z głodu.Smartfon pada- już nie kupisz nawet jedzenia.Bank odmówi założenia konta-nie masz nawet gdzie przelać pensji i zdychasz.Bank blokuje twoje środki na koncie- oh! pomyłka systemu! bardzo przepraszamy, naprawimy to za kilka dni- umierasz z głodu.Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dążą do "bezgotówkowego społeczeństwa".A tak przy okazji, koronawirus na plastiku utrzymuje się dłużej niż na banknocie więc dziękuję też za rozprzestrzenianie pandemii.

"Gimby nie znajom"

"Gimby nie znajom" –  „Gimby nie znajom".Od pewnego czasu widzę narastające napadanie naMłodych. Nie podoba mi się to.Młodzi- owszem, są często głupkami (jak każdy z nasgdy był w tym wieku) ale mają całe życie przed sobąaby zmądrzeć.To bardzo chwalebne przypominanie, jak się kiedyśżyło, bo to ważne żeby wiedzieć, że można żyćinaczej...ale powstrzymajcie się od wstawek typu „gimby nieznajom" czy „my mieliśmy prawdziwe życie, nie to cotera", „nie to co za naszych czasófff".Mieliście niby takie wspaniałe dzieciństwo i co z Waswyrosło, moi drodzy zjadacze miski ryżu, pracownicy wmontowniach zachodnich koncerów, skrajnimaterialiści, uczuciowe kaleki, bezmyślni wyborcy ?Pracujecie 12 godzin dziennie, żeby dzieci miały nanowego iPhone-a a potem śmiejecie się, że dzisiejszamłodzież ma ślepia wpatrzone w smartfony i „nic z niejnie będzie".Gdzie sens? Gdzie logika? Zastanówcie się nad sobą.Więcej samokrytyki drogie średniaki i starszaki.Przestańcie bezsensownie krytykować Młodych,zapracujcie żeby być dla nich wzorem za którym będąchcieli podążać.Ale dla wielu z Was, praca nad sobąjest za trudna... prawda? Po co się zmieniać, przecieżprościej zwalić winę na innych.
Źródło: własne
Z okazji Równonocy,życzę uczciwym ludziomwolności, szczęścia, radości i prawdy – Złym ludziom.... życzę opamiętania, a potem wolności, szczęścia, radości życia i prawdy
Źródło: film "Ogniem i mieczem"
Wiesz, że zaczynasz dojrzewać gdy ... – Internetowe artykuły zaczynasz czytać nie od głównego tekstu a od komentarzy.Gdy na portalu z obrazkami zaczynasz od obrazków czekających a nie od tych na głównej stronie.Gdy widząc ładną bibliotekarkę zaczynasz próbować przeczytać tytuły książek za nią.
Źródło: www.shutterstock.com
Szach mat ahydrolodzy i abotanicy! – Oto dowód niezatapialny i niewyrywalny Bugistnieje!!Buk istnieje!!
Źródło: wikipedia
Kochani! – No co ja mogę?
Źródło: internet
W biednym Bangladeszu mało kogo szczepią, a jest ich 160 mln – U nas szczepią wszystkich jak popadnie a jest nas 38 mln.Przypadek?Ha, ha, ha! Pewnie, że tak!
Ubierasz się jak miliony innych,lecz czujesz się wyjątkowy – A tak naprawdę wyglądasz jak debil
Źródło: demotywatory.pl
Jestem stary, gruby i nudny.Dlatego nie obrażam się gdymówią o mnie "Stary, grubyi nudny", bo takie są fakty – Więc dlaczego większość kobiet i dziewczyn chceżeby mówiono im, że są "młode, szczupłe i mająbogatą osobowość"?
Źródło: Na zdjęciu Jackie Gleason - ale nie on to powiedział :)
A może by tak rzucić wszystkoi wybudować sobie Bieszczady? –
Wiesz czym się różni galeria handlowa od  polskich stacji radiowych? – W galerii mają lepszą muzykę i mniej reklam
1. Pracowaliśmy dla odrodzenia Polski.2. Powstaliśmy.3. Wpierdo**liśmy wrogom.4. Wróciliśmy do pracy dla Polski – Proste i krótkie podsumowanie Powstania Wielkopolskiego i przypomnienie na czym polega patriotyzm
Źródło: Archiwum
Korweta "Gawron" - pierwszy polski okręt wykonany w technologii "stealth" – Czyli niewykrywalny dla podatników - pieniądze zniknęły,a okrętu do dzisiaj nikt nie widział...
Źródło: www.marynistyka.net
Śpieszmy się rąbać choinki w lasach państwowych – bo od przyszłego roku lasy będą prywatyzowane
Źródło: internat
Plotka głosi, że to on załatwił pracę w Brukseli Tuskowi – "To najskuteczniejszy sposób zniszczenia EU." -  pomyślał
Źródło: internet
Niestety to jedyna praca  – Którą rząd wykonuje z pełnym zapałem
Źródło: zdj. własne

1