Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 23 czerwca 2009 o 0:00
Ostatnio: 1 sierpnia 2023 o 10:32
Exp: 1111
Jest obserwowany przez: 237 osób
 • Demotywatorów na głównej: 642 z 789 (124 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 468962
 • Komentarzy: 11
 • Punktów za komentarze: 18
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Podpowiedź: bardzo znana Polka –
Dokładnie 54 lata temu, w 1969 roku, telewizja BBC pokazała pierwszy odcinek 'Latającego Cyrku Monty Pythona' – O
archiwum – powód
Poprzednie 12. ma z 11 innymi kobietami. Szef partii Sme Rodina (Jesteśmy Rodziną) to wierzący popularny polityk, oddany ojciec, zręczny przedsiębiorca – Na zdjęciu z Laurą oraz córką lub poprzednią żoną, ciężko powiedzieć
Tylko humor nas uratuje –
Szkoda, że ktoś nie udomowił 10 000 lat temu niedźwiedzi – Leżałyby koło nas i byśmy je sobie mogli głaskać

Mbappe w NBP

Mbappe w NBP – NBEPPE
 – Beata Szydło chce być prezydentem. Zaczyna grę o nominację od Kaczyńskiego
Źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski
 – "Alosza, jak się masz? Dlaczego tak długo nie odpowiadasz? Naprawdę jesteś na ćwiczeniach?". "Mamo, nie jestem już na Krymie. Nie jestem na ćwiczeniach". "To gdzie jesteś? Tata pyta, czy mogę ci wysłać paczkę". "Jaką paczkę, mamo? O czym ty mówisz?". "Co się dzieje?"."Mamo, jestem na Ukrainie. Tu toczy się prawdziwa wojna, boję się. Bombardujemy tu wszystkie miasta, strzelamy nawet do cywilów. Mówili nam, że będziemy tu witani, ale oni [cywile] rzucają się pod nasze czołgi, nie pozwalają przejechać. Nazywają nas faszystami. Mamo, jest tak ciężko".
Mężczyzna, który brał udział w kradzieży, wyznał, że chciał zadzwonić i zdziwił się, gdy dowiedział się, że nie może tego zrobić bez wieży telefonii komórkowej – - Myślałem, że rząd umieścił tam wieżę, aby zarazić nas Covid-19!

Donald.pl zdradza sekrety portalu kobiecego Polki.pl

 –
Czesław Michniewicznowy selekcjoner reprezentacji Polski – Szymon Jadczak@SzJadczakO 13.30 Czesław Michniewicz straszył mnie prokuraturą. O 18.30 straszy już tylko prawnikami i pozwem. A ja wciąż nie wiem, o czym przez 26,5 minuty w ciągu 8 połączeń Michniewicz rozmawiał przed sprzedanym meczem z szefem piłkarskiej mafii.
 – Pamiętacie jak Ordo luris chciało zakazaćrozwodów?Na chwilę chyba odłożą swoje plany. Mają wswych szeregach rozłam spowodowany tym, żegłówny pomysłodawca tej idei, Tymoteusz Zych,zdradzał swoją żonę z koleżanką z pracy, równieżmężatką. Byl świadkiem na ich ślubie, oczywiściekościelnym.Gdy jego żona odkryła nagie fotki w telefoniepokazała je mężowi kochanki, który wpadł dobiura i na oczach całego Ordo luris tłukli się poryjach.Wygląda na to, że oboje kochanków czekarozwód, którego nie zdążyli zakazać. Sporo osóbodeszło z organizacji.Ordo luris prosi o uszanowanie prywatnościzaangażowanych w to postaci. Gdyby sami niewłazili z butami w życie innych, być może nawetbym się z tym zgodził.I choć ciężko mi znaleźć wystarczająco obelżywesłowa na takie postępowanie, a na ustach pojawiasię uśmieszek z satysfakcją - to smuci mnie fakt,że w tym kraju zamiast oglądać ich w cyrkumusimy pogodzić się z tym, że takich katolickichfanatyków traktuje się śmiertelnie poważnie.Tacy chcą uczyć Twoje dzieci.Jedyne co tutaj dobre - to memy.
 – Przekonanie, że ty wszystko wiesz najlepiej, potrafisz najlepiej, nie popełniasz błędów
Źródło: https://quora.com

Hormony szczęścia: serotonina i dopamina - kiedy są uwalniane?

 – Blue Monday najbardziej depresyjny dzień w roku poniedział trzeci
Zwyczajny święty człowiek, któremu kłody pod nogi rzucają – Jacek Kurski tłumaczy się w "Sieci" z cudownego ozdrowienia. "Atakują mnie, bo Tusk chce wrócić do władzy"
Policja chroni pomnik Kaczyńskiego – 40 lat później
A jak u was w temacie tego słowa? – Znam człowieka, który zna człowieka, który spotkał się osobiście z Janem Pawłem II, znam ludzi, którzy znają ludzi, którzy byli w USA, wiele razy słyszałem w zeszłym roku słowo cringe i poznałem jego znaczenie, a największym cringem jest to, że nie znam nikogo, kto znałby kogoś, kto choć raz celowo użył słowa "śpiulkolot"
 –
 – Julian Tuwim jestem Polakiem dla najprostszych, niemalprymitywnych powodów przeważnie racjonalnych, częściowoirracjonalnych, ale bez “mistycznej” przyprawy. Być Polakiem – to anizaszczyt, ani chluba, ani przywilej. To samo jest z oddychaniem. Niespotkałem jeszcze człowieka, który jest dumny z tego, że oddycha.Polak – bo się w Polsce urodziłem, wzrosłem, wychowałem, nauczyłem, bow Polsce byłem szczęśliwy i nieszczęśliwy, bo z wygnania chcękoniecznie wrócić do Polski, choćby mi gdzie indziej rajskie rozkoszezapewniono.Polak – bo dla czułego przesądu, którego żadną racją ani logiką niepotrafię wytłumaczyć, pragnę, aby mnie po śmierci wchłonęła i wessałaziemia polska, nie żadna inna.Polak – bo mi tak w domu rodzicielskim po polsku powiedziano; bo mnietam polską mową od niemowlęctwa karmiono; bo mnie matka nauczyłapolskich wierszy i piosenek; bo gdy przyszedł pierwszy wstrząs poezji,to wyładował się polskimi słowami; bo to, co w życiu stało sięnajważniejsze – twórczość poetycka – jest nie do pomyślenia w żadnyminnym języku, choćbym nim jak najbieglej mówił.Polak – bo po polsku spowiadałem się z niepokojów pierwszej miłości ipo polsku bełkotałem o Jej szczęściu i burzach.Polak dlatego także, że brzoza i wierzba są mi bliższe niż palma icyprus, a Mickiewicz i Chopin drożsi, niż Szekspir i Beethoven. Drożsidla powodów, których znowu żadną racją nie potrafię uzasadnić.