Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

HaveANiceDay1983

Z nami od: 2 sierpnia 2010 o 21:19
Ostatnio: 26 września 2020 o 20:50
Wiek: 37
Exp: 127
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 38 z 443 (405 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 15995
  • Komentarzy: 3084
  • Punktów za komentarze: 3284
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Bańka Brexitowa pękła, Kornwalia domaga się 700m funtów... – ... i dochodzi do kłótni odnośnie lokacji parkingów dla tirów. W tym samym czasie będzie potrzeba 50 tyś celników i ludzi od papierkowej roboty żeby ogarnąć wszystko. Kto by się spodziewał, najłatwiejszy "deal" w historii ludzkości, Uk będzie jak Szwajcaria, to europejczycy potrzebują Brytyjczyków bardziej, zapomnieli że 30% pilotów pochodziło z polski podczas bitwy o Londyn.
archiwum
Mam nadzieje że nasi nie odbijają żadnych kapliczek przy granicy znowu.... –
archiwum
To jak ludzie traktują Karyn jest straszne... – ... ale się dobrze ogląda.
archiwum
Amerykanie będą znowu wypłaszczać krzywą. –
archiwum
Sporty ekstremalne? Walczenie z korupcją. –
archiwum
Steve Bannon został zatrzymany. Przed wyborami nawoływał do zamknięcia za kratkami Obamy i jego ludzi za jego machlojki. – Przez lata Trumpa w Białym Domu nikt nie został zatrzymany z grupy Obamy tymczasem lista ludzi zatrzymanych i skazanych się powiększa z dnia na dzień... W raporcie Millera możemy się dowiedzieć że sam Trump zostanie zamknięty jak skończy kadencje.
archiwum
Kto najwięcej ugra w Anglii na brexicie? –
archiwum
Dlaczego dania rybne nie są klasyfikowane jako dania mięsne w Polsce? –
archiwum – powód
Sytuacja w US dzięki lobbistom i PR-owcą. –
archiwum
Ford chciał opatentować technologie która wymaga używania płynu do migaczy.... – Na szczęście zostali pozwani, i dobry żart nie zmienił się w smutną rzeczywistość.
archiwum
Amerykanie myślą że jakby ich kraj był w 100% biały to nie mieli by problemów.... – Szkoda że korupcja i kolesiostwo to nic rasowego.
archiwum – powód
Ostatni rok dla Jordana Petersona był ciężki, poradził sobie z uzależnieniem od narkotyków tylko po to żeby jego córka zaraziła go korono-wirusem przez co musiał znowu wrócić do szpitala – Córka podobno chodzi po klubach i olewa pandemie, często paląc grupowo fajki wodne. Chyba już dalej jabłko od jabłoni nie mogło upaść.
archiwum
Zacznij wydzielać psycho-aktywną toksynę w celach obronnych. – Skończ jako jedna z najczęściej napastowanych seksualnie gatunków żab.
archiwum
Bezdomny groził młodzieży nożem ktoś zadzwonił po policje, przyjechał odział z karabinami, skuli pod muszką guwniaki, a bezdomnego już dawno nie było. – Santa Clara.
archiwum
Kiedy nowy nie ogarnia i odwalasz robotę za dwóch - wersja angielska. –
archiwum
Policjant w UK ogarnia patole kiedy praktykant nie wie co się dzieje. – Moment police officer sweeps shirtless man of his feet and Tasers woman after arrest turns violent in residential street
archiwum
40-latek w Arizonie został zastrzelony po tym jak policja przyjechała wezwana do zgłoszenia o zaburzanie ciszy nocnej. – Efektywność 100%.  (Otworzył drzwi z bronią w ręku)
archiwum – powód
Chciałbym wiedzieć ile osób na demotach musiało sprawdzać czy ten port jest wejściowy czy wyjściowy. –
archiwum
Stare czasy kiedy jeszcze PRowcy nie byli tak popularni. –
archiwum – powód
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Słabi powinni bać się silnych. –