Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ertyka

Z nami od: 1 czerwca 2016 o 11:00
Ostatnio: 23 maja 2021 o 11:33
Płeć: mężczyzna
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 1 osobę
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 30 (29 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 701
 • Komentarzy: 68
 • Punktów za komentarze: -1
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód
Z życia wzięte – *Dr. - macie poważną zakaźną chorobę, wymagającą leczenia szpitalnego i stosowania farmakologii. Macie HIV i AIDS#Para. - rozumiemy i chce Pani nas zamknąć w szpitalu, faszerować substancjami, pozbawić nas wolności i korzystania z życia. Rozumiesz kochanie, zero życia towarzyskiego i pikantnych rzeczy. *Dr. - tak #Para.- nie zgadzamy się, nie może pani nam tego zrobić. Chroni nas konstytucja, mamy prawo do życia, korzystania z życia towarzyskiego, partner ma prawo na ringu bić się, jak komuś poleci krew i się zarazi, to co nas to obchodzi. Przecież skąd pani Dr wie, że krew ma wirusa, ja tutaj wirusa na krwi nie widzę. Więc krew nie jest z wirusem. My się dobrze czujemy i pani nam mówi o ciężkiej chorobie. Co za konował z pani Dr.
archiwum – powód
II Tura a III nie będzie. Tak jesteśmy podzieleni, to można już oficjalnie nas podzielić. –
Źródło: tvn24
archiwum – powód
Kopalnia Węgla Kamiennego Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju – Duda próbował  przekupić górników bułką, ale chyba górnicy i Jastrzębie-Zdrój nie upadli tak nisko. Nie sprzedadzą się za bułkę za 1 zł. Jeszcze niedawno Duda i jego rząd, chcieli zamknąć Śląsk, bo niby zarazę roznosili.
Źródło: raszczyk.com.pl
archiwum
Kaczyński przez tyle lat powtarzał jedno i to samo. Gdzie ta prawda o Smoleńsku ? –
archiwum – powód
Niemcy do dzisiaj są wytykane na świecie za Nazistów i Hitlera Polska idzie w podobnym kierunku. – Ciekawe czy zawrócimy, czy pójdziemy w ślady Nazistów i Hitlera !Czy za parę lat i kolejne stulecia, cały świat będzie patrzał na nas jak na zbrodniarzy ? Pamiętajcie, że to my ludzie mamy na to wpływ aby to powstrzymać, albo rozprzestrzenić.
Źródło: O M Z R i K
archiwum
Kłamstwo o zalaniu piwnicy MorawieckiegoGranie emocjami Polaków. – Niby zalało Morawieckiemu piwnice, zobaczcie na ściany, drzwi, listwy przy podłodze, fotel. Zero śladów wody ! Wygląda to na fotomontaż albo na specjalnie zabrudzoną podłogę.
archiwum
Piwnica Morawieckiego po zalaniu VS Mieszkanie Jakiejś rodziny nie po zalaniu. – Wielu Polaków nawet nie ma łazienki w domu, stan kamienic i mieszkań jest fatalny, mieszkają w wilgoci, w mieszkaniach przerobionych ze strychu, piwnic.
archiwum – powód
Chrisitian Paul Desing, kolekcja wiosna-lato 2020 –
Źródło: Człowiek Podpis z fb
archiwum
13 EMERYTURA TO MANIPULACJA. W zaokrągleniu to1000 zł na rękę.Podzielić to przez 12 miesięcy. Na miesiąc wychodzi 83 zł. – Teraz policz sobie Wszystko poszło w górę, spożywcze artykuły, usługi, leki, weszły nowe podatki. Te 83 zł co niby dostaliście, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.Wynika, że dalej utrzymuje się taki poziom jak dawniej, nie zbogaciliscie się a nawet zbiednieliście.13 emerytura jest wypłacana z podatku solidarnościowego dla osób niepełnosprawnych, zabiera się niepełnosprawnym.
Źródło: Radio Górzów
archiwum
NA TO WSZYSTKO POZWALACIE ZA SOCJAL ? WSTYD...NIE MACIE ZA GROSZ HONORU I MOŻNA WAMI POMIATAĆ – Daliście się sprzedać za 500 plus jak tanie panienki przy drodze. WSZYSCY zapomnieli co PiS zrobił podczas koronawirusa - kagańce wam na ryje założyli.ZAMKNĘLI WAM - lasy i parki i w domach musieliście siedzieć. Co robił wtedy PiS - balowali, czcili Pomnik Smoleński, bez masek bez odstępów. Kaczorek śmigał po cmentarzach, a wy nie mogliście nigdzie wyjść.[ JASNO PIS DAŁ WAM ZROZUMIEĆ KIM JESTEŚCIE i gdzie jest Wasze miejsce ]Pie** rdolli Wam 500 zł i zrobili z Was śmieci, tanie panienki z drogi spod lasku.[ DALIŚCIE SIĘ PONIŻYĆ ] PiS ma wiele afer - okradanie PCK tych najbiedniejszych ! ---  Rozdanie 2 mld na TVP bo na co chorym. ----  Afery z respiratorami gdzie nie ma kasy i respiratorów za grubą kasę. ---- Afera z MASECZKAMI.---- Afera z Testami które wykrywają covid19 u melonów, ale Dudy kumpel na tym zarabia.Rozumiem że inni kradli, ale to nie argument, bo sami się oszukujecie, bo PiS też kradnie ale plują wam jeszcze w ryj. a wy mówicie że deszcz pada
Źródło: Planeta.pl
archiwum – powód
Bosak ma średnie wykształcenie. Odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu u Rydzyka.Zaśmierdziało mi teraz PiSem. – Ogólnie chłop bez wykształcenia, po kursie u Rydzyka. Dlatego teraz dociera do mnie, czemu znajomi sympatycy PiSu nagle zaczęli go popierać. Pomijając to wszystko koleś bez wykształcenia ma reprezentować mój kraj i mnie.
Źródło: Do rzeczy
archiwum
Kiedy rozwaliłeś Polskę i boisz się wyborców, chowając się w krzakach. –
Źródło: krakow.wyborcza.pl
archiwum
Tu Rzeka wylewaPowiedzcie w TVP - że toTrzaskowskiego wina. – W końcu 2 miliardy ode mnie dostaliście.
Źródło: krakow.wyborcza.pl
archiwum
Rzeki Przepłynąłem i Góry Pokonałem, Wielkim Lasem Szedłem. Aż Polskę w 5 lat rozje* bałem –
Źródło: natemat.pl
archiwum
Marek Kubala -Jego sprawę PiS wykorzystał propagandowo do uzasadniania demolki sądownictwa. Teraz wałbrzyski przedsiębiorca przyznaje, że został przez PiS cynicznie wykorzystany. – Przedsiębiorca pozwał Ziobrę za 830 dni zwłoki w rozpoznaniu skargi nadzwyczajnej. Wcześniej na próżno pisał do Dudy i Kaczyńskiego
archiwum
O szacunku do własnego narodu ! Na tym spotkaniu mógł być tylko Kaczyński i Premier, nie musieli być tam wszyscy. Wystarczyło na ten czas założyć maseczkę a nawet rękawiczki. – Bo jak się to ma do obostrzeń i reszty Polaków ? gdzie musimy nosić maseczki, stać w odstępach ! Gdzie zakazaliście nam odwiedzania cmentarzy.Ograniczyliście liczbę ludzi na pogrzebach. Więc gdzie tutaj jest szacunek do swojego narodu ?WYSZLIBYŚCIE Z KLASĄ I SZACUNKIEM DO NARODU !
archiwum
Im z PISu wolno wszystko !My zwykli luzie, nawet nie mogliśmy iść do rodziny w święta wielkanocne.Nie mogliśmy wyjść do parku ani pójść na cmentarz.PiS sobie paradował pod Pomnikiem Smoleńskim. –
archiwum
PiS Kupił Maseczki za miliony z Chin.Okazało się że maseczki to bubel. To co powiemy ? że to wina Tuska ! – PIS WIEDZIAŁ PRZED ZAKUPEM, ŻE TE MASECZKI TO BUBEL, MIMO TO KUPILI JE... GDY MASKI PRZYLECIAŁY DO POLSKI, ZROBIONO SHOW NA LOTNISKU, ŻEBY POKAZAĆ LUDZIOM JAK TO PAŃSTWO CUDOWNIE FUNKCJONUJE.
archiwum
Kiedy koleś ze Świdnicy, wjeżdża na Warszawę i dostaje szoku, widząc zupełnie inny świat. – DSW blachy Świdnicy mówi się, że DSW to - Dolnośląskie Świry Wiejskie
archiwum – powód
Pamiętajcie sądy tworzą ludzie, wyroki wydają ludzie. A nie system ! – CZŁOWIEK TO ISTOTA ZDOLNA DO TWORZENIA UKŁADÓW I UKŁADZIKÓW. CZŁOWIEK ZAWSZE STANIE PO STRONIE SWOICH LUDZI ! OD MŁODYCH LAT, LUDZIE MAJĄ TO WE KRWI ! ( To dzieje się niezależnie z jakiej partii i grupy pochodzą ) CZŁOWIEK ZAWSZE ZNAJDZIE LUKĘ W SYSTEMIE.JAKIŚ NOWY SYSTEM, NIC TUTAJ NIE POMOŻE - JEDYNIE POZWOLI STWORZYĆ UKŁAD DLA DANEJ PARTII POLITYCZNEJ. NIE WIERZMY, ŻE NOWY SYSTEM KTÓRY CHCĄ WPROWADZIĆ, BĘDZIE DLA LUDZI ! ZMIANY W SĄDACH, BĘDĄ TYLKO DLA WĄSKIEJ GRUPY I BĘDĄ ŚCIŚLE BRONIŁY WĄSKIEJ GRYPY POLITYCZNEJ, A NIE LUDZI. PO TO, RZĄD TAK BARDZO CHCE ZMIAN W SĄDACH.
Źródło: 24kurier.pl