Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ertyka

Z nami od: 1 czerwca 2016 o 11:00
Ostatnio: 26 maja 2020 o 12:06
Płeć: mężczyzna
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 13 (10 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 482
 • Komentarzy: 20
 • Punktów za komentarze: 33
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

O szacunku do własnego narodu ! Na tym spotkaniu mógł być tylko Kaczyński i Premier, nie musieli być tam wszyscy. Wystarczyło na ten czas założyć maseczkę a nawet rękawiczki.

O szacunku do własnego narodu ! Na tym spotkaniu mógł być tylko Kaczyński i Premier, nie musieli być tam wszyscy. Wystarczyło na ten czas założyć maseczkę a nawet rękawiczki. – Bo jak się to ma do obostrzeń i reszty Polaków ? gdzie musimy nosić maseczki, stać w odstępach ! Gdzie zakazaliście nam odwiedzania cmentarzy.Ograniczyliście liczbę ludzi na pogrzebach. Więc gdzie tutaj jest szacunek do swojego narodu ?WYSZLIBYŚCIE Z KLASĄ I SZACUNKIEM DO NARODU !
poczekalnia

PiS może wszystko Im z PISu wolno wszystko ! My zwykli luzie, nawet nie mogliśmy iść do rodziny w święta wielkanocne. Nie mogliśmy wyjść do parku ani pójść na cmentarz. PiS sobie paradował pod Pomnikiem Smoleńskim.

Im z PISu wolno wszystko !My zwykli luzie, nawet nie mogliśmy iść do rodziny w święta wielkanocne.Nie mogliśmy wyjść do parku ani pójść na cmentarz.PiS sobie paradował pod Pomnikiem Smoleńskim. –
archiwum

PiS Kupił Maseczki za miliony z Chin. Okazało się że maseczki to bubel. To co powiemy ? że to wina Tuska !

PiS Kupił Maseczki za miliony z Chin.Okazało się że maseczki to bubel. To co powiemy ? że to wina Tuska ! – PIS WIEDZIAŁ PRZED ZAKUPEM, ŻE TE MASECZKI TO BUBEL, MIMO TO KUPILI JE... GDY MASKI PRZYLECIAŁY DO POLSKI, ZROBIONO SHOW NA LOTNISKU, ŻEBY POKAZAĆ LUDZIOM JAK TO PAŃSTWO CUDOWNIE FUNKCJONUJE.
archiwum

Kiedy koleś ze Świdnicy, wjeżdża na Warszawę i dostaje szoku, widząc zupełnie inny świat.

Kiedy koleś ze Świdnicy, wjeżdża na Warszawę i dostaje szoku, widząc zupełnie inny świat. – DSW blachy Świdnicy mówi się, że DSW to - Dolnośląskie Świry Wiejskie
archiwum – powód

Coś o Wolnych Sądach Pamiętajcie sądy tworzą ludzie, wyroki wydają ludzie. A nie system !

Pamiętajcie sądy tworzą ludzie, wyroki wydają ludzie. A nie system ! – CZŁOWIEK TO ISTOTA ZDOLNA DO TWORZENIA UKŁADÓW I UKŁADZIKÓW. CZŁOWIEK ZAWSZE STANIE PO STRONIE SWOICH LUDZI ! OD MŁODYCH LAT, LUDZIE MAJĄ TO WE KRWI ! ( To dzieje się niezależnie z jakiej partii i grupy pochodzą ) CZŁOWIEK ZAWSZE ZNAJDZIE LUKĘ W SYSTEMIE.JAKIŚ NOWY SYSTEM, NIC TUTAJ NIE POMOŻE - JEDYNIE POZWOLI STWORZYĆ UKŁAD DLA DANEJ PARTII POLITYCZNEJ. NIE WIERZMY, ŻE NOWY SYSTEM KTÓRY CHCĄ WPROWADZIĆ, BĘDZIE DLA LUDZI ! ZMIANY W SĄDACH, BĘDĄ TYLKO DLA WĄSKIEJ GRUPY I BĘDĄ ŚCIŚLE BRONIŁY WĄSKIEJ GRYPY POLITYCZNEJ, A NIE LUDZI. PO TO, RZĄD TAK BARDZO CHCE ZMIAN W SĄDACH.
Źródło: 24kurier.pl

Świdnica Rynek Rzeczywistość vs Photoshop

Świdnica Rynek Rzeczywistość vs Photoshop – Świdnica bez photoshopaŚwidnica z photoshopem
archiwum

Świdnica ogromny problemem bezdomności i zadłużenia mieszkań.

Świdnica ogromny problemem bezdomności i zadłużenia mieszkań. – # 36 milionów długu, wynoszą długi mieszkańców i miejskiej spółki mieszkań w Świdnicy, za czynsze w mieszkaniach.# Liczba bezdomnych w Świdnicy szybko wzrasta.Instytucje miejskie przyznają, że jest ogromny problem z bezdomnością w Świdnicy. Media informują, że Świdnica ma problem z bezdomnymi, którzy oblegają całe miasto w sporych skupiskach.# Władze miasta, próbują studzić problem, mówiąc że bezdomni przyjechali do Świdnicy z całej Polski. - czy ktoś w to wierzy ? Przecież zadłużenie za czynsze i zapaść mówi co innego.# Kto uwierzy, że do Świdnicy ściąga chmara bezdomnych ludzi z Polski ? do małego miasta, mało znaczącego ! Pytanie po co i dlaczego, czym ? oraz do czego mieli by tutaj przyjeżdżać ?
Źródło: doba.pl
archiwum – powód

SKORO JEST TAK SUPER, TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE ?

SKORO JEST TAK SUPER, TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE ? – 1. Wszystko buduje się z Unii Europejskiej2. Nie ma kasy dla pielęgniarek, emerytów, niepełnosprawnych.3. Dlaczego nie buduje się dodatkowych dróg, obiektów tylko te z Unii Europejskiej.4. Dlaczego Polacy wyjeżdżają zagranicę i śpią w magazynach na paletach.
Źródło: internet
archiwum – powód

Objazdowy Aqua Park w Świdnicy

Objazdowy Aqua Park w Świdnicy – Kiedy nie masz Aqua Parku w miasteczku, a chcesz się rozerwać na miejscu :)
archiwum – powód

ŚWIDNICA PERŁA DOLNEGO ŚLĄSKA (centrum Świdnicy )

ŚWIDNICA PERŁA DOLNEGO ŚLĄSKA (centrum Świdnicy ) – To tutaj w Świdnicy, ludzie mają przekonanie że to perła :)
Źródło: facebook.com
archiwum

Świdnica centrum miasta niczym slams jak Fawela.

Świdnica centrum miasta niczym slams jak Fawela. –
Źródło: mapa googl
archiwum

Świdnica miasteczko dziura i strefa kibica też dziura.

Świdnica miasteczko dziura i strefa kibica też dziura. –
Źródło: tvn
archiwum

Kim jest sędzia, który nie widzi cierpień zwierzęcia ? i udaje że nic się nie stało, dając niski wyrok.

Kim jest sędzia, który nie widzi cierpień zwierzęcia ? i udaje że nic się nie stało, dając niski wyrok. – W XXI wieku sędziowie wydają niskie wyroki, za świadome i planowane znęcanie się nad zwierzętami. Czy sędziowie są pozbawieni uczuć i człowieczeństwa ? Nie wiem kto jest gorszy, czy zwyrodnialec czy sędzia  który widzi i myśli i jest odpowiedzialny za sprawiedliwość.
Źródło: Sad, zwierzeta, prawo
archiwum

ŚWIDNICA

ŚWIDNICA – Trójkąt Bermudzki Dolnego Śląska Tu ciągle trwa walka o życie

1