Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Demetr

Z nami od: 22 grudnia 2015 o 23:23
Ostatnio: 2 grudnia 2017 o 17:30
Płeć: kobieta
Exp: 54
Jest obserwowana przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 34 z 105 (71 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 12021
  • Komentarzy: 172
  • Punktów za komentarze: 319
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Do szkoły !

Do szkoły ! –
archiwum

W krajach UE sędziowie powoływani są przez prezydenta/monarchę /ministra sprawiedliwości i nazywa się to demokracją.

W krajach UE  sędziowie powoływani są przez prezydenta/monarchę /ministra sprawiedliwości i nazywa się to demokracją. – W Polsce takie same zasady nazywane są atakiem na demokrację?
archiwum

Takie tam pogaduchy prezydenta D.Trumpa i A.Dudy.

Takie tam pogaduchy prezydenta D.Trumpa i A.Dudy. –
archiwum

Diagnoza RAK:Co byś zrobił, gdyby powiedziano Ci, że Twoja mama umrze? Nie ma dla niej ratunku, medycyna zawiodła, a jedyne co można teraz zrobić to godnie ją pożegnać? Poddałbyś się czy próbował zrobić wszystko, by uratować tę, którą najbardziej kochasz?

Diagnoza RAK:Co byś zrobił, gdyby powiedziano Ci, że Twoja mama umrze? Nie ma dla niej ratunku, medycyna zawiodła, a jedyne co można teraz zrobić to godnie ją pożegnać? Poddałbyś się czy próbował zrobić wszystko, by uratować tę, którą najbardziej kochasz? – My postanowiłyśmy walczyć…trafiliśmy na doktora Norberta Szalusia z Instytutu Immunoterapii w Warszawie. Kiedy inni kazali nam żegnać się z mamą, on dał nadzieję i zaproponował wdrożenie nowoczesnego leczenia opartego na stosowaniu antybiotyków, leków przeciwzapalnych oraz dożylnych wlewów z witamin. Dodatkowo terapia uzupełniona jest o radykalną dietę i suplementację. Z początku byłyśmy sceptyczne, ale rozmowy z poznanymi pacjentami Instytutu, których choroba się zatrzymała, ostatecznie nas przekonały. Nie pomyliłyśmy się. Już po kilku pierwszych podaniach choroba zatrzymała się, a my zaczęłyśmy wierzyć w to, że już wkrótce zacznie się cofać.Potrzebna Twoja POMOC !
archiwum

PILNE! Martynka ma tylko 5 latek....i ciężką, ultrarzadką chorobę - Zespół Arnolda - Chiariego i jamistość rdzenia.

PILNE! Martynka ma tylko 5 latek....i ciężką, ultrarzadką chorobę -Zespół Arnolda - Chiariego i jamistość rdzenia. – Choroba która  najpierw doprowadza do kalectwa ,potem do śmierci. Jest szansa na leczenie w Hiszpanii.Pomóżmy!
archiwum

Jak doskonale słowa Macrona pasują do sytuacji Francji !

Jak doskonale słowa Macrona pasują do sytuacji Francji ! – Francja stała się wycieraczką dla terrorystów, a pan Macron poucza kraje  Europy wschodniej?

Piękny i bezwarunkowy instynkt macierzyński!

Piękny i bezwarunkowy instynkt macierzyński! –
archiwum

Polacy:Jesteście prawdopodobnie jedną z ostatnich nadziei dla Europy. Wielką Brytanię wykończono, Niemcy wykończono, Szwecję wykończono. Każdy naród powinien bronić swoich ludzi, aby rodacy mogli się rozwijać we własnej Ojczyźnie...

Polacy:Jesteście prawdopodobnie jedną z ostatnich nadziei dla Europy.Wielką Brytanię wykończono, Niemcy wykończono, Szwecję wykończono.Każdy naród powinien bronić swoich ludzi, aby rodacy mogli się rozwijać we własnej Ojczyźnie... – Liderzy Britain First "Polska jest silnie chrześcijańska. Niedotknięta masową migracją, islamskim terroryzmem, ekstremizmem… Ale przyjechaliśmy tutaj wczoraj i się zakochaliśmy! Zazdrościmy tego Polsce. Naprawdę zazdrościmy, bo chcielibyśmy, żeby Anglicy byli jak Polacy. Wielcy patrioci, kochający swój kraj. No i politycy, jak wasza premier. Ta pani, ciągle atakowana przez unijnych biurokratów z powodu kryzysu z imigrantami itd. – Dlatego zazdrościmy Polsce, bo jesteście na dobrej drodze. Nigdy nie popełniajcie tych samych błędów, które popełniła Anglia".

Europa vs. Polska

Europa vs. Polska – Tak widzą przyszłość za granicą. Polska jawi im się krajem bezpiecznym gdzie będą chcieli uciec O NIE! NIE WIDZĘ FRANCJI!O MÓJ BOŻE! NIEMCY UPADŁY!
archiwum

Wkrótce szara rzeczywistość w Europie!

Wkrótce szara rzeczywistość w Europie! –
archiwum

Spektakl przygotowany dla naiwnej Europy!

Spektakl przygotowany dla naiwnej Europy! –
archiwum

HGW ma prawo odmówić zeznań!

HGW ma prawo odmówić zeznań! –

Czemu nie udało mi się ich uratować?

Czemu nie udało mi się ich uratować? – Pożar wieżowca Grenfell Tower w Londynie
archiwum – powód

Za co Ewa Kopacz jest wdzięczna Frasyniukowi?

Za co Ewa Kopacz jest wdzięczna Frasyniukowi? –
archiwum

Putin mówi dość! Rosja wprowadza karę śmierci dla terrorystów!

Putin mówi dość! Rosja wprowadza karę śmierci dla terrorystów! – Rosja obserwując sytuację Zachodu postanowiła pójść na otwartą wojnę z terroryzmem. Prezydent wraz z Partią Jedna Rosja zamierzają wprowadzić w swoim kraju karę śmierci za najcięższe przewinienia. Przekaz ma być jasny – zamierzałeś masowo mordować, ciebie również czeka śmierć.
archiwum

"Proszę o uwagę, ponieważ pokaże to tylko raz"

"Proszę o uwagę, ponieważ pokaże to tylko raz" – Szkoła dla terrorystów. Klasa ludzkich bomb.
archiwum

Europa 2029.Nasz świat jaki znamy, będzie całkowicie inny.Europa jest zniszczona przez okrutne cywilne wojny.Ponad 150 mln afrykańskich i azjatyckich imigrantów żyje w Europie.W imię islamu chcą rządzić,wspierani przez anarchistów,antife i ultralewicowców

Europa 2029.Nasz świat jaki znamy, będzie całkowicie inny.Europa jest zniszczona przez okrutne cywilne wojny.Ponad 150 mln afrykańskich i azjatyckich imigrantów żyje w Europie.W imię islamu chcą rządzić,wspierani przez anarchistów,antife i ultralewicowców – Film powstał prawie 10 lat temu, sprawdźcie sami czy się spełnia.
archiwum

Niebawem Polska i Węgry będą jedynymi krajami na Ziemi wolnymi od muzułmanów i ich terroryzmu. Osoby inteligentne i bezpieczne.

Niebawem Polska i Węgry będą jedynymi krajami na Ziemi wolnymi od muzułmanów i ich terroryzmu. Osoby inteligentne i bezpieczne. –
archiwum

Czy widzisz tą białą przestrzeń gdzie jest zero ataków terrorystycznych? To Polska, która nie przyjmuje uchodźców.

Czy widzisz tą białą przestrzeń gdzie jest zero ataków terrorystycznych?To Polska, która nie przyjmuje uchodźców. – Polska gdzie stawia się dobro swoich obywateli na pierwszym miejscu!
archiwum

Kochane dzieci !

Kochane dzieci ! – Rośnijcie duże dzielne i zdrowe w 100% odlotoweTeraz coś dla Waszej główki,by nie było z niej makówki.Bądźcie pomocne jak komputer,szybkie jak japoński skuter,sympatyczne jak maskotkai słodziutkie jak szarlotka.