Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Demetr

Z nami od: 22 grudnia 2015 o 23:23
Ostatnio: 2 grudnia 2017 o 17:30
Płeć: kobieta
Exp: 54
Jest obserwowana przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 34 z 105 (71 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 12039
  • Komentarzy: 167
  • Punktów za komentarze: 320
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Do szkoły ! –
archiwum
W krajach UE  sędziowie powoływani są przez prezydenta/monarchę /ministra sprawiedliwości i nazywa się to demokracją. – W Polsce takie same zasady nazywane są atakiem na demokrację?
archiwum
Takie tam pogaduchy prezydenta D.Trumpa i A.Dudy. –
archiwum
Diagnoza RAK:Co byś zrobił, gdyby powiedziano Ci, że Twoja mama umrze? Nie ma dla niej ratunku, medycyna zawiodła, a jedyne co można teraz zrobić to godnie ją pożegnać? Poddałbyś się czy próbował zrobić wszystko, by uratować tę, którą najbardziej kochasz? – My postanowiłyśmy walczyć…trafiliśmy na doktora Norberta Szalusia z Instytutu Immunoterapii w Warszawie. Kiedy inni kazali nam żegnać się z mamą, on dał nadzieję i zaproponował wdrożenie nowoczesnego leczenia opartego na stosowaniu antybiotyków, leków przeciwzapalnych oraz dożylnych wlewów z witamin. Dodatkowo terapia uzupełniona jest o radykalną dietę i suplementację. Z początku byłyśmy sceptyczne, ale rozmowy z poznanymi pacjentami Instytutu, których choroba się zatrzymała, ostatecznie nas przekonały. Nie pomyliłyśmy się. Już po kilku pierwszych podaniach choroba zatrzymała się, a my zaczęłyśmy wierzyć w to, że już wkrótce zacznie się cofać.Potrzebna Twoja POMOC !
archiwum
PILNE! Martynka ma tylko 5 latek....i ciężką, ultrarzadką chorobę -Zespół Arnolda - Chiariego i jamistość rdzenia. – Choroba która  najpierw doprowadza do kalectwa ,potem do śmierci. Jest szansa na leczenie w Hiszpanii.Pomóżmy!
archiwum
Jak doskonale słowa Macrona pasują do sytuacji Francji ! – Francja stała się wycieraczką dla terrorystów, a pan Macron poucza kraje  Europy wschodniej?
Piękny i bezwarunkowy instynkt macierzyński! –
archiwum
Polacy:Jesteście prawdopodobnie jedną z ostatnich nadziei dla Europy.Wielką Brytanię wykończono, Niemcy wykończono, Szwecję wykończono.Każdy naród powinien bronić swoich ludzi, aby rodacy mogli się rozwijać we własnej Ojczyźnie... – Liderzy Britain First "Polska jest silnie chrześcijańska. Niedotknięta masową migracją, islamskim terroryzmem, ekstremizmem… Ale przyjechaliśmy tutaj wczoraj i się zakochaliśmy! Zazdrościmy tego Polsce. Naprawdę zazdrościmy, bo chcielibyśmy, żeby Anglicy byli jak Polacy. Wielcy patrioci, kochający swój kraj. No i politycy, jak wasza premier. Ta pani, ciągle atakowana przez unijnych biurokratów z powodu kryzysu z imigrantami itd. – Dlatego zazdrościmy Polsce, bo jesteście na dobrej drodze. Nigdy nie popełniajcie tych samych błędów, które popełniła Anglia".
Europa vs. Polska – Tak widzą przyszłość za granicą. Polska jawi im się krajem bezpiecznym gdzie będą chcieli uciec O NIE! NIE WIDZĘ FRANCJI!O MÓJ BOŻE! NIEMCY UPADŁY!
archiwum
Wkrótce szara rzeczywistość w Europie! –
archiwum
Spektakl przygotowany dla naiwnej Europy! –
archiwum
HGW ma prawo odmówić zeznań! –
Czemu nie udało mi się ich uratować? – Pożar wieżowca Grenfell Tower w Londynie
archiwum – powód
Za co Ewa Kopacz jest wdzięczna Frasyniukowi? –
archiwum
Putin mówi dość! Rosja wprowadza karę śmierci dla terrorystów! – Rosja obserwując sytuację Zachodu postanowiła pójść na otwartą wojnę z terroryzmem. Prezydent wraz z Partią Jedna Rosja zamierzają wprowadzić w swoim kraju karę śmierci za najcięższe przewinienia. Przekaz ma być jasny – zamierzałeś masowo mordować, ciebie również czeka śmierć.
archiwum
"Proszę o uwagę, ponieważ pokaże to tylko raz" – Szkoła dla terrorystów. Klasa ludzkich bomb.
archiwum
Europa 2029.Nasz świat jaki znamy, będzie całkowicie inny.Europa jest zniszczona przez okrutne cywilne wojny.Ponad 150 mln afrykańskich i azjatyckich imigrantów żyje w Europie.W imię islamu chcą rządzić,wspierani przez anarchistów,antife i ultralewicowców – Film powstał prawie 10 lat temu, sprawdźcie sami czy się spełnia.
archiwum
Niebawem Polska i Węgry będą jedynymi krajami na Ziemi wolnymi od muzułmanów i ich terroryzmu. Osoby inteligentne i bezpieczne. –
archiwum
Czy widzisz tą białą przestrzeń gdzie jest zero ataków terrorystycznych?To Polska, która nie przyjmuje uchodźców. – Polska gdzie stawia się dobro swoich obywateli na pierwszym miejscu!
archiwum
Kochane dzieci ! – Rośnijcie duże dzielne i zdrowe w 100% odlotoweTeraz coś dla Waszej główki,by nie było z niej makówki.Bądźcie pomocne jak komputer,szybkie jak japoński skuter,sympatyczne jak maskotkai słodziutkie jak szarlotka.