Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

thomaass

Z nami od: 1 września 2010 o 14:21
Ostatnio: 23 lutego 2018 o 10:01
Exp: 20
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 13 z 94 (73 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 6952
  • Komentarzy: 19
  • Punktów za komentarze: -1
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

"W PO nie ma mowy o demokracji". Polityk zdradza niewygodne szczegóły o Gronkiewicz-Waltz i Schetynie.

"W PO nie ma mowy o demokracji". Polityk zdradza niewygodne szczegóły o Gronkiewicz-Waltz i Schetynie. – "Muszę cię zwolnić, bo tak sobie życzy Grzegorz" - to miał usłyszeć Jacek Wojciechowicz od Hanny Gronkiewicz-Waltz. Były wiceprezydent Warszawy postanowił odsłonić kulisy polityki Platformy Obywatelskiej.- Od Schetyny zależy praktycznie wszystko, miejsce na liście, pójście do telewizji, cała władza jest w jego rękach. A przy tym, proszę zauważyć, że PiS go bezpośrednio nie atakuje - mówi były wiceprezydent Warszawy w wywiadzie.
poczekalnia

Prokuratura bada awanturę w Sejmie. Biegli ocenią obrażenia posła PiS.

Prokuratura bada awanturę w Sejmie. Biegli ocenią obrażenia posła PiS. – Poseł PiS Józef Leśniak zarzucił Tomaszowi Lenzowi z PO naruszenie nietykalności cielesnej. Miało do tego dojść w lipcu podczas nocnych obrad Sejmu nad ustawą PiS o Sądzie Najwyższym. Teraz biegli mają wydać opinię.W lipcu ub. r. Józef Leśniak stwierdził w zawiadomieniu, że w nocy z 18 na 19 lipca 2017 r. poseł Tomasz Lenz naruszył jego nietykalność cielesną. Chodzi o art. 222 par. 1 kodeksu karnego. Poseł PiS napisał też, że podżegała do tego posłanka Kinga Gajewska-Płochocka.Na nagraniu z zajścia widać, jak polityk PO podszedł od tyłu do posła Józefa Leśniaka i popchnął go z dużą siłą.
archiwum – powód

Dwóch kierowców pobiło się na S8. Obaj nie żyją!

Dwóch kierowców pobiło się na S8. Obaj nie żyją! – Według relacji świadków, dwóch kierowców pokłóciło się na drodze ekspresowej S8 (odcinek Białystok-Zambrów). W wyniku sprzeczki doszło do stłuczki obu pojazdów. Po tym zdarzeniu kierowcy obu samochodów zatrzymali się na prawym pasie jezdni i wyszli z samochodów. 29-latek z Krakowa i 40-latek z Zambrowa wyszli z aut i, jak relacjonuje portal Poranny.pl, zaczęli się bić.Chwilę później na zaparkowane pojazdy – auto osobowe i busa – najechała ciężarówka prowadzona przez Białorusina. TIR staranował także obydwu kierowców znajdujących się obok samochodów. Po rannych wysłano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, obaj kierowcy zginęli.
poczekalnia

W pizzy znaleźli dziesiątki larw. Teraz DaGrasso odpowiada oświadczeniem.

W pizzy znaleźli dziesiątki larw. Teraz DaGrasso odpowiada oświadczeniem. – Po znalezieniu w pizzy robaków firma zapowiada kontrolę w feralnym lokalu w Brzegu."Firma DaGrasso wnikliwie zweryfikowała niepokojące zgłoszenie. Do kwestii bezpieczeństwa naszych konsumentów podchodzimy ze szczególną dbałością, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniała sytuację i nie dopuścić do jej powtórzenia w przyszłości" - czytamy w oświadczeniu znanej sieci pizzerii.
poczekalnia

Zobacz, ile poseł weźmie za jeden dzień pracy?

Zobacz, ile poseł weźmie za jeden dzień pracy? – W marcu i kwietniu posłowie będą obradować w Sejmie łącznie przez 9 dni. Za każdy z nich dostaną 2700 zł na rękę. To efekt tzw. reformy Kuchcińskiego.Ostatnie obrady zakończyły się 8 lutego. Na następne posłownie zjadą sie 27 lutego, a rozjadą 1 marca. Kolejne posiedzenie zaplanowane jest na 20-23 marca, a potem 10-13 kwietnia.
poczekalnia

Koleżanki z klasy pobiły Julię "za twarz". Ją też ukarano.

Koleżanki z klasy pobiły Julię "za twarz". Ją też ukarano. – Matka Julii odebrała ją z podbitym okiem i powiadomiła policję. Ta zabezpieczyła nagrania ze szkolnego monitoringu. Widać na nich, jak trzy dziewczyny podchodzą do 17-latki - dwie z nich zaczynają ją okładać pięściami, trzecia się przygląda. Ofiara próbuje się bronić i kopie napastniczki. W którymś momencie dziewczyna, która je wspiera, stara się odciągnąć główną agresorkę. Wreszcie interweniują nauczyciele.Matka 17-latki w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" stwierdza, że pobicie było zwieńczeniem długotrwałego nękania.
poczekalnia

Działacz PiS śmiertelnie potrącił mężczyznę. Sprawę umorzono.

Działacz PiS śmiertelnie potrącił mężczyznę. Sprawę umorzono. – Grzegorz Z., sekretarz w sejneńskich strukturach PiS, w maju ub. r. potrącił mężczyznę na pasach. 69-latka nie udało się uratować. Sąd zdecydował o umorzeniu postępowania, mimo wielu niejasności - podaje Fakt24.Do wypadku doszło w Nieżychowie w woj. wielkopolskim. Grzegorz Z. był trzeźwy. Na jezdni nie było widać śladów hamowania. Świadkowie zeznawali, że samochód jechał zbyt szybko, jednak biegły w sprawie nie potrafił ustalić prędkości, z jaką jechał kierowany przez działacza PiS pojazd. Uznał, że to pieszy wtargnął na jezdnię, choć w momencie potrącenia znajdował się na środku pasa ruchu.
poczekalnia

Marcin Dubieniecki jak o. Rydzyk. Chwali się luksusowym autem i dodaje: dostałem od bezdomnego.

Marcin Dubieniecki jak o. Rydzyk. Chwali się luksusowym autem i dodaje: dostałem od bezdomnego. – Były mąż Marty Kaczyńskiej otwarcie kpi z prokuratury. Kiedy zabrano mu dwa samochody marki Porsche, on wozi się kolejnym. Tym razem to wersja 911 GTS Carrera. "Dostałem go od pana Mirosława z Warszawy. To podobno modne ostatnio" - śmieje się Dubieniecki.

Zajęcia w szkole...

Zajęcia w szkole... – Potem się dziwią, że uczniowie tylko jedno zapamiętali z zajęć

Biskupi chcą, aby alkohol można było kupić po ukończeniu 21. roku życia

Biskupi chcą, aby alkohol można było kupić po ukończeniu 21. roku życia – Przeciętny Polak spożywa rocznie około 10 litrów czystego spirytusu. Biskupi chcieliby tą ilość ograniczyć dlatego też Zespół Episkopatu ds. Apostolstwa Trzeźwości przygotował specjalny Narodowy Program Trzeźwości, który ma pomóc w zmniejszeniu ilości alkoholu spożywanego przez Polaków.Wśród rekomendacji przygotowanych przez biskupów pojawił się pomysł, aby dzięki nowym regulacjom oraz kampaniom społecznym i edukacyjnym uzyskać realną abstynencję dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Episkopat powołuje się na rozwiązania stosowane w prawie amerykańskim. Niemal żaden europejski kraj nie ma bowiem aż tak restrykcyjnych zasad sprzedaży alkoholu. W Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Austrii oraz krajach Beneluksu alkohol (piwo i wino) można nabyć już w wieku 16 lat
poczekalnia

Nowy regulamin straży miejskiej: mężczyźni nie mogą używać szminek.

Nowy regulamin straży miejskiej: mężczyźni nie mogą używać szminek. – Rozbawienie we włoskich mediach wywołał nowy regulamin straży miejskiej w Wenecji. Zaznaczono w nim, że funkcjonariuszki muszą nosić bieliznę, a mężczyznom zabrania się używania takich kosmetyków, jak szminka, podkład i tusz do rzęs.Część regulaminu poświęcona jest temu, jak mają prezentować się weneccy strażnicy miejscy na służbie. Znajduje się tam i.in. zalecenie, by kobiety nosiły rajstopy zarówno zimą, jak i latem. W rozporządzeniu wyjaśniono, że muszą być one "zwykłe, bez żadnych wzorów, w kolorze beżowym lub cielistym".Przepisy regulują też dopuszczalną biżuterię. Dozwolone są: obrączka oraz "nie rzucający się w oczy" pierścionek, małe kuliste kolczyki i łańcuszek.
archiwum

Białogard: Pielęgniarka zwolniona dyscyplinarnie z pracy. "Klikałam tylko lajki".

Białogard: Pielęgniarka zwolniona dyscyplinarnie z pracy. "Klikałam tylko lajki". – Po 36 latach pracy w białogardzkim szpitalu, Maria Adamowicz została dyscyplinarnie zwolniona. Pielęgniarka twierdzi, że nigdy nikt nie skarżył się na jej pracę, a powodem zwolnienia jest fakt, że polubiła na portalu społecznościowym niepochlebny dla szpitala wpis.14 lutego Maria Adamowicz wygrała ze spółką Centrum Dializa pierwszą rozprawę w sądzie pracy. Chodziło o brak jubileuszowej nagrody za 35-letnią pracę w białogardzkim szpitalu. Sąd przyznał kobiecie rację i nakazał wypłatę świadczenia. Radość pielęgniarki nie trwała jednak długo. Tego samego dnia od swojego pracodawcy otrzymała pismo informujące, że została dyscyplinarnie zwolniona z pracy.
archiwum

Sprawa samochodów ojca Rydzyka trafiła do prokuratury.

Sprawa samochodów ojca Rydzyka trafiła do prokuratury. – Poseł Nowoczesnej Adam Szłapka, zdaniem którego należy uznać, że ofiarowane pojazdy pochodzą z niewiadomego źródła, więc muszą je sprawdzić odpowiednie służby. - Pisma do CBA i urzędu skarbowego w Toruniu zostały już wysłane.
archiwum

Chciał zgwałcić 94-letnią kobietę. Wystraszył się jej reakcji.

Chciał zgwałcić 94-letnią kobietę. Wystraszył się jej reakcji. – Do próby gwałtu doszło po zakrapianej alkoholem imprezie. Gdy z domu na chwilę wyszedł gospodarz, jeden z gości postanowił zgwałcić jego matkę. 94-letnia kobieta zaczęła się bronić przed 57-letnim mężczyzną. Złapała za stojącą obok łóżka szklaną butelkę ziołowego lekarstwa i kilkakrotnie uderzyła nią w napastnika. Jak podaje policja, mężczyzna nie spodziewał się jej reakcji, wystraszył się i uciekł do swojego domu w powiecie nowotarskim. Kobieta powiedziała o wszystkim synowi.
archiwum

Gwałt na 13-latce. Wciągnął ją w krzaki, gdy wracała ze sklepu.

Gwałt na 13-latce. Wciągnął ją w krzaki, gdy wracała ze sklepu. – Napastnik zaatakował 13-latkę w parku Ladywell. Kilkakrotnie silnie uderzył dziewczynkę, a potem wciągnął w krzaki i zgwałcił. Dramat rozegrał się w szkockim hrabstwie Stirling, około 60 kilometrów na północny zachód od Edynburga.Nastolatka była w parku z grupką przyjaciół. Odeszła na chwilę, bo zachciało się jej pić i postanowiła przejść się do pobliskiego sklepu. Kiedy kupiła sok pomarańczowy i wyszła ze sklepu, napadł ją gwałciciel.
archiwum – powód

Za seks i milczenie kupił 16-latce telefon. Nauczyciel z Pomorza z zarzutami

Za seks i milczenie kupił 16-latce telefon. Nauczyciel z Pomorza z zarzutami – Jak podaje Radio Gdańsk, 16-latka była uczennicą Dariusza W. Dziewczyna twierdzi, że mężczyzna trzy lata temu zaprosił ją do swojego domu i tam zmusił do seksu. Za utrzymanie wszystkiego w tajemnicy nauczyciel kupił jej telefon komórkowy.Nastolatka w końcu zdecydowała się jednak opowiedzieć o swoim dramacie. Najpierw napisała anonimowy list do dyrekcji szkoły muzycznej, a gdy nie spotkał się on z żadnym odzewem, osobiście poszła do władz szkoły. Placówka natychmiast zawiadomiła policję, która zatrzymała 54-latka.
archiwum

Zakazali seksu ministrom. Bo wicepremier zrobił dziecko asystentce.

Zakazali seksu ministrom. Bo wicepremier zrobił dziecko asystentce. – 50-letni wicepremier zrobił dziecko 33-letniej asystentce. Poza łamaniem zasad etyki, politykowi zarzuca się wykorzystywanie dużych sum z państwowych środków na cele prywatne. Także zagraniczne podróże z kochanką. Po ujawnieniu skandalu przez gazetę "Daily Telegraph", Barnaby Joyce stracił swoje stanowisko a jego kolega, premier Malcolm Turnbull musiał oficjalnie zakazać urzędniku seksu zarówno w miejscu pracy jak i z zatrudnionymi tam osobami. Vikki Campion, była dziennikarka, pełniła oficjalnie funkcję doradcy wicepremiera ds. mediów. - To z jego strony była szokująca pomyłka w ocenie - stwierdził Turnbull.
archiwum – powód

Ojciec Rydzyk łączy siły z Agorą i TVN. Koalicja przeciwko Emitelowi

Ojciec Rydzyk łączy siły z Agorą i TVN. Koalicja przeciwko Emitelowi – Telewizja Polska rozpoczęła kampanię o obniżenie przez Emitel opłat za nadawanie sygnału multipleksu telewizji cyfrowej MUX1 - pisze Elżbieta Rutkowska w czwartkowym "Dzienniku Gazecie Prawnej". W swoich działaniach zdobyła poparcie jednolitego frontu, składającego się m.in. z Fundacji Lux Veritatis kierowanej przez ojca Tadeusza Rydzyka oraz Agory i TVN.
archiwum

ABW zablokowało radio ISIS na polskiej domenie. "Należy spodziewać się odnowienia działalności"

ABW zablokowało radio ISIS na polskiej domenie. "Należy spodziewać się odnowienia działalności" – Oficjalne radio Państwa Islamskiego w Polsce zostało zablokowane - przekazał rzecznik koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. To reakcja na pojawienie się na polskiej domenie rozgłośni z treściami propagandowymi.Informację o pojawieniu się radia ISIS przekazał na Twitterze Wojciech Szewko. "Al Bayan to działające od lat oficjalne medium IS, podobnie jak agencja Aamaq" - wyjaśnił ekspert od terroryzmu.
archiwum

Nauczyciel z Żywca stanie przed sądem. Molestował uczennice

Nauczyciel z Żywca stanie przed sądem. Molestował uczennice – Prokuratura przesłuchała w tej sprawie ponad 20 świadków. Wśród podejrzanych znalazł się nie tylko nauczyciel, który - jak ustaliła prokuratura - molestował trzy wychowanki, ale także była dyrektor ośrodka. Kobieta, która obecnie jest już na emeryturze, miała wiedzieć przynajmniej o jednym przypadku wykorzystywania seksualnego uczennicy. Nikomu jednak tego nie zgłosiła. Śledczy oskarżyli kobietę o niedopełnienie obowiązków.