Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

krzysztofpalnof

Z nami od: 22 stycznia 2014 o 13:13
Ostatnio: 11 lutego 2017 o 20:08
Wiek: 52
Płeć: mężczyzna
Exp: 157
Jest obserwowany przez: 47 osób
  • Demotywatorów na głównej: 58 z 1740 (1682 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 87940
  • Komentarzy: 316
  • Punktów za komentarze: 53
  • Obserwuje: 7 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Oto odpowiedni – przeciwnik dla popusia
archiwum
Rusztowanie Leppera –
archiwum
Łatwa kasa – Walka ustawiona w 90%. Wcześniejsze walki (Sowiński - Wrzosek) krew lała się litrami, gość walczył z jednym okiem bo drugie spuchnięte i sędzia walki nie przerwał. Tu Popek się wyje*ał, leżał, ciosy szły na gardę i koniec walki. A tłumaczenie że przerwał ze względu bezpieczeństwa bez komentarza...Ktoś tu ładnie zarobił na jeleniach - 4 dyszki od łebka.PSUstawiona w sensie - aby Popek jak najmniej ucierpiał = np. nie stracił np zębów...
archiwum
Panie... – funkiel nówka, nieśmigana
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Onet i brak cenzury – Dlatego że maja inny kolor skóry?
archiwum
Stek bzdur – 583m kwadratowe!!?? to niecałe 6 arów, czyli malutka działka budowlana.Reforma edukacji jest jednak niezbędna!
archiwum
Czy to jest zgodne z prawem? –
archiwum
WTF? –
archiwum
Oczyszczanie portfela –
archiwum
Ruchanie klasy średniej – lub jak kto woli średnio-niższej lub niższej - wiadomo o co chodzi.
archiwum
Ta... pewnie – Ciekawe co za idiota zrezygnuje z ubezpieczenia w UK za 29 funtów kwoty wolnej od podatku.PSPiS czy PO nie ważne kto rządzi.
archiwum
Nikt nie strzelał do ocalałych więc kilku przeżyło –
archiwum
Z cyklu rady mędrców –
archiwum

Nie możesz spać

Nie możesz spać – przeczytaj a nie uśniesz w ogóle
archiwum
Zesiwiałem – Skąd imigranci mają telefony, kasę, czemu to mężczyźni, czemu lotnisko w Berlinie budują i budują?Poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy kto się będzie śmiał. Abyśmy nie skończyli z ręką w nocniku - wszystko się dodaje a co najgorsze dzieje się na naszych zaślepionych oczach.Uprzedzam "wyśmiewajków" - zbyt dużo rzeczy tu się dodaje do siebie. Jeśli ktoś ma w swoich rękach 90% kasy światowej jest w stanie coś takiego zaplanować. Sam prezenter mówi nie raz iż to teoria spiskowa - ale ludzie to się po prostu dzieje... nie mówcie że nie? Przeanalizuj informacje medialne i porównaj - coś w tym jest."...Do terminala (lotnisko Berlin) przewidziano dojazd podziemną linią kolejową o długości ponad 3 km..."-  jak ukryć budowę podziemnej bazy dla tysięcy ludzi - czytaj szkolenie imigrantów do ataków na Europejczyków.  PS Nie czytałeś ostatnio iż Niemcy nie mogą się doliczyć 300-500tyś imigrantów - zapadli się pod ziemie? hmmmm
archiwum
Takie prawo to ja rozumiem –
archiwum
Zadanie dziecka w 1 klasie – WTF?PS - dzięki Wam za pomoc! na Was można zawsze liczyć! "Szkoda, że autor nie udostępnił tytułu. Z dużym prawdopodobieństwem temat do którego jest to zadanie, dotyczy sposobu rozwiązania..."Właśnie jakby był tytuł nie siedziałbym 20min nad tym i nie kumał... dzięki jeszcze raz!
Źródło: własne foto
archiwum
Mierzą się już na niego – Marilyn Manson - SAY10
archiwum
Świątynia diabła w USA – Ostatnio dużo się mówi o Masonach, Illuminatach ale większość śmieje się myśląc że to bajki - i tak właśnie to działa. Cejrowski kilka dni temu napomknął o nich w TVP ale też tak delikatnie - bojąc się właśnie nie ich a "wyśmiania".Końcówka pozwala zrozumieć w jakich czasach żyjemy.Oczywiście w zwykłych Kościołach czegoś takiego nie znajdziesz - ale już w Świątyni Opatrzności Bożej już tak.
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Cały tefałen – Próbują ośmieszać teraz pierwszą damę USA