Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 12 listopada 2018 o 16:15
Ostatnio: 10 grudnia 2018 o 23:54
Exp: 49
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 20 z 51 (20 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 18647
  • Komentarzy: 559
  • Punktów za komentarze: 503
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

O wartości cierpienia Ofiary księży powinny być wdzięczne?

Ofiary księży powinny być wdzięczne? –
Źródło: youtube.com
poczekalnia

W Polsce może być nawet 1700 ofiar księży pedofilów

W Polsce może być nawet 1700 ofiar księży pedofilów – „Mamy naprawdę przerażające informacje. Zwłaszcza te dotyczące przenosin księży. Ofiary przysyłają nam swoje listy do biskupów, w których informowali o sprawie. A oni nic z tym nie robili, tylko przenosili sprawców” - powiedział prezes fundacji „Nie lękajcie się” Marek Lisiński. Na mapie fundacji zostali zaznaczeni sprawcy i podejrzani, a także ofiary, których jest ponad 250. Ale według szacunków fundacji, ostateczna ich liczba może wynieść nawet 1700. Do fundacji napływa coraz więcej zgłoszeń. Aktualizację mapy kościelnej pedofilii zapowiedziano na 7 stycznia.
poczekalnia

Wybierasz dobro Kościoła czy dobro ofiar?

Wybierasz dobro Kościoła czy dobro ofiar? –
poczekalnia

Włochy są demokratycznym państwem prawa

Włochy są demokratycznympaństwem prawa – ...w którym na mocy Konstytucji każdy może okazywać, że nie pasuje mu szopka, nie lubi dzwonów lub przeszkadza mu krucyfiks. Jeśli ministrowi się to nie podoba, to może wyjechać, ale może też zostać i głosić swoje opinie. Tym się różni demokracja od państwa religijnego.
poczekalnia

Biskup wiedział, nie powiedział

Biskup wiedział, nie powiedział –
Źródło: youtube.com
poczekalnia

Co zrobić z tym pomnikiem? Przenieść do innej parafii

Przenieść do innej parafii –
poczekalnia

Zniewaga?

Zniewaga? – Za wyemitowanie na antenie głosu słuchacza, w którym prezydent Andrzej Duda został określony mianem „figurant”, prezes Polskiego Radia Rzeszów ukarał dziennikarkę naganą i odsunął ją od prowadzenia programów na żywo. Zawiadomił prokuraturę, że znieważyła głowę państwa.

Islam, wszędzie Islam...

Islam, wszędzie Islam... –

Warszawa bez fajerwerków

Warszawa bez fajerwerków – Rafał Trzaskowski ogłosił, że w sylwestrową noc warszawski ratusz rezygnuje z miejskiego pokazu fajerwerków na rzecz pokazu laserowego. Chodzi o dobro zwierząt, które boją się głośnych wystrzałów. Czy to dobra decyzja, czy zła?
poczekalnia

Ksiądz ma prawo krzywdzić dzieci?

Ksiądz ma prawo krzywdzić dzieci? –
poczekalnia

Nie będzie państwowej komisji do badania kościelnych przestępstw na dzieciach

 – ~*~Takiej komisji chcą ofiary księży. Sprzeciwiają się temu politycy PiS i PO. Przestępstwa księży na dzieciach i przypadki ich tuszowania ma badać tylko Kościół.Niezależne od Kościoła komisje powstały w innych krajach, m.in w USA, Irlandii, Kanadzie, Australii, Belgii, Holandii.

Wieczorna modlitwa

 –  KOCHANY BOŻE, PROSZĘ CIĘ, ABYŚ PRZYSŁAŁ SUKIENKI TYM WSZYSTKIM BIEDNYM PANIOM W KOMPUTERZE TATUSIA
poczekalnia

Zło w sutannie

Zło w sutannie – „Cieszę się, że żyję w czasach, w których to zło jest nazywane po imieniu, że ludzie przestają się bać o tym grzechu mojego Kościoła mówić” – pisze o. Grzegorz Kramer w reakcji na informacje, że były kapelan „Solidarności” ksiądz Henryk Jankowski molestował i gwałcił dzieci, a jedną ze swych ofiar doprowadził do samobójstwa.„Rozmawiałem w swoim życiu z kilkoma ofiarami pedofilów w sutannie, to zawsze są straszne historie, nie przez drastyczność szczegółów, ale przez ogromne cierpienie tych ludzi”.„Trzeba o tym krzyczeć głośno, nawet jeśli winni już nie żyją” – pisze o.Kramer.  „Trzeba mówić w imię miłosierdzia nad ofiarami. W imię sprawiedliwości, która należy się każdemu skrzywdzonemu człowiekowi”.
poczekalnia

NBP chce usunięcia z gazet tekstów o związkach Adama Glapińskiego z aferą KNF

NBP chce usunięcia z gazet tekstówo związkach Adama Glapińskiegoz aferą KNF – Siedem tekstów „Gazety Wyborczej” i dwa z „Newsweeka” chce NBP usunąć z wydań papierowych (!) i z internetu. To publikacje o związkach prezesa NBP Adama Glapińskiego z aferą korupcyjną KNF. Bank centralny chce też, by konkretni dziennikarze mieli zakaz pisania o NBP i jego prezesie.NBP złożył w sądzie wnioski w tej sprawie.
archiwum – powód

Czy pedofil może mieć pomnik?

Czy pedofil może mieć pomnik? – „Ojciec pobił ją, gdy powiedziała, że jest w ciąży. Potem skoczyła” – mówi po pół wieku milczenia Barbara, dawna koleżanka Ewy, którą ksiądz Henryk Jankowski zgwałcił i doprowadził do samobójstwa, gdy była nastolatką. 12-letnią wówczas Basię też molestował. „Dopadł mnie z 10, może nawet 20 razy. Był jak bestia”. Radni Miasta Gdańska chcą, aby pomnik ks. Jankowskiego w tym mieście został usunięty. Podpisali petycję w tej sprawie. Ich zdaniem, zła popełnionego przez byłego kapelana „Solidarności” nie są w stanie wymazać jego dobre uczynki.

Ksiądz zamykał się z dzieckiem, rodzice nie interweniowali Jak to wytłumaczyć?

Jak to wytłumaczyć? –  „Wszystkie te historie są wstrząsające. 	Mam taka jedną historie, gdzie dziecko było 	wykorzystywane w domu. Rodzice siedzieli 	w pokoju obok. a ksiądz zamykał sie z dzieckiem 	za drzwiami. I żaden z rodziców nie interweniował. 	I takich spotkań W wm domu było kilkadziesiąť 	TOMASZ SEKIELSI(I, który realizuje film dokumentalny 	o pedofilii w Kościele

Wagon mszalny

Wagon mszalny – Pierwsze testy
archiwum

Z buta

Z buta – „Na brutalny list ambasador Mosbacher patrzę zatem jako na zabieg ratownictwa dyplomatyczno-medycznego. Tego typu praktyka jest z punktu widzenia amerykańskiego zrozumiała, ale dla interesów polskich niekorzystna” - Ludwik Dorn
archiwum

Jak Kościół wspiera pedofilów (3) bp Andrzej Dziuba

bp Andrzej Dziuba – W 2004 roku biskup Andrzej Dziuba obejmuje diecezję łowicką. Dwa lata później wychodzi na wolność ksiądz Wincenty Pawłowicz, który odsiedział trzyletni wyrok za molestowanie pięciu ministrantów w Witonii w diecezji łowickiej. Kościół nie odsuwa go jednak kapłaństwa, a biskup Andrzej Dziuba nie nakłada na niego żadnej kary. Przeciwnie, pozwala na przejście księdza pedofila do parafii pod Odessą, gdzie ksiądz Pawłowicz ma pełną swobodę, korzysta z pomocy ministrantów, prowadzi rekolekcje. Uczestniczy w letnim obozie zorganizowanym dla dzieci.Kilka lat temu ks. Pawłowicz trafia do szpitala w Lublinie. Lekarzy niepokoi to, że towarzyszy mu młody chłopak z Ukrainy. Również w towarzystwie tego chłopca ksiądz zbiera dary dla Ukrainy po pielgrzymce do Medjugorie. W 2017 roku ks. Pawłowicz na stałe wraca do Polski, ale bp Dziuba nie chce zdradzić jego miejsca pobytu, ani tego, co pedofil robi teraz. Biskup odmawia również odpowiedzi na pytanie, czy powiadomił Watykan o jego sprawie.
archiwum

Za was się modlimy Za was myślimy

Za was myślimy – ~*~83% Amerykanów to wierzący93% naukowców z Akademii Nauk USA to ateiści