Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 12 listopada 2018 o 16:15
Ostatnio: 20 stycznia 2019 o 22:01
Exp: 83
Jest obserwowany przez: 6 osób
  • Demotywatorów na głównej: 37 z 115 (56 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 31310
  • Komentarzy: 849
  • Punktów za komentarze: 678
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

„Skala problemu pedofilii wśród duchownych jest ukrywana”

 –
poczekalnia

Dlaczego protesty przeciwko pedofilii w Kościele niektórym środowiskom przeszkadzają bardziej niż pedofilia w Kościele?

Dlaczego protesty przeciwko pedofiliiw Kościele niektórym środowiskom przeszkadzają bardziejniż pedofilia w Kościele? –
poczekalnia

Jak nazwać państwo, w którym... ?

? –
poczekalnia

Czy papież zabierze się za polskich biskupów?

Czy papież zabierze sięza polskich biskupów? – Fundacja „Nie lękajcie się” przygotowuje raport na temat ukrywania przez polskich biskupów przestępstw pedofilskich księży. W lutym, przed watykańskim spotkaniem na temat pedofilii w Kościele, raport zostanie przekazany papieżowi Franciszkowi.
poczekalnia

TVP jak za komuny

 –
poczekalnia

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę ~*~

~*~ – Prof. Barbara Kudrycka to jedna z osób, których zdjęcia zawisły na szubienicach podczas manifestacji narodowców w Katowicach w 2017 roku. Powiedziała wtedy:„Jeśli rząd PiS i członkowie tej partii mają nas za zdrajców i mówią o tym publicznie (...) to nic dziwnego, że takie rzeczy się dzieją. To oni nakręcają takie zachowania”.
poczekalnia

Pięć lat temu zapowiedziano wydanie „Białej Księgi” Episkopatu na temat pedofilii w polskim Kościele Księga nie ukazała się do dziś

Księga nie ukazała się do dziś –
poczekalnia

Gdy przyszedłeś do pracy, ale zostawiłeś w domu przyzwoitość, kulturę i takt

 –
poczekalnia

Żegnaj, prezydencie

Żegnaj, prezydencie – Okładka dodatku do gazety "Polska the Times"
poczekalnia

Lepiej zaprojektowałbyś Wszechświat

Lepiej zaprojektowałbyś Wszechświat – Ogrom martwej, nikomu niepotrzebnej materii bez warunków do życia świadczy o niskiej inteligencji lub ograniczonych możliwościach stwórcy
Źródło: pixabay.com
poczekalnia

Dwaj księża i gosposia z zarzutami. Za bójkę na plebanii ~*~

~*~ – Prokuratura postawiła zarzuty ks. Grzegorzowi K., byłemu proboszczowi parafii w Mnichowie,  ks. Dariuszowi N., byłemu wikaremu z tej parafii i gospodyni Darii P. Dotyczą one udziału w bójce, za co grożą nawet 3 lata więzienia.Ksiądz Grzegorz K. to były rektor kieleckiego seminarium i sekretarz nieżyjącego już biskupa Kazimierza Ryczana. W czerwcu ubiegłego roku został wygnany z plebanii przez parafian, którzy zarzucali mu pobicie wikarego, księdza Dariusza N.Choć proboszcz twierdzi, że to on jest ofiarą. Według niego, wikary wieczorem na plebanię zaprosił kolegów, hałasował, zachowywał się niestosownie, a gdy proboszcz zwrócił mu później uwagę, młody ksiądz rzucił się na niego. Ponoć mówił przy tym: „Dziadu, zabiję cię”. Obaj kapłani po awanturze mieli podbite oczy.Prokuratura nie zdradza, jaką role w tym sporze odegrała gospodyni Daria P.
poczekalnia

Koncept liberalnych elit i prawicowy charakter

 –
poczekalnia

Morderstwo w Gdańsku to znak ostrzegawczy dla Europy

Morderstwo w Gdańsku to znak ostrzegawczy dla Europy – Zabójstwo Adamowicza zwraca uwagę na „głębokie podziały i szkodliwą atmosferę polityczną, którym sprzyja PiS” w Polsce – pisze brytyjski dziennik „Financial Times”. Przypomina, że  prezydent Gdańska był w konflikcie z PiS i wspierał prawa osób LGBT i pomoc uchodźcom. Zdaniem gazety, język PiS „zachęcił niektórych zwolenników partii, a także ekstremistów poza nią, by brać umiarkowanych liberałów za wrogów, z którymi trzeba się bezlitośnie rozprawić”.Redakcja ocenia, że tragedia w Gdańsku powinna być momentem dla wszystkich stron, „ale przede wszystkim dla PiS i mediów publicznych”, by odrzucić „ekstremizm i przemoc polityczną”. Jednak wg dziennika bardziej prawdopodobne wydaje się, że dojdzie tylko do „taktycznego wycofania”, by złagodzić wizerunek PiS przed wyborami. Zdaniem „FT”, zabójstwo Adamowicza ma szerszy kontekst, a „Polska jest tylko jednym z przykładów ogólnoeuropejskiego wzrostu podziału między tolerancyjnym liberalizmem, a konserwatywnym nacjonalizmem”.
poczekalnia

„W Kościele katolickim problem z pedofilią jest największy” ~*~

~*~ – POPRAWKA: Nazwisko bohatera tego demotywatora brzmi: Matthias Katsch, a nie Katch, jak podano na zdjęciu.Przepraszam za pomyłkę
poczekalnia

16-latek protestował przeciwko pedofilii w Kościele. Ma postawiony zarzut, chodzą za nim policjanci

 –
poczekalnia

Kościół miałby zwalczać zło, do którego sam się przyczynia?

Kościół miałby zwalczać zło,do którego sam się przyczynia? –
poczekalnia

Paweł Adamowicz mógłby żyć, gdyby państwo zadziałało

Paweł Adamowicz mógłby żyć,gdyby państwo zadziałało – Matka Stefana W., który śmiertelnie ugodził nożem prezydenta Gdańska, ostrzegała wcześniej policję, że jest zaniepokojona zachowaniem syna. Ostatnie miesiące kary za napady na banki Stefan W. odbywał w zakładzie półotwartym. Kilka dni przed końcem kary jego matka zadzwoniła na policję, ostrzegając, że jej syn może zachowywać się nieprzewidywalnie - słyszy głosy, ma duże poczucie krzywdy, o swoją sytuację obwinia polityków. Policja poinformowała o tym zakład karny. Mimo to nie podjęto żadnych działań.
poczekalnia

Szlachetność i empatia czy chwyt wizerunkowy w obliczu pewnej porażki?

Szlachetność i empatia czychwyt wizerunkowy w obliczupewnej porażki? –
poczekalnia

Nieudana inicjatywa prezydenta

 –
poczekalnia

Pokazówka?

 –