Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RoseColoredGirl

Z nami od: 29 maja 2017 o 23:22
Ostatnio: 6 kwietnia 2018 o 8:03
Płeć: kobieta
Exp: 541
Jest obserwowana przez: 12 osób
  • Demotywatorów na głównej: 451 z 556 (103 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 90629
  • Komentarzy: 2
  • Punktów za komentarze: 7
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Mężczyźni nigdy nie dorastają

Mężczyźni nigdy nie dorastają –
0:15
poczekalnia

Potwierdzam

Potwierdzam –

Szamani tańczą by wywołać deszcz. Kobieta, wystarczy, że umyje okna...

Szamani tańczą by wywołać deszcz. Kobieta, wystarczy, że umyje okna... –

Problemy, które zrozumieją niscy ludzie:

 –

Ta reklama mnie przekonała

Ta reklama mnie przekonała –  Nie możesz kupić szczęścia, ale możesz kupić nasze lody, a to w gruncie rzeczy prawie to samo!!

Nie chciała, aby jej chłopak założył wycięte slipki na plażę. Użyła do tego mocnego argumentu

Nie chciała, aby jej chłopak założył wycięte slipki na plażę. Użyła do tego mocnego argumentu – Kasia w luźnej rozmowie ze swoją koleżanką na czacie mówi:"Nie no… Nie ma absolutnie żadnej siły, która byłaby w stanie przekonać mnie do tego, że te obcisłe i wąskie gacie dodają facetom uroku. Przecież to wygląda naprawdę źle. Dlaczego oni to zakładają i z dumą paradują tak po plaży? Jeden fałszywy ruch i wszyscy zobaczą to, co mają do ukrycia. A może o to w chodzi, co?"Inna z kolei kobieta na forum pisze:"Ja nie mówię, że jestem jakaś miss i że grzeszą urodą, ale litości z tymi slipkami… Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że gdziekolwiek jestem zagranicą na wakacjach, to rozpoznam Polaka właśnie po tych slipkach. Poważnie! Mężczyźni, nie róbcie tego więcej"Na Zachodzie ten trend nie jest tak popularny jak w Europie. Mężczyźni z reguły stawiają na coś LUŹNIEJSZEGO, w czym nie będą musieli zastanawiać się, czy zaraz pewna część ich ciała nie będzie chciała przywitać się z całym światem. Weronika skutecznie pozbyła się tego elementu garderoby z szafy męża:"Jeśli mam być szczera, to slipki są dla mnie obleśne i gdy zobaczyłam, że mój ówczesny wówczas chłopak wychodzi na plażę w czymś takim, to oniemiałam. Wyglądał naprawdę źle. Poprosiłam go, aby nigdy więcej ich nie zakładał i oszczędził pośmiewisko nam na plaży. Jakiego użyłam argumentu? Ja tak samo jak mój mąż nie noszę rozmiaru S, ani nawet M czy L, tylko jestem puszysta. Zapytałam się go, czy chciałby, żebym na plażę wyszła w skąpym dwuczęściowym kostiumie: „Ty naprawdę chcesz wyjść w tym badziewiu na plażę? Czy ja mam założyć też skąpe bikini?” Nie było więcej tematu!"

"Żaden inny papież przed Janem Pawłem II nie przywiązywał tak wielkiej wagi do sportu. I nie uprawiał go sam tak aktywnie. Umiłowanie sportu przez Jana Pawła II znajdowało odbicie w całym pontyfikacie. Żaden inny biskup Rzymu nie poświęcił tej dziedzinie tyle uwagi. Był pierwszym papieżem, który zasiadł na trybunie stadionu jako piłkarski kibic"

"Żaden inny papież przed Janem Pawłem II nie przywiązywał tak wielkiej wagi do sportu. I nie uprawiał go sam tak aktywnie. Umiłowanie sportu przez Jana Pawła II znajdowało odbicie w całym pontyfikacie. Żaden inny biskup Rzymu nie poświęcił tej dziedzinie tyle uwagi. Był pierwszym papieżem, który zasiadł na trybunie stadionu jako piłkarski kibic" –

"Znalazłem go pod domem, możemy go zatrzymać?"

"Znalazłem go pod domem, możemy go zatrzymać?" –
0:26

Parada równości vs Marsz dla Życia i Rodziny w Polsce:

 –

Kto pamięta co łączyło te dwie rzeczy?

Kto pamięta co łączyło te dwie rzeczy? –

Niemowlę błąkało się po domu nocą. Zmartwiona matka postanowiła zamontować kamerę, żeby zbadać sprawę. Oto co zobaczyła

Niemowlę błąkało się po domu nocą. Zmartwiona matka postanowiła zamontować kamerę, żeby zbadać sprawę. Oto co zobaczyła –
archiwum – powód

"Skarbie, mogę to wyjaśnić..."

"Skarbie, mogę to wyjaśnić..." –
archiwum

Żona amerykańskiego żołnierza, stacjonującego w Afganistanie poroniła pierwszą ciążę. Tak wygląda jego radość na wieść o kolejnej ciąży:

 –

- Zostaw te ćwiczenia i pobaw się ze mną! Dla mnie już jesteś idealny!

- Zostaw te ćwiczenia i pobaw się ze mną! Dla mnie już jesteś idealny! –
0:09

Pańszczyzna XXI wieku:

 –

I na co mi było włączać telewizor rano...

I na co mi było włączać telewizor rano... –  Dlaczego mężczyźni się malują?

Radość dwóch braci na swój widok po wybuchu wulkanu Fuego w Gwatemali

Radość dwóch braci na swój widok po wybuchu wulkanu Fuego w Gwatemali –

Biała kobieta urodziła białemu mężowi czarne dziecko, po czym oskarżyła go o zdradę z czarną kobietą

Biała kobieta urodziła białemu mężowi czarne dziecko, po czym oskarżyła go o zdradę z czarną kobietą –

Rubble, najstarszy kot świata obchodzi właśnie 30 urodziny. W przeliczeniu na ludzkie lata to byłoby ok 140 lat! Widać tę radość wypisaną na jego pyszczku!

Rubble, najstarszy kot świata obchodzi właśnie 30 urodziny. W przeliczeniu na ludzkie lata to byłoby ok 140 lat! Widać tę radość wypisaną na jego pyszczku! –
archiwum

Zemsta najlepiej jak jest podawana na zimno

 –