Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

RoseColoredGirl

Z nami od: 29 maja 2017 o 23:22
Ostatnio: 1 sierpnia 2018 o 3:34
Płeć: kobieta
Exp: 2024
Jest obserwowana przez: 24 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1553 z 1878 (318 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 471208
  • Komentarzy: 2
  • Punktów za komentarze: 8
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

W czasie występów na Florydzie Beatlesi odmówili rozpoczęcia koncertu, kiedy zauważyli, że na widowni obowiązuje segregacja rasowa. Zespół zaczął grać dopiero kiedy tłum się wymieszał. –
 –
 –
Takie czasy, nie zrobisz zdjęcia ktoś gotów pomyśleć, że nie smakuje –
 –
 –  Dzisiaj zadzwoniła do mnie mamaze wsi i w trakcie rozmowy nagleprzerwała, mówiąc: "Czekaj,smutna gęś sąsiada podeszła podnasz płot. Wydaje mi się, żezjedzono jej koleżankę."Następnie spędziła 10 minutświadcząc psychologiczną pomocgęsi, a ja w tym czasie wisiałamna telefonie, czekając aż skończy.
 –
 –
 –
 –  Mieszkamy z mężem w bloku ześcianami z kartonu, gdzie słychaćwszystko co dzieje się u sąsiadów.Mniej więcej rok temu do sąsiedniegomieszkania wprowadziła się młodadziewczyna w wieku 17-19 lat, któraprzez cały okres mieszkania tutaj kilkarazy dziennie pytała swojego kota:"Maciuś, jak możesz być takimuroczym kotkiem, no jak? Wyjaśnij mi,dlaczego jesteś takim słodkimkoteczkiem? Boże, tak bardzo ciękocham! Jesteś najpiękniejszymi najmilszym kotkiem na świecie!"
Ale pewnego razu podszedł do mnie i powiedział: córa, chyba czas się wyprowadzić –
Czy będziesz ze mną wychowywać kotka? –
Chciałabym, żeby obok ataków paniki pojawiały się też ataki pewności siebie i wtedy byłabym taka - uuuu, kurła, rozwiąże wszystkie problemy, dejcie mi je (i wtedy od razu zabierałabym się do ich rozwiązywania) –
 –
 –
 –
 –
 –  Brat lada dzień skończy 16 lat. Mamapostanowiła porozmawiać z nim o jegoprzyszłości. Zaczęła mu opowiadaćo pożądanych zawodach.Mama: a ty sam, kim chciałbyś zostać?Brat: meduzą.Mama: co?Brat: żadnych emocji, żadnych myśli, żadnychnerwów, żadnych problemów. Po prostu sobiepływasz. I tyle. Bul-bul.
 –  Przecież sam byłeś dzieckiemi było chujowo
 –