Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

PiotrGringoire

Z nami od: 18 czerwca 2017 o 21:44
Ostatnio: 1 sierpnia 2018 o 3:34
Płeć: mężczyzna
Exp: 917
Jest obserwowany przez: 14 osób
  • Demotywatorów na głównej: 713 z 912 (197 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 204964
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

 –
 –  MÓWIE PANU JEZUSOWIPRZEPRASZAM1. Czasem dzieje się tak, že nawet w najlepszejrodzinie czy grupie przyjaciół, pojawia się coś, cozakłóca pokój i burzy harmonię zlo, grzech.
 –
 –
 –
 –
 –  Z rozmowy z moją zamęžną znajomą:Mój mąż mnie wyrzucit, gnojek. Popierwsze, to nie moja wina, że kiedy trochęwypiję, ciągnie mnie do przygóód. A podrugie, do żadnej zdrady nie doszło. W poręzdatam sobie sprawę, że nie chcę zdradzaćmeża i zepchnętam z siebie tego faceta. Ondopiero co zacząt go wktadać - nawet niewsadzit do końca. I to niby jest zdrada?
 –
 –
 –  lato gdy ma się 7 latidę na basen
 –
 –
W trakcie rekolekcji w parafii Stanisława Męczennika w Stanisławiu Dolnym, wierni zaczęli opuszczać kościół. Większość zbulwersowały słowa księdza, który zaczął wygłaszać własne poglądy. Oto one: – Wojnę na Ukrainie wywołali Amerykanie, a teraz chcą zwalić na Rosjan.Polskie kobiety powinny uważać na Ukrainki, które przyjechały do Polski, bo te zaraz zaczną uwodzić i odbijać im mężów.Rodzice, którzy oddają dzieci do żłobka, nie powinni dziwić się, kiedy zostaną przez nich oddani do domu starców.Dopóki babcia daje wnuczkowi pieniądze, to jest kochana. Jak pieniążki się skończą, babcia trafi do suteryny.Pan Jezus kocha tylko ludzi głęboko wierzących, innych wypluwa.
Od razu człowiek poczuł się jakoś bezpieczniej –
 –  UWAGA: Wspólnamodlitwa oprzywrócenie światław garażu i naklatkach.
 –
 –
 –
 –
archiwum
 –