Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Paszkwilant

archiwum
CIEKAWY CYKL ROZMÓW O SZKODLIWOŚCIIDEOLOGII LGBT – Waryo obejrzeć. Stanowisko zwykłych ludzi, na temat jak ultralewicowi działacze, wykorzystują mniejszosci seksualne do szerzenia swoich praktyk. W źródle, dodatkowe panele.
archiwum
13-miesięczna dziewczynkazostała zgwałcona. – Bestii nie mierzy się miarą ludzi.Takie zwierzęta powinno się usypiać.
Greenpeace Polska – Polacy dla Polaków, walczą o lepsze jutro Polski.Danke Greenpeace! Zarząd Greenpeace Polska:^Aleksander Egit - Prezes Zarządu^Gertrud Korbler - Członkini Zarządu<^ Heinz Reindl - Członek radynadzorczej^Florian Faber - Członek radynadzorczejKarin Kiiblbóck - Członkini radynadzorczej
archiwum
CO Z PROGRAMEM PPDPANIE PRZEWODNICZĄCY? –
archiwum
LIBERTARIANINNIE MA LEKKO – Pobieżna wymiana zdań z prawicowcem wystarczy do otrzymania miana lewicowego oszołoma. Pobieżna wymiana zdań z lewicowcem wystarczy do otrzymania miana prawicowego fanatyka. Relacje z każdą ze stron wyglądają mniej więcej tak, jak na załączonym obrazku.Czy ludzie całkowicie zatracili już zdolność myślenia jak autonomiczne, wolne i odpowiedzialne jednostki?
archiwum
Jak brzmiało to powiedzonko o nadziei?Że matka czy coś tam? –
archiwum
GREEN PIECE – Nazwa zobowiązuje i odsłania o wiele więcej,niż to, co zdawać by się mogło oczywistym.
archiwum
CO TEN PREZES? –
Źródło: Jakby trochę hipokryzją powiało...
archiwum
PPK UNIKAJCIE JAK OGNIA. – To przekręt na kasę, żeby głębiej dobrać się ludziom do portfela. Skończy się tak samo, jak z OFE. Z czegoś trzeba sfinansować socjalistyczne mrzonki i przekupne obietnice. Chcą za swój socjalizm płacić zrabowaną obywatelom kasą.Nie dajcie się ponownie oszukać.
archiwum
JAK LEMINGI – WSZYSTKO ZA KILKA ZŁUDNYCH OBIETNIC
0:02