Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Paszkwilant

3 / 3
Paszkwilant

[demot] @Goretex Obawiam się, że już tak jesteśmy zamknięci na odmienne opinie, że coraz częściej traktujemy je jako atak na swoje poglądy. Zauważ proszę, że choćby rozmowy polityków w różnych studiach nie polegają na rozmowie. Tam nikt nikogo nie słucha, każdy wygłasza swoje zdanie. Teraz przyznanie komuś racji traktuje się jak osobistą porażkę.

10 / 10
Paszkwilant

[demot] @Bacu87 I tu wchodzimy na grząski grunt tego, czy człowiek powinien jeść mięso, czy też nie. Ja uważam, że w zbilansowanej diecie wszystkożercy, powinno być mięso i pokarm roślinny. Ale jak ktoś uważa inaczej to ja to szanuję. Byle mi nie narzucał, jak mam się odżywiać.

0 / 0
Paszkwilant

[demot] Jeżeli jest czworo uprawnionych i jedno miejsce, które mogę ustąpić to po prostu wstanę. Są dwie opcje - albo się dogadają między sobą, albo ktoś inny również wstanie i ustąpi. Chociaż teraz każdy ma w nosie, udając że drzemie albo przegląda telefon.

-1 / 5
Paszkwilant

[demot] A to nie jest tak, że te wcześniejsze szczepionki to był po prostu osłabiony lub martwy wirus? Ta nowa składa się z jakiegoś modyfikowanego RNA i ma oddziaływać na konkretne białka, więc może nie ma takich przeciwwskazań. Może ktoś lepiej to umie wytłumaczyć.

13 / 15
Paszkwilant

[demot] @krzysiekzet Z punktu widzenia choćby Chińczyka, leżymy gdzieś na głębokim zadupiu. Przyszło mi to do głowy kiedyś jak zobaczyłem ścienną mapę świata z Chinami w centrum. Wtedy widać, gdzie nasze miejsce.

10 / 16
Paszkwilant

[demot] W sumie mądre słowa. Szkoda że zawsze znajdzie się ktoś, kto ze zwykłej choćby głupoty zdewastuje cokolwiek.

3 / 5
Paszkwilant

[demot] Dobre, pewnie za szczepienia odpowiada Sasin. Dziś rejestrowałem mamę, 70+. Najbliższy termin to 23 lutego, wstępnie i na dodatek w innym powiecie.

3 / 3
Paszkwilant

[demot] To zjawisko zaobserwowano w Kanadzie. Cytat: "Meteorolog z Southern Quebec Severe Weather Networ wyjaśnia jednak, że "przyczyna zjawiska jest prozaiczna" - za podnoszenie się gruntu odpowiada wiatr, który jest wdmuchiwany pod warstwę ziemi i szczątków roślin."

0 / 0
Paszkwilant

[demot] Jest w PZPN uchwała mówiąca, że prezes może zatrudnić i zwolnić selekcjonera samodzielnie. Skorzystał z prawa, które ma. Na następnym zjeździe go rozliczą z tego po prostu.

5 / 11
Paszkwilant

[demot] Przecież on ma prawie 80 lat i Alzheimera. Wczoraj coś powiedział, dziś nie pamięta. A jutro już go nie będzie i na fotelu zasiądzie prężna Kamala. Nie przyzwyczajaj się do niego.

8 / 10
Paszkwilant

[demot] Nooo, ocenianie ludzi po awatarze i jakiejś wiadomości, być może z generatora, świadczy o dojrzałości i życiowym doświadczeniu. Trzymaj tak dalej.

0 / 0
Paszkwilant

[demot] Kochani rolnicy, trzon pisowskiego elektoratu. Dymało ich PSL, dymała Samoobrona, teraz dyma PiS. Teraz rośnie Kołodziejczak - Lepper 2.0. Ciekawy jestem, jak to rozdanie się zakończy.

5 / 5
Paszkwilant

[demot] Ale że bez kasku? Przecież gdyby się rozbił to mógłby zginąć albo zrobić sobie krzywdę. Nieodpowiedzialne zachowanie.

0 / 0
Paszkwilant

[demot] @Karbulot Po to jesteś w opozycji, żeby punktować błędy rządu i proponować lepsze rozwiązania, czyli to co robi teraz Konfederacja. Jeżeli tego nie robisz, powoli znikasz. PSL, które kiedyś było w każdym rządzie, znika. SLD, które kiedyś rządziło samodzielnie, stało się kanapowym kabaretem z jednym pajacem, Czarzastym. Wiosna, Razem? Oderwani od realnych problemów happenerzy. PO żeby utrzymać szeregi musiało połknąć Nowoczesną i kilka mniejszych inicjatyw. Dziś dowiaduję się, że erozja trwa, bo Mucha przeszła do Hołowni. Ten okręt stoi na mieliźnie, donikąd nie płynie. Stawiam dukaty przeciw orzechom, że pisiory następne wybory mają jak w banku. Mimo afer z Szumowskim, Sasinem, rujnowaniem gospodarki itd.

5 / 5
Paszkwilant

[demot] @Eskim0s69 Zrobiłeś to z czystej ciekawości czy jakiś zakład? 5 dni to bardzo długo, ja kiedyś wytrzymałem dwie doby, jak miałem wolną chatę i z kolegą graliśmy na Amidze 600.

0 / 2
Paszkwilant

[demot] Mamy przecież kwitnący socjalizm, dopłacamy do wszystkiego. Do rolnictwa, do górnictwa, teraz państwo zaczyna przejmować banki, wkrótce hotele. Do nich też trzeba będzie dopłacać, chyba że będą "sprzedawane" komuś innemu. Mateuszek żymianin chyba po cichu zaczął spłacać ustawę 447.

11 / 15
Paszkwilant

[demot] Kontrole, kary to jedno. Czy ktoś wykazał zwiększoną ilość zakażeń u klientów? Mamy ponoć pandemię, kontakty międzyludzkie powinny powodować śmierć, czy jednak nie? Oni na dodatek, o zgrozo, nie mają maseczek.

1 / 1
Paszkwilant

[demot] Na moje oko to chyba przemyślana konstrukcja. Nikt się nie będzie ukrywał po kiblach, a skorzysta tylko ten, kto już nie może wytrzymać. Ale absurd, to prawda.

4 / 16
Paszkwilant

[demot] @MG02 Czy statystyki zgonów, zachorowań, mogą potwierdzić, że maseczka chroni przed czymkolwiek? Co roku na jesieni mieliśmy epidemię grypy, po 1,5-2,5 miliona chorych nawet. Czy ktoś ostatnio słyszał o grypie? Wszyscy nagle chorują na covid. Objawy są podobne, leczenie też wyłącznie objawowe, oba wirusy mutują co ileśtam replikacji. Nie kwestionuję epidemii, kwestionuję obostrzenia, niewspółmierne do zagrożenia oraz absurdy. Czemu klimatyzowane siłownie, gdzie chodzą ludzie dbający o zdrowie i generalnie zdrowi, są zamknięte, a zatęchłe kościoły, pełne starych, schorowanych ludzi, otwarte? I nie widać jakoś plagi umierających starych bab, o Szpitalu Narodowym cichutko, jak makiem zasiał. Wiem, że covid niektóre osoby przechodzą ciężko, nawet umierają. Czy jest jakaś choroba, której jakiś odsetek populacji nie przechodzi ciężej lub nie umiera?

-4 / 6
Paszkwilant

[demot] @marucha79 Uważam, że aby Twój postulat mógł być realny, należy wprowadzić ustawowo eutanazję dla ludzi niesamodzielnych lub niedołężnych. Nie ma nowych dzieci, to też niech nie będzie nowych starców. Jeżeli państwo ma być efektywne przy niskiej dzietności, nie może tracić dużej części budżetu na pomoc społeczną i służbę zdrowia dla takich ludzi, bo nie będzie komu na to zarobić, nie mówiąc o wypłacie emerytur. A niska dzietność to stare społeczeństwo plus imigranci, którzy muszą na to stare społeczeństwo pracować i wycierać tyłki. Ale daję plusa.

2 / 8
Paszkwilant

[demot] PiS robi co chce tylko z dwóch przyczyn. Po pierwsze, wyborca na to pozwala, a po drugie, opozycja nie zajmuje się takimi "błahostkami". Dla nich liczą się feminatywy, walka z jakimś urojonym patriarchatem, itp. Nieistniejące problemy, ważne dla kilku tysięcy osób, które sobie to wymyśliły z nudów. Jak czytałem gdzieś, że Korwin miał wziąć udział w debacie z "osobą sekretarną" jakiejś lewicowej organizacji, to zastanawiam się, gdzie jest granica absurdu.

3 / 3
Paszkwilant

[demot] Opłata jest dużo lepsza dla rządu, bo od opłaty można jeszcze naliczyć podatek. Przykładowo, opłata recyklingowa, czyli 20 groszy za reklamówkę jednorazową, jest objęta 23% VAT.

0 / 0
Paszkwilant

[demot] Gowin, czyli tak naprawdę Gut-Mostowy, góral, członek Porozumienia Gowina i właściciel wyciągu.

1 / 1
Paszkwilant

[demot] Za wykonanie testamentu wzięła się jakaś fundacja i starczyło kasy tylko na dwóch biednych studentów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10124 125 następna »