Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Martasek88

Z nami od: 15 lipca 2019 o 22:01
Ostatnio: 20 września 2020 o 17:09
Płeć: kobieta
Exp: 11
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 23 (16 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3274
  • Komentarzy: 36
  • Punktów za komentarze: 61
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Poznajcie efekt Krugera-Dunninga

Poznajcie efekt Krugera-Dunninga – To "zjawisko z zakresu psychologii, zaliczane do błędów poznawczych, polegające na tym, że osoby o rozległej wiedzy w określonej dziedzinie, wykazują tendencje do niedoceniania swoich umiejętności, w przeciwieństwie do osób, które nie przejawiają takiej wiedzy, a posiadają skłonności do przeceniania swoich możliwości" (D. Lyons 2017, s. 273). Czyli prościej: "Nie znam się, więc się wypowiem" EFEKT KRUGERA - DONN INGAIm mniej się ktoś zna, tymbardziej myśli, że jestekspertem0%ZEROWA DOŚWIADCZENIE EKSPERTWIEDZA W DANEJ DZIEDZINIE
archiwum

Może trzeba prowadzić rozmowy na zasadzie dialogu, a nie monologu ?

Może trzeba prowadzić rozmowy na zasadzie dialogu, a nie monologu ? –
Źródło: Ryck.pl
archiwum

To nawet byłoby śmieszne

To nawet byłoby śmieszne – gdyby nie było tak wku*wiające
archiwum

Oddam za darmo, bo straciło na wartości

Oddam za darmo, bo straciło na wartości – Nie szanuję ludzi , którzy nie szanują innych , a autor wybitnie to pokazał w trakcie próby przemawiania Grzegorza Brauna w Sejmie. Dla chętnych : https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=9KdDJbQme08
archiwum

Mat. 5:39 Lecz ja wam mówię: Nie sprzeciwiajcie się złemu, ale jeśli ktoś uderzy cię w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.

Mat. 5:39 Lecz ja wam mówię: Nie sprzeciwiajcie się złemu, ale jeśli ktoś uderzy cię w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. – Elektorat PiS wziął sobie te słowa chyba zbyt na poważnie .

Przez takie sytuacje strach zachodzić w ciążę

Przez takie sytuacje strach zachodzić w ciążę – Kondolencje dla Rodziny Trzy szpitale odmówiły przyjęcia ciężarnej. 28-latka zmarła W związku z pojawiającymi się komentarzami dotyczącymi śmierci pacjentki w ciąży, Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia wydało komunikat w sprawie (fot. Jonas Gratzer/LightRocket via Getty Images, zdjęcie ilustracyjne) Lekarze z Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia przez osiem godzin walczyli o życie 28-letniej pacjentki w 17. tygodniu ciąży. Kobieta zmarła. Szpitale z Ostrowa Wlkp., Kalisza i Poznania odmawiały jej przyjęcia – wynika z oświadczenia OCZ zamieszczonego na stronie szpitala i powiatu.
Źródło: TVP.info.pl
archiwum

A czy Ty należysz do osób, które biorą na siebie odpowiedzialność za to, co się z Tobą stało, w jakim miejscu dziś jesteś ?

A czy Ty należysz do osób, które biorą na siebie odpowiedzialność za to, co się z Tobą stało, w jakim miejscu dziś jesteś ? – Czy, stosując mechanizm obronny, obwiniasz swojego partnera, krewnego, kolegów z pracy lub polityków za swoje nieszczęścia ?
Źródło: Przewodnikduchowy.pl

Bądź jak ten słonecznik

Bądź jak ten słonecznik – Bo wyrósł w betonie, jest sam, nawet do ździebełektrawy ma daleko, a mimo to zwraca najpiękniejsząswą część w stronę słońca

Żyjesz tylko raz

 –  "..Przyjdzie dzień, w którym dotrze do Ciebie, że zabraknie Ciczasu na zrobienie wszystkiego o czym marzyłeś. Obudziszsię i zrozumiesz jak szybko uciekają dni, miesiące i lata.Uzmysłowisz sobie, że nie ma już na co czekać. Wszystko,co chciałeś w życiu zrobić – zrób teraz. Jest później niżmyślisz.Większość ludzi żyje tak, jakby nigdy nie mieli umrzeć.Jakby byli nieśmiertelni. Tracą czas na gównianeznajomości i nudne życie bez polotu. Znikają w szarejcodzienności dnia zapominając o swoich marzeniach.Zastanawiają się czy wypada i co ludzie powiedzą...Powtarzają sobie w myślach, że „kiedyś" wszystko zmienią.Pierdolone „kiedyś", które najczęściej nie nadchodzi nigdy..Powiem Ci coś. Czas ma głęboko w dupie Twoje plany. Nicnie jest w stanie go zatrzymać. Mija i nie wraca. Przychodzidzień, w którym wstajesz rano i nie masz pojęcia, żewłaśnie wypiłeś ostatnią kawę w swoim życiu.Nigdy nie wiesz, kiedy patrzysz komuś ostatni raz w oczy.Jutra może nie być. W jednej sekundzie cały świat może sięzawalić. W ułamku chwili wszystko może się skończyć.Przestań czekać. Zacznij żyć tak, jakby codziennie byłostatni dzień w Twoim życiu.- Rafał Wicijowski ŻYJESZ TYLKO RAZ

Lifehack dla tych płaczliwych

Lifehack dla tych płaczliwych – Gdy tylko zbiera Ci się na płacz, zacznij w myślach liczyć - mnożyć, dzielić, dodawać - wszystko jedno. Przestawienie umysłu na ten tor pomaga powstrzymać łzy i się uspokoić
archiwum

Czy tylko ja mam problem ze znalezieniem wiarygodnej i jednoznacznej informacji, czy nadal obowiązuje nas termin do 01.08 na podjęcie decyzji - ZUS czy IKE w ramach likwidacji OFE - czy jednak nie z uwagi na niezakończone prace nad tą ustawą ?

Czy tylko ja mam problem ze znalezieniem wiarygodnej i jednoznacznej informacji, czy nadal obowiązuje nas termin do 01.08 na podjęcie decyzji - ZUS czy IKE w ramach likwidacji OFE - czy jednak nie z uwagi na niezakończone prace nad tą ustawą ? – Wg informacji na www.sejm.gov.pl, 13.03 Senat wniósł o odrzucenie ustawy i temat się na tym kończy.
archiwum

To ma być debata ?! Prowadzona osobno, na różnych stacjach, z innym zestawem pytań i ostentacyjną pustą mównicą przeciwnika?!

To ma być debata ?! Prowadzona osobno, na różnych stacjach, z innym zestawem pytań i ostentacyjną pustą mównicą przeciwnika?! – To wstyd i robienie z nas Polaków kretynów !!!  Kompletny brak szacunku !!
archiwum – powód

Czy zdarzyło Ci się specjalnie wyłączyć w portalach społecznościowych opcje wyświetlania / przypominania innym o Twoich urodzinach, aby sprawdzić pamięć znajomych ?

Czy zdarzyło Ci się specjalnie wyłączyć w portalach społecznościowych opcje wyświetlania / przypominania innym o Twoich urodzinach, aby sprawdzić pamięć znajomych ? – Doświadczyłeś jakichś zaskakujących efektów ?
Źródło: https://lowicz24.eu
archiwum

W 1960 r, Cleve Backster podłączył z ciekawości roślinę doniczkową do wykrywacza kłamstw. Urządzenie nic nie wykazało. Backster zastanowił się, czy uszkodzenie rośliny będzie miało jakiś skutek i o dziwo się nie mylił - wariograf zarejestrowal drgania.

W 1960 r, Cleve Backster podłączył z ciekawości roślinę doniczkową do wykrywacza kłamstw. Urządzenie nic nie wykazało. Backster zastanowił się, czy uszkodzenie rośliny będzie miało jakiś skutek i o dziwo się nie mylił - wariograf zarejestrowal drgania. – Co ciekawe, Backster nawet nie zaczął uszkadzać rośliny , tylko o to pomyślał, miał taką intencję. Podobne wyniki zostały uzyskane , gdy roślina , podłączona do wariografu, była w pobliżu innej rośliny, która faktycznie była uszkadzana. Określa się to mianem perlrcepcji roślin lub biokomunikacją.
archiwum

Przestałam mieć nadzieję , że mój Rodzic przestanie pić i zacznie się leczyć. Po 30 latach przestałam czuć, patrzę, jak powoli jest coraz gorzej.

Przestałam mieć nadzieję , że mój Rodzic przestanie pić i zacznie się leczyć. Po 30 latach przestałam czuć, patrzę, jak powoli jest coraz gorzej. – Boję się, że gdy upadnie, podniosę Go tylko dlatego, że tak wypada. Czy jestem złym człowiekiem ?
Źródło: pięknoumysłu.com
archiwum

Szacun za humorystyczny akcent w gazetce Biedronki

Szacun za humorystyczny akcent w gazetce Biedronki – :)
archiwum

"Nigdy nie zapominaj, że pierwszy pocałunek oddaje się oczami, a nie ustami"

"Nigdy nie zapominaj, że pierwszy pocałunek oddaje się oczami, a nie ustami" – K. Bernhardt

"Jedynie dziecko potrzebuje do rozwoju bezwarunkowej miłości

"Jedynie dziecko potrzebuje do rozwoju bezwarunkowej miłości – Dorosły może się bez niej obejść. Niekoniecznie musisz się wszystkim podobać, aby dalej żyć"
archiwum

"Tych niezłomnych wyznawców idei bezwzględnego trwania przy alkoholiku, warto zapytać:

"Tych  niezłomnych wyznawców idei bezwzględnego trwania przy alkoholiku, warto zapytać: – czy uczestnicząc w wypadku zdecydują się wykonać mu sztuczne oddychanie samemu mając przebite płuco?"
archiwum

Kiedy jak nie w obecnej sytuacji

Kiedy jak nie w obecnej sytuacji – rzucić to wszystko i wyjechać  w Bieszczady ??