Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Gesser

Z nami od: 15 stycznia 2019 o 18:47
Ostatnio: 22 marca 2022 o 23:32
Exp: 102
O sobie:

W sytuacji kiedy krajem rządzą religijni radykałowie którzy stworzyli sojusz kościół-państwo, jestem ateistą-antyklerykałem. Przez większość czasu kościół katolicki i jego funkcjonariusze mnie nie interesują.

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 21 z 57 (36 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13136
  • Komentarzy: 1400
  • Punktów za komentarze: 5372
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
To są Caracale – których nie mamy, bo Antonii M. unieważnił umowę
archiwum
Przestańmy kupować rosyjski węgiel – nie finansujmy ich wojsk
archiwum
Nie chcę, żeby w Polsce ot tak, po prostu nastąpiła zmiana władzy – Chcę, żeby chociaż raz pociągnięto kogoś do odpowiedzialności. Za Caracale, Turów, wybory których nie było, magiczne majątki Obajtków i innych żon Morawieckiego. Za TK, wypadki Szydło, rodziny do piątego pokolenia w bok i wstecz w spółkach skarbu państwa. Długo by wymieniać.
archiwum
Fragment Pieśni IX Kochanowskiego – Z najszczerszą dedykacją dla PiSowców, ich rodzin w spółkach skarbu państwa, a także dla innych Sasinów i Obajtków. Tak wyglądał wasz wzlot, tak będzie wyglądał upadek.
archiwum
Człowiek który faktycznie rządzi Polską – Przysypia na własnej konferencji, nie wyciszył telefonu, mówi niewyraźnie i ma założony odwrotnie zegarek. Ma też problem z zakładaniem pasujących butów. Może zrzutka na geriatrę?
archiwum
Brawo PiS! –
archiwum
Nauczycieli w szkołach też już niedługo nie będzie – Głupi obywatel, to posłuszny obywatel
Dlatego w tym kraju nigdy nie będzie dobrze – Podczas gdy inni będą wynajdywać leki na raka, wysyłać rakiety na Marsa i tworzyć szybsze komputery, my będziemy kropidłem walczyć z sekularyzacją.
Źródło: własne
Czarodziej jak się patrzy! –
archiwum
Zlot magów –
archiwum
opozycjonista z czasów PRL, autor książki "Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka" wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego: – Nie ma żadnych reguł których PiS by nie złamał. Czy ja sobie wyobrażam, że wynik wyborów może być niezaakceptowany? Tak, wyobrażam to sobie, ponieważ naszym państwem rządzi jedna osoba. Jest to człowiek który nie obsługuje komputera, nie ma prawa jazdy, nie wychodzi samodzielnie z domu, nie ma rodziny, dzieci, prawdopodobnie przyjaciół. Jest otoczony ludźmi którzy opowiadają mu o świecie, nie wyjeżdża za granicę i nie mówi żadnym obcym językiem. I ten człowiek buduje przyszłość dla naszych dzieci. Ja nie wiem co on ma w głowie, czy cofnie się przed czymś. Przechodzimy kolejne kręgi piekła i tak naprawdę nie wiadomo gdzie to się zatrzyma.
archiwum
Gdzie ten wrak? – Jak PiS był w opozycji, to krzyczał, że rząd jest niekompetentny bo nie odzyskał wraku. PiS jest u władzy już sześć lat: gdzie jest wrak i gdzie jest to wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej które obiecali. Mówili o zamachu, wskazywali palcami winnych, więc po sześciu latach ich władzy i komisji smoleńskich - kto jest winny?
archiwum
Znacie to pytanie "jak to się stało, że świat nie powstrzymał Hitlera?" – Niewiele się zmieniło
archiwum

Wychowanie

Wychowanie –
archiwum
PiS zabija budżetówkę – Nie chodzi tu nawet o brak podwyżek, tylko o to, że wszyscy inni cały czas dostają, a przy okazji inflacja galopuje. Do tego od kilku lat mamy rozbudowany socjal. Zwiększyła się pensja minimalna, cały czas zwiększały się zarobki w sektorze prywatnym i doszło do sytuacji, kiedy pani sprzątająca (z całym szacunkiem dla jej pracy) zarabia tyle, co nauczyciel czy ratownik medyczny po latach studiów, kursach i szkoleniach. Możemy się śmiać i mówić, że budżetówka to tylko obciążenie bo utrzymujemy ją z naszych podatków i to nie jest w gospodarce wartość dodana. Przestaniemy się śmiać jak nasze dzieci będą się uczyły w 40-sto osobowych klasach, na karetkę poczekamy godzinę, a na cały oddział będzie przypadała jedna pielęgniarka. To dotyczy też innych zawodów w budżetówce. Szpitale czy urzędy miast potrzebują informatyków, architektów, inżynierów maści wszelakiej, a do zaoferowania mają najniższą krajową podczas gdy w sektorze prywatnym zarobki są kilkakrotnie większe.
Źródło: nagłówki prasowe
Polska edukacja w trzech aktach –
Księżniczka Anna – Córka królowej Elżbiety mimo ogromnego majątku nie lubi wyrzucać ubrań. Jej kreacje często są w użyciu przez całe dekady, większość tego czasu czekając w garderobie. Co jakiś czas przy okazji różnych uroczystości znowu błyszczą na salonach, czasem w oryginale, czasem po drobnych przeróbkach lub z innymi dodatkami. Księżniczce trzeba pogratulować też doskonałej figury
Nauczyciele będą mogli ubiegaćsię o bon 500 zł na zakupsprzętu do nauki zdalnej – Jak się zbiorą z tymi bonami we trzech,to może kupią jednego laptopa
Do protestujących w Nowym Dworze Gdańskim przeciwko orzeczeniu TK dot. aborcji dołączyli rolnicy – Pojechali za protestującymi ciągnikami blokując tym samym drogę. Ostatnio mówiło się o tym, że w Warszawie do protestów dołączali taksówkarze.Czyżby koniec PiS? Tak czy inaczej, liczba zakażonych to już wkrótce będzie 30 000 dziennie. Decyzje obecnej partii rządzącej nas pozabijają
Standardowy tekst Janusza zatrzymanego przez policję –  Panie, ja już trzydzieściZ.lat mam prawo jazdy.