Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Michał Kwiatkowski wygrał 75. Tour de Pologne

Michał Kwiatkowski wygrał75. Tour de Pologne – Mimo poniesionych strat na ostatnim, siódmymetapie zwyciężył w całym wyścigu. Brawo!

Mistrz marketingu w akcji:

 –  Przyjdź głodny wyjdź pijanyKrólewskie 6Żywiec 7

74. Rocznica Powstania Warszawskiego. Tego dnia zapalmy świeczkę w zaciszu domowym wystawiając ją w oknie ku czci i chwale tych co polegli za naszą i swoją wolność na znak tego, że Pamiętamy!

74. Rocznica Powstania Warszawskiego. Tego dnia zapalmy świeczkę w zaciszu domowym wystawiając ją w oknie ku czci i chwale tych co polegli za naszą i swoją wolność na znak tego, że Pamiętamy! –

74. rocznica Powstania Warszawskiego Pamiętamy... I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc, i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut - zło. Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?

74. rocznica Powstania Warszawskiego Pamiętamy...I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc, i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut - zło.Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło? – K.K. Baczyński 20 III 1944 r.

74. rocznica Powstania Warszawskiego

74. rocznica Powstania Warszawskiego – Powstańcy oddawali życie, abyśmy dziś mogli żyć w wolnej Polsce. Należy im się wieczna pamięć i szacunek

Za każdym razem, gdy ktoś zostaje weganinem

Za każdym razem, gdy ktośzostaje weganinem – Tęskni jeden stek

Nie bój się latać!

Nie bój się latać! – Jeszcze się nie zdarzyło, żeby samolot nie wrócił na ziemię

Taką bezczelność trzeba nagłośnić! Gdy nie było boiska, to każdy miał miejsce go grania i zabawy

Taką bezczelność trzeba nagłośnić!Gdy nie było boiska, to każdy miał miejsce go grania i zabawy – Po wybudowaniu boiska - jakiego chcieli mieszkańcy - nie mają oni do niego dostępu. Jakiś podrzędny "klub sportowy" przywłaszcza sobie inwestycję, która miała być ogólnodostępna dla każdego...

Adam Bielecki zdobył szczyt Gaszerbrum II

Adam Bielecki zdobyłszczyt Gaszerbrum II – Jak poinformował na Facebooku dziennikarz Robert Jałocha, Adam Bielecki o godzinie 14:10 czasu polskiego zameldował się na szczycie Gaszerbrum II. Polakowi na wierzchołku towarzyszył Felix Berg

Czasem mam wrażenie, że kobiety to robią specjalnie

Czasem mam wrażenie, że kobiety to robią specjalnie – Byśmy wiedzieli, że bez nich nie damy rady Mąż do żony:Kochanie. nie moge znaleźć herbaty- Ty beze mnie to zniczym byś sobie nie poradzit!Herbata jest w apteczce, w puszce po kakao, znalepką 'sól".

Najciekawsze fakty, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia (32 obrazki)

Tak trzeba żyć

Tak trzeba żyć –  Burmistrz Mikołowa w garniturze zanurkował w fontannie. Później doniósł na siebie Straży Miejskiejzdr/dro/2018-06-25, 17:28Podczas imprezy z okazji 10-lecia istnienia ośrodka sportu i rekreacji w Mikołowie (Śląskie) burmistrz Stanisław Piechula założył maskę do nurkowania i przepłynął fontannę na rynku. Kąpiel w tym miejscu jest zakazana, więc włodarz zadzwonił do Straży Miejskiej i przyznał się do złamania przepisów. - Nie chciałem, aby mówiono "co wolno wojewodzie, to nie tobie" - powiedział polsatnews.pl.

Najlepsze teksty mistrzów internetu #237 (32 obrazki)

Kto pamięta? Łapka w górę

Kto pamięta? Łapka w górę –

Najlepsze teksty mistrzów internetu #236 (32 obrazki)

Mistrz drugiego planu może zjawić się wszędzie

Mistrz drugiego planu możezjawić się wszędzie –

13 czerwca - Święto Dobrych Rad One zawsze są w cenie

One zawsze są w cenie –

Najlepsze teksty mistrzów internetu #235 (32 obrazki)

Fryzjerzy muszą iść z duchem czasu

Fryzjerzy muszą iśćz duchem czasu –

Najlepsze teksty mistrzów internetu #234 (32 obrazki)