Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 2 listopada 2009 o 20:02
Ostatnio: 1 października 2020 o 14:29
Płeć: mężczyzna
Exp: 1906
Jest obserwowany przez: 174 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1370 z 1583 (88 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 335601
  • Komentarzy: 166
  • Punktów za komentarze: 14
  • Obserwuje: 0 osób
 
Moderator, Administrator

Najlepsze teksty mistrzów internetu #272 (42 obrazki)

poczekalnia

Kiedy zamówiłem potrawy podając ich numerki, a kelner powtarza ich pełne, fantazyjne nazwy

Kiedy zamówiłem potrawy podając ich numerki, a kelner powtarza ich pełne, fantazyjne nazwy –
0:03

Najlepsze teksty mistrzów internetu #271 (42 obrazki)

Nie boję się śmierci. Bardziej przejmuję się całą tą technologią, której nie będę mógł zobaczyć

Nie boję się śmierci. Bardziej przejmuję się całą tą technologią, której nie będę mógł zobaczyć –

Najlepsze teksty mistrzów internetu #270 (32 obrazki)

Robert Lewandowski obchodzi dzisiaj swoje 32 urodziny

Robert Lewandowski obchodzi dzisiaj swoje 32 urodziny – Wszystkiego najlepszego, kapitanie!

Nie daj się nabrać na oszustwo z bonem turystycznym

Nie daj się nabrać na oszustwoz bonem turystycznym – Policja w specjalnym komunikacie ostrzega przed nową metodą oszustwa. na celowniku oszustów znajdują się osoby, które mogą być rodzicami małoletnich dzieci. Sprawcy dzwonią do potencjalnych ofiar i podając się, np. za pracowników Ministerstwa Rozwoju, zachęcają do skorzystania ze "specjalnej oferty na voucher urlopowy", informując, że warunkiem przysłania vouchera, jest wpłacenie na podane konto, pieniędzy za dodatkowe 4 dni pobytu na wakacjach (rzekomo 3 dni są za darmo w ramach bonu).Jeszcze inny "model" oszustwa opisują banki, do których docierają sygnały, że oszuści proszą o zalogowanie się na stronie internetowej i wpłatę części kosztów wyjazdu. Co więcej, mogą prosić o podanie loginu i hasła do bankowości internetowej lub danych karty płatniczej.

Niedługo otwarcie najdłuższego wiszącego mostu dla pieszych na świecie

Niedługo otwarcie najdłuższego wiszącego mostu dla pieszych na świecie – Ukończono budowę mostu "516 Arouca" w Północnej Portugalii - to najdłuższy tego typu most na świecie, który będzie dostępny tylko dla pieszych.Most powstał na wysokości 175 m nad rzeką Paiva, jego szerokość to 1,2 m. Przedsięwzięcie trwało 2 lata i kosztowało 2 mln euro. Po otwarciu w ciągu jednego dnia mostem będzie mogło przejść 800 osób.

Nie żyje Jerzy Łapiński

Nie żyje Jerzy Łapiński – Aktor teatralny, związany głównie z Teatrem Narodowym, znany z wielu filmów i seriali - miał 79 lat.Ze względu na niski wzrost nazywano go często"polskim Dannym DeVito"

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko - Laurę Gratulujemy dumnym rodzicom!

Gratulujemy dumnym rodzicom! –

W tak piękny sposób przywitał się dzisiaj z Polakami An-Mrija na warszawskim Okęciu

W tak piękny sposób przywitał się dzisiaj z Polakami An-Mrija na warszawskim Okęciu –

Od 25 marca można wychodzić z domu tylko po zakupy, do apteki i do pracy. W kościołach będzie mogło przebywać nie więcej niż 5 osób

Od 25 marca można wychodzić z domu tylko po zakupy, do apteki i do pracy.W kościołach będzie mogłoprzebywać nie więcej niż 5 osób – Premier zapowiedział, że będą wprowadzone ograniczenia także w komunikacji publicznej. Mają być dostępne tylko miejsca siedzące, by ograniczyć tłok Koronawirus w Polsce: Rządwprowadza zakazwychodzenia z domu2020-03-24 | 11:30etemKoronawirus w Polsce: Rządwprowadza nowe obostrzenia wwalce z epidemią koronawirusa. Odjutra (środa 25 marca)wprowadzony zostanie zakazwychodzenia z domów bezwyraźnej życiowej potrzeby.

Zmarła druga osoba zakażona koronawirusem

Zmarła druga osoba zakażona koronawirusem – To mężczyzna, który przebywał we wrocławskim szpitalu - miał 73 lata. Jego stan był ciężki. Mężczyzna zaraził się od osób z rodziny, które przyjechały do niego z USA
archiwum

Nadchodzi wiosna! Potwierdzają to niedźwiedzie, które właśnie obudziły się ze snu zimowego

Nadchodzi wiosna! Potwierdzają to niedźwiedzie, które właśnie obudziły się ze snu zimowego – Tatrzański Park Narodowy opublikował wideo, na którym widać świeżo przebudzoną niedźwiedzicę i jej młodego

Najciekawsze fakty, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia (32 obrazki)

Najlepsze teksty mistrzów internetu #269 (32 obrazki)

"Dzieci to prawdziwy cud. Kiedy się rodzą, ich stópki są takie małe... A jednak potrafią zdeptać wszystkie twoje nadzieje i marzenia"

A jednak potrafią zdeptać wszystkie twoje nadzieje i marzenia" –

Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy wytypowało najbardziej przyszłościowy zawód

Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy wytypowało najbardziejprzyszłościowy zawód – Okazuje się, że największy wzrost popytu dotknie zawodu instalatora paneli fotowoltaicznych.Szacuje się 63 procentowy wzrost zapotrzebowania w tym zawodzie. Popularność takich paneli generuje popyt na osoby, które zajmują się montażem, instalacją i konserwacją paneli słonecznych

Eksperci są drastycznie podzieleni

Eksperci są drastycznie podzieleni –

Śpiewające życzenia świąteczne od amerykańskich żołnierzy!

Śpiewające życzenia świąteczne od amerykańskich żołnierzy! – Żołnierze z zespołu Singing Sergeants należącego do Orkiestry Sił Powietrznych USA zaśpiewali "Jingle Bells"... po polsku!