Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

archiwum – powód
Ulicami Świdnicy spacerował nagi mężczyzna. Okazało się, że to Maciej W., który w 2016 roku został powołany na prokuratora przez Zbigniewa Ziobrę.W 2006 roku startował z list PiS na radnego. –
archiwum – powód
Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki, prawnik po KUL, został dziś powołany na stanowisko wiceprzewodniczącego rady do spraw rozwoju technologii wysokotemperaturowych reaktorów atomowych chłodzonych gazem. – Gratulujemy! Dobry fachowiec odnajdzie się na każdym stanowisku.
archiwum
Na białoruską prowokację, której celem było ośmieszenie Polski, Rząd PiS pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego zareagował stanowczym ośmieszeniem Polski. –
archiwum – powód
 –
archiwum
Dziwi też fakt, iż Afganie posiadają telefony komórkowe, a nawet ładne ubrania –
archiwum
Męskie żele pod prysznic: Siła, energia, adrenalina, kamienie, kije, krewrozycbałajelita. –
archiwum
 –
archiwum
 –
archiwum – powód
 –
archiwum – powód
Wpadka w TVP "Turystka Anna" zdemaskowana – W materiale białostockiego oddziału TVP widzowie o zaletach nowej inicjatywy Lasów Państwowych dowiedzieli się m.in. od turystki Anny. Okazało się jednak, że w rzeczywistości to pracownica tej instytucji. Teraz urzędniczka przekonuje, że wypowiadała się jako osoba prywatna.
archiwum – powód
Uwielbiam szczęśliwe zakończenia –
archiwum
Polacy: „Biali Murzyni Europy”. Tak nazwał Polaków Jean-Jacques Dessalines pierwszy prezydent i cesarz Haiti. – W jego mniemaniu białymi murzynami byli Polacy, których część zbuntowała się przeciw Francji i pomogła jego rewolucji.Polacy stali się w ten sposób godni i równi innych rewolucjonistów.Tak przynajmniej podał Peter Stephen Chazotte francuski właściciel plantacji z Haiti w swoich wspomnieniach tłumaczonych na kilka języków.Do dziś na Haiti zamieszkują potomkowie polskich legionistów.Na zdjęciu znajduje się aktor stosujący malowanie „na czarno”, tzw. „Blackfacing”.Makijaż stał się popularny wśród białych aktorów już w połowie XIX wieku. Służył do karykaturalnego portretowania osób czarnoskórych.Biała przestrzeń wokół ust miała symbolizować wielkie wargi murzyna.Makijaż przysłużył się do rozpowszechniania stereotypów i co ciekawe, ostatecznie stereotypem stał się sam, utrwalając się jako symbol rasizmu.
archiwum
W 2005 roku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na telewizję Polsat – za to, że pod koniec emisji filmu „Fight Club” widzowie mogli zobaczyć męskie genitalia. – Nadawca tłumaczył się błędem montażowym.
archiwum – powód
 –
archiwum
 –
archiwum – powód
 –
archiwum
 –
archiwum
 –
archiwum – powód
 –
0:05
archiwum – powód
Egipt. Ojciec związał 7-letniego syna, wysmarował miodem i czekał na... pszczoły„Daily Mail” opisuje sytuację, która wydaje się wyjątkowo nieprawdopodobna. – W Szibin al-Kanatir w Egipcie mężczyzna związał swojego 7-letniego syna, wysmarował miodem i zostawił na dachu budynku, by zwabić do niego pszczoły. Jak czytamy, ojciec chciał w ten sposób dać dziecku nauczkę.Zdarzenie miało miejsce 25 maja po tym, jak 7-latek został oskarżony przez sąsiada o kradzież – podaje „Daily Mail”. Gdy dowiedział się o tym jego ojciec, postanowił w szokujący sposób ukarać 7-latka. Zdjęcie z momentu wymierzania kary pojawiło się w sieci.Widzimy na nim leżącego twarzą do dołu chłopca, który ma związane ręce i nogi, zabezpieczone dodatkowo deską, która blokuje ruchy. Dziecko zostało dodatkowo wysmarowane miodem, co miało zwabić pszczoły. Jak wynika ze zdjęcia – tak też się stało. Chłopiec został również umieszczony na dachu budynku, by zleciało się do niego jak najwięcej owadów.34-letni ojciec trafił do aresztuAutorką zdjęcia jest matka chłopca, która prawdopodobnie zachowała fotografię w celach dowodowych. Kobieta zawiadomiła bowiem policję i zgłosiła, że jej mąż, choć utrzymuje rodzinę, regularnie znęca się nad nią i dzieckiem, wymierzając szokujące kary lub pozbawiając dostępu do wody i jedzenia.34-letni ojciec został aresztowany, nie ma jednak informacji o postawieniu mu zarzutów.