Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

0 / 4
Evandro

[demot] @Salis1969 ale powiedz jak ja popieram to propagowanie. Bo chyba wypowiedziałem się w pierwszym komentarzu dość jasno, że Twoja teoria o promocji nazizmu poprzez jakiekolwiek mówienie o nim - dobrym czy złym - jest debilizmem. I naprawdę uważaj na dobór słów - nie zawsze będziesz mógł się schować za internetem.

2 / 8
Evandro

[demot] @Salis1609 podaj swoje argumenty na mój domniemany faszyzm, królu argumentacji. I jak chcesz możemy wszystko zweryfikować w realu :)

1 / 11
Evandro

[demot] @Salis1609 jakie propagowanie faszymu, o czym Ty pieprzysz? Za takie teksty w realu byś w pysk dostał. @Sosik007 W jaki niby sposób się pogorszy? Że może ktoś po obejrzeniu materiału pomyśli: wow, jacy ci wafelkowi naziści są fajni, chyba się przyłączę, bo to takie cool? A o tych naziolach w tej chwili tyle samo co TVN mówi TVP. Oczywiście w innym kontekście, ale przyjmując tok myślenia autora - to nie ma znaczenia jak mówią, liczy się sama promocja idei.

3 / 21
Evandro

[demot] Czyli idąc tym tropem, w ogóle milczmy na tematy nam bolesne - na temat nazizmu, komunizmu, wyrzućmy to z lekcji historii, nie uświadamiajmy nikogo jakie zbrodnicze to były ideologie, udawajmy, że nic się nie działo. Niemcy i Ruscy tylko na to czekają. Dopóki media jednoznacznie potępiają tego typu idiotów, to nie podchodzi to pod propagowanie. Ja pie*dolę, coraz głupsze te demoty robi ta prawacka dzieciarnia.

-2 / 8
Evandro

[demot] @maat_ bądźmy poważni, ksiądz celowo napisał to ten dwuznaczny sposób. Mógł to zrobić na tysiąc innych sposobów, mógł w ogóle pominąć wzmiankę o sposobie przyjmowania komunii (jakby ktoś nie wiedział jak to się robi po katolicku). Więc po co pisze o oczywistościach w sposób, który prowokuje zboczone myśli? I na koniec okrasza to emotką z uśmieszkiem i przymrużonym okiem. Chciał być dowcipny i gdyby to był ktokolwiek inny, to można byłoby się uśmiechnąć, ale zdaje się, że ksiądz to nie jest fucha jak każda inna i pewnych rzeczy księdzu nie wypada, Szczególnie biorąc pod uwagę pod jakim ostrzałem jest kler w kwestiach wiadomych.

10 / 40
Evandro

[demot] @RebeliantYT już zaczyna się dyskredytowanie, umniejszanie gościa, bo poparł coś, co jest nielubiane w pewnych kręgach :D Jeżeli go nie znasz, to znaczy, że kompletnie nie interesujesz się kinem. W sumie masz prawo, ale w takim razie nie dziw się, że gościa nie kojarzysz. To jest na pewno jedna z największych gwiazd Hollywood. Gwiazda serii filmów o Thorze i Avengersów. Obecnie go widać na billboardach i plakatach przy każdym kinie w Polsce. Jak bywasz tam czasami, to raczej ciężko nie zwrócić na niego uwagę.

8 / 8
Evandro

[demot] @Fragglesik prawie we wszystkich miejscach pracowała, w Tanzanii też była lekarzem.

-3 / 23
Evandro

[demot] Ciekawy "road trip" - przez Europę do Afryki i do Ameryki. Jako lekarka na pewno była w Tanzanii, Kurdystanie i na Malcie. Co do reszty nie mam całkowitej pewności. Niektórzy chyba naprawdę myślą, że początkujący lekarze mają tak dobrze, że stać ich na egzotyczne podróże po całym świecie.

-4 / 10
Evandro

[demot] Niektórzy prawicowcy stworzyli sobie swój własny świat, w którym wszyscy sprzymierzają się przeciw nim. I gdzie każdy, kto śmie nie stać po stronie katolików, ten od razu wychwala islam, broni zamachowców i jest pełen hipokryzji. Fajnie wierzyć w taki świat, pewnie wygodnie jest wtedy czuć się takim społecznym renegatem, który kroczy pod prąd mainstreamowym poglądom, ale to jest bzdura. Ja bardziej uderzam w islam, ale i tak śmieszy mnie ta akcja z różańcem. I też właśnie widzę w tym sporo hipokryzji. Bo te same osoby, które na co dzień szydzą ze śmiesznych akcji lewaków z kredami, zmienianiem zdjęcia profilowego, wysyłaniem tagów "pray for...", to teraz łączą się w akcję z różańcem jako metodę, która uchroni Polskę przed terroryzmem. Bardziej od samego faktu, że ktoś się modli przeszkadza chyba to, kto jest twarzą tej akcji. A są to osoby, które nie dają swoim życiem zbyt pięknego świadectwa wiary i moralności. Zelnik i Pazura to słabe autorytety moralne.

6 / 6
Evandro

[demot] Ludzie chyba bardziej go atakują nie za sam fakt, że jest katolikiem i nie boi się do tego przyznać, ale jakim jest katolikiem. Ostatnio podkreślił, że jest staroświecki i katolicki. I jednocześnie wiadomo, że obecna małżonka jest jego trzecią już. I jest 20 lat młodsza. Dawniej słynął z dość imprezowego trybu życia, z brataniem się z gangsterami, a obecnie trudni się głównie występami kabaretowymi, podczas których naciągają emerytów na kosztowne garnki. To nie jest raczej przykład prawego katolika. Ludzie mają prawo wypominać mu hipokryzję, choć tutaj momentami robią to zbyt rynsztokowym językiem i to jedyne naganne w tym. Ciekawe jest to, że dość sporo takich katolickich celebrytów ma wiarę taką pozorną, bo nie idą za tym zbytnio czyny. Pazura to raz, Figurska zdradzająca męża to dwa. Czy też Zelnik i jego piękna myśl: "Zdradzałem żonę, ale po jej śmierci przestałem". Abstrahując od tego, to lubimy się śmiać z lewaków i ich walki z terroryzmem za pomocą kredy itp, ale jednocześnie sami robimy takie śmieszne akcje jak ta z różańcem, która niby ma cokolwiek pomóc w walce z napływem imigrantów.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 października 2017 o 19:20

8 / 16
Evandro

[demot] No i w czym problem? Jak jesteś prawicowcem, to chyba dla ciebie własność prywatna to rzecz święta i szanujesz to, że ktoś może nie życzyć sobie takich plakatów, choćby zgadzał się z jego treścią. Jakby ktoś na twojej posesji wywiesił napis, z którym się zgadzasz, to byś go tam zostawił?

-1 / 5
Evandro

[demot] @Malmsteen @tomxy serio myślicie, że właściciel Tigera cokolwiek na tym zyskał? Zasada, że nieważne jak o tobie mówią, ważne żeby mówili, dotyczy jedynie celebrytów, ale nie marek. Markę się buduje bardzo mozolnie i w ten sposób, aby się dobrze ludziom kojarzyła. Dlatego firmy często biorą udział w różnych akcjach charytatywnych, wspierają wszystko to, co jest warte wspierania. I taki cały trud może pójść na marne jednym takim nietrafionym ruchem jak to. To nie działa tak, ze ludzie nagle polecą do sklepów i zaczną wykupywać tajgery, bo usłyszeli o nim w internecie. Ten napój był już znany, często go widuje w sklepach. Teraz każdy widząc go i pamiętając tę akcję, będzie raczej go omijał i wybierał jeden z wielu innych energetyków. Tym bardziej, że obiektywnie ten tajger jest syfiasty w smaku. Kontrowersja podziałała dobrze na produkty typu Ciechan, którego to lewaki wylewali jakiś czas temu w akcie protestu. Ale to był produkt mało znany, niszowy, więc w ramach solidarności z producentem, prawacy zaczęli go kupować i koniec, końców Ciechan zyskał na aferze. Ale kiedy uderzasz w wartości patriotyczne, które są szanowane niezależnie od poglądów, to nie ma nikogo, kto by cię mógł wesprzeć. Zostajesz po prostu wyruchany.

0 / 0
Evandro

[demot] @Zibioff och, ach, a z ciebie zawsze wyłazi taki maczo, kiedy przychodzi rozmawiać o gejach. Jakbyś odczuwał wewnętrzną potrzebę podkreślenia swojej heteroseksualności. I po ch...a wy prawole ciągle wypisujecie stek głupot na temat gejów, a pomimo tego musicie wstawić w swoją wypowiedź, że nie macie nic do homoseksualistów? To brzmi trochę jak ta formułka... "nie jestem za PiSem, ale...". Za każdym je*anym razem. I co jest złego w tym, że 6% populacji społeczeństwa dostanie małą garstkę przywilejów, które do tej pory były zarezerwowane dla reszty? Czy tobie, albo komukolwiek coś z tego ubędzie? Próbujesz być racjonalny w tej nieracjonalnej niechęci do gejów, ale jedynie potrafisz szafować argumentami typu argumentu ad absurdum i argumentum ad populum.

0 / 0
Evandro

[demot] @tassar mądrość siedzi spokojnie w fotelu? Wskocz w wehikuł czasu i powiedz to kobietom sprzed stu laty. Kiedyś też mówiono kobietom, żeby siedziały sobie w domu cichutko i nie brały się za jakieś politykowanie. A te głupie baby wyłaziły na ulicę, krzyczały, tworzyły transparenty, w bójki się wplątywały, nawet szyby wybijały. I co? Z perspektywy czasu ktoś powie, ze to daremnie? Nie, musiały się znaleźć takie krzykliwe kobiety, żeby wyważyć pewne drzwi. Z gejami jest podobnie. Jeżeli będą potulnie siedzieć w domach, nie daj Boże nie afiszować się z byciem homo, to raczej nikt z czasem nie pomyśli sobie: a co u tych gejów? Tacy są grzeczni, ach dajmy im więcej praw. Poza tym, w Warszawie uczestniczyło rekordowa liczba 50,000 ludzi. Myślisz, że to byli sami geje? Że nagle Warszawa okazała się tak bardzo homoseksualna? Nie, ogromna część tych ludzi, to byli normalni ludzie hetero, którzy chcieli okazać wsparcie tym mniej uprzywilejowanym.

-1 / 7
Evandro

[demot] @rafik54321 Jej transparent raczej sugerował, że dla niej to nienormalne, żeby facet z facetem. Zresztą, widziałeś tę Paradę, albo jakąkolwiek, widziałeś jakichś świrów biegających topless? Raczej żadnych takich przypadków nie stwierdzono, byli tam normalni ludzie, dużo zwyczajnie heteroseksualnych, a także heteroseksualne rodziny z dziećmi, które nie bały się najwidoczniej, że zaraz ich dziecko zobaczy kolesia z pindolem na wierzchu. Bo może po prostu takich nie było. Bardziej po tych paradach się mówiło o kwiecie prawicowej młodości i tego typu pięknych nastolatkach: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18813483_1862258730456401_9088604568437529071_n.jpg?oh=10e716d6e686da25abf0708c7c2aeb3b&oe=59A673C4

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-2 / 2
Evandro

[demot] @nature22 ale żartowanie sobie z Niemców, Rosjan, Francuzów jest zawsze spoko i na propsie. Takie demoty zawsze mają wysokie oceny i zero zażaleń. W Polsce fajne jest to, że jest tylu ludzi przywiązanych do patriotycznych wartości, mających w sobie dużo dumy narodowej, sam uważam się za patriotę, uwielbiam słuchać historie o bohaterstwie naszych przodków, ale problem z nami jest taki, że niektórzy przeginają z tą dumą. Ta duma momentami zabiera nam dystans do siebie i sprawia, że o byle co potrafimy spinać dupę. To są żarty, żarty ze stereotypów - te nie muszą mieć przecież realnego przełożenia na rzeczywistość, w końcu to są tylko stereotypy. Tak samo jak to, że Niemki są brzydkie. Wiadomo, że to gówno prawda, ale mimo wszystko lubimy sobie o tym żartować - i spoko, ja też lubię, choć wiem, że wśród rodowitych Niemek nie brakuje pięknych kobiet, tak jak i u nas. W ostatnim czasie się jakoś tak przyjęło mówić, że Polacy to cebulacy, którzy wykorzystują każdą okazję, żeby nachapać się czegoś za darmo. Wiadomo przecież, że takich ludzi nie brakuje w innych krajach, ale co w tym złego sobie pośmieszkować z siebie? Jeśli chcesz być taką rasową patriotką, pokaż że nie jesteś typową Polką, która robi ból dupy przy każdej okazji, kiedy "szkalują" jej pochodzenie. Pokaż, że jesteś Polką, która potrafi się z siebie śmiać. Reaguj ostro dopiero, kiedy rzeczywiście ktoś będzie obrażał twój kraj i nie będzie tego woalował żartami, tylko robił to z pełną premedytacją, mówiąc przykładowo, że Polacy to idioci, złodzieje, albo przekłamując historię.

-1 / 3
Evandro

[demot] @nature22 @zeon śmianie się z niektórych narodowych przywar już interpretujecie jako nienawiść? Serio, nie można się trochę pośmiać z samych siebie? Jak na takiego strasznego antypolaka robię bardzo dużo patriotycznych demotów. Kilka ostanich: http://demotywatory.pl/4764250/Tak-powstawal-mural-z-Janem-Pawlem-II-niedaleko-Wadowic http://demotywatory.pl/4761755/14-latkowie-w-1918-brali-karabin-ciezszy-od-nich-samych-i-szli http://demotywatory.pl/4760677/To-wojsko-jest-najswietniejsza-rzecza-jaka-kiedykolwiek http://demotywatory.pl/4759420/Wczoraj-w-Stalowej-Woli-nieopodal-Ronda-im-Rotmistrza-Witolda http://demotywatory.pl/4758544/Mural-poswiecony-jedynej-kobiecie-wsrod-cichociemnych-gen http://demotywatory.pl/4759801/Oraz-Katyn-autorstwa-sp-Wladyslawa-Lawrynowicza-- i wiele, wiele innych. Ale co tam, czasami pośmieję się sam z siebie, co już mnie na zawsze określa jako lewak i antypolak. Aha, no tak, jeszcze nie cierpię PiSu - to pewnie też coś znaczy.

0 / 0
Evandro

[demot] @olmajti no może z tym obciążeniem trochę racji jednak masz, bo pewnie klub trochę kosił kasy na jego wizerunku, co się zwracało, ale mimo wszystko trzeba być bardzo małostkowym, żeby widzieć coś nagannego w jego zachowaniu. Gerrard to nie był Totti, który jest swoistym fenomenem, że potrafi pomimo tylu lat na karku dalej być ważną częścią zespołu - on swoje najlepsze lata miał już za sobą, zostawił klub, bo wiedział, że bez niego drużyna nie stanie się słabsza, a sam mógł jeszcze na koniec kariery nieco zarobić grając chyba w MLS, tak? Podobna sytuacja z Del Piero, choć tutaj to władze postanowiły się go pozbyć, ale też można być uszczypliwym i powiedzieć, że nie był "one club man", bo w końcu mógł już wtedy zakończyć karierę, zamiast iść jeszcze grać na peryferie futbolu do Australii.

3 / 3
Evandro

[demot] @olmajti w 2015 roku, ale to nie było takie odejście w sensie jakiejś zdrady. Odszedł, gdy mu się kontrakt skończył, w wieku 35 lat, kiedy wiadomo było, że już nie jest w stanie dać wiele drużynie. Włodarze klubu by przedłużyli z nim kontrakt, bo kibice by im tego nie wybaczyli, ale sam Gerrard wolał wziąć sprawy w swoje ręce i przestać być takim obciążeniem dla klubowego budżetu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 kwietnia 2017 o 22:58

Komentarz poniżej poziomu pokaż
5 / 13
Evandro

[demot] @Drobny_Pijaczyna że niby takie to niepoprawne politycznie? Dla mnie nie byłby to problem, ale jeżeli w Polsce mamy tysiące kościołów, garstkę meczetów i synagog i jeśli sam autor jest katolikiem i widzi takich katolików w swoim otoczeniu, to po ch.. w tym przypadku miałby pisać o meczetach i synagogach?

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 5 6 7 8 następna »