Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 24 maja 2014 o 20:40
Ostatnio: 15 marca 2015 o 22:48
Płeć: mężczyzna
Exp: 1915
Jest obserwowany przez: 84 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1276 z 2405 (1129 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 639164
  • Komentarzy: 2
  • Punktów za komentarze: -4
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Powiedz "uciekamy" - nikt się nie ruszy. Krzyknij "spierda*amy!" - i nagle wszyscy wieją –
Samsung Galaxy S8 będzie sprzedawany ze specjalnym etui w gratisie –
Na imprezach i weselach pewnie wszczyna bójki, wybija zęby... – ...a później rozdaje swoje wizytówki
Tak karta pamięci ma pojemność większą niż nie jeden komputer – SanDisk zaprezentował jedną z największych kart pamięci dostępnych obecnie na rynku. Model Extreme Pro to obecnie prototyp, który posiada aż 1 terabajt pamięci.
Gdy kierownik budowy okaże się ekologiem –
Mamy kolejne złoto na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro! – Anita Włodarczyk rewelacyjnie spisała się w finale konkursu rzutu młotem. Polka w drugiej próbie ustanowiła rekord olimpijski, a w kolejnej rzuciła jeszcze dalej, pobiła własny rekord świata i ustanowiła nowy - 82,29 m!Gratulujemy!
Skończyłeś 100 lat? Od Zusu dostaniesz 3,5 tysiąca! – Nie tak Zus straszny jak go malują? Nasz ubezpieczyciel ma bowiem w swoim portfolio świadczenie, o którym mało kto wie.Tak zwane honorowe świadczenie otrzymują z urzędu wszyscy, którzy ukończyli 100 lat. Aby je otrzymać nie trzeba składać żadnych dokumentów. Ba! Świadczenie to dostają także ci, którzy nie przepracowali w swoim życiu ani jednego dnia i nigdy nie opłacali składek. Honorowa emerytura w wysokości 3500 zł brutto jest wypłacana co miesiąc - dożywotnio.
 –
Ciekawe, gdzie w tym budynku jest główne wejście –
Kolejny medal na olimpiadzie w Rio zdobyty! – Piotr Małachowski zdobył srebrny w rzucie dyskiem. 33-letni dyskobol przegrał w ostatniej próbie z Christophem Hartingiem i ostatecznie zajął drugie miejsce w olimpijskim finale! Gratulujemy!
W brytyjskich wodach znaleziono rekina dożywającego 400 lat! – Dokładny wiek samicy tej ryby jest trudny do precyzyjnego oszacowania. Naukowcy twierdzą, że rekin mógł się urodzić około 392 lat temu, czyli w 1624, kiedy rozpoczynano budowę Wersalu. Samica może mieć jednak od 272 do 512 lat. Oznacza to, że mogła być potencjalnym świadkiem czasów Szekspira, angielskiej wojny domowej i rewolucji przemysłowej.Rekin grenlandzki jest jednym z największych kręgowców. Osiąga długość około pięciu metrów. Rośnie w tempie jednego centymetra w ciągu roku, a swoją dojrzałość płciową osiąga w wieku 150 lat.
A co jeśli naprawdę tak będzie... – ...a my zamiast uciekać śmieszujemy?
Polscy sportowcy pokazują, jak wygląda wioska olimpijska tuż przed Igrzyskami w Rio – Potwierdziły się obawy, że Brazylia nie jest gotowa na dużą imprezę. Brud, syf, robaki, brak wody w pokojach, a w jednym nie ma nawet okna.
Tydzień kultury islamskiej w Europie zakończony sukcesem – Co przyniesie nam kolejny?

Coraz częściej utwierdzam się w przekonaniu...

Coraz częściej utwierdzam się w przekonaniu... – ...że to większości są najbardziej prześladowane
Tak muszą czuć się dziennikarzerozmawiający z politykami –
Szkoda mi ludzi, którzy nie mają psów – Podobno muszą podnosić jedzenie, które upadnie im na podłogę
Kawaler nigdy nie zrozumie jakie to szczęście mieć żonę – Żonaty w sumie też nie
Jeśli kiedykolwiek będziesz smutny z jakiegoś powodu – Pamiętaj, że gdzieś na świecie jest debil, który właśnie ciągnie drzwi, na których jest napisane "pchać"
Kilogram trutki na psy, biegusiem! –