Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

archiwum – powód

Nie wierzę czasami, że obok mnie żyją takie ameby umysłowe...

 –
archiwum – powód

Aktor Gary Sinise zrobił niesamowity prezent na Boże Narodzenie - wysłał 1000 dzieci poległych żołnierzy do Disney World

Aktor Gary Sinise zrobił niesamowity prezent na Boże Narodzenie - wysłał 1000 dzieci poległych żołnierzy do Disney World – "Każde z tych dzieci straciło rodzica w służbie wojskowej - albo w związku z walką, albo z chorobą, albo niestety czasami z samobójstwem " - powiedział Gary Sinise"Chcę żeby wiedzieli, że o nich nie zapomnimy."
archiwum – powód

Lepsze niż karny kutas:

 –
archiwum – powód

Prawilny donos na sąsiada:

 –
archiwum – powód

Po czym poznać naprawdę pozytywnego człowieka? Pozytywny człowiek to taki, którego poślesz do diabła, a on wróci szczęśliwy, wypoczęty, opalony i do tego przywiezie tysiąc fotek

Pozytywny człowiek to taki, którego poślesz do diabła, a on wróci szczęśliwy, wypoczęty, opalony i do tego przywiezie tysiąc fotek –
archiwum – powód

Ola Nguyen wygrała Masterchefa , ale niestety hejterzy i rasiści działają. Siła w różnorodności !!!!

Ola Nguyen wygrała Masterchefa , ale niestety  hejterzy i rasiści działają.Siła w różnorodności !!!! –
archiwum

Halo Polska, kiedy rozwalamy banderowską Ukraine?

 –
archiwum – powód

Czy Ty również,,,,, uwierzyłeś przewodniczącemu?

Czy Ty również,,,,, uwierzyłeś przewodniczącemu? –
archiwum – powód

Brakujące ogniwo pomiędzy Polakami a ludźmi

Brakujące ogniwo pomiędzy Polakami a ludźmi – Małpa z nosem jak kartofel
archiwum – powód

Pamięci ofiar ciamajdanu z 2016r, brutalnie i krwawo spacyfikowanego przez PiS-owski reżim :D

Pamięci ofiar ciamajdanu z 2016r, brutalnie i krwawo spacyfikowanego przez PiS-owski reżim :D –
archiwum – powód

A dla mnie trzy longery i browar...

A dla mnie trzy longery i browar... –
archiwum – powód

Jezus i Budda do kościoła nie chodzili Hitler chodził ...

Jezus i Budda do kościoła nie chodzili Hitler chodził ... –
archiwum – powód

To możliwe...

To możliwe... – Jednak wbrew obiegowej opinii, przedstawiciele polskiego Kościoła Katolickiego nie posiadają obywatelstwa Watykanu, to reguluje USTAWA O OBYWATELSTWIE I POBYCIE z 7 czerwca 1929 roku Piusa XI.
archiwum – powód

Janusz wysłał już Grażynę po świeżego karpia.

Janusz wysłał już Grażynę po świeżego karpia. – Co z tego, że tydzień do Świąt. Grażyna zrób no miejsce w zamrażalniku.
archiwum – powód

Generała Jaruzelskiego jedni uważają za zbrodniarza a inni za zbawcę. Moim zdaniem na pewno nie był pierwszym ani drugim.

Generała Jaruzelskiego jedni uważają za zbrodniarza a inni za zbawcę. Moim zdaniem na pewno nie był pierwszym ani drugim. – Nie był ani zbrodniarzem ani zbawcą. W ogóle nie miał pojęcia o polityce ani o gospodarce. To był po prostu żołnierz, generał, który widząc w pewnym momencie że może być źle, chciał zaprowadzić porządek i zrobił to - tyle że potem nie wiedział co dalej z tym zrobić. Bo porządek owszem zaprowadził, tyle że państwem nie da się rządzić jak wojskiem. Zresztą to on zainicjował przejście z PRL czyli państwa o ustroju monopartyjnym i z gospodarką centralnie sterowaną do państwa w pełni demokratycznego i wolnorynkowego - ciekawostka - to prawdopodobnie za jego prezydentury była największa wolność gospodarcza. Zgodnie z danym słowem zrzekł się prezydentury po roku - warunkiem była postępująca demokratyzacja.
archiwum – powód

Bilans rządów PIS- minusy

Bilans rządów PIS-    minusy – 1. Żenujący poziom dziennika TVP 1 . Prymitywna łopatologia  i propaganda . Brak obiektywizmu 2. Rozwalenie Trybunału Konstytucyjnego 3. Wprowadzanie ustaw w tempie ekspresowym , po nocach , szybko i z błędami 3. Wycinka drzew w Puszczy Białowieskiej 4. Zła i pełna błędów polityka zagraniczna 5. Kontrowersyjne zmiany  w sądownictwie6. Błędna ustawa o IPN dotycząca  tzw. "Polskich obozów  śmierci"7. Pawłowicz, Misiewicz, Macierewicz - dramat.pl8. Afera SKOK9. Afera KNF - ( szybko podjęte działania prokuratury )