Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

lukas68

Z nami od: 17 grudnia 2015 o 3:03
Ostatnio: 11 lutego 2019 o 0:52
Wiek: 33
Płeć: mężczyzna
Exp: 70
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 19 z 188 (166 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 33066
  • Komentarzy: 631
  • Punktów za komentarze: 1131
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 
archiwum

Atomowy dysk twardy

Atomowy dysk twardy – Dostępne na rynku dyski twarde statystycznie potrzebują przestrzeni około 100 tys. atomów, aby zapisał jeden bit informacji. Nowa technologia IBM potrzebuje jednego atomu. Dzięki temu rozwiązaniu na dysku wielkości karty kredytowej zmieściłoby się np. 35 mln utworów muzycznych z platformy iTunes
archiwum

Ewa Siedlecka, dziennikarka "Polityki" a w przeszłości "Gazety Wyborczej", w niewybrednych słowach obraziła prezydenta Dudę. "Został [prezydent] jak to się ładnie mówi, przecwelony przez PiS"

"Został [prezydent] jak to się ładnie mówi, przecwelony przez PiS" – Czy to jeszcze dziennikarstwo. czy już dziennikur...stwo?
archiwum

Przewodniczący Rady Europejskiej?

Przewodniczący Rady Europejskiej? – Dla mnie wybór jest prosty.

To, że ty masz rację wcale nic oznacza, że ja się mylę. Po prostu nic widzisz tego z mojej perspektywy Mając rację, najistotniejszy nie jest fakt, czy ją masz, tylko czy potrafisz ją komuś udowodnić

Mając rację, najistotniejszy nie jest fakt, czy ją masz, tylko czy potrafisz ją komuś udowodnić – autor: Huaquero sześć dziewięć
archiwum

Akcja "Przywracamy godność bohaterom"

Akcja "Przywracamy godność bohaterom" – Chcemy aby ci, którzy poświęcili swoje życie, zdrowie i młodość w walce o naszą wolność, dożyli swoich lat bez zmartwień, godnie oraz bez poczucia, że o nich zapomnieliśmy. Ty też możesz pomóc!
archiwum

Chamski atak Niemców na Polskę!

Chamski atak Niemców na Polskę! – Nie po raz pierwszy Niemieccy „artyści” demokracją nazywają tylko takie wybory sąsiednich nacji, które pasują ich interesowi.Jak długo pozwolimy Niemcom opluwać nasz kraj? Może pora na internetową akcję podobną do German Death Camps?
archiwum

Nowa dyrektywa unijna Wszystko wskazuje na to, że reklamy w telewizji będą trwały jeszcze dłużej niż dotąd, co zapewne rozwścieczy część widzów.

Wszystko wskazuje na to, że reklamy w telewizji będą trwały jeszcze dłużej niż dotąd, co zapewne rozwścieczy część widzów. – Parlament Europejski pracuje nad projektem, który pozwoli nadawcom na to, by reklamy zajmowały aż 20 proc. czasu antenowego. Nowa dyrektywa unijna pozwoli też na przerwy reklamowe w czasie filmów i innych programów co 20 minut, a nie co 30 minut jak dotąd.
archiwum

"Mazurek Dąbrowskiego"

"Mazurek Dąbrowskiego" – 90 lat temu, 26 lutego 1927 r., Ministerstwo Spraw Wewnętrznych RP wydało okólnik ogłaszający zmodyfikowaną wersję „Mazurka Dąbrowskiego” - popularnej pieśni patriotycznej powstałej w 1797 r. we Włoszech - oficjalnym hymnem narodowym.
archiwum

Elementarz

Elementarz – Znalezione w sieci.
archiwum

Słowa wciąż aktualne

Słowa wciąż aktualne –

Nanocząsteczki do walki z nowotworem

Nanocząsteczki do walki z nowotworem – Wirusopodobne nanocząstki to nowy sposób walki z nowotworami. Docierają bezpośrednio do źródła choroby, dzięki czemu na działanie toksycznych chemikaliów nie jest wystawiony cały organizm

Powstała transpłciowa lalka dla dzieci

Powstała transpłciowa lalkadla dzieci – "The Telegraph" poinformował, że w wakacje do sprzedaży trafi pierwsza na świecie transpłciowa zabawkowa lalka. Producentem lalki  jest Tonner Doll Company.  Tworząc lalkę firma wzorowała się na postaci 16-letniego homo i transseksualnego działacza Jazz Jennings.Co jeszcze wymyśli nam "postępowy" świat???
archiwum

"Der Spiegel": Niemiecki wywiad inwigilował dziennikarzy i redakcje na całym świecie

"Der Spiegel": Niemiecki wywiad inwigilował dziennikarzy i redakcje na całym świecie – Niemiecki wywiad zagraniczny BND inwigilował od końca lat 90. dziennikarzy i redakcje na całym świecie - podał w piątek niemiecki tygodnik "Der Spiegel"Czy w tym przypadku "Reporterzy bez granic" również zaprotestują?
archiwum

Według danych francuskiej i niemieckiej policji kraje te nie radzą sobie z islamskim terroryzmem.

Według danych francuskiej i niemieckiej policji kraje te nie radzą sobie z islamskim terroryzmem. – Zachód przegrywa walkę z islamskimi radykałami. Pomimo rozmaitych rządowych programów i zwiększania uprawnień dla służb specjalnych środowiska dżihadystyczne zarówno we Francji, jak i w Niemczech rosną w siłę.
archiwum

August Emil Fieldorf, ps. „Nil”

August Emil Fieldorf, ps. „Nil” – 64 lata temu, 24 lutego 1953 roku zamordowany przez komunistów na terenie więzienia mokotowskiego w Warszawie.
archiwum

"Najbardziej zbrodnicza broń w historii" Aparat telefoniczny „czerwonej linii” Hitlera

Aparat telefoniczny „czerwonej linii” Hitlera – zaprezentowany na aukcji jako „najbardziej zbrodnicza broń w historii” został sprzedany w niedzielę za 243 tys. dolarów - podał amerykański dom aukcyjny „Alexander”, który wystawił na sprzedaż tę „pamiątkę”.A ja narzekałem, że przepłaciłem za swojego smartfona.
archiwum

19 lutego 1473 urodził się Mikołaj Kopernik

19 lutego 1473 urodził się Mikołaj Kopernik – Astronom, matematyk, ekonomista, lekarz, duchowny - wszechstronny człowiek renesansu; największy i najbardziej znany Torunianin.
archiwum – powód

Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera odniosła się do kwestii ostatniej afery dotyczącej fake-owych "10 sierot". M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna.

M. Shaded za rządów PO złożyła wniosek o przyjęcie 150 syryjskich sierot. Decyzja była odmowna. – Gdzie oburzenie salonu, jak w przypadku fake-owych "10 sierot"? Gdzie oburzenie lewicowo-liberalnych mediów? Gdzie granie na emocjach przez Lisów, dziennikarzy Wyborczej i innych celebrytów? Dlaczego milczą?
archiwum

Jerzy Gorzelik lider Ruchu Autonomii Śląska Jego ostatni wpis na FB o tym jak „polscy nacjonaliści” po wojnie mordowali Ślązaków w „polskich obozach”

Jego ostatni wpis na FB o tym jak „polscy nacjonaliści” po wojnie mordowali Ślązaków w „polskich obozach” – Jak długo to "coś" będzie pluć na Polskę?
archiwum

Mieszkańcy Europy Środkowo-Wschodniej mogą jeść żywność gorszej jakości. Komisja Europejska nie widzi w tym problemu

Komisja Europejska nie widzi w tym problemu – Koncerny spożywcze sprzedają zróżnicowane jakościowo produkty w różnych państwach - wynika z informacji podanych 16 lutego przez węgierski urząd bezpieczeństwa żywności NEBIH.