Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jankowskijan

Z nami od: 6 września 2018 o 21:55
Ostatnio: 17 stycznia 2021 o 17:28
Płeć: mężczyzna
Exp: 53
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 14 z 31 (14 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 5147
 • Komentarzy: 714
 • Punktów za komentarze: 2698
 • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Powrót do normalności. – Do Strajku Przedsiębiorców i Akcji #otwieraMY przyłączają się kolejne lokale. Otwarcie zapowiadają kolejne restauracje, kluby, siłownie, pensjonaty, hotele w całej Polsce. Lawina rusza. Odważnych przedsiębiorców jest z dnia na dzień coraz więcej. Czy to oznacza początek powrotu do normalności? Do czasów, w których można żyć normalnie i normalnie prowadzić firmę, pracować, zjeść obiad w restauracji, poćwiczyć na siłowni, wyjechać na weekend nad morze czy w góry? Mam nadzieję że tak.
Zaczyna się ostatni weekendferii - minister zdrowia zaleca,żeby spędzić go w domu – Ja jednak wolę spędzić go tak jak tydzień temu,korzystając z pięknej zimowej pogody. A Wy?
poczekalnia
Niepożądane odczyny poszczepienne wystąpiły u 37 osób. U jednej są one ciężkie, a u czterech poważne- poinformował na wtorkowej konferencji prasowej minister zdrowia. – Więc szczepionka jest bezpieczna czy nie jest bezpieczna? Ja podziękuję. Nie będę poddawał się eksperymentom.
poczekalnia
A mimo to, coś mu nie wyszło. –
Świat szczepionką podzielony... – Jedni ludzie chcą się zaszczepić, inni nie. Zwolennicy szczepienia chcą wywierać wpływ na przeciwników, żeby ci się także zaszczepili. Przeciwnicy drwią ze zwolenników. Ludzie dzielą się na dwa obozy. A nie może być tak normalnie? żeby zwolennicy nie wywierali presji na przeciwników i odwrotnie? Żeby jedni drugich tolerowali i szanowali ich zdanie? czy to aż taki wielki wysiłek?
archiwum
Jeszcze tylko dziś i jutro. – Ostatnie piękne dni na nartach w tym sezonie.
Pierwsi szczęśliwi zaszczepieni wracają do domu –
archiwum
Lekarze i personel medyczny będą szczepieni przeciw covid w pierwszej kolejności. – Rząd postanowił odwdzięczyć się lekarzom i personelowi medycznemu za ich ciężką pracę w zwalczaniu pandemii koronawirusa poprzez zaszczepienie ich przeciw covid w pierwszej kolejności. Bardzo mnie cieszy, że Ci którzy stoją na pierwszej linii walki z pandemią będą teraz bezpieczni i nie będą musieli obawiać się, że zostaną zarażeni.
Nie każdy twój problem jest problemem – Problemy, które możesz rozwiązać płacąc pieniędzmi, nie są problemami lecz kosztami. Prawdziwych problemów nie rozwiążą żadne pieniądze
archiwum
Stajemy się niewolnikami? Czy może już nimi jesteśmy? – Rządzący chcą żebyśmy zostali współczesnymi niewolnikami, żebyśmy chodzili tylko do pracy, a wolny czas spędzali oglądając propagandową telewizję (ale maksymalnie w 5 osób), jedli i spali. Zabronili nam obchodzić świąt ( zakaz wyjazdów na Wielkanoc, zamknięte cmentarze na Wszystkich Świętych, 5 osób na Wigilii, godzina milicyjna na Sylwestra ). Zabrali nam majówkę (zamknięte hotele), pozamykali restauracje, puby, siłownie, baseny, kina, teatry, centra handlowe. Na koniec grudnia zamkną stoki narciarskie, po raz kolejny hotele i centra handlowe. Zasypali nas gradem zakazów i nakazów, zaostrzeń i obostrzeń. Czy są jeszcze szanse na normalność? Czy pozostało nam jedynie nowoczesne niewolnictwo? Czy Polakom wolno już tylko pracować, robić najpotrzebniejsze zakupy i nic poza tym? Kiedy wreszcie skończy się ograniczanie naszej wolności?
archiwum
Uwaga, Uwaga – W 2020 roku rząd zmienił datę Sylwestra. W związku z kolejnymi obostrzeniami, zaostrzeniami itp Sylwestra wolno nam obchodzić 30 grudnia. 31 grudnia będzie to niemożliwe ze względu na wprowadzenie godziny milicyjnej od 19 do 6 rano.
archiwum
Szczepionka na Covid – W mediach zaczyna się akcja namawiania do szczepień. Namawiają politycy, naukowcy, celebryci. Jedni ludzie wierzą w jej skuteczność, inni nie wierzą, jeszcze inni mają różne obawy. Czy nie byłoby więc najlepszą promocją szczepień, żeby w pierwszej kolejności, dając przykład innym ludziom zaszczepił się Prezydent, Premier i inni politycy?
archiwum
To uczucie kiedy obiecali ci, że zostaniesz Stróżem Prawa... – A zostałeś stróżem schodów donikąd.
archiwum
Czy stajemy się już niewolnikami? – Rząd chce, żebyśmy stali się niewolnikami, żebyśmy chodzili tylko do pracy, a wolny czas spędzali oglądając w domu propagandową telewizję ( ale maksymalnie w pięć osób), jedli i spali. Zabronił nam obchodzić świąt ( zakaz wyjazdów na Wielkanoc, zamknięte cmentarze na Wszystkich Świętych, 5 osób na Wigilii, 5 osób na Sylwestra). Zabrał nam majówkę ( zamknięte hotele) pozamykał restauracje, siłownie, baseny, kina, centra handlowe. Zasypał nas gradem zakazów i nakazów. Czy tak będzie już zawsze? Czy są jeszcze szanse na normalność? Czy rząd nadal będzie nas bombardował nowymi nakazami i zakazami, zmieniając całkowicie w swoich niewolników?
archiwum
Walka z koronawirusem – Rząd tłumacząc się walką z wirusem, chce odebrać Polakom kolejne święto. Po zepsutej lockdownem Wielkanocy, przyszedł czas na Wszystkich Świętych. Rząd chce zamknąć cmentarze żebyśmy w tym szczególnym dniu nie mogli odwiedzić grobów swoich bliskich, zanieść im kwiatów i zapalić zniczy. Jak tak można ?
archiwum
Ceny mieszkań – Specjaliści w kwietniu prognozowali spadek cen mieszkań, spowodowany koronawirusem. Zamiast spadku cen, nastąpił wzrost. Czy teraz, kiedy mamy drugą falę koronowirusa, ceny wreszcie spadną, czy trzeba jeszcze poczekać?
Czas jest bogactwem – Kiedy jesteś biedny, sprzedajesz swój czas bogatym. Kiedy jesteś bogatym, kupujesz od biednych ich czas
archiwum – powód
Kiedy jesteś już dobrze po trzydziestce i powiedziałeś właśnie nowo poznanej koleżance, że jeszcze nie wyprowadziłeś się od rodziców. –
Na początku epidemii koronawirusa eksperci przewidywali, że jej skutkiem będzie spadek ceny mieszkań nawet o 30%. Jak to więc jest, że dziś, po ponad pół roku trwania koronowirusa widać, że ceny nie spadły, lecz wzrosły? –
Kredyt frankowy – Frank szwajcarski od dłuższego czasu znacznie powyżej 4 zł, a co z kredytami frankowymi? Bo nastała podejrzana cisza ze strony rządu jak i "frankowiczów"