Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jankowskijan

26 / 30
jankowskijan

[demot] Król się bawi, złotem płaci. Szkoda tylko, że król jest z tektury, a złoto nie jego, lecz zrabowane uczciwie pracującym ludziom.

18 / 18
jankowskijan

[demot] Ja myślę, że to nie obsługa. Chyba do lokalu wdarli się jacyś żebracy i proszą klientów o jałmużnę.

9 / 13
jankowskijan

[demot] @LewSapieha Dokładnie tak jak mówisz. Niestety całe tłumaczenie na nic się nie zda, gdyż nie nauczysz latać ptaków, które są wypchane.

12 / 16
jankowskijan

[demot] Mam nadzieje ,że wszyscy przedsiębiorcy zjednoczą się żeby razem walczyć z tym jawnym bezprawiem. Że otworzą swoje hotele, restauracje, siłownie, stoki narciarskie, puby, dyskoteki i wiele innych firm. Razem na pewno uda się zwyciężyć z rządowym bezprawiem i cały ten kabaret zakazów, nakazów, zaostrzeń i obostrzeń legnie w gruzach. W końcu będzie można znów normalnie prowadzić firmy i normalnie żyć.

4 / 10
jankowskijan

[demot] @smoczycaaaa W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów, które w dostatecznie obelżywy sposób mogłyby opisać niski poziom Pani wypowiedzi. Potwierdziła Pani też tezę która wskazuje, że jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia, to zaczyna obrażać inne osoby używając różnych inwektyw. Życzę Pani miłego siedzenia w domku w weekend.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2021 o 20:29

3 / 15
jankowskijan

[demot] Dokładnie. W pełni popieram. Kiedy wszyscy się zbuntują, cały ten system bezsensownych i bezprawnych nakazów, zakazów, zaostrzeń i obostrzeń szybko się zawali. Znów będzie można żyć normalnie i normalnie prowadzić firmy. Stop rządowemu bezprawiu.

3 / 3
jankowskijan

[demot] @perskieoko Oczywiście, ze nie wie. Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Uważam jednak, ze opozycja również nie wie. Dlatego właśnie nasza polityka wygląda tak jak wygląda. Mam wrażenie, że jedna i druga strona wytykaja sobie nawzajem błędy a żadna z nich nie potrafi powiedzieć co zrobić, żeby państwo dobrze działało.

15 / 19
jankowskijan

[demot] Gdyby opozycja znała odpowiedzi na te pytania, nie byłaby opozycją, lecz partią rządzącą.

0 / 0
jankowskijan

[demot] @przyplyw Tak czy tak efekt byłby taki, że można by znów normalnie żyć i normalnie prowadzić firmy.

47 / 63
jankowskijan

[demot] I bardzo dobrze. Im więcej będzie takich przedsiębiorców, tym szybciej upadnie ten chory system bezsensownych zaostrzań, obostrzeń, zakazów i nakazów i będzie można w końcu normalnie żyć i prowadzić firmy.

26 / 28
jankowskijan

[demot] Proponuje w pierwszej kolejności sprawdzić czy wprowadzanie tych wszystkich nakazów, zakazów, obostrzeń, zaostrzeń jest legalne. bo Konstytucja chyba zawiera jakieś zapisy w tym temacie

49 / 61
jankowskijan

[demot] To nikt się nie domyślał, że taki będzie efekt wprowadzenia ferii dla całej Polski w jednym terminie i zamknięcia stoków narciarskich? Ktoś był tak naiwny, że myślał, że nikt nie pojedzie w góry, bo pan premier apeluje o zostanie w domu? Cały ten kabaret zakazów, nakazów, obostrzeń i zaostrzeń jest żałosny i na szczęście jest coraz więcej ludzi, którzy zdają sobie z tego sprawę i żyją normalnie.

84 / 92
jankowskijan

[demot] I bardzo dobrze. Popieram. Gdyby wszyscy przedsiębiorcy tak się zbuntowali, cały ten system zakazów, nakazów i obostrzeń szybko by się zawalił. Ludzie mogliby normalnie prowadzić swoje firmy i normalnie żyć.

22 / 28
jankowskijan

[demot] I dobrze. Twórcy tego przepisu chyba nie docenili naszej kilkudzuesięcioletniej narodowej praktyki w kombinowaniu i omijaniu różnych zakazów i nakazów. Szach- mat ignoranci.

58 / 76
jankowskijan

[demot] I bardzo dobrze. Gdyby wszyscy tak się zbuntowali, cały ten system bezsensownych zakazów, nakazów, zaostrzeń i obostrzeń szybko by się zawalił. Znów byłoby normalnie i każdy mógłby prowadzić swój biznes. A co do rzekomej pomocy państwa dla przedsiębiorców to uważam, że nie jest to żadna pomoc, lecz marne odszkodowanie. Gdyby nie decyzje rządu, firmy normalnie by działały i żadna pomoc nie byłaby potrzebna. To decyzje rządu spowodowały straty przedsiębiorców, a pokrycie wyrządzonych przez siebie strat nie jest żadną pomocą lecz odszkodowaniem..

3 / 3
jankowskijan

[demot] To uczucie kiedy Ci mówili, że będziesz Stróżem Prawa, zostałeś stróżem schodów donikąd, a LEGO i tak zrobiło zestaw z tobą w roli głównej. ,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1028 29 następna »