Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

jankowskijan

archiwum
Niepożądane odczyny poszczepienne wystąpiły u 37 osób. U jednej są one ciężkie, a u czterech poważne- poinformował na wtorkowej konferencji prasowej minister zdrowia. – Więc szczepionka jest bezpieczna czy nie jest bezpieczna? Ja podziękuję. Nie będę poddawał się eksperymentom.
archiwum
A mimo to, coś mu nie wyszło. –
archiwum
Jeszcze tylko dziś i jutro. – Ostatnie piękne dni na nartach w tym sezonie.
archiwum
Lekarze i personel medyczny będą szczepieni przeciw covid w pierwszej kolejności. – Rząd postanowił odwdzięczyć się lekarzom i personelowi medycznemu za ich ciężką pracę w zwalczaniu pandemii koronawirusa poprzez zaszczepienie ich przeciw covid w pierwszej kolejności. Bardzo mnie cieszy, że Ci którzy stoją na pierwszej linii walki z pandemią będą teraz bezpieczni i nie będą musieli obawiać się, że zostaną zarażeni.
archiwum
Stajemy się niewolnikami? Czy może już nimi jesteśmy? – Rządzący chcą żebyśmy zostali współczesnymi niewolnikami, żebyśmy chodzili tylko do pracy, a wolny czas spędzali oglądając propagandową telewizję (ale maksymalnie w 5 osób), jedli i spali. Zabronili nam obchodzić świąt ( zakaz wyjazdów na Wielkanoc, zamknięte cmentarze na Wszystkich Świętych, 5 osób na Wigilii, godzina milicyjna na Sylwestra ). Zabrali nam majówkę (zamknięte hotele), pozamykali restauracje, puby, siłownie, baseny, kina, teatry, centra handlowe. Na koniec grudnia zamkną stoki narciarskie, po raz kolejny hotele i centra handlowe. Zasypali nas gradem zakazów i nakazów, zaostrzeń i obostrzeń. Czy są jeszcze szanse na normalność? Czy pozostało nam jedynie nowoczesne niewolnictwo? Czy Polakom wolno już tylko pracować, robić najpotrzebniejsze zakupy i nic poza tym? Kiedy wreszcie skończy się ograniczanie naszej wolności?
archiwum
Uwaga, Uwaga – W 2020 roku rząd zmienił datę Sylwestra. W związku z kolejnymi obostrzeniami, zaostrzeniami itp Sylwestra wolno nam obchodzić 30 grudnia. 31 grudnia będzie to niemożliwe ze względu na wprowadzenie godziny milicyjnej od 19 do 6 rano.
archiwum
Szczepionka na Covid – W mediach zaczyna się akcja namawiania do szczepień. Namawiają politycy, naukowcy, celebryci. Jedni ludzie wierzą w jej skuteczność, inni nie wierzą, jeszcze inni mają różne obawy. Czy nie byłoby więc najlepszą promocją szczepień, żeby w pierwszej kolejności, dając przykład innym ludziom zaszczepił się Prezydent, Premier i inni politycy?
archiwum
To uczucie kiedy obiecali ci, że zostaniesz Stróżem Prawa... – A zostałeś stróżem schodów donikąd.
archiwum
Czy stajemy się już niewolnikami? – Rząd chce, żebyśmy stali się niewolnikami, żebyśmy chodzili tylko do pracy, a wolny czas spędzali oglądając w domu propagandową telewizję ( ale maksymalnie w pięć osób), jedli i spali. Zabronił nam obchodzić świąt ( zakaz wyjazdów na Wielkanoc, zamknięte cmentarze na Wszystkich Świętych, 5 osób na Wigilii, 5 osób na Sylwestra). Zabrał nam majówkę ( zamknięte hotele) pozamykał restauracje, siłownie, baseny, kina, centra handlowe. Zasypał nas gradem zakazów i nakazów. Czy tak będzie już zawsze? Czy są jeszcze szanse na normalność? Czy rząd nadal będzie nas bombardował nowymi nakazami i zakazami, zmieniając całkowicie w swoich niewolników?
archiwum
Walka z koronawirusem – Rząd tłumacząc się walką z wirusem, chce odebrać Polakom kolejne święto. Po zepsutej lockdownem Wielkanocy, przyszedł czas na Wszystkich Świętych. Rząd chce zamknąć cmentarze żebyśmy w tym szczególnym dniu nie mogli odwiedzić grobów swoich bliskich, zanieść im kwiatów i zapalić zniczy. Jak tak można ?
archiwum
Ceny mieszkań – Specjaliści w kwietniu prognozowali spadek cen mieszkań, spowodowany koronawirusem. Zamiast spadku cen, nastąpił wzrost. Czy teraz, kiedy mamy drugą falę koronowirusa, ceny wreszcie spadną, czy trzeba jeszcze poczekać?
archiwum – powód
Kiedy jesteś już dobrze po trzydziestce i powiedziałeś właśnie nowo poznanej koleżance, że jeszcze nie wyprowadziłeś się od rodziców. –
archiwum
Krótki poradnik z cyklu: jak zostać bankrutem. –
archiwum
 – Główny Inspektor Sanitarny zasugerował, że cena paczki papierosów powinna wynosić 100 zł. Ma to jego zdaniem wpłynąć na znaczne zmniejszenie ilości osób palących papierosy. A Wy co o tym myślicie?
archiwum
Będzie pan jadł jeszcze tego hamburgera? –
archiwum
 – Powiedz grubej osobie, że jest gruba- może coś zrozumie i to zmieni.Powiedz grubej osobie, że jest plus size- pomyśli, że wygląda dobrze i że otyłość jest normalna.A Wy jakie macie zdanie?

1