Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 4 grudnia 2012 o 0:23
Ostatnio: 11 marca 2015 o 12:17
Płeć: kobieta
Exp: 1453
Jest obserwowana przez: 92 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 969 z 1700 (730 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 484853
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: -1
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

 –
Nie trzeba mieć samochodu, żeby parkować jak idiota –
archiwum – powód
 –
archiwum

Maturzysta

Maturzysta –
archiwum
 –
 –
 –
A ja głupi myślałem, że 3 maja obchodziliśmy Święto Konstytucji –  Ojciec dyrektor dr Tadeusz Rydzyk - to dziecko Matki Bożej, urodzone w jej święto 3 maja. Czy coś Ci to mówi?
Powtórzyli to samo ujęcie po 15 latach –
archiwum – powód
Zaczynam mieć wrażenie, że tatuatorzy powinni mieć jeszcze wykształcenie pedagogiczno-psychiatryczne – Ewentualnie mieć możliwość powoływania się na klauzurę sumienia
(ups) – O jeden enter za daleko
archiwum
Tymczasem w Stalowej Woli chyba zamieszkała Coco Channel –
archiwum
Przestrasz się –
- Oj, oj, ale mi się ukroiło. Może być 20 kilo? –

Dyplomacja

Dyplomacja –
archiwum
Zdjęcia przedstawia smog nad Ałmaty - jednym z największych miast Kazachstanu. – Ten niezwykły efekt występuje z powodu inwersji temperatur - wyżej położone ciepłe powietrze "więzi" pod sobą chłodniejsze, wraz z mgłą i zanieczyszczeniami - stąd tak znacząca różnica pomiędzy burym miastem i czystymi szczytami gór.
Brawo Panie Ministrze! Wstaliśmy wreszcie z kolan i stoimy dumni i wyprostowani – Szkoda tylko, że w kącie  i dupą do całej klasy!
Nowy banknot od NBP – W 1050. rocznicę Chrztu Polski, Narodowy Bank Polski wyemituje banknot kolekcjonerski o nominale 20 zł. Na banknocie znajdą się stylizowane portrety Mieszka I i Dobrawy. Z kolei na odwrocie widnieje wizerunek katedry gnieźnieńskiej, w której doszło do chrztu Polski. Nakład wyniesie 35 tys i trafi do obiegu 13 kwietnia.
archiwum
Zaraz mam rozmowę o pracę – Oby przekonały ich moje kwalifikacje
archiwum
Brawo Edyta! Dziękujemy za twoją pomoc! – Całe Państwo Islamskie podało się. Imigranci w strachu się wycofują, a ISIS umarło, bo dostało raka na widok tego znaku wodnego.