Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Z nami od: 8 stycznia 2011 o 12:57
Ostatnio: 19 stycznia 2019 o 20:14
Wiek: 31
Płeć: kobieta
Exp: 2646
Jest obserwowana przez: 363 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 1226 z 1344 (95 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1213613
 • Komentarzy: 396
 • Punktów za komentarze: 1671
 • Obserwuje: 0 osób
 
Moderator, Administrator

W wieku 68 lat zmarł Janusz Kozioł, znany polski lektor, które głos towarzyszył nam podczas oglądania hitów na VHS

W wieku 68 lat zmarł Janusz Kozioł,znany polski lektor, które głos towarzyszył nam podczas oglądania hitów na VHS – Jego głos można było usłyszeć w polskich wersjach hitów filmowych takich jak: "Rambo", "Czas Apokalipsy", "Pulp Fiction" czy "Naga Broń". Lektor od kilku lat zmagał się ze stwardnieniem zanikowym bocznym opuszkowym. Choroba zaatakowała jego narząd mowy i funkcje oddechowe, uniemożliwiając mu robić to, co naprawdę kochał. Prowadzono dla niego zbiórkę pieniędzy na leki i specjalistyczną opiekę, ale niestety przegrał walkę z SLA.Pana Janusza i jego głos zapamiętamy na zawsze!

Taki tam wywiad leśniczego Kazka Nóżki z pewnym niedźwiedziem. Oczywiście musiało paść to jedno, bardzo ważne pytanie

Taki tam wywiad leśniczegoKazka Nóżki z pewnym niedźwiedziem. Oczywiście musiało paść to jedno,bardzo ważne pytanie –
0:27

Mamy dwóch Polaków na podium! W konkursie PŚ w skokach narciarskich w Val di Fiemme Dawid Kubacki zajął II miejsce, a Kamil Stoch był trzeci Gratulujemy!

Gratulujemy! –

"Nie, syn ojca Maćka Sthura"

"Nie, syn ojca Maćka Sthura" – Mimo, że jeżdżę na nartach od trzydziestu pięciu lat, dziś mój debiut na Kasprowym. Przepiękne widoki, jak na załączonym obrazku! Dialog w Kuźnicach :- Pan aktor?- Tak.- z M listów?- tak.- A jak nazwisko?- Stuhr.- Syn Maćka Stuhra?

Czarny humor w najlepszym wydaniu

Czarny humorw najlepszym wydaniu – Mój brat pracuje w zakładzie pogrzebowym. A konkretniej - jest kierowcą karawanu.Jako że często przejeżdża obok mojej uczelni, to czasem podrzuca mnie do domu. Oczywiście prywatnym samochodem i bez "pogrzebowego" mundurka.Pewnego dnia zadzwonił i zapytał, o której kończę, bo niedługo kończy pracę, to może mnie wziąć do domu. Jako że miałam już ostatnie zajęcia, to się zgodziłam. Myślałam, że przyjedzie jak zwykle swoim samochodem i ubrany w normalne ciuchy. Nie doceniłam brata-śmieszka.Wyobraźcie sobie miny ludzi, kiedy pod uczelnię podjeżdża karawan, wysiada z niego człowiek od stóp do głów ubrany na czarno i z grobową miną oznajmia: "Marta, na ciebie już czas...".
Źródło: anonimowe.pl

Właśnie dlatego w związku najważniejsze jest zaufanie do swojego partnera

Właśnie dlatego w związku najważniejsze jest zaufanie do swojego partnera – żona wróciła późno w nocy do domu i po cichuotworzyła drzwi do sypialni. Nagle zauważyła,że spod kołdry wystawały cztery nogi zamiastdwóch! Bez namysłu sięgnęła po kij baseballowystojący obok tóżka i zaczęła okładać nim kołdręnajmocniej jak umiała. Gdy skończyła zeszła nadół do kuchni po drinka na uspokojenie nerwów.Ku swojemu zdziwieniu widzi siedzącego przystole męża, który czyta spokojnie gazetę- Cześć Kochanie! Na reszcie wróciłaś.Twoi rodzice dzis nas niespodziewanie odwiedzilii chcieli zostać na noc, więc z powiedziałem im,że mogą spać w naszej sypialni. Mam nadzieję,PLCifaś,TORY.PLPLㄗże już przywitałaś się z nimi?OTYWATOFMOTYWFMOTYWATORY.P

"Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość"

"Zachowaj tylko te wspomnienia,które dają ci radość" –

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy dostać jest człowiek, który jest

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy dostać jest człowiek, który jest – Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza

TOP 30 - zbiór najlepszych Demotywatorów 2018 r. (31 obrazków)

Piotr Żyła zajął II miejsce, a Kamil Stoch był trzeci w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu

Piotr Żyła zajął II miejsce, a Kamil Stoch był trzeci w konkursiePucharu Świata w skokachnarciarskich w Engelbergu – Poza podium znalazł się Dawid Kubacki zajmując 5 miejsce. Gratulujemy Panowie!

Piotr Żyła zajął II miejsce w konkursie PŚ w skokach narciarskich w Engelbergu

Piotr Żyła zajął II miejsce w konkursie PŚ w skokach narciarskich w Engelbergu – Gratulujemy!

Dobry występ Polaków w PŚ w skokach narciarskich w Niżnym Tagile Piotr Żyła zajął 3 miejsce, a Kamil Stoch był czwarty

Piotr Żyła zajął 3 miejsce,a Kamil Stoch był czwarty – Gratulujemy!

Piotr Żyła wywalczył 2 miejsce miejsce w konkursie PŚ w skokach narciarskich w Niżnym Tagile Gratulujemy!

Gratulujemy! –

Weź przestań...

Weź przestań... – weź nie pytaj weź spierdalaj

Kamil Stoch zajął III miejsce, a Piotr Żyła V miejsce w Pucharze Świata w skokach narciarskich w Kuusamo Brawo panowie!

Brawo panowie! –

Świetne skoki Polaków! Kamil Stoch zajął II miejsce, a Piotr Żyła trzecie w PŚ w Kuusamo Gratulujemy!

Gratulujemy! –

Dawniej Black Friday był codziennie

Dawniej Black Friday był codziennie –

Zdjęcie dziennikarza TVN uczestniczącego w prowokacji na "urodzinach Hitlera" i pokazującego gest nazistowskiego pozdrowienia. Później odebrał nagrodę za reportaż

Zdjęcie dziennikarza TVN uczestniczącego w prowokacji na "urodzinach Hitlera" i pokazującego gest nazistowskiego pozdrowienia. Później odebrał nagrodę za reportaż – Nie rozumiem jak można tak nisko upaść... Marcin Rola-MIKROBLOG-zazenowany(a)2 godz.Jeszcze raz chciałem pogratulować "towarzystwu dziennikarskiemu" za takogromny wkład w rozwój tego pięknego zawodu. Gratulacje należą sięównież szacownej kapitule za docenienie ich warsztatu i pracy. Jestemnadal pod ogromnym wrażeniem waszych dokonań.

Niby szkoła, a jak w więzieniu

Niby szkoła, a jak w więzieniu – Zabrania sie w całei szkoleładowania w gniazdkachelektrycznych, jakiegokolwieksprzętu elektronicznego.ghArt. 278. [KradzieziS 1. Kto zablera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchoma, podlega karze pozbawienia wolnościod 3 miesięcy do lat 5S 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celuosiagniecia korzyści majątkowej$ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wołności albo pozbawieniawolności do roku.5 4 Jezeli kradzież popełniono na szkode osoby najbliższej, sciganie nastepuje na wniosek pokrzywdzonegoS. 5. Przepisy $1,.314 stosuie sie odpowiednio do kradzieży energiilüb karty upravmiającej do podjecia pieniedzy z automatu bankowegoart 278 Kodeksu KarnegoDyrekcja. W sytuacjach alarmowych prosimy o zgłoszenie sie do sekretariatu

Przynajmniej wagon 1 klasa

Przynajmniej wagon 1 klasa – Jednowagonowy pociąg z Chełma do Lublina.Pasażerowie wchodzili przez okna [zdjęcialPoFotPKP Intercity niemito zaskoczyło pasażerów chcących podróżować 12 listopada z Chelma do Lublina i dalejdo Warszawy. Przyjechal po nich chyba najkrótszy skład w historii spótki i w efekcie tego nie wszyscyzmieścili się w środku.