Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lambdrone

Z nami od: 27 października 2020 o 18:18
Ostatnio: 17 września 2021 o 15:24
Wiek: 19
Płeć: mężczyzna
Exp: 38
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 14 z 67 (51 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7004
  • Komentarzy: 627
  • Punktów za komentarze: 1149
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
- No to ocenzurujmy Internet! –
Są one oferowane klientom detalicznym, a do niedawna pracownikom fabryki. W 2013 r. powstało ich 7 mln sztuk. – Boję się myśleć, jaki ich kiełbaski mają wpływ na zdrowie.
79% Polaków martwi wzrost cen w sklepach. 19% Polaków wyraziło brak zmartwienia. 2% nie ma zdania – Tymczasem 30% Polaków popiera PiS. Ręce opadają
Źródło: Kantar
 –
archiwum
Reklama też –
Jest to nie tylko jego pierwsze podium konkursu najwyższej rangi, ale też pierwsze zwycięstwo. Stał się teraz 5. Polakiem, który wygrał konkurs LGP w Wiśle. Oby tak wyglądały konkursy bez Stocha. Brawo! –
Obrazek, który słyszysz –
archiwum
Ale nie na nich, tylko Włochów. Bravo! –
archiwum
"Po zakończeniu nieudanego Euro rząd szykuje ustawę zabraniającą polskim piłkarzom przegrywania meczów Mistrzostw Europy" – 1) Czy ona naprawdę zagwarantuje lepszą jakość gry, skoro za prawie każdym razem przegrywamy?2) Jak wysoka ma być kara za każdym razem? Jeśli będzie surowa, PZPN zbankrutuje.3) Na pewno będzie niezgodna z konstytucją.
archiwum
UEFA rozważa koncepcję rozgrywania Mistrzostw Europy z 32 państwami zamiast 24. To więcej niż połowa liczby wszystkich krajów w federacji - 55. Zmiany miałyby obowiązywać od Euro 2028. – Mam taki pomysł. Może jednak niech zrobią Euro ze wszystkimi drużynami? Wtedy Polska na pewno się dostanie.
 –
Co Wy na to? –
archiwum
 –
archiwum
Scheiße! –
archiwum
Przed Euro: Chyba tylko ze Słowacją wygramyPo Euro: Patałachy i tyle. Kto normalny wierzył, że tym razem wygrają? –
archiwum
Po nieudanej Eurowizji kolejny rekord wstydu pobity – 1) Ograli nas chłopcy do bicia.2) W takiej formie z San Marino możemy co najwyżej wygrać... 1:03) Chciałbym, żeby podopieczni Sousy nawet zremisowali z Hiszpanią, choć absolutnie w to nie wierzyłem zarówno po pierwszym meczu, jak i przed rozpoczęciem turnieju.4) Krychowiak - czerwona kartka. Po wpakowaniu się w kłopoty nasi musieli sobie radzić w dziesięciu.5) Szczęsny przejdzie do historii - jako pierwszy bramkarz, który na Mistrzostwach Europy strzelił samobója.6) "Lewy" - najlepszy piłkarz - kompletnie bez formy.7) Samo spotkanie zaczęło się słowami komentatora T\/P: "W imię Ojca i Syna".8) Najgorszy w XXI wieku debiut selekcjonera reprezentacji Polski na międzynarodowej imprezie piłkarskiej.
archiwum
Idealny van nie istn- –
"Nie siadać" –
archiwum
Niepruchi – Świat według Kiepskich po ukraińsku, czyli plagiat plagiatu.
Wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty! –