Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lambdrone

Z nami od: 27 października 2020 o 18:18
Ostatnio: 10 kwietnia 2021 o 23:28
Wiek: 19
Płeć: mężczyzna
Exp: 24
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 48 (41 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3602
  • Komentarzy: 516
  • Punktów za komentarze: 919
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty! –
archiwum
Podobno szewc bez butów chodzi –
archiwum
Jakby ktoś nie wiedział, po co obchodzimy Święta –
Kiedyś dzieciaki chciały być strażakami, policjantami albo lekarzami. Dziś połowa z nich chce być influencerami. – A takie kilkuletnie dziecko jeszcze nie rozumie, że typowy influencer to osoba ze słabym wykształceniem (albo i bez) i która niekoniecznie jest inteligentna, a mimo to zarabia właściwie na niczym.Kiedy nie było Internetu, tacy ludzie kończyli na bruku. A teraz można nagle stać się kimś, będąc nikim. Wystarczy po prostu robić głupoty albo fotografować się przed lustrem i nawiązywać umowy, żeby móc dostawać hajs i mieć czas na wszystko.Wraz z wiekiem wizerunek internetowych sław przestanie się sprzedawać, a na ich miejscu pojawi się ktoś nowy. Jak tylko się zestarzeją albo wpadną w kłopoty, nie znajdą normalnej pracy, a praca fizyczna ich przerasta. Dla przykładu słabo wykształceni gamerzy, którzy zaczęli przygodę z internetami 10 lat temu, obecnie popadają w długi, tracą domy, błagają o pomoc, itd. Kończą np. na kasie albo stają się bezrobotni.Drodzy rodzice, tak więc wyglądają idole waszych pociech!
archiwum
Subway Surfers w realu –
0:04
archiwum

Polska służba zdrowia na granicy wytrzymałości. Do niedawna było to ok. 14-27 tys. zarażeń dziennie, a teraz ta liczba nawet przekracza 30 tys. (!). To tyle, ile analitycy przewidywali, żeby służba zdrowia się załamała.

Polska służba zdrowia na granicy wytrzymałości. Do niedawna było to ok. 14-27 tys. zarażeń dziennie, a teraz ta liczba nawet przekracza 30 tys. (!). To tyle, ile analitycy przewidywali, żeby służba zdrowia się załamała. – - zamknięte siłownie, galerie handlowe, baseny, kina, teatry- zamknięte salony fryzjerskie, piękności i kosmetyczne- zamknięte hotele i restauracje- żłobki i przedszkola tylko dla dzieci medyków- zamknięte wielopowierzchniowe sklepy budowlane i meblowe o powierzchni pow. 2000 m2- 1 osoba na 15 m2 w sklepach o powierzchni do 100 m2 i 1 na 20 m2 w sklepach o powierzchni pow. 100 m2 oraz - uwaga - kościołach! Nie we wszystkich przestrzegane są restrykcje.Wszędzie wirus, tylko nie w kościołach. To skąd tyle zarażeń? Trzeba zamknąć kościoły i wtedy będzie odpowiedź.
archiwum – powód
Tłumacz Google powinien zostać aresztowany –
archiwum
Myślałem, że reklama BNP Paribas jest pewnym kandydatem na najbardziej znienawidzoną reklamę roku 2021. – Jednak grubo się myliłem. Jeszcze marzec nie minął, ale teraz mamy lepszego kandydata, bo ta jest wkurzająca!
archiwum
Coś nie pykło –
Ja próbujący ogarnąć, co się do cholery dzieje w państwie, w którym patologia żyje z dzieci, nie ciężkiej pracy, wójt małopolskiej gminy dysponuje wieloma posiadłościami, księża nie muszą płacić podatków, a pokojowo protestujące kobiety są pałowane –
0:02
archiwum
Tymczasem w Kauflandzie –
archiwum
 –
Moje plany na Walentynki –
archiwum
Już wkrótce... –
archiwum
Końcówka stycznia i cały luty to wymarzony okres, żeby się urodzić. – Siłą rzeczy w tym okresie w okolicach dnia urodzin wypadnie Tłusty Czwartek, więc jest co świętować!
archiwum
I ty możesz dołączyć. Akcja #NieOglądamTV10Lutego to równoległy protest telewidzów przeciwko nieuczciwym praktykom demokratycznie wybranego rządu RP. Pokaż, że jesteś z nami! Niech to dotrze do jak największej liczby internautów. – Media tracą przez pandemię. Z uwagi na oszczędność wydatki na reklamy i nowe programy są znacznie niższe. Nowy podatek od mediów jest ostatnim ciosem, jaki rząd może zadać rozwijającym się, a także istniejącym od lat niezależnym serwisom działającym na terenie Polski. Wszystko wskazuje na to, że emisja specjalnej audycji potrwa 24 godziny, ale nie TVN i Polsat nie potwierdzają tej informacji. Brak możliwości obejrzenia Twojego ulubionego programu brzmi brutalnie, ale media nie mają innego wyboru. Za to Ty go masz.
archiwum
Kiedy twój demot jest tak dobry, że max to za mało. –
Źródło: screenshot
archiwum
Ilu z was protestujących wybrało PiS w wyborach w 2019 roku, a ilu nie poszło wtedy do urn? –
archiwum
Jakub Janda - 68 m w Planicy – Najkrótszy skok oddany na mamucie. Mateja wymięka.
archiwum
Przy czym n dąży do nieskończoności... –