Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Lambdrone

Z nami od: 27 października 2020 o 18:18
Ostatnio: 5 grudnia 2020 o 14:50
Wiek: 18
Płeć: mężczyzna
Exp: 10
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 27 (22 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1580
  • Komentarzy: 265
  • Punktów za komentarze: 340
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Google Chrome na telefonie

Google Chrome na telefonie – Skoro mamy opcję "Kopiuj grafikę", kiedy wreszcie pojawi się opcja "Kopiuj adres obrazu", która byłaby bardziej przydatna?
Źródło: własne
archiwum – powód

Skoro tego nie podajesz zwierzętom ani roślinom, dlaczego to pijesz?

dlaczego to pijesz? –
poczekalnia

Doskonałe ujęcie z Map Google

Doskonałe ujęcie z Map Google –
archiwum

Polska w top 15 państw pod względem ilości zakażeń koronawirusem.

Polska w top 15 państw pod względem ilości zakażeń koronawirusem. – W takim tempie przegonimy Niemcy za tydzień.

Brawo Polacy! Pierwszy w kwalifikacjach w Wiśle był Kamil Stoch

Pierwszy w kwalifikacjachw Wiśle był Kamil Stoch – Będzie rekordowa liczba Polaków w konkursie indywidualnym - 11. Bez awansu jedynie Jarosław Krzak, ale to tylko debiut w kwalifikacjach PŚ. Teraz walczcie o zwycięstwo w drużynówce!
archiwum

Mistrz

Mistrz –
Źródło: ss
archiwum

Zwycięstwa w pierwszych w sezonie konkursach indywidualnych Pucharu Świata w Wiśle:

Zwycięstwa w pierwszych w sezonie konkursach indywidualnych Pucharu Świata w Wiśle: – - 2017: Junshiro Kobayashi- 2018: Jewgienij Klimow- 2019: Daniel-André TandeJunshiro nigdy przedtem nie stanął na podium w zawodach indywidualnych i nie został liderem sezonu. Jest to w dalszym ciągu jego jedyne podium w zimowych zawodach najwyższej rangi.Klimow wygrał w Wiśle po wyjątkowo udanym dla niego lecie (1. miejsce w klasyfikacji Letniego Grand Prix). Jak dotąd żadnemu reprezentantowi Rosji nie zdarzyło się wygrać w konkursie PŚ (pomimo że Dmitrij Wasiljew i śp. Pawieł Karielin stawali na podium) ani też objąć pozycji lidera.Norweg z kolei miał za sobą pechowy sezon. U Daniela wykryto nadwyrężenie więzadła krzyżowego, a później zespół Stevensa-Petersona. Jego stan był naprawdę poważny.Jutro o 18:00 kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni im. Adama Małysza. Będziemy mieli kolejnego niespodziewanego zwycięzcę?
archiwum

Krul jest tylko jeden.

Krul jest tylko jeden. –

Kiedy twój facet jest gotowy i pyta, za ile możesz iść

 –
archiwum

Będziesz Miał Wydatki

Będziesz Miał Wydatki –
archiwum

Stanowisko wobec demonstrantów

Stanowisko wobec demonstrantów – Uczestnicy Strajku Kobiet: wulgarni bandyciNarodowcy na Marszu Niepodległości: dzielni bojownicy o normalną Polskę
archiwum

Obyście, ch**e, mieli kwarantannę!

Obyście, ch**e, mieli kwarantannę! –
archiwum – powód

Flaga Ługańskiej Republiki Ludowej ma barwy BMW M.

Flaga Ługańskiej Republiki Ludowej ma barwy BMW M. – Przypadek?
archiwum

Były już wiewióry w reklamie Media Expert i Zenek Martyniuk w spocie Media Markt.

Były już wiewióry w reklamie Media Expert i Zenek Martyniuk w spocie Media Markt. – A teraz mamy Cleo w reklamie Media Expert z przeróbką numeru Reni Jusis pt. "Zakręcona". Kolejna denerwująca reklama?
archiwum

Czytaj do końca

Czytaj do końca – Stronniczość TVP to nie problem.Pedofilia w Kościele to nie problem.Zależność spraw państwa od Kościoła to nie problem.Afery w rządzie to nie problem.Inwektywy w Sejmie to nie problem.Nepotyzm i kumoterstwo to nie problem.Komuniści w rządzie to nie problem.Podatek dochodowy i niska kwota wolna od podatku to nie problem.Śmieciówki to nie problem.Ideologizacja edukacji to nie problem.Brak referendów to nie problem.Trucie to nie problem.Śmiecenie to nie problem.Piractwo drogowe to nie problem.Emerytury głodowe to nie problem.Szybujące ceny to nie problem.Alkoholizm to nie problem.Łamanie prawa i konstytucji to nie problem.Bezkarność bandytów to nie problem.Masowa emigracja to nie problem.Chorująca służba zdrowia to nie problem.Homofobia to nie problem.Zniewolone sądy to nie problem.Marginalizacja w UE to nie problem.Wątpliwa praworządność to nie problem.Udawanie, że pandemia jest pod kontrolą, to nie problem.Natomiast zakaz aborcji TO PROBLEM.
archiwum

To nie bajka!

To nie bajka! – Utwór "Baby Shark" przekroczył barierę 7 mld wyświetleń w serwisie YouTube. Tym samym pokonał dotychczasowego lidera, "Despacito" w wykonaniu Luisa Fonsiego, który ma ponad 6,5 mld odsłon.

Machu Pikachu

Machu Pikachu –
archiwum

100 osób na jednym obrazku

100 osób na jednym obrazku –
archiwum

Panie Jarku,

Panie Jarku, – skoro zgasła nam nadzieja na udanych Wszystkich Świętych, teraz czekamy, aż pan nam spierniczy Boże Narodzenie!
archiwum

Świat się zmienia, lewica też

Świat się zmienia, lewica też – 2000Jakaś kobieta: Wypie***lać!Lewica: Co za brak ogłady i kultury.2020Jakaś kobieta: Wypie***lać!Też lewica: I to jest język, którego wymaga rewolucja!