Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Habaaa

Z nami od: 28 lutego 2018 o 14:41
Ostatnio: 24 września 2018 o 21:58
Płeć: mężczyzna
Exp: 1194
Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 844 z 1218 (372 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 349833
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: -8
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Kilkanaście lat temu kościół sam wypromował książkę "Kod Leonarda da Vinci". Gdyby nie głośna krytyka ze strony duchownych, mało kto by się nią zainteresował Dziś organizacje katolickie potępiają "Kler", pojawiają się próby wycofania filmu z kin. Nikt nie rozumie, że w ten sposób tylko napędzają promocję i zachęcają ludzi do obejrzenia. Istne zamozaoranie...

Dziś organizacje katolickie potępiają "Kler", pojawiają się próby wycofania filmu z kin. Nikt nie rozumie, że w ten sposób tylko napędzają promocję i zachęcają ludzi do obejrzenia. Istne zamozaoranie... –
archiwum – powód

Wpisujcie numerek

Wpisujcie numerek –
archiwum – powód

Pensja brutto

 –
archiwum – powód

Waga dziecka - 30 kg. Waga plecaka - 11 kg Czyli zdjęcie z cyklu „absurdy polskiego szkolnictwa”...

Czyli zdjęcie z cyklu „absurdy polskiego szkolnictwa”... –
archiwum – powód

Już widzę te kłótnie starszych pań: „Ale Gandalf był przed Gargamelem!!!”

Już widzę te kłótnie starszych pań: „Ale Gandalf był przed Gargamelem!!!” –

Kinga Rusin, zagorzała obrończyni praw zwierząt, która krytykuje jedzenie mięsa i noszenie futer, została spytana o to, dlaczego chodzi w skórzanych butach. Jej odpowiedź:

Kinga Rusin, zagorzała obrończyni praw zwierząt, która krytykuje jedzenie mięsa i noszenie futer, została spytana o to, dlaczego chodzi w skórzanych butach. Jej odpowiedź: – „Skóry to odpad z produkcji podstawowej, czyli mięsa, które jemy. Skoro zabijamy zwierzęta, wykorzystajmy je w całości. Z szacunku”.Czyli futra są złe, ale buty już nie? Szczyt hipokryzji.

Z cyklu polskie przysłowia: Jeśli wstajesz z kolan, nie zapomnij wziąć ze sobą krzesła

Z cyklu polskie przysłowia:Jeśli wstajesz z kolan, nie zapomnijwziąć ze sobą krzesła –

Kto uważa, że w telewizji powinien być zakaz emitowania "Szkoły", "19+" i innych patologicznych seriali tego typu?

Kto uważa, że w telewizji powinien być zakaz emitowania "Szkoły", "19+" i innych patologicznych seriali tego typu? – Licealistka poszukująca męża, anorektyczka z despotyczną matką, agresywny uczeń na sterydach, romans uczennicy z nauczycielem, "botoks party" licealistek, odchudzanie środkami przeczyszczającymi, "kwadracik", czyli wspólny seks dwóch par, rozbierane zdjęcia za doładowanie telefonu, nastoletnie ciąże, stosowanie tabletek poronnych... Nikt mi nie powie, że tego typu incydenty dzieją się codziennie w typowych polskich szkołach. Stacje telewizyjne wszystko to wyolbrzymiają i ogłupiają i tak już głupie i podatne na manipulację społeczeństwo do granic możliwości. Dlaczego nikt tego nie zakaże?
poczekalnia

Laweta nikogo nie faworyzuje

Laweta nikogo nie faworyzuje –
poczekalnia

Nie pije Aleksander Kwaśniewski

Nie pije Aleksander Kwaśniewski –

Internauta dla żartów ogłosił konkurs dla fanów Słodziaków. Reakcja czytelników przerosła oczekiwania... (11 obrazków)

To chyba najgłupsze zdjęcie tygodnia. Tak wygląda typowa wizyta u dentysty YouTubera, niejakiego Marcina Dubiela Nawet w takich chwilach trzeba sobie zrobić zdjęcie. Wszystko dla kasy, zero prywatności i zahamowań. Też macie ciarki żenady, gdy na to patrzycie?

Nawet w takich chwilach trzeba sobie zrobić zdjęcie. Wszystko dla kasy, zero prywatności i zahamowań.Też macie ciarki żenady, gdy na to patrzycie? –
archiwum – powód

Wstyd i hańba. Dziennikarka Martyna Wojciechowska wbija szpilę millenialsom. "Ja zawsze pracuję dla idei, nie dla produktu" "Niby wszyscy świetnie się prezentują, mają pasję, chęć do pracy, chcą się rozwijać - w CV znakomicie to wygląda, w rzeczywistości jest już jednak gorzej. U młodych dominuje postawa roszczeniowa. Millenialsi wiele oczekują i wiele chcą"

"Niby wszyscy świetnie się prezentują, mają pasję, chęć do pracy, chcą się rozwijać - w CV znakomicie to wygląda, w rzeczywistości jest już jednak gorzej. U młodych dominuje postawa roszczeniowa. Millenialsi wiele oczekują i wiele chcą" – I to powiedziała osoba, która dla pieniędzy jest gotowa promować wszystko, od kosmetyków po inne badziewie.

Od października w internecie znajdziemy polską mapę pedofilii w Kościele, na której oznaczone zostanie ponad 300 punktów, gdzie doszło do nadużyć seksualnych przez osoby duchowne

 – Skazani przez sąd księża pedofile oraz przypadki nadużyć seksualnych, o których wiadomo dzięki relacji świadków, zostaną wskazani na mapie. W aplikacji nie znajdziemy jednak danych, które pozwolą na identyfikację sprawców.

Kolekcja genialnych zdjeć, na których nie wszystko poszło zgodnie z planem (22 obrazki)

Dzisiejsza dawka do bólu leniwych zdjęć (35 obrazków)

Zdjęcia z gatunku tych, które zdarzają się raz na milion (22 obrazki)

Niezwykła sztuka cieni artysty Fabrizio Corneli (17 obrazków)

IPhone XXX. Rok 2025

 –

Napadł na sklep. Mógł wynieść, co chciał. Zabrał tylko naklejki na durne maskotki

Napadł na sklep. Mógł wynieść, co chciał. Zabrał tylko naklejki na durne maskotki –  Napad na Biedronkę. Mężczyzna ukradł... 1,5 tys. naklejek ze Słodziakami Choć Świeżaki zostały zastąpione przez Słodziaki, maskotki z Biedronki wciąż mają wzięcie. Jak informuje policja, 35-letni mężczyzna ukradł z marketu w Koluszkach w woj. łódzkim 1,5 tys. naklejek. Później wymienił je na pluszaki.