Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Habaaa

Z nami od: 28 lutego 2018 o 14:41
Ostatnio: 23 stycznia 2019 o 12:35
Płeć: mężczyzna
Exp: 1377
Jest obserwowany przez: 12 osób
  • Demotywatorów na głównej: 965 z 1388 (405 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 412149
  • Komentarzy: 1
  • Punktów za komentarze: -8
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Dzisiejsza kolekcja zdjęć zrobionych w idealnym momencie (26 obrazków)

Jesteście niesamowici! Miał być 1000 zł, a ostatecznie podczas internetowej zbiórki pieniędzy na WOŚP udało się zebrać blisko 16 milionów złotych!

Jesteście niesamowici! Miał być 1000 zł, a ostatecznie podczas internetowej zbiórki pieniędzy na WOŚP udało się zebrać blisko 16 milionów złotych! – To pokazuje, że dobrzy ludzie jeszcze istnieją. Oby podobnych inicjatyw było więcej. Brawo!
poczekalnia

Firma Kinder na swoim profilu próbuje tłumaczyć się z używania do produkcji swoich czekoladek oleju palmowego Pytanie zatem - dlaczego w krajach na Zachodzie firma nie stosuje oleju palmowego?

Pytanie zatem - dlaczego w krajach na Zachodzie firma nie stosuje oleju palmowego? –  inder Kinder Firma Ferrero od zawsze przywiązuje najwyższą wagędo jakości swoich produktów oraz surowców i stosuje olejpalmowy ze względu na jego charakterystyczne właściwości izalety, dzięki którym produkt ma swój unikalny smak,konsystencje i właściwości odżywcze, bez koniecznościstosowania procesu utwardzania (uwodorniania), który prowadzido powstawania tzw. tłuszczów trans, które są powszechnieuznane za szkodliwe dla zdrowia. Pragniemy również zapewnić,iż wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla Konsumentów.Spełniają one całkowicie przepisy dotyczące bezpieczeństważywności we wszystkich krajach, w których są dostępne, a wwielu przypadkach odpowiadają nawet bardziej restrykcyjnymwymaganiom. Dodatkowo olej palmowy wykorzystywany przezFerrero, pozyskiwany jest wyłącznie z obszarów, w odniesieniu,do których wiadomo, że w związku z produkcją oleju palmowegonie są niszczone lasy tropikalne. Ferrero nie nabywa olejupalmowego z Indonezji. Pozyskuje go przede wszystkim zZachodniej Malezji (w szczególności ze starych, tradycyjnychplantacji z rejonu Malakki) oraz Papui-Nowej Gwinei. Ponadto w2009 r. Ferrero zaczęto nabywać olej palmowy zezrównoważonych upraw z certyfikacją RSPO. W latach 2011/2012pozyskujemy już 25% takiego oleju, a aktualnie 100% olejupalmowego pochodzi ze zrównoważonych upraw z certyfikacjąRSPO. Wykorzystywany przez nas olej palmowy pozyskujemy w100% ze źródeł w pełni zrównoważonych tzn. takich, które NIEPOWODUJA wycinki lasów tropikalnych. Jest to dla nas bardzoważny aspekt działalności.Lubię to! Odpowiedz 10 godz.
poczekalnia

Powiedzcie mi, dlaczego "Zimna wojna" nie otrzymała nominacji do Oscara w kategorii Najlepszy film, i zamiast niej wybrano "Czarną Panterę" - amerykańską papkę dla mas, w której oczywiście wszyscy aktorzy są czarnoskórzy?

Powiedzcie mi, dlaczego "Zimna wojna" nie otrzymała nominacji do Oscara w kategorii Najlepszy film, i zamiast niej wybrano "Czarną Panterę" - amerykańską papkę dla mas, w której oczywiście wszyscy aktorzy są czarnoskórzy? – To że film jest po polsku, nie dyskwalifikuje go w walce o główną nagrodę. Kto oglądał "Zimną wojnę" i "Czarną panterę" dobrze wie, że stawianie ich ze sobą w jednym szeregu to ujma dla Pawła Pawlikowskiego i naszej genialnej ekipy. Poprawność polityczna znowu wzięła górę nad prawdziwą sztuką.
poczekalnia

Z ostatniej chwili: znamy nominacje do Oscarów. "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego z szansami na trzy statuetki, w tym dla Reżysera! Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki

Z ostatniej chwili: znamy nominacje do Oscarów. "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego z szansami na trzy statuetki, w tym dla Reżysera! Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki –
poczekalnia

Dzisiejsza galeria niesamowitych zdjęć, które wyrażają więcej niż tysiąc słów (31 obrazków)

poczekalnia

Galeria niezwykłych przemian zwykłych kobiet. Stylistka udowadnia, że ubiór, makijaż i odpowiednia fryzura mają znaczenie (41 obrazków)

poczekalnia

Ludzie po pijaku potrafią robić różne głupstwa. Te zdjęcia są tego najlepszym dowodem (30 obrazków)

poczekalnia

Nieszczęścia chodzą po ludziach. Te zdjęcia są tego najlepszym dowodem (25 obrazków)

poczekalnia

Cristiano Ronaldo przyznał się przed sądem do oszustw podatkowych. Piłkarza skazano na 23 miesiące więzienia w zawieszeniu oraz karę 18,8 miliona euro Dobrze wiedzieć, że sprawiedliwość dopada również tych najbogatszych. Nawet jeśli dla nich 18,8 mln euro to tyle co nic

Dobrze wiedzieć, że sprawiedliwość dopada również tych najbogatszych. Nawet jeśli dla nich 18,8 mln euro to tyle co nic –

Zdjęcia chłopaków, którzy nigdy nie wyjdą z friendzone (14 obrazków)

poczekalnia

Zdjęcia kotów, które nabroiły, ale i tak nie sposób ich nie kochać (17 obrazków)

poczekalnia

Galeria pomysłowych rozwiązań (37 obrazków)

poczekalnia

Dzisiejsza porcja zdjęć ludzi, którym wydaje się, że wszystko można naprawić (31 obrazków)

Ktokolwiek to zaprojektował, zrobił to źle (12 obrazków)

Dzisiejsza dawka zdjęć, na których ewidentnie coś jest nie tak... (26 obrazków)

poczekalnia

Galeria idiotycznych fryzur. Fryzjerzy się nie popisali... (23 obrazki)

poczekalnia

Te zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że ojcowie nigdy nie dorastają (15 obrazków)

poczekalnia

Dzisiejsza dawka zdjęć najdziwniejszych placów zabaw na świecie (20 obrazków)

poczekalnia

Galeria obrzydliwych i dziwacznych placów zabaw z całego świata (24 obrazki)