Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Escitalopram

Z nami od: 1 lipca 2020 o 15:48
Ostatnio: 7 grudnia 2021 o 14:46
Płeć: mężczyzna
Exp: 23
O sobie:

Małpa z dostępem do internetu.

W swoich wypowiedziach staram się być uprzejmy i merytoryczny.

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 30 (21 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3054
  • Komentarzy: 392
  • Punktów za komentarze: 825
  • Obserwuje: 13 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Czy ze względu na znaczną szkodliwość alkoholu jego opakowania powinny mieć zniechęcający wygląd tak jak opakowania papierosów? – Alkohol zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwory, uzależenia, uszkadza wątrobę, powoduje uszkodzenie płodu, niekorzystnie wpływa na układu nerwowy, zwiększa ryzyko ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki, uszkadza przewód pokarmowy. Część z wymienionych działań pojawia się nawet przy niewielkim spożyciu.
archiwum
Żaden kraj UE nie poradził sobie z pandemią COVID-19 tak dobrze jak Finlandia. – Czego moglibyśmy się nauczyć od Finów?
Ale jak widzę w internecie wypowiedzi niektórych ludzi, to dochodzę do wniosku, że wcale nie jest ze mną, aż tak źle –
archiwum
Kleptoplastia – Zjawisko w którym organizm wykorzystuje do przeprowadzania fotosyntezy chloroplasty ze strawionych przez niego organizmów. Costasiella kuroshimae jest ślimakiem, który wykorzystuje w ten sposób chloroplasty ze strawionych przez siebie glonów.
archiwum
Braki kadrowe z całą pewnością nie ułatwiają funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w obecnej sytuacji – Wśród krajów UE, Polska ma najmniej lekarzy, a także bardzo mało pielęgniarek w odniesieniu do ilości obywateli.
Czasem rozwiązania pozornie absurdalne, okazują się całkiem sensowne –
archiwum
Lekarze w Polsce składają Przyrzeczenie Lekarskie stanowiące część obowiązującego ich Kodeksu Etyki Lekarskiej. – Sama Przysięga Hipokratesa nie jest dostosowana do czasów współczesnych.
archiwum
Kim jest „człowiek-bizon”, który pojawił się podczas zamieszek na Kapitolu? – To Jake Angeli, 32 letni mieszkaniec Arizony, znany też jako "QAnon Shaman". Jake Angeli jest zwolennikiem Donalda Trumpa, wyznawcą teorii spiskowych, a szczególnie jest zaangażowany w promocje jednej z nich znanej jako QAnon (w której D. Trump pełni szczególną rolę). Faktycznie pojawił się na demonstracji BLM w czerwcu 2020, ale najprawdopodobniej nie wziął udziału w głównej części demonstracji, ani nie popiera postulatów BLM, a będąc tam tylko przez chwilę promował wspomnianą teorię spiskową. Na zdjęciu z tej demonstracji trzyma transparent promujący QAnon.
archiwum
Kiedy miałeś świętować niepodległość swojego kraju, ale coś Ci się porąbało i stwierdziłeś, że w ramach walki z lewactwem zdemolujesz stolicę. –
archiwum
Bez względu na to kto wygra te wybory, aktualne pozostanie pytanie o to czy będzie w stanie sprawować władzę do końca kadencji. – Trump ma 74 lata, a Biden 78.
archiwum
Adolf Hitler i naziści – Jeden z ulubionych przedmiotów porównań we wszelkich sporach politycznych i światopoglądowych toczących się w internecie.
To czy problem nas bezpośrednio dotyczy, może znacznie zmieniać punkt widzenia – Pewna praca dokonała przeglądu badań odnoszących się do podejmowania decyzji o aborcji w przypadku zespołu Downa. W takiej sytuacji 23-33% potencjalnych rodziców, u których nic nie wskazywało, że będą mieli dziecko z zespołem Downa dokonałoby aborcji wg swoich deklaracji. W przypadku jednak ciąż obciążonych podwyższonym ryzykiem było to już 46-86%. Ostatecznie w przypadku potwierdzenia zespołu Downa w badaniach prenatalnych 89-97% kobiet dokonywało aborcji
archiwum
Być może ma rację. W polityce marnuje się paru zdolnych lekarzy jak np Łukasz Szumowski, Stanisław Karczewski czy Konstanty Radziwił. – Tam pożytek z nich niewielki, a ich lekarskie umiejętności są teraz potrzebne. O warunki pracy niech się nie boją, wszak szpital na Stadionie Narodowym zapewnia "dobre warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę".
archiwum
Tak widzę zakupy robione przez moją dziewczynę, gdy próbuje się zdrowo odżywiać i ograniczyć słodycze. –
0:04
archiwum
Mam takie wrażenie, że wielu osobom, które sugerują mi żebym "myślał samodzielnie", samodzielne myślenie nie wychodzi najlepiej. –
Powoli zbliża się mój coroczny demotywator, czyli sezon jesienno-zimowy – Znów będzie ciemno, zimno, ślisko, a w dodatku śmierdząco z powodu smogu. Jeśli zaś chodzi o sporty zimowe to nie jestem ich fanem, więc możliwość ich uprawiania nic dla mnie nie zmienia
archiwum
Zmiany stężenia dwutlenku węgla w atmosferze na przestrzeni ostatnich 800 tysięcy lat. –
archiwum
Historia wydaję się prosta, gdy patrzy się na nią z perspektywy potomnych, a skomplikowana gdy się ją współtworzy. –
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Nie przepadam za oglądaniem mężczyzn obściskujących się w dziwnych pozycjach. – Być może właśnie dlatego nie jestem fanem zapasów.
archiwum
„Można Panikować” – film o naukowcu zajmującym się tematyką globalnego ocieplenia. – Po jego obejrzeniu dochodzę do wniosku, że główny bohater, prof. Szymon Malinowski postanowił oddziaływać w tym filmie w znacznym stopniu na poziomie emocji. Czy przez taką formę dotrze do osób, których nie przekonuje inna forma argumentacji?