Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Bihar

Z nami od: 7 stycznia 2016 o 16:29
Ostatnio: 23 lipca 2021 o 14:17
Wiek: 25
Płeć: mężczyzna
Exp: 140
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 88 (77 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 8708
  • Komentarzy: 3383
  • Punktów za komentarze: 8653
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Mordercy grozi max 8 lat... – Niech wnioski wysnuje każdy sam
archiwum
To możecie o nich mówić jako o "zorganizowanej grupie przestępczej" – Według Rady Etyki Mediów sformułowanie to jest dopuszczalne :)
archiwum – powód
Rok 2021 - biblistyka włączona do dyscyplin naukowych w PL – Największe osiągnięcia:Przeniesienie księdza molestującego nastoletnich chłopców do innej parafii.
A pelikany łykają –  Rafał Trzaskowski 20 min .0 Oto i kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info - Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem, a na obrazku nieodśnieżona  droga... podległa rządowi. Brawo. Naprawdę, więcej dobrego będzie, jak zaapelujecie do kierowców o ostrożność, serio. Tymczasem my pracujemy dalej.
Źródło: fb
archiwum
Co wtedy myślisz? – A później dowiadujesz się, że tak działa Policja w Polsce. Nic wspólnego z profesjonalizmem.
archiwum
to u nich po staremu ;) –
Ten moment gdy jesteś "prawdziwym polskim patriotom", a na marszach krzyczysz coś o "zgniłym zachodzie" –  Podpalenie mieszkania podczas MarszuNiepodległości. Zatrzymano pseudokibica."Szykował się do wyjazdu"Daniel Drob14.11.2020 12:35Policjanci z Warszawy i Białegostoku zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany owrzucenie racy do mieszkania przy al. 3 Maja w Warszawie. 36-latek planowal wyjechaćdo jednego z krajów Beneluksu.
archiwum
Tradycyjnie grupa śmieci z tym naziolem psycholem na czele zniszczyła nam święto narodowe – I jak zwykle żaden z nich nie poniesie konsekwencji karnych :(
archiwum
Ahhh te bojówki protestujących morderców – Zero poszanowania do miasta i czyjejś własności! Zero!
archiwum
Je*ani naziole – I stało się, zapatrzeni w "boga" naziole za namową szalonego dyktatorka zaczęli napier*alać kobiety. Mam nadzieję, że dni tych kretynów u władzy dobiegają końca.
Kraśnik nową stolicą memów! –
Choć tak naprawdę potwierdza, jak bardzo są manipulowani ci, którzy mówią nam, że jesteśmy manipulowani – Wystarczył jeden chwytliwy nagłówek, aby masa foliarzy z jednej z grupek na FB zaczęła się podniecać, jak to coraz więcej redaktorów przechodzi na właściwą ścieżkę "wyjawiając prawdę" o pandemii koronawirusa. Nikt z nich jednak nie pokusił się, aby przeczytać artykuł, który mówi o... tak, o fali teorii spiskowych związanych z wirusem
Źródło: fb
archiwum
Nie, kolejny fejk na który daliście się nabrać głupole :D – Na obrazku znajdują się owszem dwa statki straży przybrzeżnej, ale japońskiej! I nie taranują statku z migrantami, a z chińskimi aktywistami.
archiwum
skoro ich głos jest lekceważony przez starszych? – Wyniki I tury też ciekawe
archiwum
Stosunki polsko-amerykańskie są tak dobre, że w końcu Amerykanie pozwolili nam wpisać się do księgi pamiątkowej – Brawo PiS! Brawo Andrzej! Brawo Duda! Nasz prezydent!
Nauczcie się wreszcie –  kobieta Kogo widzę? Widzę tę kobietę Widzę tą kobietę Z kim idę? Idę z tą kobietą
Ale my, Polacy jesteśmy zbyt ciency w uszach, aby władza traktowała nas choć z odrobiną szacunku – Nigdy nie jest za późno, aby to zmienić!
archiwum
a inni jako instrukcję –
archiwum
że wy idioci i tak będziecie na nich głosować – Oni wam plują prosto w ryje od kilku lat, a wy się cieszycie głąby
Czy ktoś może kojarzy, gdzie podziało się 12 miliardów złotych, które miały być przeznaczone na zakup śmigłowców dla polskiej armii? –