Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Bihar

Z nami od: 7 stycznia 2016 o 16:29
Ostatnio: 2 grudnia 2021 o 19:25
Wiek: 27
Płeć: mężczyzna
Exp: 149
Jest obserwowany przez: 2 osoby
 • Demotywatorów na głównej: 12 z 93 (81 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 9216
 • Komentarzy: 3564
 • Punktów za komentarze: 9198
 • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Aktualnego Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego – Tak, oni jeszcze istnieją
Źródło: wikipedia
archiwum
Czy jest tu jeszcze jakiś admin, który nie pełni tylko roli cenzora? – Nawet mojego własnego komentarza nie widzę xd
Źródło: demotywatory.pl
archiwum
Już się zaczyna szukanie "prowokacji" xD –
archiwum
Zbigniew Rau - minister spraw zagranicznych – Tak tylko wrzucam, w razie jakbyście nie wiedzieli kto w ogóle jest odpowiedzialny za MSZ
Źródło: wikipedia
 – how lt startedBo^MR^^tor J&BogdanWator • Jun 12r  Mowo. ze skoro się nie szczepię, to boje się "szczepionki". Nie!Tak jak nie boję się wirusa, tak samo nie boję się preparatu który ma przednim ratować. Po prostu nie wstrzykuję sobie każdego gówna które sięreklamuje, a na wirusa znam skuteczne leki.how it's going iBu^«pUftftjtor @Bogdan...  -23godz. -Od 16:00 czekam w izolatce w szpitaluSłupsku na przyjęcie nakikolwiek oddziałCividowy. Bez jakiegokowiek leczenia,iBadanie TK wykazało 50% zmiany wpłucach... Duszę się.Czy to normalne? @MZ_GOV_PL@a_niedzielski @PiotrMuller?
Źródło: donald.pl
Mordercy grozi max 8 lat... – Niech wnioski wysnuje każdy sam
archiwum
To możecie o nich mówić jako o "zorganizowanej grupie przestępczej" – Według Rady Etyki Mediów sformułowanie to jest dopuszczalne :)
archiwum – powód
Rok 2021 - biblistyka włączona do dyscyplin naukowych w PL – Największe osiągnięcia:Przeniesienie księdza molestującego nastoletnich chłopców do innej parafii.
A pelikany łykają – Rafał Trzaskowski 20 min .0 Oto i kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info - Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem, a na obrazku nieodśnieżona droga... podległa rządowi. Brawo. Naprawdę, więcej dobrego będzie, jak zaapelujecie do kierowców o ostrożność, serio. Tymczasem my pracujemy dalej.
Źródło: fb
Ten moment gdy jesteś "prawdziwym polskim patriotom", a na marszach krzyczysz coś o "zgniłym zachodzie" – Podpalenie mieszkania podczas MarszuNiepodległości. Zatrzymano pseudokibica."Szykował się do wyjazdu"Daniel Drob14.11.2020 12:35Policjanci z Warszawy i Białegostoku zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzewany owrzucenie racy do mieszkania przy al. 3 Maja w Warszawie. 36-latek planowal wyjechaćdo jednego z krajów Beneluksu.
Kraśnik nową stolicą memów! –
Choć tak naprawdę potwierdza, jak bardzo są manipulowani ci, którzy mówią nam, że jesteśmy manipulowani – Wystarczył jeden chwytliwy nagłówek, aby masa foliarzy z jednej z grupek na FB zaczęła się podniecać, jak to coraz więcej redaktorów przechodzi na właściwą ścieżkę "wyjawiając prawdę" o pandemii koronawirusa. Nikt z nich jednak nie pokusił się, aby przeczytać artykuł, który mówi o... tak, o fali teorii spiskowych związanych z wirusem
Źródło: fb
Nauczcie się wreszcie – kobieta Kogo widzę? Widzę tę kobietę Widzę tą kobietę Z kim idę? Idę z tą kobietą
Ale my, Polacy jesteśmy zbyt ciency w uszach, aby władza traktowała nas choć z odrobiną szacunku – Nigdy nie jest za późno, aby to zmienić!
Czy ktoś może kojarzy, gdzie podziało się 12 miliardów złotych, które miały być przeznaczone na zakup śmigłowców dla polskiej armii? –
A ja się pytam! – Kto dostanie pokojową Nagrodę Nobla? Putin czy Trump?
Gdybyście mieli dziś zagłosować za wprowadzeniem kary śmierci dla morderców, to bylibyście za czy przeciw? – Uargumentujcie swoje racje w komentarzach.Kara śmierci nie miałaby dotyczyć zabójstw dokonanych w afekcie
Teleportujesz się do miejsca z ostatnio przeczytanej książki – Gdzie się znalazłeś?

1