Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Bihar

Z nami od: 7 stycznia 2016 o 16:29
Ostatnio: 20 lipca 2019 o 15:23
Wiek: 23
Płeć: mężczyzna
Exp: 64
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 66 (63 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2628
  • Komentarzy: 2030
  • Punktów za komentarze: 3817
  • Obserwuje: 5 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Podbijamy Marsa!

Podbijamy Marsa! – Polska flaga po raz pierwszy znalazła się na "czerwonej" planecie :D
archiwum

Najsmutniejsze zdjęcie jakie dziś zobaczyłem

Najsmutniejsze zdjęcie jakie dziś zobaczyłem – :(
archiwum

Nie wiem stary kim jesteś i g*wno mnie to obchodzi... ... ale wiedz, że flaga Polski to nie byle szmata, którą możesz zakryć swój ryj.

... ale wiedz, że flaga Polski to nie byle szmata, którą możesz zakryć swój ryj. –
archiwum

Trochę się pomyliliśmy co do PiSowskich trolli

Trochę się pomyliliśmy co do PiSowskich trolli – Jednak zarabiali 2zł, a nie 60gr. od wpisu.
archiwum – powód

Rządzą nami ludzie, którzy nie potrafią zadbać nawet o to, by słowa na tablicy upamiętniającej bohaterów były napisane poprawnie.

Rządzą nami ludzie, którzy nie potrafią zadbać nawet o to, by słowa na tablicy upamiętniającej bohaterów były napisane poprawnie. – A wy i tak na nich będziecie głosować.Jak to o was świadczy?
archiwum

Wstrzymujemy Słońce ruszając tym samym Ziemię, odkrywamy pierwsze planety pozasłoneczne, wysyłamy sondy badające odległe gwiazdy, nasze komponenty są częścią sond i łazików NASA czy ESA, a nasi naukowcy są cenieni na świecie... Gowin: A co tam! Lepiej usuńmy astronomię z dyscyplin naukowych i zastąpmy ją teologią.

Gowin: A co tam! Lepiej usuńmy astronomię z dyscyplin naukowych i zastąpmy ją teologią. – Ratujmy polską astronomię podpisując się pod petycją do Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego (link w źródle)Niech przynajmniej tego nam nie zniszczą!
archiwum

Tak się uprawia manipulację Przychody z VAT wzrosły o ponad 300% od 2009 r.? Nieeee, wzrosły o 60%, choć wykres po lewej tego nie pokazuje

Przychody z VAT wzrosły o ponad 300% od 2009 r.?Nieeee, wzrosły o 60%, choć wykres po lewej tego nie pokazuje – I żeby nie było - bardzo dobrze, że przychody z VAT wzrosły i rosną, ten demot ma pokazać jak wygląda manipulacja, a nie "czyja prawda jest prawdziwsza".
archiwum

Niech mi ktoś wytłumaczy

Niech mi ktoś wytłumaczy – czym Pan generał podpadł tej posłance?
Źródło: twitter
archiwum

Gdybyśmy wygrali to zalaliby nas demotami opisującymi dumę z Polski, z tego w jakim wspaniałym kraju żyjemy, tym, że jesteśmy niczym Sobieski pod Wiedniem i jest to sukces nas WSZYSTKICH... ... ale przegraliśmy więc niech CI PODWÓRKOWI KOPACZE oddają kasę za wakacje i skupią się na grze w reklamach.

... ale przegraliśmy więc niech CI PODWÓRKOWI KOPACZE oddają kasę za wakacje i skupią się na grze w reklamach. – Piłka jest jedna, bramki są dwie, a mecze grupowe na mundialu trzy! Przed nami Kolumbia i Japonia. Wierzę, że wygramy!
archiwum – powód

Jeden z najważniejszych polityków UE chce celebrować urodziny człowieka, który wspierał pieniężnie polskich emigrantów w okresie zaborów

Jeden z najważniejszych polityków UE chce celebrować urodziny człowieka, który wspierał pieniężnie polskich emigrantów w okresie zaborów – a także uznał powstanie styczniowe drugim najważniejszym wydarzeniem w historii świata, oraz aktywnie propagował przywrócenie Polsce niepodległości.
archiwum – powód

Ach te lewackie i żydowskie media

Ach te lewackie i żydowskie media – POLAK!!!, a nie ciężarówka!

Ostatnio na linii Rosja - USA dochodzi do coraz większych spięć. Przywódcy tych państw wręcz otwarcie grożą sobie wojną. Świat ogarnia niepokój i strach co widać chociażby po notowaniach giełd. A ja się pytam!

A ja się pytam! – Kto dostanie pokojową Nagrodę Nobla? Putin czy Trump?
archiwum

Promowanie Polski

Promowanie Polski – pełną gębą!
archiwum – powód

Poseł PiS, Andrzej Kosztowniak, sprawdził ile wynosiły nagrody dla członków rządu D. Tuska. Porównując do nagród rządu PiS okazuje się, że za PO jednak słabo kradli

Porównując do nagród rządu PiS  okazuje się, że za PO jednak słabo kradli – Najważniejsze jednak, że jedli ośmiorniczki za 60zł!
archiwum

Żyd w armii Izraela - morderca zabijający biednych Palestyńczyków Żydówka w armii Izraela - patrzcie jaka piękna...

Żydówka w armii Izraela - patrzcie jaka piękna... –
archiwum – powód

Dziś pierwsza niedziela z zakazem handlu Co o tym sądzicie? Czy zakaz handlu w takiej formie to dobry pomysł czy powinien on być jeszcze bardziej ograniczony albo złagodzony? A może jesteście zwolennikami zakupów bez ograniczeń?

Co o tym sądzicie?Czy zakaz handlu w takiej formie to dobry pomysł czy powinien on być jeszcze bardziej ograniczony albo złagodzony? A może jesteście zwolennikami zakupów bez ograniczeń? – Napiszcie co o tym sądzicie w komentarzach argumentując swoje stanowisko.
archiwum

Mariusz Max Kolonko Nawet on mówi, że internet jest pełen fejkowych kont PiSowskich troli

Nawet on mówi, że internet jest pełen fejkowych kont PiSowskich troli – (Dla niecierpliwych - zaczyna się od 1:55)
archiwum

Mina biskupa - bezcenna :D

Mina biskupa - bezcenna :D –

Gdybyście mieli dziś zagłosować za wprowadzeniem kary śmierci dla morderców, to bylibyście za czy przeciw?

Gdybyście mieli dziś zagłosować za wprowadzeniem kary śmierci dla morderców, to bylibyście za czy przeciw? – Uargumentujcie swoje racje w komentarzach.Kara śmierci nie miałaby dotyczyć zabójstw dokonanych w afekcie
archiwum

To ile kosztowały te ośmiorniczki? 70? 80 zł?

To ile kosztowały te ośmiorniczki? 70? 80 zł? –