Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Bihar

6 / 6
Bihar

[demot] @jeykey1543 zaraz zaraz, piszesz o dziewczynie, że to "dowód szczytu chamstwa", bo szuka nielegalnej pomocy przy pisaniu matury, po czym sam przyznajesz się, że pisałeś za kolegę dwa kolokwia??? Kojarzysz tego mema z dwoma Spidermanami, nie?

1 / 1
Bihar

[demot] @BrickOfTheWall u nas jak ktoś jest chory to zamiast do lekarza i na zwolnienie to specjalnie idzie do pracy, aby zarazić innych. I nic nie wskazuje, że jakikolwiek wirus, jakakolwiek pandemia to zmieni.

1 / 1
Bihar

[demot] Myślę, że powinna być jakaś kara za takie oszukiwanie na wizualizacjach. Najsmutniejsze jest to, że aby powstawały ładne przestrzenie to wszystko musi być uregulowane odpowiednimi ustawami, uchwałami, planami itp. inaczej inwestor Janusz będzie zawsze robił totalne minimum.

2 / 2
Bihar

[demot] ... i jeszcze więcej taniego gówna niskiej jakości. Ludzie będą żryć gruz z piachem - ważne, że wzięte z fajnego dyskontu prosto z palety. A konkurencja? A konkurencja też zacznie produkować gruz z piachem - no skoro ludziom tak smakuje? Czy my, ludzie, zaczniemy się kiedyś szanować?

0 / 2
Bihar

[demot] @tomek_s @perskieoko -więcej - przy tych 120 przypadkach nie ma powiedziane, że dotyczą tylko mężczyzn popełniających czyn karalny. W skład mogą też wchodzić kobiety.

3 / 3
Bihar

[demot] @agronomista no tak, ONR to przecież lewactwo... Któżby to wszytko spamiętał...

1 / 1
Bihar

[demot] @heyter gdzieżby. Wizyta u lepszego psychologa to koszt pomiędzy 100, a 200zł. Nie trzeba chodzić co tydzień. Czasem wystarczy raz, czasem raz na pół roku lub dwa miesiące. Jeśli choroba jest na tyle zaawansowana, że potrzebna jest opieka psychiatry to jasne, że koszty rosną, ale nadal nie są to pieniądze z kosmosu. @pejter masz rację no ale przy której chorobie tego pompowania nie ma?

7 / 7
Bihar

[demot] Ten moment kiedy długość twojej posesji to 100 metrów i pewnego dnia spotykasz swojego kota na jej drugim końcu...

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lutego 2021 o 18:49

1 / 1
Bihar

[demot] @maksiking9 to żeś teraz pojechał. Akurat piszę pracę dot. percepcji przestrzeni i stereotypy są jednym z ważniejszych jej czynników. Co prawda zajmuje się przestrzenią, ale sama istota stereotypu i proces stereotypizacji są raczej uniwersalne. Pozwolicie, że zacytuję: "o procesie stereotypizacji [...] można mówić, kiedy opinia o miejscu i jego użytkownikach jest wytworem sądów bazujących na dawnych faktach bądź jest opinią całkowicie nieuzasadnioną." I dalej: "I mimo, że stereotypy te nie są zazwyczaj powielane przez samych mieszkańców, bowiem występują zwykle tam, gdzie brak jest wiedzy i informacji, to niewątpliwie są zmienną, która wpływa negatywnie [...]" Zatem, nie - stereotyp nie bierze się z doświadczenia, tylko z jego braku. @paul123 dobrze gadasz, ale zauważ, że środowiska liberalne, lewicowe (TVN) mogą być źródłem stereotypu, ale utrwalać go będą środowiska konserwatywne, prawicowe (TVP). Innymi słowy - prędzej zobaczysz jak TVP potępia wyjazdy na Erasmusa, bo Polki robią sobie tam dzieci z "ciapakami", niż na TVNie. Muszę też podkreślić, że telewizji nie mam już od kilku lat, więc nie wiem jakie badziewie tam teraz produkują. Może być tak, że na TVNie na siłę wciskają obrazy pewnych stereotypów, być może w zamyśle, że społeczeństwo widząc je w telewizji podświadomie się z nimi oswoi i "odstereotypizuje" je.

-3 / 3
Bihar

[demot] @paul123 stereotyp właśnie się bierze ze środowisk konserwatywnych.

46 / 64
Bihar

[demot] Łooooł! Dobrze, że powiedziała, bo tak to wszyscy byśmy myśleli, że taka sytuacja to normalka... Przestańcie oglądać TVP, bo zaczynacie zniżać się do ich poziomu z tymi gówno demotami.

2 / 8
Bihar

[demot] @mieciu313 waga netto to wszystko co jest w opakowaniu. Jeśli w opakowaniu jest pochłaniacz to on też wchodzi w skład wagi netto. Poza tym - ciężko było zważyć nieodpakowany produkt? Otwarty może wskazywać na manipulację.

6 / 8
Bihar

[demot] @rafik54321 Myślę, że z tych 2 mld które im daliśmy starczyło im na drugą lampę.

18 / 24
Bihar

[demot] Prosta linia obrony: Kobieta zgłasza gwałt - nie powiedziała, że wyraża zgodę na seks Mężczyzna - zaraz, zaraz, ja też nie wyraziłem zgody na seks... O ty je*ana gwałcicielko!

0 / 6
Bihar

[demot] @maxpaw a co to za różnica czy coś jest zależne od zagranicznej korporacji, dla której liczy się własny zysk czy dla polskiej korporacji, dla której liczy się własny zysk? Zawsze wszystko będzie w jakiś sposób zależne. Nigdy nie będzie pełnego obiektywizmu i rzetelności, bo to jest awykonalne. Nie żyjemy i nie będziemy żyć w utopii. Natomiast są jakieś granice. I te granice często przy odrobinie wiedzy można spokojnie zauważyć. Wolne media to nieprzekraczanie tych granic na niekorzyść odbiorcy, a to właśnie robi TVP. TVN czy Polsat nie wciska ludziom głupot byleby udowodnić swoją tezę (pierwszy lepszy przykład - mówienie o przychodach przy podatkach od dochodu przez cały dzień przez TVP).

0 / 0
Bihar

[demot] @nitaki no wiesz, skutecznie zwalczano analfabetyzm w Polsce za czasów komunistycznych. Porównanie jakości życia w latach '50 i w '80 też pokaże nam dużo progresu. Być może komunizm skutecznie spowalniał ten postęp, ale mimo to on był.

10 / 10
Bihar

[demot] Jakby było za poglądy to byś za spam polityczny dostał. Ale z nimi (adminami) to nigdy nie wiadomo, skoro i tak się nie muszą tłumaczyć z banów.

-1 / 9
Bihar

[demot] @Kocioo autor pisze o pogodzie, a nie o klimacie. Więc jeśli zna różnicę tych dwóch pojęć to nie trafiłeś z komentarzem, jeśli nie zna to plus dla Ciebie!

6 / 6
Bihar

[demot] Ooo ta afera jakoś mi umknęła, dobrze wiedzieć (no w sumie nie dobrze), że rządzący rucha*ą nas w du*ę nawet jeśli chodzi o pomoc dla dzieci...

9 / 11
Bihar

[demot] @seybr bardziej mi chodziło o to, że połączyli ze sobą dwie kompletnie nie pasujące informacje byleby jakkolwiek "dokopać" opozycji. Ale niech ci będzie...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10119 120 następna »